Andrzej Stankiewicz ŁOMOCZE partię KiZ (dawniej PiS) na gali GrandPress

Watch this video on Streamable.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś wydawał mi się jednym z wielu, jakimś nudziarzem i symetrystą, a dziś to najlepiej poinformowany dziennikarz polityczny, i w zasadzie robi to co powinien robić dziennikarz polityczny - odkrywa co za kurtyną, patrzy władzy na ręce i obnaża jej złodziejstwo oraz obłudę. Pewnie daleko mi do jego światopoglądu, ale to nie ma większego znaczenia, bo robi dobrą robotę i słucha się tego z przyjemnością. Co więcej mnóstwo tych plotek i przecieków później się sprawdza, więc trudno mu postawić zarzut, że manipuluje, albo łyka wszystko co mu podrzucą pisowcy w ramach wewnetrznych walk klik.

 •  
  MatiBicek via Android

  +1

  pokaż komentarz

  Świetny dziennikarz, jeden z moich ulubionych. Zawsze dobrze przygotowany i posiadający rzetelne informacje. Polecam podcast "Stan po Burzy" gdzie wraz z Agnieszką Burzyńską zawsze ujawnia wiele zakulisowych smaczków z polskiej polityki.

 •  

  pokaż komentarz

  Najlepszy dziennikarz w PL. Polecam stan burzy na yt

 •  

  pokaż komentarz

  Ten skrajny covidianin mówi coś o zamordyzmie? XD Kiedyś był dobrym dziennikarzem, teraz się zachowuje jak bardzo ambitny ale niezbyt rozgarnięty marketingowiec big pharmy,.z presją na maksymalizację wyników sprzedaży za wszelką cenę, nawet kosztem własnej wiarygodności.

 •  

  pokaż komentarz

  Totalniacki zamordysta będzie mówił, kto jest łajdakiem? Nowe, nie znałem. Podstawcie mu lustro ;) A póki co zakop.