Djokovic wylądował w Dubaju. Serb przez 3 lata może nie wjechać do...

Djokovic wylądował w Dubaju. Serb przez 3 lata może nie wjechać do...

no szczypawka no human rights

 •  

  pokaż komentarz

  Wjazd do Australii to "prawo człowieka"?? Co jeszcze?
  Może wszystkie kraje wbijające "miśki" do paszportów, co powoduje zakaz wjazdu też łamią prawa człowieka??

 •  

  pokaż komentarz

  Wystarczy że inni tenisiści zbojkotują US Open i zaraz zmienią podejście

 •  

  pokaż komentarz

  Was już kompletnie powaliło z tym typem. Djokovic wylądował w Dubaju, Djokovic zjadł śniadanie, Djokovic zrobił kupę, Djokovic zmienił skarpetki.

 •  

  pokaż komentarz

  Cytowany tekst...Zwolnienie Serba z obowiązkowego szczepienia wywołało niezadowolenie większości Australijczyków, na co wskazywały badania opinii publicznej

  Typowy wiek XXI. Ch#@ z tym, że tobie każą siedzieć w domu i możesz co najwyżej pójść do sklepu. Pałka się przegina, kiedy pan z telewizorka ma smuteczek.

 •  

  pokaż komentarz

  Spróbujcie wjechać do USA pomijając we wniosku wizowym kraje w których byliście, np. Syrię albo Pakistan. Służby imigracyjne mogą mieć bardzo dużo zastrzeżeń do waszej obecności tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Celinka95: Ale po co szukać tak daleko. Spróbuj wjechać do jakiegoś kraju afrykańskiego bez szczepionki na Dengę, albo żółta febrę. Antyszczepionkowcy tego nie rozumieją, bo najbliżej granicy byli na bałtyku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: To swoją drogą - mi bardziej chodzi o pominięcie krajów w których się uprzednio było (czyli skłamanie we wniosku wizowym). Jakby pominąć we wniosku wizowym do USA kraje "powszechnie" uznawane za terrorystyczne to najpewniej skończy się to aresztem i deportacją.

   Zresztą takich przypadków jest masa - do krajów arabskich nie wpuszczają z izraelską wizą, do Izraela może być problem z Syrią w paszporcie itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: @Celinka95:
   LOL. Porównywanie Syrii, Pakistanu i Dengi do Sars-cov 2, ze śmiertelnością na poziomie procenta. I kto tu robi fikołki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040: Muszę cię zasmucić. Śmiertelność Dengi to też 1% :) I o zgrozo ciężkie powikłania są przyczyną przymusu szczepień. Widzisz analogię ?

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040: Jest taka fajna żółta książeczka, która mam zapełnioną wszystkimi mozliwymi szczepieniami i żyje ! Bez tego chociażby w rezerwacie selous w Tanzanii nie zobaczyłbym nigdy zagrożonego gatunku likaona w stadzie i wiele innych rzeczy. Jak komuś pasuje to niech odwiedza Bałtyk, jest piękny letnią porą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: Szkoda strzępić... obawiam się że nie dotrze. Śmieją się z 'lewaków', że jak fakty nie zgadzają się z ich poglądami to... tym gorzej dla faktów. Dostrzegam pewną analogię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Porównywanie Syrii, Pakistanu

   @arti040: Jaki fikołek? Skłamał w formularzu wizowym. Poświadczenie nieprawdy w postępowaniu administracyjnym jest przestępstwem w Polsce i najpewniej na całym świecie. W postępowaniu wizowym ma to szczególnie istotne znaczenie, bo sankcją kłamstwa jest deportacja.

   I nie ma znaczenia, czy skłamiesz nt. przewożenia narkotyków, szczepionki, celu wyjazdu czy imienia matki i ojca. Celowo podanie nieprawdy jest przestępstwem. Jego kłamstwo wyszło, więc Australia mu wizę cofnęła. Roma locuta, causa finita.

   Jakby Djokovic po prostu dostał promesę wjazdu i nie przedkładał lewych papierów tak bym był po jego stronie, ale cóż, on i jego sztab byli debili, stąd słusznie został deportowany. Kłamanie jeżeli chodzi o cel przyjazdu do danego kraju powinno być objęte surowymi sankcjami, niezależnie czy jesteś światowej klasy tenisistą i kłamiesz żeby przyjechać na Austrialian Open czy też jesteś Ahmedem z Iranu który kłamie że jest prześladowany, żeby dostać się do Niemiec po socjal.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: I dalej manipulujesz. 1% śmiertelności w przypadku Dengi, to też skrajna skrajność a owa śmiertelność jest dość rozstrzelona między 1 a 25%. Jakichś większych powikłań dla istotnej części populacji w przypadku COVID też nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: Dobrze, możesz mieć i trzy takie książeczki - wypełnionych skutecznymi szczepionkami, o znanych długofalowych skutkach ubocznych ale nie porównuj tego do preparatu na COVID, gdzie ani nie znamy dobrze skuteczności ani długofalowych skutków ubocznych a wszystko dotyczy choroby groźnej dla 1% ludzi. I nagle okazuje się, że bez niej nie możesz zrobić zakupów, iść do pracy czy uczestniczyć w zawodach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Celinka95: Ja to rozumiem i się z tym zgadzam. Chodziło mi jedynie o te głupie wasze porównania. One nijak nie mają odniesienia do sytuacji tego sportowca.

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040: Gorączka denga jest zazwyczaj samoograniczającą się chorobą, której śmiertelność wynosi mniej niż 1%, jeśli zostanie wcześnie wykryta i chory dostęp do odpowiedniej opieki medycznej. Po leczeniu ciężka denga ma śmiertelność na poziomie 2% -5%
   Czytaj z google.
   Co do powikłań to jest bardzo dużo i związane są (kolejna analogia) z krzepliwością krwi. Można częściowo nawet porównać ją do wirusa Eboli czyli gorączki krwotocznej.

  •  

   pokaż komentarz

   Dengę, albo żółta febrę.

   @Ryszard83: ale szczepionka na żółtą febre i Denge działa jak należy a nie "obniża ryzyko ciężkiego przebiegu o X procent jeżeli jest przyjmowana raz na pół roku". Jakby szczepionka na covid była jednorazowa i dawała 98 % szans przed ZACHOROWANIEM to takie restrykcje by miały sens

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040: Może wypowiem się innaczej.
   Prawie 15lat temu skończyłem medycynę i zamiast powtarzać puste slogany dowiedz się dokładnie jak działają szczepionki (na przykładzie mRNA).
   1.) To nie preparat tylko szczepionka nie bójmy się tego słowa.
   2.) Skuteczność do delty była bardzo wysoka, a ilość zgonów w grupie zaszczepionych bardzo mała. Omikron to według mnie wszystko odwróci, ale póki to uratowało to setki tysięcy jak nie miliony istnień. Pod względem genomu wirus alfa jest podobny do delty, doszło jedynie do replikacji wirusa na poziomie w/w genomu dlatego możliwe jest zarażenie się, ale nasz system immunologiczny jest w stanie rozpoznać wroga stąd skuteczność bardzo duża.
   3.) Jakie długofalowe skutki ? Znasz w ogóle sposób działania szczepionek mRNA ? Szczepionki działają bardzo podobnie jak wirus i są oparte na białku kolca. Wszystkie zgony i NOPy to reakcja immunologiczna naszego organizmu, a nie wina preparatu (mylisz rodzaje szczepionek) z dużym prawdopodobieństwem osoby, które zmarły po podaniu szczepionki na 99% zmarły by również po zakażeniu gdyż ich organizm nie radzi sobie z produkcją przeciwciał i sam zwalcza zdrowe komórki.
   4.) Mam dylemat odnośnie segregacji sanitarnej, ale nawet się z nią zgadzam (do teraz, bo po omikronie to bez sensu). Wytłumaczę łopatologicznie żebyś zrozumiał.
   Mamy szpital powiatowy. 100 lekarzy z czego 25 dyżurnych. Przychodzi Covid i większość utworzonych oddziałów zakaźnych stanowią pacjenci niezaszczepieni (ponad 90%). Pacjentów takich w placówce w zależności od wydolności szpitala jest 300-400.
   Mamy dużo zakazen, lekarze pracują na zmianę. Jeden lekarz przy pomocy minimum 2 pielęgniarek jest w stanie ogarnąć 30 pacjentów max. Lekarze nie pracują codziennie na 24h dyżurach, sami też chorują na inne choroby, mają urlopy, albo po prostu nie chcą pracować z Covidami. Kardiolog jest odciągnięty od pacjentów z problemami krazeniowymj, chirurg od zabiegów i operacji itp.
   Liczba nadmiarowych zgonów rośnie i jest niemal równa ze zgonami covidowymi, a wiesz dlaczego ? Bo jakas grupa nie chce się szczepić. To oni mają krew na rękach, bo wmówili sobie przy swoim nawrocie schizofrenii, że ich to zabije. Problem to brak lekarzy i pielęgniarek, ale przy obecnej sytuacji w kraju winę ponoszą za zgony covidowe i nie covidowe osoby niezaszczdoione, bo to oni okupują oddziały, albo leczą się gówno warta amantadyną, która nic nie daje. Co odważniejsi uważają, ze sposobem na Covid jest stawianie baniek na plecach. Codziennie muszę patrzeć się na naście zgonów wśród pacjentów. Domyślasz się do kogo czuję największą nienawiść ? Zgadles - do tych co gówno wiedzą, a najgłośniej krzyczą, że szczepionka to zło, bo prawdziwych sntyszczepow jest niewiele. Ponad 90% ludzi nie szczepi się przez strach, który wywołujecie. Gardzę wami.

  •  

   pokaż komentarz

   @piekuo: masz rację. Szczepionka chroniąca przed zgonem i ciężkim przebiegiem na żółta febrę (śmiertelność prawie 50%) lub denge nie ma sensu. Niech umierają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: przeczytaj jeszcze raz, jak nie zrozumiesz co napisałem to daj znać, spróbuje to napisać prostszym językiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: No właśnie czytam z Google - około 1-5% dla typowej odmiany, do 25% - dla tej piorunującej. Dwa - szczepionka na Dengę jest wysoce skuteczna (w około 75% przypadkach) więc dalej nijak się to ma do COVID.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: Ok, nie będę dyskutował czy spierał się z faktami naukowymi, które przytoczyłeś, bo się na tym nie znam. Być może masz rację. Zapytam jedynie - co z krajami, które mają aktualnie wszczepialność na poziomie 90-kilku procent, medycynę dotowaną na poziomie nieosiągalnym dla nas i notują aktualnie rekordy zakażeń (dla równowagi należy stwierdzić, że ilość zgonów jest rzeczywiście dużo mniejsza)? Gdzie jest ta mityczna odporność zbiorowa skoro przy 90% jej nie ma? Po co mamy się szczepić, skoro przykład tych krajów pokazuje, że w żaden sposób nie odciąża to służby zdrowia?

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: na podstronie Ministerstwa Zdrowia, obejmują dzień 10 stycznia włącznie można się zapoznać z poniższymi danymi.
   Ci co się nie chcą szczepić często nie uważają, że szczepionka to zło, ale jest mało skuteczna jak pokazują statystyki.
   Stwierdzenia, że winę za wirusa ponoszą nieszczepieni albo że w szpitalach 99% to nieszczepieni są kłamstwem

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040: Ilość przypadków duża nie oznacza, ze służbą zdrowia ma zapaść. Chodzi o liczbę hospitalizacji. Chorować może i 100 tysięcy dziennie. Ważne żeby nie wymagali pomocy medycznej.

  •  

   pokaż komentarz

   @IloveBieber: Masz rację. Zakażenie, a hospitalizacja to jest dokładnie to samo. Nie ma żadnej różnicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040: Odporność zbiorowa mialaby sens w momencie gdyby wszyscy na świecie się zarazili w tym samym dniu. Przy Koronawirusach i ich transmisyjnosci jest to bezsens i jedyne co może dać to parę miesięcy względnego spokoju po szczycie fali jak to miało miejsce w zeszłym roku.

  •  

   pokaż komentarz

   Skuteczność do delty była bardzo wysoka, a ilość zgonów w grupie zaszczepionych bardzo mała.
   @Ryszard83: Pisząc "skuteczność" masz na myśli RRR, które jest mylące, czy ARR, które jest poniżej 2%?

   Ilość zgonów w grupie niezaszczepionych też jest bardzo mała.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: Nigdzie tak nie pisałem. Ale masz okazję odnieść się do informacji, o których pisałem i wskazać link do wiarygodnych statystyk ile dokładnie osób nieszczepionych, a ile szczepionych ostatnio umiera czy jest hospitalizowanych - nie jestem alfą i omegą i jestem ciekawy (choć oczywiście wiemy, że osoby które były szczepione często nie są kierowane na wykonanie testu, za to w rodzinie mam 2 przypadki, które na covid nie umarły, a tak miały wpisane, przez co był chociażby problem z uzyskaniem odszkodowania).

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaxx: Nawet nie mam zamiaru pisać z kimś kto pisze, że liczba zgonów u niezaszczdpionych jest niska i nawet nie przeczytał tego co napisałem, po drugie używasz sformułowań których nie rozumiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: Czyli nas od początku okłamywali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @IloveBieber: A z ciekawości zapytam. W jaki sposób zmarły ? Jaka była historia zgonu ? Co do statystyk zgonów wśród zaszczepionych i niezaszczdpionych jest to informacja publiczna. Musiałbyś wysłać zapytanie do ministerstwa, ewentualnie spróbować w gusie

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040: I tak i nie. Mieli taką nadzieję może. Pandemia nie jest czymś z czym mamy do czynienia co dekadę. Chcieli dobrze, ale przez to są teraz odbierani jako szarlatani

  •  

   pokaż komentarz

   Może wypowiem się innaczej.
   Prawie 15lat temu skończyłem medycynę i zamiast powtarzać puste slogany dowiedz się dokładnie jak działają szczepionki (na przykładzie mRNA).
   1.) To nie preparat tylko szczepionka nie bójmy się tego słowa.
   2.) Skuteczność do delty była bardzo wysoka, a ilość zgonów w grupie zaszczepionych bardzo mała. Omikron to według mnie wszystko odwróci, ale póki to uratowało to setki tysięcy jak nie miliony istnień. Pod względem genomu wirus alfa jest podobny do delty, doszło jedynie do replikacji wirusa na poziomie w/w genomu dlatego możliwe jest zarażenie się, ale nasz system immunologiczny jest w stanie rozpoznać wroga stąd skuteczność bardzo duża.
   3.) Jakie długofalowe skutki ? Znasz w ogóle sposób działania szczepionek mRNA ? Szczepionki działają bardzo podobnie jak wirus i są oparte na białku kolca. Wszystkie zgony i NOPy to reakcja immunologiczna naszego organizmu, a nie wina preparatu (mylisz rodzaje szczepionek) z dużym prawdopodobieństwem osoby, które zmarły po podaniu szczepionki na 99% zmarły by również po zakażeniu gdyż ich organizm nie radzi sobie z produkcją przeciwciał i sam zwalcza zdrowe komórki.
   4.) Mam dylemat odnośnie segregacji sanitarnej, ale nawet się z nią zgadzam (do teraz, bo po omikronie to bez sensu). Wytłumaczę łopatologicznie żebyś zrozumiał.
   Mamy szpital powiatowy. 100 lekarzy z czego 25 dyżurnych. Przychodzi Covid i większość utworzonych oddziałów zakaźnych stanowią pacjenci niezaszczepieni (ponad 90%). Pacjentów takich w placówce w zależności od wydolności szpitala jest 300-400.
   Mamy dużo zakazen, lekarze pracują na zmianę. Jeden lekarz przy pomocy minimum 2 pielęgniarek jest w stanie ogarnąć 30 pacjentów max. Lekarze nie pracują codziennie na 24h dyżurach, sami też chorują na inne choroby, mają urlopy, albo po prostu nie chcą pracować z Covidami. Kardiolog jest odciągnięty od pacjentów z problemami krazeniowymj, chirurg od zabiegów i operacji itp.
   Liczba nadmiarowych zgonów rośnie i jest niemal równa ze zgonami covidowymi, a wiesz dlaczego ? Bo jakas grupa nie chce się szczepić. To oni mają krew na rękach, bo wmówili sobie przy swoim nawrocie schizofrenii, że ich to zabije. Problem to brak lekarzy i pielęgniarek, ale przy obecnej sytuacji w kraju winę ponoszą za zgony covidowe i nie covidowe osoby niezaszczdoione, bo to oni okupują oddziały, albo leczą się gówno warta amantadyną, która nic nie daje. Co odważniejsi uważają, ze sposobem na Covid jest stawianie baniek na plecach. Codziennie muszę patrzeć się na naście zgonów wśród pacjentów. Domyślasz się do kogo czuję największą nienawiść ? Zgadles - do tych co gówno wiedzą, a najgłośniej krzyczą, że szczepionka to zło, bo prawdziwych sntyszczepow jest niewiele. Ponad 90% ludzi nie szczepi się przez strach, który wywołujecie. Gardzę wami.


   @Ryszard83: Nic dodać nic ująć, dziwię się że chciało Ci się tracić czas, aby to tutaj napisać - bo ja już straciłem wiarę i chęć w jakiekolwiek tłumaczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nooser: Ale kolega sprytnie przemilczał, że mamy nie tylko szczepionki mRNA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   1.) To nie preparat tylko szczepionka nie bójmy się tego słowa.

   @Ryszard83: Jeszcze przyczepię się do tego. Czemu lekarze i media mówią na to preparat?

  •  

   pokaż komentarz

   Nawet nie mam zamiaru pisać z kimś kto pisze, że liczba zgonów u niezaszczdpionych jest niska

   @Ryszard83: Oczywiście, że nie masz zamiaru pisać z kimś, kto wymaga od ciebie konkretnej odpowiedzi a nie sadzenia kocopołów. Następny świadek korony, który nawet nie pomyśli, że można kwestionować covidiańskie prawdy wiary.

   używasz sformułowań których nie rozumiesz.
   Sam używasz mało konkretnych sformułowań, więc jeszcze raz:

   Pisząc "skuteczność" masz na myśli RRR, które jest mylące, czy ARR, które jest poniżej 2%?

   Zamiast odnieść się do artykułów z Lanceta, wolisz dyskredytować rozmówcę. Chciałeś uchodzić za mędrca, a na razie wyszedłeś na idiotę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: Ok, dzięki za odpowiedź. A Twój szpital takie statystyki prowadzi? Jedna osoba zginęła w wypadku samochodowym (i tutaj właśnie rodzice ofiary mieli problem z uzyskaniem odszkodowania); druga - wujek - od wielu lat chorowała na serce, regularnie bywała w szpitalu już na kilka lat przed śmiercią. Mimo że wujek leżał chyba ponad tydzień w szpitalu, to dopiero po śmierci powiedzieli, że to przez covid. Ciocia przy lekarce się załamała, bo wszyscy wujka w tym szpitalu odwiedzali i nie wiedziała kto w takim razie ma zorganizować pogrzeb, aby nikt nikogo nie pozarażał. Wtedy lekarka powiedziała (zlitowała się), że tak naprawdę to nie był wirus, a serce. To są historie u mnie w rodzinie, ale oczywiście znam osoby, którym bliscy naprawdę przez wirusa umarli lub przechodziły go bardzo ciężko. Jedynie mam wątpliwości co do efektywności szczepionek i prawdziwości statystyk.

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040:ale to żadna tajemnica. Ja jestem sceptyczny do szczepionek innych niż mRNA właśnie przez sposób działania, który wcześniej napisałem. Ich sposób działania jest inny i mam do nich pewne obiekcje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaxx: po raz kolejny nie będę rozumiał z kimś kto i tak nie zrozumie i pisze rzeczy o których nie ma pojęcia. Ostatni raz styczność z medycyną miałaś na lekcjach biologii czytając o pantofelku. Przejawiasz zachowania patologiczne (zapewne z domu od rodziców ) w momencie jak ktoś ma inne zdanie niż ty i obrażasz bez jakichkolwiek argumentów medycznych. Nie masz żadnego wykształcenia, a już napewno kompetencji, a na siłę starasz się używać tekstów i sformułowań, które nawet nie wiesz co znaczą. Dodaje na czarną listę, bo nie mam zamiaru tracić czasu na kogoś takiego czasu @arti040 pomimo różnicy poglądów potrafi prowadzić w sposób normalny dialog, ty jesteś patologicznym przykładem twardego elektoratu zwolenników teorii spiskowych. Żegnam

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040: Częściowo mają rację, ale to słowo homonim więc ja mam względem niego negatywne odczucie. Dodatkowo jw wspomniałem widzę przepaść pomiędzy szczepionkami mRNA, a wektorowymi chociażby.

  •  

   pokaż komentarz

   @IloveBieber: 1. Jeżeli byl to wypadek komunikacyjny gdzie nie doszło do zgonu na miejscu tylko w szpitalu to kartę zgonu takiego pacjenta wypełnia lekarz prowadzący na SOR, zazwyczaj pod koniec dyżuru. Jeżeli wpisał Covid jako przyczynę zgonu to jest idiotą i sprawa powinna zostać zgłoszona do prokuratury.
   2. Wujek mógł się zarazić w szpitalu co mogło być bezpośrednia przyczyną zgonu. Wujek moglby ukończyć hospitalizację i żyć normalnie. W ocenie lekarza jest stwierdzenie czy Covid był główna przyczyną zgonu (nikt mu za to nie płaci). Przy Covid jest to często po prostu niewydolność wielonarządowa spowodowana zakażeniem sars-cov2 i to właśnie widnieje na karcie zgonu.
   Co do lekarki i jej zmiany zdania za bardzo nie rozumiem. Czy przypadkiem nie było tak, że wujek miał Covid, a zmarł już jako ozdrowieniec ? Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę, bo dla lekarza to żadna różnica co wpisze w karcie zgonu. Ba - nawet lepiej nie wpisywać Covid tylko niewydolność wielonarządowa, krócej i mniej roboty. Zagadkowe jest dla mnie to co napisałeś.

  •  

   pokaż komentarz

   po raz kolejny nie będę rozumiał z kimś kto i tak nie zrozumie...
   @Ryszard83: Jasne że nie będziesz rozumiał. Piszesz ścianę tekstu obrażając mnie po raz kolejny, nie odpowiadając na proste pytanie. Cóż, chyba jednak przeliczyłem twoje zdolności intelektualne i to pytanie wykracza poza twoje możliwości.

   ...na siłę starasz się używać tekstów i sformułowań, które nawet nie wiesz co znaczą.
   O czym ty piszesz? To że ty czegoś nie rozumiesz (ewentualnie nie znasz angielskiego), nie oznacza że inni automatycznie też tego nie rozumieją.

   Przejawiasz zachowania patologiczne (zapewne z domu od rodziców ) w momencie jak ktoś ma inne zdanie niż ty i obrażasz bez jakichkolwiek argumentów medycznych...
   Zadanie prostego pytania podpartego dwoma artykułami z Lanceta, to dla ciebie obrażanie?! Sam zacząłeś obrażać i dalej to robisz zahaczając już o moich rodziców, jak ostatni ćwok.

   Nie masz żadnego wykształcenia...
   Po pierwsze, to nic o mnie nie wiesz pajacu, a po drugie, to myślisz, że jak jesteś jakimś marnym lekarzyną w jakimś Pcimiu dolnym (o ile w ogóle), który na studiach o szczepionkach to może miał ze 3 strony w podręczniku, to jesteś w tym temacie autorytetem?

   Jeżeli naprawdę jesteś po medycynie (w co wątpię, choć patrząc na jakość polskiej służby zdrowia i butę niektórych lekarzy, to jest to możliwe) to byś się głąbie nie ośmieszał takimi stwierdzeniami jak:

   Odporność zbiorowa mialaby sens w momencie gdyby wszyscy na świecie się zarazili w tym samym dniu.
   bo wychodząc z tak debilnego założenia można napisać to samo o odporności po szczepieniu.

   Nie będę się z tobą cackał jak @arti040, boś prostak i patrząc na to co wypisujesz, to widać że jesteś posłusznym akwizytorem przemysłu farmaceutycznego bez krzty własnego pomyślunku, który kilkadziesiąt lat temu wmawiałby wszystkim, że palenie papierosów nie szkodzi.

   źródło: ..png

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: > ale przy obecnej sytuacji w kraju winę ponoszą za zgony covidowe i nie covidowe osoby niezaszczdoione, bo to oni okupują oddziały
   Juz doszczetnie was pop$!!!!!iło

  •  

   pokaż komentarz

   @arti040: https://wiadomosci.wp.pl/kto-bedzie-doradzal-rzadowi-oswiadczenie-ministra-zdrowia-6727408482831200a
   Masz przykład jak rząd chce otepiac. Zamiast wirusologow i epidemiologów decyzję medyczne będą podejmować socjolodzy i ekonomiści. Zupełnie jak na wykopie.

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna