Tradycyjne żony. Tak celebrują swój życiowy wybór

Tradycyjne żony. Tak celebrują swój życiowy wybór

#Tradwives - tak w mediach społecznościowych swoją aktywność zaznaczają tradycyjne żony. W ten sposób dokumentują i celebrują swój życiowy wybór...

 •  

  pokaż komentarz

  Te kobiety, które wolą mieć rodzinę i zajmować się domem to według feministek alt-right, biała supremacja (brakuje faszyzmu, ale w sumie biała supremacja to implikuje). Srogie piguły.

 •  

  pokaż komentarz

  Znałem kiedyś taką kobietę - mąż, kilkoro dzieci. Była zadowolona z tego, jak spędza życie - kiedyś powiedziała, że dokładnie tego chciała. Przy czym nie była ani słodką idiotką, ani brzydulą, ani zahukanym głąbem ani "beta-łowczynią".

 •  

  pokaż komentarz

  Fajne, ale u nas taki styl życia zarezerwowany jest albo dla patusów, a chyba nie do końca o to chodzi, albo dla ludzi zamożnych. Kogo stać w tym kraju na utrzymaniu życia na jakimś poziomie dla całej rodziny z jednej pensji?

 •  

  pokaż komentarz

  Niech każdy żyje tak jak mu się podoba. Jest wiele kobiet zadowolonych z takiej wersji rodziny, jest też wiele które po latach żałują, że poświęciły się w pełni wychowaniu dzieci zamiast pracować.

  Druga kwestia jest taka, że taka "tradycyjna żona" dużo ryzykuje, bo po krótkim czasie jest w pełni uzależniona od partnera. Brak własnych pieniędzy, brak własnych dochodów, brak doświadczenia na rynku pracy. Śmierć lub ciężka choroba męża stawia całą rodzinę w bardzo trudnej sytuacji.

 •  

  pokaż komentarz

  Podoba mi się taki model, ale bałabym się, że nigdy nie udałoby mi się znaleźć odpowiedniego partnera, któremu można by tak na prawdę powierzyć kwestie finansowe. Nie znam mężczyzny, który z uśmiechem na ustach daje niepracującej żonie dysponować swoimi pieniędzmi bez marudzenia. Zawsze jest wytykanie na zasadzie: "ty nie pracujesz, po co to kupiłaś, nie szanujesz pieniędzy". Zawsze, ale to zawsze na jakimś babskim spotkaniu po kieliszku wina wychodzi, że to wcale tak kolorowo nie jest bo mąż wydziela każdą złotówkę a ty morda w kubeł. Oczywiście na co dzień to uśmiechnięci zadowoleni z życia ludzie. Obecnie mężczyźni nie szanują pracy w domu. Większość kobiet itak pracuje i wykonuje obowiązki domowe, więc "'dlaczego baba miałaby siedzieć w domu i zbijać bąki". Ja uważam, że dla swojego zdrowia psychicznego lepiej pracować i dzielić się obowiązkami.