"Nie ulegajmy medialnej panice". Ekspert o wariancie Omikron

"Nie ulegajmy medialnej panice". Ekspert o wariancie Omikron

Od momentu pojawienia się tego wariantu powstało na jego temat wiele sensacyjnych spekulacji, które nie bazują na wynikach badań – stwierdził w rozmowie z PAP dr hab. Piotr Rzymski z UM w Poznaniu.

 •  

  pokaż komentarz

  NOP omikron już sie zbliża i puka do twych drzwi...
  Wkrótce naród się wk?##i i wywiesi zamiast liści zdrajców co chcieli tworzyć nowy porządek.

 •  

  pokaż komentarz

  Całkiem rzetelna wypowiedź, zakładam, że jest zakopywana bez czytania znaleziska. Potem będzie tłumaczenie się, że zakopują dorzeczy od razu i podobne, a później pretensje, że ktoś zakopuje GW z przedrukami z białoruskiej prasy.

 •  

  pokaż komentarz

  Taka narracja powinna być nr 1 w mediach.
  Nie będzie. Nigdy. Rozsądek się nie liczy, liczą się emocje. Kupuj, oglądaj reklamy, wkurzaj się, bój, chciej więcej, kupuj.
  Artykuł ginie w śmietniku reklam, afer, emocjonalnej papki

 •  

  pokaż komentarz

  Na moim zakładzie jak usłyszeli omikron to od strzała wprowadzili maseczki, mimo, że nie było u nas przypadków od marca, fikołki w stylu 3 dawka to chleb powszedni ludzie z hali widać, że mają już to głęboko w dupie, stosowanie się do pseudo ochronnych maseczek już się nie sprawdza.
  Także w tak wąskim społeczeństwie jak zakład pracy pokazuję jakie są nastroje w społeczeństwie.
  Sam uwierzyłem w te szczepionki, poszedłem i pamiętam Dobrze co gadali w radio, teraz czuję się oszukany, społeczeństwo zaczyna się dzielić na nie zaszczepionych zaszczepionych dwiema dawkami potem ci trzema potem będą ci pi 4 5 6 itd. Zainteresowanie spada a fikołki muszą być jeszcze większe

 •  

  pokaż komentarz

  Z jednej strony mamy informację że do tej pory nie odnotowano ani jednego zgonu na omicron, że przebieg jest łagodny i najczęściej bezobjawowy, a z drugiej już widziałem na CNN panikę że omicron stawia świat na baczność, jest się czego bać.
  Zdecydujcie się do cholery.