Wypromujmy niedoceniony kanał polskiego trenera #WykopEfekt

Gość merytoryczny i bezemecjonalny w treściach. Nigdy niczego nie próbuje sprzedać - robi to poza pracą zawodową. Jak na jakość treści audytorium bardzo nieliczne. Filozof, pasjonat radiotechniki.

 •  

  pokaż komentarz

  k#%$a chłopie weź go posłuchaj ;D typ się czepia balustrady w sejmie bo 'węże diabelskie' to jest Janusz internetu

  •  

   pokaż komentarz

   @IlllI: kojarzę kanał, oglądam od czasu do czasu. Typ ma nie równe filmiki, w niektórych gada głupoty okrutne a w innych przedstawia ciekawy punkt widzenia na sprawy albo interesujące obserwacje. Zazwyczaj robi to w logiczny i kompletny sposób - przedstawia jak doszedł do wniosków, więc można to prześledzić, poszukać dziur, powyciągać własne wnioski.

   Jak szukasz filmików do bezkrytycznego brania słów za prawdę - to nie polecam. Jak szukasz impulsu żeby wyjść ze swojej bański informacyjnej i przekminić jakieś losowe tematy albo nawet pochallangować poglądy to jest fajny kanał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

   Tutaj jeden z tych co mi się spodobał, o tym jak dodatnie przymiotnika wywala do góry nogami znaczenie rzeczownika.
   Np. "Ład" i "Nowy ład" który ma więcej wspólnego z burdelem niż ładem, albo "sprawiedliwość" "sprawiedliwość społeczna" "sprawiedliwość socjalistyczna"

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @p_z_a: wiem bo go czasem oglądam ale bardziej dla beki :D gość serio prezentuje poziom takiego typowego Janusza. Twierdził np. że Chinczycy jeżdżą po bazarach i skupują stare skrypty uczelniane z PRL bo niby jest tam jakaś tajemna wiedza, której nigdzie indziej już nie ma i taki Chinczyk nie wie już jak można zrobić armatę starym sposobem a w takim skrypcie to ma ;D Czaisz motyw? Najbardziej śmieszy mnie też taka jawna hipokryzja jak mówi o typowej katolickiej rodzinie, jakie to ważne chociaż sam wygadał się, że żyje w nieformalnym związku i dzieci nie ma ;D Zachwalał dietę dąbrowskiej mówiąc, że fastfoody czy produkty w żabce to syf a jak trzyma dietę to widać.
   Ogólnie jest to taki typowy prawicowiec, który mówi jak inni powinni żyć żeby było dobrze i co jest w życiu najważniejsze a jednocześnie sam jest z tym na bakier. Podobne zachowania można zaobserwować u takich osób jak Cejrowski, Ziemkiewicz czy chociażby Kurski.

  •  

   pokaż komentarz

   @p_z_a: napisałeś dokładnie to o czym myślałem, dziena! :)

  •  

   pokaż komentarz

   @IlllI:

   Ten facet to ostry szur

   źródło: 8B9FD988-C34A-45E3-9E5F-B1FEAE22FBE2.jpeg

  •  

   pokaż komentarz

   @IlllI: nic idioto nie zrozumiles ... smuteczek

  •  

   pokaż komentarz

   @makles: To jest przekaz dla prostych ograniczonych ludzi także jeśli swietnie się w tych treściach odnajdujesz to świadczy tylko o tobie

  •  

   pokaż komentarz

   @IlllI: Tyle że skupowanie książek akurat się odbywało i nie koniecznie wyglądało tak jak to opisał. Niestety, wiedzy typowo szczegółowej nie ma w internecie, nie ma bardzo w bibliotekach, nawet tych dużych. Sam szukałem metod wykonania powierzchni szczotkowanej na stali nierdzewnej i nie mogę znaleźć sposobu na wykonanie jej tak jak w elementach fabrycznych, zawsze powierzchnia była mniej odporna na zarysowania. Nie słyszałem natomiast by mówił innym jak mają żyć. Mówi za to na przykład jak katolik powinien żyć - to jest różnica bo to jak ma żyć katolik można wziąć na przykład z pisma świętego.

  •  

   pokaż komentarz

   @makles: Fryczkowski gardzi i pomiata lewizną, a nie ma większej siły w kosmosie niż gniew lewaka, któremu się unaocznia jego tępotę.

 •  

  pokaż komentarz

  Trenera? Co on niby trenuje - jedzenie na czas? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Obejrzałem 3 minuty bredzenia o supermenach i politykach z biłgoraja. Nie dowiedziałem się co gość "trenuje." W opisie znaleziska także tego nie ma. Zakop bo p$?$$@%enie nieziemskie.

  •  

   pokaż komentarz

   Obejrzałem 3 minuty bredzenia o supermenach i politykach z biłgoraja.

   @slapdash: Czyli wstęp.

   Nie dowiedziałem się co gość "trenuje."

   @slapdash: A spodziewałeś się dowiedzieć?

   W opisie znaleziska także tego nie ma. Zakop bo p%$%!#%enie nieziemskie.

   @slapdash: No to może trzeba obejrzeć w całości i przesłać swoje uwagi? Dla mnie Twój komentarz to p%$%!#%enie ale mimo wszystko odnoszę się do niego bez żadnych zarzutów z dupy.

 •  

  pokaż komentarz

  i bezemecjonalny w treściach

  Niestety ale to nieprawda ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam słuchałem 2-3 jego "wykłady", które były faktycznie godne uwagi bo były merytoryczne, treściwe i podane w bardzo przystępnej formie. Zachęcony nimi odpaliłem kolejne - autor nie stroni od "oprawiania" nich w silne emocje, do tego wplata czasami mega dużo anegdotek ze swojego życia o "dupie marynie" ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  Gdyby to wyeliminował - faktycznie byłby to godny polecania kanał.

 •  

  pokaż komentarz

  O czym on gada bo słucham 10 minut i nie ma treści?