Myśliwi przekazali szpitalowi karetkę. Zbiórka pieniędzy trwała kilka miesięcy.

Myśliwi przekazali szpitalowi karetkę. Zbiórka pieniędzy trwała kilka miesięcy.

Słyszeliście o tej akcji jak myśliwi z własnych pieniędzy kupili karetkę dla dzieciaków ze szpitala onkologicznego? Zapewne nie, bo to temat mało medialny.

 •  

  pokaż komentarz

  dobrze że nie pomylili karetki z dzikiem

  •  

   pokaż komentarz

   @SpaceMonkey: wiesz, nie znamy całej historii. Może właśnie myśleli, że kupują dzika (vide: karta celów myśliwego poniżej) ale po zakupie ktoś ich wyprowadził z błędu i nie wiedząc co zrobić z takim kanciastym, czterokołowym "dzikiem" przekazali go pogotowiu ¯\_(ツ)_/¯

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @SpaceMonkey: polacy to jednak frajerzy płacą najwyższe podatki w europie w stosunko co do możliwości siły nabywczej ich wypłaty. Nie buntują sie i jeszcze składają sie na sprzet którego brakuje bo politycy w wiekszosći przeruchali ich podatki

  •  

   pokaż komentarz

   @SpaceMonkey: oni ją kupili żeby było czym te "dziki" wozić

  •  

   pokaż komentarz

   @tothu: Lubią zabijać dzikie zwierzęta, a tych przez ostatnie 50 lat ludzkosć zmniejszyła liczbe o 60 procent. Takich mężczyzn może ból kogoś z rodziny rozumu nauczy (̾●̮̮̃̾•̃̾) W sumie to akurat racjonalne zachowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   obrze że nie pomylili karetki z dzikiem

   @SpaceMonkey: moze kupili, zeby było czym dziki wozić

  •  

   pokaż komentarz

   polacy to jednak frajerzy płacą najwyższe podatki w europie w stosunko co do możliwości siły nabywczej ich wypłaty. Nie buntują sie i jeszcze składają sie na sprzet którego brakuje bo politycy w wiekszosći przeruchali ich podatki

   @dzikuZplasriku: źródło danych instytutu z dupy

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: WOŚP i takie akcje się kłaniają. Mamy mentalność niewolników, którzy jak coś się dzieje zawsze dorzucą się chociaż gówno mamy. 5% podatków idzie służbę zdrowia? Mało? Jak mało to zabrać gównanej armii, która i tak wytrzyma 3 dni podczas wojny. Nadal za mało? To zabrać politykom co dali sobie podwyżki za robotę, którą mógłby robić każdy w sejmie. Osobiście nie daje na WOSP, na żadne zbiórki ani tym bardziej na kościół, który po wizycie w Watykanie mnie zniesmaczył.

  •  

   pokaż komentarz

   WOŚP i takie akcje się kłaniają. Mamy mentalność niewolników, którzy jak coś się dzieje zawsze dorzucą się chociaż gówno mamy. 5% podatków idzie służbę zdrowia? Mało? Jak mało to zabrać gównanej armii, która i tak wytrzyma 3 dni podczas wojny. Nadal za mało? To zabrać politykom co dali sobie podwyżki za robotę, którą mógłby robić każdy w sejmie. Osobiście nie daje na WOSP, na żadne zbiórki ani tym bardziej na kościół, który po wizycie w Watykanie mnie zniesmaczył.

   @woho31: w Polsce wydatki na służbę zdrowia są w kwotach nominalnych jakos niższe 140 razy niższe niż w USA. Niemcy wydają na służbę zdrowia swoją więcej niż nasze PKB.
   W obu tych krajach także są prywatne zbiórki na leczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: porównując do Niemiec i do USA to dzieli nas waluta. Niemców jest ponad 2 razy więcej, zarabiają 4 razy tyle co to ja jest 8 krotność przy takim samym procencie wydatków na służbę zdrowia. A jak Niemcy przeznaczają więcej procentowo na służbę zdrowia to właśnie wychodzi wychodzi różnica o której mówisz. Co do Stanów Zjednoczonych. Po pierwsze ponad 8 krotnie więcej ludności, waluta ponad 4 razy silniejsza plus prywatne studia lekarskie które kosztują około 200 tysięcy dolarów (w Polsce średnio za 5 lat studiów lekarskich państwo musi zapłacić 150 tysięcy czyli czylu jakieś 5 razy mniej). Potem przez takie duże różnice i prywatne studia lekarze w Stanach podbijają ceny usług medycznych. Dodatkowo jak w Stanach pójdziesz to szpitala to pójdziesz do porządnej instytucji która za wielkie pieniądze jest w stanie zrobić Ci każde możliwe badanie, a nie jak w polsce idziesz do szpitala robią Ci jedno badanie krwi, rezonans za 400 zł i wypuszczają. Jak sobie policzysz to wszystko fanatyku Vateuszka to wyjdzie Ci 140 krotna różnica między p0lską a Stanami. Nmzc.
   Btw. Studia w Polsce powinny być prywatne by patologia z Pisu nie mogła na nie iść. Podniósłby się wtedy poziom i spadłaby cena ich.

  •  

   pokaż komentarz

   porównując do Niemiec i do USA to dzieli nas waluta. Niemców jest ponad 2 razy więcej, zarabiają 4 razy tyle co to ja jest 8 krotność przy takim samym procencie wydatków na służbę zdrowia.

   @woho31: Wydają dwukrotnie większy procent wydatków na służbę zdrowia. Nominalnie około 8 razy na osobę, a karetki się kupuje za dolary/euro, a nie za procent PKB.

   Po pierwsze ponad 8 krotnie więcej ludności, waluta ponad 4 razy silniejsza plus prywatne studia lekarskie które kosztują około 200 tysięcy dolarów (w Polsce średnio za 5 lat studiów lekarskich państwo musi zapłacić 150 tysięcy czyli czylu jakieś 5 razy mniej). Potem przez takie duże różnice i prywatne studia lekarze w Stanach podbijają ceny usług medycznych. Dodatkowo jak w Stanach pójdziesz to szpitala to pójdziesz do porządnej instytucji która za wielkie pieniądze jest w stanie zrobić Ci każde możliwe badanie, a nie jak w polsce idziesz do szpitala robią Ci jedno badanie krwi, rezonans za 400 zł i wypuszczają. Jak sobie policzysz to wszystko fanatyku Vateuszka to wyjdzie Ci 140 krotna różnica między p0lską a Stanami. Nmzc.

   @woho31: Po pierwsza USA nie ma ponad 4 razy mocniejszej waluty od nas, podobnie jak Cypr nie ma o połowę silniejszej waluty od USA, a Japonie nie ma 30 razy słabszej od Polski.
   Po drugie - dalej jako procent PKB wydają 3 krotnie więcej i w dolarach na osobę kilkunastokrotnie wiecej

   Btw. Studia w Polsce powinny być prywatne by patologia z Pisu nie mogła na nie iść. Podniósłby się wtedy poziom i spadłaby cena ich.

   @woho31: Ale właśnie teraz patologia nie może na nie iść :) Trzeba być w stanie najpierw zdać dobrze maturę, potem egzaminy na studiach, dlatego właśnie patologia to kończy na magazynach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: po pierwsze kłamiesz w sprawie dolara. Jest ponad 4 krotnie silniejszy. Skoro za dolara można kupić ponad 4 zł to znaczy, że jego wartość jest tyle razy większa. Co do reszty argumentów nawet nie będę komentował. Z kłamcami nie rozmawiam. Do wiadomości załączam najnowsze notowanie dolara. Pozdrawiam.

   źródło: Screenshot_20211203_170351_com.android.chrome_edit_2555861517986044.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   po pierwsze kłamiesz w sprawie dolara. Jest ponad 4 krotnie silniejszy. Skoro za dolara można kupić ponad 4 zł to znaczy, że jego wartość jest tyle razy większa. Co do reszty argumentów nawet nie będę komentował. Z kłamcami nie rozmawiam. Do wiadomości załączam najnowsze notowanie dolara. Pozdrawiam.

   @woho31: Nie jest ponad 4-krotnie silniejszy. Ma ponad 4-krotnie większą wartość, siła waluty nie jest wyliczana za pomocą kursu. Nic dziwnego, że jesteś biednym sfrustrowanym nieudacznikiem :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: biednym sfrustowanym nieudacznikiem kończonym studia. Dla ludzi z PISu skończenie studiów bez pomocy wujków, cioć i kuzynów z partii jest niemożliwe. Pozdrawiam.
   Ps. Jak w tym kraju są tacy debile jak Ty to niech władza j?#@! ludzi. 3 miesiące i uciekam z tego p@@?$@$nika w lepsze miejsce i lepsze pieniądze.

  •  

   pokaż komentarz

   biednym sfrustowanym nieudacznikiem kończonym studia. Dla ludzi z PISu skończenie studiów bez pomocy wujków, cioć i kuzynów z partii jest niemożliwe. Pozdrawiam.

   @woho31: Też mam studia :) Na które dostałem się z wynikami o których Ty byś mógł pomarzyć(a zdawałem je, kiedy PO było u władzy)

   Ps. Jak w tym kraju są tacy debile jak Ty to niech władza j?#@! ludzi. 3 miesiące i uciekam z tego p@@?$@$nika w lepsze miejsce i lepsze pieniądze.

   @woho31: Dadzą Ci tam chociaż 10k euro na rękę miesięcznie, czy zamierzają Ciebie zatrudniać jako tanią i niskowykwalifikowaną siłę roboczą?

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: oj byczq, nie nazywaj swojego najlepszego wyniku w rekrutacji do Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży wynikami o których mógłbym pomarzyć.
   Co do zarobków to zarobię tyle, że będę mógł się z głupich polaczków śmiać, a to najprzyjemniejsze uczucie móc się śmiać z chłopów pańszczyźnianych z k#$!y polski.
   Ps. Z głupich polaczków z "klasy średniej" może się śmiać głupia kasjerka z sklepie w Niemczech, a co dopiero osoba po studiach technicznych zagranicą.
   Pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   @woho31: to będzie to ponad 10k na rękę w euro czy dalej jedziesz tak być biedny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: raczej będzie, a jak nie to tatuś pomoże. Na szczęście biednie się nie urodziłem jak reszta wykopków.
   Niektórzy z Polski wyjeżdżają bo nienawidzą niewolniczej mentalności p0laków i obrzydliwego klimatu w zimę, a także by dzieci nie miały p0lskiego obywatelstwa bo to wstyd.

  •  

   pokaż komentarz

   @woho31: jakie to smutne, ze niektórzy bez pomocy rodziców i bez załatwienia im studiów i dawania im całe życie kieszonkowego całe życie nie radzą sobie.
   Bananowe lewaki co marzą o komunizmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: wolę być bananowym lewakiem (którym nie jestem bo brzydzę się nierobami i staruchami w tym kraju) niż biednym p0lakiem(dla którego nawet Unia Europejska nie chce pieniążków przesłać bo władza w tym kraju to komunistyczne kurwy) A co do studiów? Na studiach nikt mi nie pomagał bo wybrałem sobie uczelnie pół kraju dalej. W Warszawie nie studiowałem bo wujek profesor na PW by pomagał jakby trzeba było, a i teść siostry będący dziekanem na innej z uczelni by chętnie pomógł w potrzebie. Znajomości to coś czego wykopki nie mają dlatego robią za minimalną albo zapieprzają za miskę ryżu. Dzięki znajomościom też wyjeżdżam z kraju do lepszego świata i nie zostaje w tym syfie.

  •  

   pokaż komentarz

   którym nie jestem bo brzydzę się nierobami i staruchami w tym kraju

   @woho31: Sam jesteś nierobem na garnuszku rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Znajomości to coś czego wykopki nie mają dlatego robią za minimalną albo zapieprzają za miskę ryżu. Dzięki znajomościom też wyjeżdżam z kraju do lepszego świata i nie zostaje w tym syfie.

   @woho31: Ale ja tam nawet dziennie mam ponad minimalną na rękę :) Tak to jest, jak się nie jest nierobem i nieudacznikiem na garnuszku rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: Słoneczko co z tego, że zarabiasz minimalną dziennie jak masz pewnie paskudny ryj i mentalność nerda komputerowego. Pamiętaj, że poza pieniędzmi w życiu ważne też jest mieć kogoś najlepiej na poziomie i fajnie jak znośnie wyglądała ta osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pieniędzmi nie kupi się pewnych rzeczy. Na swoich studiach w też byłeś nierobem bo byłeś na garnuszku rodziców. Chyba, że miałeś czas pracować na swoich studiach, ale studia na których ma się czas pracować to gówno studia. Na prawdziwych studiach nie ma się czasu pracować bo są wiecznie projekty i nauka.

  •  

   pokaż komentarz

   Pamiętaj, że poza pieniędzmi w życiu ważne też jest mieć kogoś najlepiej na poziomie i fajnie jak znośnie wyglądała ta osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @woho31: Masz rację. Dlatego właśnie, że jesteś ograniczony umysłowo, takiej osoby nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: Słoneczko. Ja wiem, że jako ex student dziennikarstwa na jakiejś śmiesznej uczelni możesz zarabiać wielkie pieniądze jako troll rządowy. Może i zarabiasz sobie minimalną pensję z Etiopii dziennie. Może wkurzają Ciebie "bananowe dzieciaki" którym zazdrościsz życia i kontaktów, ale powiem Ci tak. Nie dla psa, dla Pana to. Powodzenia w trolowaniu dalej. Możesz kogoś innego uda Ci się oszukać, że złotówka to silna waluta i każdy chce w niej zarabiać, a Polska to cudowny kraj. Niestety mnie nie przekonałeś.

  •  

   pokaż komentarz

   : Słoneczko. Ja wiem, że jako ex student dziennikarstwa na jakiejś śmiesznej uczelni możesz zarabiać wielkie pieniądze jako troll rządowy. Może i zarabiasz sobie minimalną pensję z Etiopii dziennie. Może wkurzają Ciebie "bananowe dzieciaki" którym zazdrościsz życia i kontaktów, ale powiem Ci tak. Nie dla psa, dla Pana to. Powodzenia w trolowaniu dalej. Możesz kogoś innego uda Ci się oszukać, że złotówka to silna waluta i każdy chce w niej zarabiać, a Polska to cudowny kraj. Niestety mnie nie przekonałeś.

   @woho31: Ale czego mam Ci zazdrościć? Tego, że gnijesz na c$%#$wych studiach na najgorszych ocenach i boisz się, że Ciebie wywalą z nich czy z tego, że jedyna kobieta jaką możesz mieć, to ta, z którą nie chcesz być?
   Serio, czego mogę zazdrościć takiemu "bananowemu dzieciakowi" jak Ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: tego, że ja mam od dzieciństwa coś o co się tak bardzo kłócisz( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Coś na co musiałeś zapieprzać tyle lat o ile to osiągnąłeś bo w to wątpię. Możliwość działania w schemacie " chce coś - dostaje to". P0lacy zawsze będą mówić, że liczy się rodzina i inne śmieszne wartości. Rodzina się liczy bo nic innego nie mogą osiągnąć. ¯\_(ツ)_/¯
   Pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   tego, że ja mam od dzieciństwa coś o co się tak bardzo kłócisz( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @woho31: Biedę i brak perspektyw? Ja się nie o to kłócę, ja u Ciebie to wyśmiewam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: Słoneczko chciałbyś zobaczyć Twoją "minimalną dziennie". Jak mi to pokażesz to uwierzę w mój brak perspektyw i biedę( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko bez proszenia wujka Vateusza o szybki przelew bo to będzie kłamstewko

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: ta "ósemka" ciut do lewej Skarbie. Prawie dobrze "zrobiony" przelew. Postaraj się lepiej Słońce¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: gry-online? Koleżka rzeczywiście musi być bardzo dorosły. Ciekawe czy wybierze to MBA dla ochrony zdrowia?
   ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
   Ps. Pozdrowienia dla Joanny i pamiętaj. Dziwkom się płaci ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  •  

   pokaż komentarz

   ta "ósemka" ciut do lewej Skarbie. Prawie dobrze "zrobiony" przelew. Postaraj się lepiej Słońce¯_(ツ)_/¯

   @woho31: Nic nie edytowane i dobrze o tym wiesz.

   gry-online? Koleżka rzeczywiście musi być bardzo dorosły. Ciekawe czy wybierze to MBA dla ochrony zdrowia?
   ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
   Ps. Pozdrowienia dla Joanny i pamiętaj. Dziwkom się płaci ( ͡€ ͜ʖ ͡€)


   @woho31: Tak, mam ponad 30 lat i dalej gram w gry komputerowe(a nawet mam poza gaming pc, playstation i switcha)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fan_Morawieckiego: przy okazji pracujesz na covidowym, zaczynasz studia i wiele innych. Trzymaj poziom ziom.

  •  

   pokaż komentarz

   przy okazji pracujesz na covidowym, zaczynasz studia i wiele innych. Trzymaj poziom ziom.

   @woho31: Nie zacząłem jednak i odpuściłem. Ale tak, pracuję na covidowym, wczoraj miałem 400zł/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikuZplasriku

   @SpaceMonkey: polacy to jednak frajerzy płacą najwyższe podatki w europie w stosunko co do możliwości siły nabywczej ich wypłaty. Nie buntują sie i jeszcze składają sie na sprzet którego brakuje bo politycy w wiekszosći przeruchali ich podatki

   Buntują się dlatego Są byli i będą pewne rzeczy są "niezmienne"

   źródło: 1638578230399.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  dzienkujemy panie leśniczy, licznik ustrzelonych "dzików" został zresetowany

 •  

  pokaż komentarz

  Karetka do przewożenia do szpitala celów pomylonych z dzikiem.

 •  

  pokaż komentarz

  Super. Fajna akcja PR'owa. Takie same akcje urządzają mafie włoskie czy japońskiej, pokazując jak to one nie są złe dla ludzi. A prawda jest taka, że to czy daną organizację należy zlikwidować, nie może wpływać poboczna działalność charytatywna, ale to co naprawdę robi.

  •  

   pokaż komentarz

   Takie same akcje urządzają mafie włoskie czy japońskiej, pokazując jak to one nie są złe dla ludzi. A prawda jest taka, że to czy daną organizację należy zlikwidować, nie może wpływać poboczna działalność charytatywna, ale to co naprawdę robi.

   @Dragonan: no właśnie, a myśliwi są pożyteczni, bo kontrolują populację dzikich zwierząt w kraju, gdzie człowiek przekształcił większość terenów zamieszkania dzikich zwierząt i wybił niemal wszystkie duże drapieżniki.

   To dzięki nim dziki i sarny nie biegają co noc na przedmieściach i nie przynoszą strat rolnictwu na miliardy rocznie.

  •  

   pokaż komentarz

   Takie same akcje urządzają mafie włoskie czy japońskiej, pokazując jak to one nie są złe dla ludzi. A prawda jest taka, że to czy daną organizację należy zlikwidować, nie może wpływać poboczna działalność charytatywna, ale to co naprawdę robi.

   @Dragonan: no właśnie, a myśliwi są pożyteczni, bo kontrolują populację dzikich zwierząt w kraju, gdzie człowiek przekształcił większość terenów zamieszkania dzikich zwierząt i wybił niemal wszystkie duże drapieżniki

   To dzięki nim dziki i sarny nie biegają co noc na przedmieściach i nie przynoszą strat rolnictwu na miliardy rocznie.

   @skitarii
   Zapraszam do Olsztyna, miasto wojewódzkie około 200k ludzi. Co chwila dziki po centrum biegają.
   @skitarii

  •  

   pokaż komentarz

   Zapraszam do Olsztyna, miasto wojewódzkie około 200k ludzi. Co chwila dziki po centrum biegają.

   @renifrey: gdyby myśliwi nie mieli przykazanego wystrzelania większości populacji co roku, to biegałyby cały czas, jak Olsztyn praktycznie w lesie leży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @skitarii: Masz rację zawód podobny do myśliwego jest potrzebny. Myśliwi są jednak wynaturzeniem. Bardziej to jest zabawa, która żeruje na tym czym powinien się zajmować myśliwy. Trzeba zakazać wszystkich obrzędów myśliwskich. A samo zabijanie uczynić jak najbardziej technicznym. Zakazać zbierania trofeów. Całość mięsa albo utylizować, albo dokładnie ewidencjonować i myśliwy nie może go sobie zabrać. Tak aby nikogo nie ciągnęło do tego zawodu dla zabawy.

  •  

   pokaż komentarz

   wybił niemal wszystkie duże drapieżniki.

   @skitarii: i myśliwi są tacy dobroduszni, ze strzelają do wilków?

  •  

   pokaż komentarz

   @Dragonan: A czemu dokładnie mają służyć te wszystkie zakazy, nakazy i obostrzenia poza satysfakcją Julek i Spierdoxów? Myśliwi prowadzą gospodarkę łowiecką, czyli głównie produkują mięso - jak rolnicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @prop: Bo myśliwi nie mają prowadzić gospodarki tylko wspomagać ekologię. I tylko do tego powinni być, bo teraz to wykorzystują i TYLKO pod pretekstem robienia czegoś dobrego zajmują się własną rozrywką: strzelanie, kucharzenie. Więc zamiast strzelać do chorych zwierząt strzelają do zdrowych. Bo chore lub stare nie jest smaczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dragonan: A czemu nie mają prowadzić gospodarki w oparciu o lasy, stanowiące 1/3 powierzchni kraju?

  •  

   pokaż komentarz

   @Dragonan: > Trzeba zakazać wszystkich obrzędów myśliwskich
   O ja p!#!%@%e ale się odpaliłeś. To ja dorzucę coś od siebie.
   Trzeba tobie zakazać publicznego wypowiadania się oraz przedewszystkim możliwości rozmnażania, aby takie debilizmy nie widziały nigdy więcej światła dziennego.
   Dziękuję

  •  

   pokaż komentarz

   @prop: Bo w pierwszej kolejności powinni zajmować się ochroną przyrody. Zresztą to jest ich wymówka, której używają do przykrywania swojej prawdziwej działalności. Gospodarka to powinna być ewentualnie poboczna działalność podporządkowana ochronie przyrody jako najważniejszej. Gospodarką to możesz Ty się zajmować, a nie państwo. A myśliwi nie zajmują się gospodarką, to kolejna ich przykrywka. Najpierw własna zabawa, a później gospodarka, a właściwie wykorzystywanie zasobów państwowych, gospodarki dla siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @skitarii Mysliwi to pijane janusze, ktore zabijaja dla przyjemnosci, przy okazji co roku pare oaob zastrzelonych, psow itdXD powinni sami soe wyregulowac:)

  •  

   pokaż komentarz

   przy okazji co roku pare oaob zastrzelonych

   @Medicine676: Możesz podać statystyki ile zginęło osób przez ostanie 5 lat, ile jest myśliwych w Polsce i ile odbywa się rocznie polowań?

   psow
   @Medicine676:
   Psy akurat dewastują środowisko naturalne, dlatego do nich strzelają. Do chyba 2012 Myśliwi mogli strzelać bąkających się psów.
   https://nto.pl/tysiace-psow-i-kotow-dziesiatkuja-oslabiona-zima-lesna-zwierzyne/ar/4142551

   Tu przykład masz jak wyglądają psie zabawy na wolności.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @falconiforme Dla nowej prawicy nie mam komentarza...:)

  •  

   pokaż komentarz

   Dla nowej prawicy nie mam komentarza...:)

   @Medicine676: A rozumiem. Ty tu tylko sobie głupoty p@#$$??isz bez ładu i składu.
   A jak wydaje się Tobie, że ktoś jest na prawo to ucinasz rozmowę by z siebie debila nie zrobić. Spoko, zanotowałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @falconiforme To Wy na tej nowej prawicy notowac umiecieXD?

 •  

  pokaż komentarz

  Może uratuje ta karetka jakiegoś umierającego "dzika". Wszak myśliwy strzela a pan buk kule nosi. XD