Czy pracodawca może przyznać zaszczepionym pracownikom benefity?

Czy pracodawca może przyznać zaszczepionym pracownikom benefity?

Niby prawnicy a ja jestem ciekawy jak to się ma do art. 11(3) oraz rozdziału IIa (równe traktowanie) kodeksu pracy.