Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Zmarły dziennikarz GW, W.Szymański oczyszczony z zarzutów o molestowanie

Zmarły dziennikarz GW, W.Szymański oczyszczony z zarzutów o molestowanie

SR Wrocław-Śródmieście oczyścił z oskarżeń o molestowanie b. dziennikarza "GW" Wojciecha Szymańskiego. Decyzja nie jest prawomocna.

 •  
  p..3

  -3

  pokaż komentarz

  Zakop - tekst oparty na przypuszczeniach i "informacjach od anonimowych osób zainteresowanych sprawą" czyli informacja nieprawdziwa, wyssana z palca i podparta "anonimowym" źródłem.
  W całym tekście brakuje najważniejszej informacji - sygnatury wyroku która pozwoli sprawdzić jak było naprawdę.

  •  
   p..3

   0

   pokaż komentarz

   Brawa dla osób które mnie minusują. Skoro mamy wyrok, to proszę przytoczyć jego treść a nie opierać się na "zeznaniach anonimowego informatora zainteresowanego sprawą". Całosć brzmi tak, jakby ktoś do pewnych faktów próbował dopisać swój własny rys fabularny.

  •  

   pokaż komentarz

   @pp53: Ja nie minusowałem, ale z tak z ciekawości zapytam - zawsze kontestujesz doniesienia np. dziennikarzy na twitterze? Dopóki nie zobaczysz wyroku to nie uwierzysz, gdy dziennikarz pisze, że jest uniewinniony?

  •  
   p..3

   +1

   pokaż komentarz

   @chozjor: Często sprawdzam czy to co pisze dziennikarz jest prawdą. W tym przypadku nie kwestionuję uniewinnienia (lub zakończenia procesu ze względu na śmierć oskarżonego) lecz sposób w jaki zostało to przedstawione. Ten tekst w obecnej formie nie spełnia moich norm dziennikarstwa, moim zdaniem prznajmniej jeden akapit stanowi wątek fabularny wymyślony przez dziennikarza który pod tekstem nie podpisał się nazwiskiem.
   Szanujmy się, wspierajmy rzetelne dziennikarstwo i zakopujmy anonimów którzy sprzedają nam fakty poprzeplatane historyjkami wyssanymi z palca.

  •  

   pokaż komentarz

   @pp53: Rozumiem. Dziękuję za przedstawienie opinii:)