Katolicki Tygodnik Niedziela cieszy się z odmowy aborcji

Katolicki Tygodnik Niedziela cieszy się z odmowy aborcji

kobiecie ze względu na zdrowie psychiczne, sam artykuł zilustrowali zdrowym płodem, chociaż w rzeczywistości jest bezczaszkowy i umrze zaraz po porodzie, a w komentarzach ludzie piszą "życie wygrało".

 •  

  pokaż komentarz

  Ależ zezwierzęcenie. Często spotykane u wszelakich fanatyków religijnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @officer_K: Nie ważne, że umrze dziecko i matka, ważne, że ochrzczone, bo klecha musi zarobić, a w bonusie to jeszcze za 2 pogrzeby skasuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @officer_K:
   To każdy katolicki psychol powinien zobaczyć i przeczytać
   https://bioetyka.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2014/10/01_Szewczyk-Kazimerz-Bioetyka-01.pdf
   https://www.youtube.com/watch?v=o2XKn761I54
   W skrócie, nie można sobie "bezkarnie" nazwac zarodka człowiekiem z równymi prawami człowiekowi urodzonymi, bo NIE da się tego obronić logicznie, a stwarza inne problemy.
   Bo człowiek zwyczajnie nie powstaje w 1 sek, tylko powstaje w długim procesie na linii życia! A życie? życie jak powstało miliardy lat temu, tak trwa cały czas. Realnie NIE ma początku zycia jako takiego,
   bo to nie działa tak że 0+0 daje 1 (gdzie 0 brak życia, a 1 życie).
   To nawet nie jest tak że 0,5+0,5 = 1.
   Życie to 1 => 1 => 1 =1
   A człowiek powstaje w procesie, długim procesie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jariii ale ci te pieniążki przeszkadzają

  •  

   pokaż komentarz

   @officer_K: Nie zawsze. Prezes Human Life International Polska wypowiada się akurat krytycznie o projekcie „Stop aborcji”.
   https://www.niedziela.pl/artykul/74863/Prezes-Human-Life-International-Polska

  •  

   pokaż komentarz

   @officer_K: Czytasz ten fanatycki tygodnik z koro potepiasz co w nim pisze to mysle.ze tak no chyba ,ze jak kazdy polglowek tylko naglowki ? Ja tam wole czytac mlodego technika.

  •  

   pokaż komentarz

   @Perke Oczywiście, że przeszkadzają. Pieniądze wyłudzone przez parszywa, antypolską organizacje jaka jest kościółek powinny boleć każdego patriotę. Tylko zdradzieckie, ociemniałe bydło broni zboczeńców w sutannach.

  •  

   pokaż komentarz

   @StefanEm obrażasz i generalizujesz i ewidentnie nie masz wiedzy historycznej

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Jariii zapytaj starych jak z tobą robili cwoku.... Matka I tak sobie jebnie jak będzie chciała to dwa trupy. Przytulisz do domu i będziesz się opiekować?

  •  

   pokaż komentarz

   @Perke: A "ci" ktos kiedys ustawil priorytety wewnatrz facjaty?

  •  

   pokaż komentarz

   @krzysztof-bernard-pytlak: Ja radzilabym abys rowniez zaczal czytac slownik jezyka polskiego. Polecam.

  •  

   pokaż komentarz

   @jemkoniczynezfeta jak mi ktoś miał ustawiać priorytety w głowie???

  •  

   pokaż komentarz

   @officer_K: Czego ty chcesz od fanatyka religijnego oni charakteryzują się tym ze maja tak zapchany mózg religia czyli fantastyka ze nie dociera do nich rzeczywistość i racjonalne myślenie

  •  

   pokaż komentarz

   @officer_K wypraszamy sobie takie sformułowanie...

   Ze wsi jestem. Pod lasem mieszkam i dużo tu zwierząt dzikich. Nieczęsto zdarza się, że sarna czy łania porzuca młode żeby ratować siebie ale się zdarza. Dlaczego? A dlatego, że za rok czy dwa ocieli drugie, które będzie miało szansę przetrwać. Nigdy nie poświęci siebie dla własnego dziecka. Mądre te zwierzęta co nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jariii nie wydaje mi się że chodzi tutaj o czysty zarobek. To jest chory fanatyzm, którego nie da się wyplewić dopóki nie zdechnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @officer_K
   @Jariii
   @27er

   Spokojnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

   źródło: 1638574135551.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Perke: wydane na magiczne gusla jak najbardziej

  •  

   pokaż komentarz

   jak mi ktoś miał ustawiać priorytety w głowie???

   @Perke: wiec rodzice nie wpoili ci zasad wychowania irelacji spolecznych, nie posiadasz zadnej edukacji,zadnych doltryn, nikt ci nie wytlumaczyl jakwyglada rzeczywistosc przez co nic o niej nie wiesz, nie masz zadnej wiedzy i doswiadczenia w relacjach i stosunkach spoleczych, jednym slowem jestes jak wychowanek lasu pozucony w nim jako niemowlak. Dobrze ze sie przyznales i rozwiales niepewnosci bo nibybyly mocne przeslanki ale jak czlowiek nauki jednak jestem najbardziej zadowolonyz dowodow.

  •  

   pokaż komentarz

   bo to nie działa tak że 0+0 daje 1 (gdzie 0 brak życia, a 1 życie).
   To nawet nie jest tak że 0,5+0,5 = 1.
   Życie to 1 => 1 => 1 =1


   @27er: ja cie chlopie rozumiem co masz na mysli ale ty katolom zaraz styki poprzepalasz...a to i ja sie doloze, bo bawi mnie jak tu generalizuja ze jak prawak to katol itp. to ciekawe jak wytlumacza to ze jestem prawakiem,ateista, w sensie nie wiem jak jest bo nawet nauka w hipotezie symulacji zaklada istnienie kreatora a nie gimboateista czyli wierzacym w to ze kreatora nie ma, popieram madrze uregulowana aborcje aborcje, nie popieram wymyslow i upodoban uniemozliwiajacych dalsze istnienie gatunku a jednostkowo niech se robia co chca pod warunkiem ze nie wymuszaja ogladania tego i wymuszania indoktrynacji na tych co na to patrzec nie chca, czyli dla mnie ruchy lGBT, BLM itp to zlo bo do czasu ich masowek problem dyskryminacji czy homoseksualizmu byl marginalny a oni je rozdmuchali i stwozyli caly wachlarz nowych i rozepchali ludzi pomiedzy dwie skrajnosci, co ludziska styki popalilo ze mozna byc gdzies indziej niz skarajna strona barykady?

  •  

   pokaż komentarz

   @obk sam jak już sobie ustawiałem priorytety, masz w ogóle zdolność myślenia?

  •  

   pokaż komentarz

   @obk: Mam podobnie do Ciebie. Jednak nie zgodzę się z tym, że problem homoseksualizmu nie istniał wcześniej. Istniał i dalej istnieje, a ruchy LGBT nie mają tu nic do rzeczy, bo równie dobrze można przyczepić się wszelkich innych ruchów. Nie rozumiem czemu tak się przyczepiać jednej strony. To, że się o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie ma. Wynikiem tego jest choćby ostatnie otworzenie się krajów Wschodu na tę kwestię.
   Co do dyskryminacji to ta jest wszędzie, i być raczej będzie. Czasami, a niektórych sytuacjach to nawet dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ważne, że umrze dziecko i matka, ważne, że ochrzczone, bo klecha musi zarobić, a w bonusie to jeszcze za 2 pogrzeby skasuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   @Jariii: kościół od zawsze wp$@$@%!ał łapy tam gdzie już dawno powinien mieć upieprzone a teraz są już tak rozbuchani że chyba tylko całkowite odsunięcie ich od ssania państwowego cyca może przywrócić normalność w tej strefie. No i j?!#ć kwasniewskiego oraz milera za konkordat,

   źródło: 4.bp.blogspot.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Perke: wiedza,zachowania,wzorce porownawcze itp.to podstawa umozliwiajaca myslenie, ksztaktujaca decyzyjnosc itp, a co do twojego pytania tak ja posiadam taka zdolnosc ale skoro ty tak oczywistych i najprostrzych rzeczy nie jestes w stanie zrozumiec to ty jeje nie posiadasz, proste, sam dajesz dowody.

  •  

   pokaż komentarz

   @obk: zdania ultrawielokrotnie złożone też popierasz ;) Szanuj swoich czytelników, nie męcz ich tak niedbałymi konstrukcjami :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Z151: Sory, no wiem, troche kiepsko u mnie z jezykiem Polskim.

  •  

   pokaż komentarz

   @Xing77: Wlasnie oto mi chodzi, PROBLEM homoseksualizmu, nie cos zwyklego i pozytywnego ale dotychczas bedacego bardziej problemem jednostki gdzie sama jednostka nie miala z tym problemu i jedynie zostala eliminowana z puli genowej, mi chodfzi o to ze te ruchy "wycierajac sobie gebe" tymi jednostkami powoduja wypaczony obraz i skale sytuacji naginajac to do poziomu obrzydliwosci czy wrecz problemow psychicznych. Na tym nie spoczeli tylko wyszukuja nowe irracjonalne idee starajac sie je wymuszac na innych, zaklucaja w ten sposob piorytety i hierarchie wartosci w spoleczenstwie i tylko poglebiaja podzialy i nienawisc mimo ze twierdza ze z takowymi walcza.

  •  

   pokaż komentarz

   @obk A zdajesz sobie sprawę z tego, że istnieją ludzie którzy dajmy na to są wychowywani w katolickich rodzinach i potem są ateistami?

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Długi proces? Nie bardzo mi się chce oglądać Koroluka, ale ile to jest ten "długi, bardzo długi"? W którym momencie"zlepek komórek" staje się "człowiekiem"? Jedno życie daje drugie życie i medycznie, naukowo w minutach i po ich kilkudziesięciu można określić, kiedy z plemnika i jajeczka powstaje nowy organizm. Natomiast od kiedy chcemy go nazwać człowiekiem i nadać mu wszystkie prawa przynależne rodzajowi ludzkiemu/obywatelowi/istocie myślącej to już tylko od naszych przekonań.

  •  

   pokaż komentarz

   Długi proces? Nie bardzo mi się chce oglądać Koroluka, ale ile to jest ten "długi, bardzo długi"?
   @gjon:
   9 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   W którym momencie"zlepek komórek" staje się "człowiekiem"?
   @gjon:
   Finalnie moment urodzenia, jest momentem nabierana praw ludzi urodzonych (w tym pochówek, rejestracja w urzędzie itp 100 innych rzeczy).
   Tak, możemy CZĘŚĆ praw dać już szybciej, np: w momencie w którym komórki nerwowe są podłączone pod mózg i jest choćby teoretyczna możliwość świadomości bólowych, a jest to zazwyczaj 26 tyg. ciąży. Ba, można iśc na rękę i ustawlić to na 12-15 tyg. by nikt nie mówił, że czasem jest to 24 a czasem 28 tydzień. Od tego jest nauka by z niej korzystać.

   istocie myślącej to już tylko od naszych przekonań.
   @gjon:
   Nie da się ukryć, że jest to poniekąd sprawa moralności. to ludzie poprzez swoją akceptacją więszości, decydują, czy coś jest moralne czy nie. I tak się składa, że za mozliwością aborcji do 12 tyg. wyraża 60-70|% osób.
   Prolajferzy to wiedza, dlatego za wszelką cenę nawet z zarodka (in-vitro) próbują zrównać z urodzonym dzieckiem, by skorzystać z prawa "nie zabijaj".
   Dlatego nawet przy procedurze in-vitro stosują teksty "zabijanie dzieci", nawet na 2-dniowy twór.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Nauka tak naprawdę nic właściwie nie ma do tego, na którym etapie powstawania człowieka możemy uznać, że nie można go już uśmiercić, by nie złamać norm moralnych obowiązujących w lokalnym społeczeństwie.
   Moment powstania nowego organizmu ludzkiego jest dość konkretny i to nauka go sprecyzowała. Od tego momentu natura robi już wszystko, by powstał z tego następny homo sapiens.

   Dla własnych celów możemy ten proces przerwać, może ta sama natura go zakończyć, w czasie tego procesu mogą zdarzyć się komplikacje, które go zakłócą lub utrudnią.

   To, że jedni ułatwili sobie postrzeganie rzeczywistości i uznali poczęcie za moment, od którego już należy chronić nowopowstałe życie, nie jest niczym złym, a tym bardziej sprzecznym z nauką.

   Innym pasuje, że przerwanie cyklu tworzenia się organizmu na wczesnym etapie jest dopuszczalne. Żeby było łatwiej z prawem, podsuwa się przykłady cyklów życiowych, które napotkały na problemy, ale tak naprawdę realnie chodzi o oficjalne pozwolenie na "naprawianie" wpadówek - bo życie ma być piękne, radosne i tylko dla nas.

   Prolajferzy jednak powinni przekonywać innych dobrym przykładem i argumentami płynącymi z własnej wizji świata, a nie siłą prawa, które akurat teraz stoi większością po ich stronie.

   Dla mnie ten "dwudniowy twór" to już człowiek, któremu świadomie przerwanie życia to coś złego i uznaję to w swej moralności za zabicie go. Z prawdopodobieństwem bliskim pewności byłby za kilka miesięcy człowiekiem, a za następnych kilkadziesiąt lat kimś, do kogo pisałbym ten komentarz.

  •  

   pokaż komentarz

   Nauka tak naprawdę nic właściwie nie ma do tego
   @gjon:
   XDDDD
   Pytaj się kur wa od kiedy, dostań odpowiedź, a potem "nauka nie ma nic do tego".

   Moment powstania nowego organizmu ludzkiego jest dość konkretny i to nauka go sprecyzowała.
   Sprecyzowany jest początek procesu, to, kiedy nadamy prawa równe ludziom urodzonym to inna bajka.

   Od tego momentu natura robi już wszystko, by powstał z tego następny homo sapiens.
   @gjon:
   No i?
   Uratujesz z pożaru 2 zarodki czy 1 5-letnie dziecko?
   Nie odpoaiwdaj, bo dobrze wiem, że byś poszedł po dziecko. A dlaczego? Bo każdy z nas wie, że tutaj nie ma równych praw. I sam siebie oszukujesz, udajac, ze zarodek to dziecko.

   Dla własnych celów możemy ten proces przerwać, może ta sama natura go zakończyć, w czasie tego procesu mogą zdarzyć się komplikacje, które go zakłócą lub utrudnią.
   @gjon:
   ble ble bla bla, do czego zmierzasz? Lejesz wodę bo?

   To, że jedni ułatwili sobie postrzeganie rzeczywistości i uznali poczęcie za moment, od którego już należy chronić nowopowstałe życie, nie jest niczym złym,
   @gjon:

   Gdzie ja pisałem, ze to coś złego? Dlaczego kłamiesz, dlaczego manipulujesz?

   a tym bardziej sprzecznym z nauką.
   Sprzeczne z nauka jest to, ze 5-dniowy zarodek to człowiek. Nie, tak jak zapłodnione jako w piewszych dniach wcale nie jest kurą.

   Dla mnie ten "dwudniowy twór" to już człowiek,
   @gjon:
   A dla innych nie, dla nauki tez nie.
   Dla ciebie tez nie, bo jestem pewien, że poszedł byś ratowac dziecko, a nie próbówki z zarodkami.
   Dlaczego chcesz narzucać innym swoje bajki?
   Jesteś niewolnikiem mitu o duszy, że tracimy coś już od pierwszego dnia.
   Tracimy byt potenicalny, który nijak nie powinien miec praw 5-latkowi.
   Idac ratować zarodki zamiast żyjącego człowieka, PLUEJSZ na ludzi i gardzisz nimi. Ratujesz ideę bajki o duszy, a gardzisz człowiekiem.
   Tak jest prawdę w dupie masz zycie, liczy się ideologia. Plujesz tym dzieciom w twarz dla swojego samopoczucia.
   Idź adoptuj te dzieci, płac co miesiac po 1000 zł takiej rodzinie, która 24/7/365/całe życie potem się z tym zmaga.
   Chcesz udawać swiętego kosztem tych ludzi. A wszystko dla jakiejs bajki.

  •  

   pokaż komentarz

   @27er: Sam siebie podpalasz i zuchwale walczysz z tym ogniem.

   Pokazuję Ci swój punkt widzenia, a nie narzucam narrację. Podkreślam też nieco wyraźniej to, o czym sam wspomniałeś, czyli wielowarstwowość tego zagadnienia. Mówiąc o "nauce", myślimy zarówno o biologii, antropologii czy medycynie, jak i humanistyce, socjologii, a nawet religioznawstwie. Każde to spojrzenie w przypadku człowieka i w dyskusji o nim ma znaczenie.

   Ty jesteś zbyt chaotyczny w przekazie, a ja mam dzisiaj wolny dzień i nie chce mi się za Tobą biegać :)

   Dopisz sobie punkt w wygranych potyczkach na wykopie.

  •  

   pokaż komentarz

   Pokazuję Ci swój punkt widzenia, a nie narzucam narrację.
   @gjon:
   Ale rozumiesz, że takie osoby jak ty, narzucają takie podejscie wszystkim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @gjon:
   XDDD
   Twoje stanowisko narzuca innym rozwiązania prawne.
   Moje stanowisko NIKOMU nic nie narzuca. Masz pełne prawo się z tym nie zgadzać i żyć po swojemu.
   Twoje stanowisko zaś narzuca innym to, jak mają żyć.
   Czego nie ogarniasz, aż tak głupi i zakłamany jesteś? Co to za obłuda, co za brak logiki, aż ciary przechodza, jak moga być tak zakłamane osobniki jak ty.

 •  

  pokaż komentarz

  @saakaszi Zapomniałeś jeszcze o Ordo Szuris ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: szur.JPG

 •  

  pokaż komentarz

  Ciężko to nawet skomentować, mam nadzieję, że ta kobieta znajdzie inne wyjście. Nie rozumiem, jak można być tak nieludzkim, żeby kazać kobiecie donosić ciążę, gdzie dziecko nie ma żadnych szans przeżycia, tylko krótka agonia zaraz po narodzinach :(

  •  

   pokaż komentarz

   @Vicious_me to jest zwykłe sk@#$ysyństwo... trauma dla całej rodziny, a zwłaszcza dla tej kobiety

  •  

   pokaż komentarz

   @Krissmon To nie jest zwykłe sk@?@ysyństwo. To sk@?@ysyństwo podszyte wiarą i bezmyślnym sadyzmem.

   Ojejku jak ten Jezusek z żydowskiej bajeczki cierpiał na krzyżu. Co tam cierpienie matki i ojca kiedy ich bezczaszkowe dziecko umrze kilka godzin po porodzie.
   Patrz Jezu na to martwe zdeformowane dziecko. To dar od polskich katolików. Ból matki dodajemy ekstra.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vicious_me
   Tak kobieta zagłosowała na PiS bo dali jej prawo do eksmisji męża na telefon.

   Teraz gdy problem aborcji spadnie na męża który będzie zmuszony szukać kliniki w Czechach, a gdy zacznie ich ścigać prokuratura (bo PiS chce rejestracji ciąży) to on pójdzie siedzieć, nie ona.

   A w kolejnych wyborach obiecują im więcej przywilejów w sądach rodzinnych i te same kobiety zagłosują na PiS.

   To nie katolicy wybrali PiS, ich jest w Polsce większość a PiS uzyskał niewiele ponad połowę głosujących.
   Co oznacza, że spora część katolików głosowała przeciwko.

   Na protestach przeciw zakazowi aborcji nie ma samych ateistów, wręcz przeciwnie jest ich garstka.

  •  

   pokaż komentarz

   Ojejku jak ten Jezusek z żydowskiej bajeczki cierpiał na krzyżu

   @xer78: W tej retoryce jest tylko jedna, ale ważna różnica. Jezus wiedział, ze mimo tych cierpień nie umrze na zawsze. Człowiek takiego komfortu nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vicious_me: Nie może jej ktoś po prostu zawieźć do Czech? Jakaś organizacja sfinansować to?

  •  

   pokaż komentarz

   @Vicious_me:

   Nie rozumiem, jak można być tak nieludzkim, żeby kazać kobiecie donosić ciążę, gdzie dziecko nie ma żadnych szans przeżycia, tylko krótka agonia zaraz po narodzinach

   Tak wszyscy płaczecie nad losem kobiet, a o mężczyznach to mało kto pomyśli, a jak już to garstka. Kolejna hipokryzja wykopków.

   @Przemysluaw:

   To nie katolicy wybrali PiS, ich jest w Polsce większość a PiS uzyskał niewiele ponad połowę głosujących.
   Co oznacza, że spora część katolików głosowała przeciwko.

   To akurat nie ma znaczenia. Większość która jednak zagłosowała, oddała głos na PiS. Tych co nie głosowali się po prostu nie uwzględnia. Ergo, PiS wygrało głosami większości uprawnionej do głosowania.

   Te kobiety o których piszecie, że oddadzą głos na PiS, właśnie w d mają losy mężczyzn, a część z tych co dziś krzyczy na ulicach o wolnej aborcji jeszcze najchętniej by tamtym przyklaskała. Przejrzyjcie na oczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Xing77

   To akurat nie ma znaczenia. Większość która jednak zagłosowała, oddała głos na PiS. Tych co nie głosowali się po prostu nie uwzględnia. Ergo, PiS wygrało głosami większości uprawnionej do głosowania.

   PiSu nie wybrali sami katole, a przeciwko zakazowi aborcji nie są wyłącznie ateiści.
   Wiem, że to dla Ciebie nie ma znaczenia, kobiety i chłopcy wychowani bez ojca nie kierują się logiką tylko emocjami i uczuciami.

   Nie lubisz jakieś grupy ludzi, więc obwiniasz je za całe zło świata, bo jakaś skrajna gazetka coś napisała.

   Nienawidzisz swojego sąsiada, kolegi z pracy, matki, ludzi na ulicy, nie obchodzi Cię, że oni mają takie poglądy jak ty na tę sprawę.
   Nienawidzisz ich bo są katolikami rzucisz im się do gardła, żeby się zemścić za kaczkę i tygodnik pisany przez amatorów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przemysluaw:

   PiSu nie wybrali sami katole, a przeciwko zakazowi aborcji nie są wyłącznie ateiści.

   A gdzie tak twierdzę?

   Wiem, że to dla Ciebie nie ma znaczenia, kobiety i chłopcy wychowani bez ojca nie kierują się logiką tylko emocjami i uczuciami.

   Nie sądzisz, że to zbyt seksistowskie zarzucać matkom, że nie kierują się logiką?
   Nie widzę tu żadnego związku, bo to nie jest kwestia braku ojca, a osobowości tego dziecka.

   Nie lubisz jakieś grupy ludzi, więc obwiniasz je za całe zło świata, bo jakaś skrajna gazetka coś napisała.

   Nie czytam gazet.

   Nienawidzisz swojego sąsiada, kolegi z pracy, matki, ludzi na ulicy, nie obchodzi Cię, że oni mają takie poglądy jak ty na tę sprawę.

   Nie wtrącam się w ich poglądy, i nie rozmawiam z nimi na takie tematy.

   Nienawidzisz ich bo są katolikami rzucisz im się do gardła, żeby się zemścić za kaczkę i tygodnik pisany przez amatorów.

   Nie wiem czy to do mnie, ale chyba mnie pomyliłeś z kimś innym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Xing77

   Nie widzę tu żadnego związku, bo to nie jest kwestia braku ojca, a osobowości tego dziecka.

   Osobowość jest kształtowana przez kompletny dom.
   Chłopcy wychowani w rozbitych domach mają problemy z emocjami.
   Jedynym wzorem jest matka histeryczka, która pod wpływem emocji pozbyła się ojca swoich dzieci.
   Nie zawsze tak bywa ale w większości przypadków.

   Nie ma w tym nic seksistowskiego.

   Nie wiem czy to do mnie, ale chyba mnie pomyliłeś z kimś innym

   Napisałeś, że nie ma znaczenia kto jak głosował bo wygrał PiS i trzeba za to winić katolików bez znaczenia, że mimo wszystko byli największą grupą która głosowała na opozycję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przemysluaw:

   Osobowość jest kształtowana przez kompletny dom.

   Nie jest to oczywiste. Spora część patologii pochodzi właśnie z takich domów. Nie jestem pewien czy to też nie był trochę atak z Twej strony w kierunku do mnie, ale wiedz, że jestem z pełnego domu.

   Chłopcy wychowani w rozbitych domach mają problemy z emocjami.Jedynym wzorem jest matka histeryczka, która pod wpływem emocji pozbyła się ojca swoich dzieci.Nie zawsze tak bywa ale w większości przypadków.

   Tylko nadal nie wiem, co to ma do mojego wpisu?

   Nie ma w tym nic seksistowskiego.
   No właśnie jest, bo zarzucasz matkom, że jak już, to wychowają dzieci na te kierujące się tylko emocjami. A nie każda matka taka jest. Dziecko, niezależnie od tego czy będzie w pełnym czy niepełnym domu, będzie mieć własną osobowość i kierować będzie się tym co uzna za słuszne.

   Napisałeś, że nie ma znaczenia kto jak głosował bo wygrał PiS i trzeba za to winić katolików bez znaczenia, że mimo wszystko byli największą grupą która głosowała na opozycję.

   Nic takiego nie pisałem. Kawałek Twojej wypowiedzi nie został przypisany do Twego wpisu, bo zapomniałem to zrobić. Pisałem tylko, że PiS wygrał większością głosów osób, które brały udział w wyborach.

 •  

  pokaż komentarz

  No katolicy to hipokryci i kłamcy.

 •  

  pokaż komentarz

  A zapytaj się jednego: dasz tysiaka na utrzymywanie takiej roślinki przez całe życie?
  Religia nieprzyjazna życiu.
  Od zawsze uważałem, że to Szatan to szczwany lis, i to on wymyślił chrześcijaństwo wmawiając ludziom, że jest ty,m dobrym bogiem ;-)

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna