Zabójstwo kilkutygodniowej dziewczynki w Złotowie

Zabójstwo kilkutygodniowej dziewczynki w Złotowie

Zarzut zabójstwa usłyszeli... matka i jej konkubent! Nie przyznają się do winy. Zbrodnia miała miejsce w centrum Złotowa, w jednym z mieszkań na placu Paderewskiego. Ciało dziecka znaleziono w poniedziałek 22 listopada. Sprawą nie zajmuje się Prokuratura...

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie chcą mieć dzieci, starają się latami, wydają mnóstwo gotówki i nie mogą. A tu jakaś patologia zmarnowała życie własnemu dziecku. Nie mieści mi się to w głowie. Zaraz obok pedofili, dzieciobójcy zasługują tylko na zastrzyk śmierci.

 •  

  pokaż komentarz

  - Jak ustaliliśmy, zgon dziecka nastąpił w wyniku obrażeń czaszkowo-mózgowych. Biegły stwierdził, że bezpośrednią przyczyną śmierci był m.in. krwiak oraz złamanie kości potylicznej dziewczynki. Podejrzani nie przyznają się do stawianych zarzutów. Matka wyjaśniła, że w jej obecności dziecku nic złego się nie działo, a podejrzany mężczyzna powiedział, że tego dnia nie dotykał w ogóle dziewczynki- informuje prokurator Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy prok. Okręgowej w Poznaniu.

  Zarówno matka, jak i jej konkubent, zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące, na wniosek złotowskiej prokuratury. Oprócz zmarłej dziewczynki, z parą mieszkała również dwójka pozostałych dzieci kobiety. Prokuratura bada teraz, czy wcześniej dochodziło do aktów przemocy wobec któregokolwiek z nich. Za postawiony zarzut zabójstwa, obojgu grozi nawet dożywocie.

 •  

  pokaż komentarz

  Zrobią sobie nowe, PiS lubi takich.