:D. "Stan po Burzy". Kaczyński idzie na wojnę z Rzeszą Europejską!

:D. "Stan po Burzy". Kaczyński idzie na wojnę z Rzeszą Europejską!

Niewidziany od dawna Jarosław Kaczyński objawił się z nową energią. Nie ma się co dziwić — na horyzoncie wypatrzył sobie nowego wroga, a wtedy zawsze prezes dostaje przyspieszenia. Któż jest owym wrogiem? To hasło brzmi złowrogo, zwłaszcza w ustach prezesa: IV Rzesza.

 •  

  pokaż komentarz

  Stara, dobra sowiecka metoda - zbudować oblężoną twierdzę i postawić siebie jako silnego męża stanu, gwaranta prawa i porządku który trzyma wszystko w kupie i zapewnia bezpieczeństwo małym biednym dzieciątkom. W ZSRR wrogiem były "kraje zgniłego kapitalizmu", które chciały obalić komunizm i zniewolić ludzi pracy. Dzięki temu lud nie burzy się tak mocno na biedę - bo wiadomo, że bieda to nie wina władzy tylko wszyscy są przeciwko nam i chcą nam dowalić. Bydło nie ogarnia, DLACZEGO są przeciwko nam, oni znają tylko propagandowy przekaz partyjny.

  Patrzę na historię Polski z ostatnich 20 lat i nie mogę się nadziwić, jak można to było tak sp?%%!$!ić. Obłąkany stary dziad skłóci nas ze wszystkimi, którzy się liczą. Ucierpią na tym bardzo mocno zwykli ludzie, ale to nie problem. Ważne jest bowiem, żeby zachować władzę, a władza, jak wiadomo, "sama się wyżywi". A jeśli będzie miała problemy, to przyjdzie do obywatela i mu wyrwie pieniądze z kieszeni, podpierając to wysranymi naprędce paragrafami.

  •  

   pokaż komentarz

   @jagoslau: można sobie misiać w tej chwili, moim zdaniem to jak jest w dużej mierze zawdzięczamy temu, że komuniści jak i komuna nie została nigdy tak naprawdę rozliczona, a nowa Polska została zbudowana przez tych samych którzy budowali Polskę za komuny, czy to w podziemiu czy to oficjalnie, potem władze zaczęli powoli obejmować wychowankowie ludzi z tamtej epoki w których była zaszczepiona ta sama "szczurza" myśl, aby się nachylać z koryta ile wejdzie. Może się mylę, ale wydaje mi się, że to jest i był największy problem Polski po roku 89 a jak wiadomo gospodarka to system naczyń połączonych i jak pieprzy się jedno tak ciągnie za sobą całą resztę a jeżeli coś od początku było popsute tak nie ma co liczyć że w dalekiej perspektywie będzie lepiej zważając jacy ludzie obejmują władze. Tak to w dużym skrócie widzę, może błędnie, może nie.

 •  

  pokaż komentarz

  Kaczor buduje Unię Eurosyjską z Le Pen, Salvinim i Orbanem.

 •  

  pokaż komentarz

  Numeracja rzeszy, wyprzedza numerację dawek - "nie ma się co dziwić".

 •  

  pokaż komentarz

  Nie resztą europy, a zakłamanym i skorumpowanym lewicowym szambem ( ͡° ͜ʖ ͡°)