Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Czemu PIS tak bardzo nienawidzi Polski?!

Czemu PIS tak bardzo nienawidzi Polski?!

Czy ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć na to pytanie?

 •  

  pokaż komentarz

  Mnie się to w pale nie mieści.
  Masz poparcie społeczeństwa, wygrywasz wybory z takim wynikiem, że możesz na prawdę dużo zdziałać. I to w całkiem bogatym, pełnym perspektyw kraju z piękną historią.
  I co robisz?
  Utrudniasz i tak skomplikowane prawo, łamiesz konstytucję, oszukujesz i okradasz ludzi, chapiesz kasę która i tak spływa. k?$#a. I to mając pełną świadomość swoich czynów, przecież taki premier nie jest pierwszym lepszym pastuchem wyrwanym od pługa. Reszta tak samo...

  •  

   pokaż komentarz

   @artur-tyminski: to jest mafia a nie rząd, ich celem jest zarobić a nie pomóc, jeżeli trzeba ci tłumaczyć takie podstawy, to może jesteś zbyt młody na takie pytania.

  •  

   pokaż komentarz

   przecież taki premier nie jest pierwszym lepszym pastuchem wyrwanym od pługa

   @artur-tyminski: Jest

  •  

   pokaż komentarz

   @artur-tyminski: Większość pasożytów ma w chuju swojego żywiciela, skoro im jest dobrze to po co się starać?

  •  

   pokaż komentarz

   @artur-tyminski: Władza od 30 lat nie dochodzi do władzy po to by zrobić nam dobrze ale po to by zarabiać, ustawić rodziny i przyjaciół. Trzeba się więc jak najdłużej utrzymać przy władzy kosztem całego narodu, nawet przyszłych pokoleń...

  •  

   pokaż komentarz

   myślałem że mowa o peło, pasuje idealnie

  •  

   pokaż komentarz

   @artur-tyminski: pomyśl, gdzie kończą się te sznurki, komu najbardziej zależy na destabilizacji?

  •  

   pokaż komentarz

   @artur-tyminski: Moim zdaniem zakładasz, że Polska jest niezależna w dużym stopniu, co nie do końca wydaje się być prawdziwe biorąc pod uwagę kilka faktów.
   - Niedzielski przyznał ostatnio, że rozmawiali z gabinetem Fauciego w sprawie obostrzeń (dziwnym trafem w pierwszym roku wprowadzaliśmy takie same obostrzenia jak USA tylko dzień po nich)
   - wiceministrem Polski był prawdopodobnie agent CIA (Robert Grey)
   - nie dyplomata a (były) wiceszef niemieckich służb specjalnych był w Polsce ambasadorem Niemiec (wyobrażasz sobie taką sytuację np między Francją a Niemcami, albo USA?)
   - Polskimi ministrami w przeszłości byli obywatele innych krajów niż Polska (Radosław Sikorski oraz Rostkowski)
   - bo długiej propagandzie nienawiści do Rosji, kiedy Obama powiedział, że jednak dogadujemy się z Rosją bo tak trzeba, nagle Rosja stała się wielkim sojusznikiem i zaczęliśmy sobie wysyłać przyjazne sygnały
   - gdy kilka lat temu w Polsce opozycja zablokowała sejm na kilka dni, sprawa została rozwiązana, w taki sposób, że przyleciał do Polski Giuliani, pogadał godzinę czy dwie z Kaczyńskim, po czym ten wyprowadził posłów do sali kolumnowej i tam odbył głosowanie. Władze opozycji wiedziały kto za tym stoi i sprawa skończyła się dosłownie w godzinę tylko jeszcze jakieś niedobitki zostały na placu boju bo nikt im nie powiedział, że już po wszystkim. W akcji oblężenia sejmu brał też udział generał (niestety teraz jego nazwisko wypadło mi z pamięci a nie mogę na szybko odszukać) - tj został sfotografowany na miejscu, niektórzy komentatorzy śmiali się, że przyjechał dopilnować akcję swoich menczenników
   - w końcu, PiS (jak i prawie cała klasa polityczna, w tym wojskowa) wywodzi się z chłopstwa (elity w Polsce w dużym stopniu wymordowano). Sporo z tych ludzi chce jechać na narty albo mieć dobre życie i nie mają odwagi cywilnej ani rozumu by położyć dobro Polski na szalę, oni widzą tylko bardzo krótkoterminowe zyski i są wstanie sprzedać każdego za 5zł. Mają taką armię, nawet jakby PiS (kierownictwo) chciało zrobić coś lepiej, to mają do wykarmienia tysiące usłużnych gęb (takie kadry po prostu, w kilka lat nie tak prosto je wymienić gdy nie ma specjalnie alternatywy).
   - wspomnę też ostatnie różne „negocjacje” Polski z UE, gdzie Morawiecki wracał ogłaszał, że stało się to czy tamto, a na końcu i tak robiliśmy to co UE chciało (mimo, że w telewizji ogłaszano co innego, podobnie zresztą z przyjmowaniem migrantów w ostatnich latach).

   Tak więc, biorąc pod uwagę te fakty, może być tak, że Polska w dużym stopniu robi to co inni jej mówią. Nie wspominam już nawet o bankach centralnych i Banku Rozrachunków Międzynarodowych, który steruje bankami centralnymi na świecie.

  •  

   pokaż komentarz

   @3I_i: no i niestety to prawda, za czasów dzikich lat 90 słyszeliśmy o mafiach. A dzisiaj? Nic, ani widu ani słuchu.
   @artur-tyminski nic nie zrobisz dobrego w kraju wybierając inną partię polityczną. Każda partia istniejącą to wydmuszka, od idioty chorągiewki z agrounii, po schorowanego człowieka z PiSu.
   PO,Polska2050, Kukiz czy inne szury z konfederacji ci nie pomogą.
   Życie w tym państwie to jakaś jawna pomyłka i można się dziwić jak to wszystko u nas działało (i jeszcze działa ) pomimo takich miernot jak PO co podpisało niekorzystną umowę z Gazpromem oraz PiSem który niszczy wszystko na swojej drodze.

  •  

   pokaż komentarz

   @artur-tyminski: Bo nie o to chodzi. Chodzi tylko i wyłącznie o to, aby sobie, znajomym, rodzinie zapewnić byt, bo na normalnym rynku, (strzelam) z 80% tych ludzi zakończyli by karierę na poziomie magazyniera. To jest efekt nawalania za dużo bezużytecznych zawodów za komuny i zaraz po jej końcu.

 •  

  pokaż komentarz

  Pytanie jest źle postawione.
  To tak jakby zapytać rolnika dlaczego nie kocha swojej trzody. Ano nie kocha bo świnie są od dawania mięsa, owce do strzyżenia a krowy do dojenia. Nie do kochania.
  Pytane powinno brzmieć, "dlaczego PiS nie kocha bydła które go żywi?"

 •  

  pokaż komentarz

  Bo są sterowani przez nie-Polaków.

 •  

  pokaż komentarz

  idiotyczne pytanie, prawidłowe to
  czemu żydzi nienawidzą polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  KAŻDY NACJONALISTA NIENAWIDZI SWOJEGO KRAJU I NARODU.

  Nacjonalista kocha przyszły naród złożony z tych, którzy przeżyją przekucie narodu na nowy wspaniały naród. A dlaczego PiS nienawidzi Polaków? Nie wiem. Przecież Polakom nawet nie przeszkadza, że PiS to idioci i złodzieje (i systemowe dzieci).