Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Konfederacja z najwyższym wzrostem poparcia.

Konfederacja z najwyższym wzrostem poparcia.

Konfederacja z najwyższym wzrostem poparcia, Krzysztof Bosak z największym wzrostem zaufania wśród polityków. Czy Polacy mają już dość "bandy okrągłego stołu"?

 •  

  pokaż komentarz

  Fajnie, jak PIS w końcu przerżnie, to będzie miał nowego koalicjanta do rządzenia. Nic tylko się cieszyć, że będzie jeszcze coś na prawo od Solidarnej Polski Ziobry i Radia Maryja XD

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: lepiej Razem ;)

   Jeszcze wyższe podatki,
   jeszcze większy zamordyzm;

   Nie. Dzięki.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature:

   Na razie pis to ma koalicjanta - Koalicje obywatelską. Myślisz, że 13,14 emerytury, 500 plusy na bąbelki to sam pis wprowadził?

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature:

   500 plus na każde dziecko:

   W głosowaniu nad aktem udział wzięło 407 posłów, z czego większość – 379 posłów – głosowała „za”. W tej grupie znalazła się Małgorzata Kidawa-Błońska, podobnie jak pozostali członkowie PO obecni tego dnia w Sejmie.

   https://demagog.org.pl/wypowiedzi/jak-glosowala-malgorzata-kidawa-blonska-ws-programu-500-plus/

   z 13 i 14 emeryturą tak samo...

  •  

   pokaż komentarz

   13 emerytura:

   Za ustawą o dodatkowym rocznym świadczeniu pieniężnym dla emerytów i rencistów głosowało 432 posłów, przeciw był tylko poseł Jakub Kulesza (Konfederacja), 9 posłów wstrzymało się od głosu.

   https://www.bankier.pl/wiadomosc/13-emerytura-przeglosowana-przez-Sejm-7801275.html

   14 emerytura:

   420 głosy za. "Opozycja" i rozdawnictwo w w kraju silne (-‸ლ)

   https://www.wykop.pl/link/5913919/sejm-przeglosowal-14-emeryture/

  •  

   pokaż komentarz

   Ależ bolą fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeszcze za bonem turystycznym głosowali z pisiorkami XD. POTĘŻNA OPOZYCJA TUSKOWA LOL

   Bon turystyczny:

   W piątek Sejm większością 424 głosów, przy 16 przeciwnych i 12 wstrzymujących, przyjął ustawę wprowadzającą bon turystyczny 500 zł.

   https://bezprawnik.pl/bon-turystyczny-500-zl/

  •  

   pokaż komentarz

   @jakubz: troche duzo tego zamordyzmu w tej waszej kucfederacji: aborcja nie, narkotyki nie, niekatolickie tresci i roganizacje nie, EU nie, LGBT nie. Uff, calkiem sroga była by ta wolność pod ich butem

  •  

   pokaż komentarz

   @kacpperos: No sztraßne, że zagłosowali za socjalem xD To jest faktycznie ważniejsze niż jakieś tam zawłaszczanie sądów przez jedną partię, skazanie rodzin na cierpienie podczas zagrożonego porodu, podsluchiwanie opozycji w trakcie kampanii wyborczej, skompromitowanie i zmarginalizowanie Polski na arenie międzynarodowej...

   Nieee, to jest nic przy tym, że KO kilka razy zagłosowała za rzuceniem grosza. xD

   Konfederacja w następnym Sejmie będzie robić koalicyjne umizgi z PiS-em i wystarczy cierpliwie obserwować jak wam się będzie zmieniać narracja.

  •  

   pokaż komentarz

   KO kilka razy zagłosowała za rzuceniem grosza. xD

   @EvilToy: To nie jest jakieś tam rzucenie grosza XD tylko wydane MILIARDY złotych które mogły być przeznaczone na inwestycje typu elektrownia atomowa.

   Łączny koszt 13. emerytury wypłaconej w zeszłym roku to 11, 7 mld zł. W tym roku na wypłaty 13. i 14. emerytury państwo wyda ponad 22 mld zł

   https://www.money.pl/gospodarka/wiemy-ile-beda-kosztowaly-13-i-14-emerytura-ponad-polowa-tego-co-idzie-na-500-6613447500327872a.html

   Już nie chcę mi się szukać ile kosztuje 500+ na dodatkowe każde dziecko, ale pewnie drugie tyle.

   Przykre, że tak mało świadomi ludzie jak ty mają prawa wyborcze, pewnie i tak nie zrozumiesz tak dużych liczb, to tak dla zobrazowania specjalnie dla ciebie. Na 22 miliardy zł. programista zarabiający 15k zł. musiałby pracować ponad 120 tys. lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @kacpperos: Tak tak, ja wiem, że tacy jak ty chętnie odebrali by prawa wyborcze każdemu, kto nie jest skrajnym kapitalistą, ale musisz wiedzieć, że w ekonomii istnieje wiele nurtów i nie każdy ma w swoim kredo tak alergiczne reakcje na socjal.

   Te pieniądze poszły do ludzi - można się spierać, czy słusznie, czy nie w zależności od poglądów. To co robi PiS w kwestiach światopoglądowych, politycznych, międzynarodowych to trzeba być ślepcem, albo rasowym zamordystą żeby to ignorować.

   Ale jeżeli faktycznie tak sprawy finansowe są dla ciebie pierwszorzędne to zgadnij ile Polska traci przez homofobię i brak inkluzywych praw dla LGBT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Te pieniądze poszły do ludzi

   @EvilToy: Zapominasz, że najpierw zostały ZABRANE ludziom.

   zgadnij ile Polska traci przez homofobię i brak inkluzywych praw dla LGBT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Nie wiem. Strzelam. 21,37zł?

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: PiS + KO = poglebianie zamordyzmu covidowego, polska totalitarna, segregacja ludzi
   PiS + Lewica = socjal do porzygu, totalitaryzm covidowy, gnebienie przedsiebiorcow

   choose wisely

  •  

   pokaż komentarz

   @kacpperos: dodaj jeszcze wyniki głosowania nad ustawą, która miała wprowadzić całkowity zakaz aborcji i karać każdego zaangażowanego w dokonanie aborcji jak zabójcę, łącznie ze zgwałconą kobietą. Tam też Twoi idole byli za dalszym procedowaniem ustawy (55% posłów konfederacji, a 66% z obecnych na sali, bo 2 nie było).
   Nawet w pisie było więcej rozsądku.
   https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=43&NrGlosowania=20

  •  

   pokaż komentarz

   Ależ bolą fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @kacpperos: Nic tak nie gorszy jak prawda!

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: możliwe, że będą próbowali mieć wpływ na politykę rządu ;) Od początku mówią, że następne wybory dają szansę że w końcu opozycja lub PiS będą musieli uwzględniać ich postulaty, albo nie będą mieć większości..

   I to by było dobre. Ale raczej zawsze znajdą się posłowie lewicy / KO / PSL

  •  

   pokaż komentarz

   troche duzo tego zamordyzmu w tej waszej kucfederacji: aborcja nie, narkotyki nie, niekatolickie tresci i roganizacje nie, EU nie, LGBT nie. Uff, calkiem sroga była by ta wolność pod ich butem

   @pytlar: Wolność jednych nie może być kosztem drugich. To po pierwsze. Po drugie rozróżnij Ruch Narodowy od partii Wolność. Przypisując poglądy Ruchu Narodowego całej Konfederacji jesteś zwyczajnym kłamcą i manipulantem.

  •  

   pokaż komentarz

   No sztraßne, że zagłosowali za socjalem xD

   @EvilToy: no straszne, bo dzięki temu mamy inflację jaką mamy, patologia została patologią, grozi nam stagflacja, grozi nam wzrost bezrobocia, zmniejszenia inwestycji. Widać kolega prostej matmy nie umie. PROGRAMY SOCJALNE NIGDY JESZCZE NIE SPRAWIŁY, ŻE LUDZIE BYLI BOGATSI. Bo co z tego, że dasz programy socjalne, jak Ci te 500+ wp!%#@%#i inflacja i wzrost cen oraz podatków w 2-3 lata?

   skazanie rodzin na cierpienie podczas zagrożonego porodu

   @EvilToy: to są pojedyncze przypadki. I tak, wiem, że to brzmi okrutnie, ale gospodarka dotyczy WSZYSTKICH, a nie jednego obywatela na 10 000 czy nawet jeszcze mniej.

   Konfederacja w następnym Sejmie będzie robić koalicyjne umizgi z PiS-em i wystarczy cierpliwie obserwować jak wam się będzie zmieniać narracja.

   @EvilToy: a to fakt, tego boję się "jak diabeł święconej wody" :/

   Ale jeżeli faktycznie tak sprawy finansowe są dla ciebie pierwszorzędne to zgadnij ile Polska traci przez homofobię i brak inkluzywych praw dla LGBT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @EvilToy: ile traci? Znaczy się, żeby nie było, ja tam jestem akurat zwolennikiem tego, aby związki partnerskie były wprowadzone, czyli śluby cywilne, kredyty hipoteczne itd. (z adopcją dzieci tooooooo już dla mnie trochę niewygodny temat, więc się nie wypowiem xD Osobiście jestem przeciwny, ale to już kwestia poglądów XD)

   @highlander: PiS + Konfa = więcej kasy dla kościoła, całkowity zakaz aborcji, polska totalitarna, segregacja ludzi (światopoglądowo), karanie kobiet za aborcję zagranicą,

   Przypisując poglądy Ruchu Narodowego całej Konfederacji jesteś zwyczajnym kłamcą i manipulantem.

   @Jah00: Jakoś nikt się nie odcina od poglądów Bosaka. Skoro nikt ich nie strofuje, to znaczy, że albo ich popierają albo są neutralni (czyli w sumie też popierają zmiany).

  •  

   pokaż komentarz

   @Jah00: no wlasnie, wolnosc tzw konfederatów ma się odbyc kosztem wolnosci tych, ktorych oni nie lubia. To sie nazywa populizm, nie wolnosc. Skoro dzis twarza kucfederacji jest Botzak I Brołn, nie Koorwin, to chyba jednak nacjonalisci przejeli nad nia kontrole. Czesc tzw wolnosciowa to tylko lep na mlodych chlopców, równie dobrze mogli by obiecywac 99 dziewic la meczynników za sprawe

  •  

   pokaż komentarz

   lepiej Razem ;)

   Jeszcze wyższe podatki,
   jeszcze większy zamordyzm;


   Nie. Dzięki.

   @jakubz: No tak, lewica beee, ale jeszcze bardziej skrajni po przeciwnej stronie już fajni ¯\_(ツ)_/¯
   Trzeba nie mieć mózgu, aby głosować i popierać osoby, które chcą wprowadzać państwo wyzananiowe i wprost mówią o braku wolności czy wolności słowa.

   Nie ma ratunku dla naszego kraju. Przecież na pierwszym miejscu w tym rankingu był Cyba Morawiecki z ponad 30%. Przecież to się w głowie nie mieści.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakoś nikt się nie odcina od poglądów Bosaka. Skoro nikt ich nie strofuje, to znaczy, że albo ich popierają albo są neutralni (czyli w sumie też popierają zmiany).

   @bregath: Akurat Bosak współpracuje ze środowiskiem wolnościowym od lat. Panowie debatowali ze sobą tyle razy, że znają swoje poglądy na wylot i doskonale wiedzą w czym się zgadzają, a w czym się nie zgadzają, więc po co się mają odcinać? Od czego? Zakładając Konfederację wszyscy byli świadomi różnic i zgodzili się tolerować różnice i głosować według własnych przekonań.

   no wlasnie, wolnosc tzw konfederatów ma się odbyc kosztem wolnosci tych, ktorych oni nie lubia. To sie nazywa populizm, nie wolnosc. Skoro dzis twarza kucfederacji jest Botzak I Brołn, nie Koorwin, to chyba jednak nacjonalisci przejeli nad nia kontrole. Czesc tzw wolnosciowa to tylko lep na mlodych chlopców, równie dobrze mogli by obiecywac 99 dziewic la meczynników za sprawe

   @pytlar: Konfederaci wszystkich lubią, z wyjątkiem tych, którzy są wrogami wolności i podnoszą rękę na zdrowie, mienie i swobody Polaków. Korwin jest mniej aktywny z racji wieku i gorszego zdrowia, ale za to Sośnierz i Dziambor są aktywni i to w równym stopniu jak Bosak i Braun. To że ty tego nie dostrzegasz to pewnie dlatego, ze Bosaka i Brauna częściej atakują maintreamowe media, bo im łatwiej przypiąć łatkę faszysty. Radzę więc zmienić źródła informacji. Wolność jest ważna dla każdego, ale szczególnie dla młodych mężczyzn, którzy muszą pchać gospodarkę do przodu, zakładać rodziny i stawiać czoła życiowym wyzwaniom. I nie wiem dlaczego jesteś taki niekulturalny i przekręcasz nazwiska, sam musisz być młodym chłopcem skoro czujesz, że tak trzeba.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jah00: i dlatego właśnie przypisywanie Konfederacji poglądów RN jest jak najbardziej na miejscu, bo się od tych poglądów nie odcinają.

  •  

   pokaż komentarz

   @bregath: Równie dobrze mógłbyś przypisywać poglądy wolnościowców Konfederacji i w zasadzie tak powinieneś robić skoro wolisz ich poglądy, ale ze złośliwości wolisz p!$%@%$ić głupoty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jah00: najbardziej mi sie z ich ostatnich akcji wolnosciowych podobalo pelne poparcie calkowitego zakazu aborcji.
   Mlodzi mezczyzni popierajacy kunfederacje zwykle zarabiaja malo, wierzą, ze jak nie beda placili mitycznych gigantycznych podatkow, to wtedy sami zostana prezesami i nareszcie kupia sobie wymarzone autko.
   To jest populistyczna partia, z calkowicie nikompatybilnymi czlonami, do niedawna ruch narodowy nienawidzil i gardzil liberalami spod znaku korwina. Wciaz to robia, tylko graja dobrych kumpli, az przejma cala wladze i maski opadną

  •  

   pokaż komentarz

   @technojezus: myślę, że jak będą u władzy to będzie jak przed 2010 rokiem. Bardzo wyznaniowo.

   Jak lewica zdobędzie władze, to będzie jedno wielkie gó... wszędzie ;)

  •  

   pokaż komentarz

   myślę, że jak będą u władzy to będzie jak przed 2010 rokiem. Bardzo wyznaniowo.

   Jak lewica zdobędzie władze, to będzie jedno wielkie gó... wszędzie ;)

   @jakubz: przypominam, że Polska jak i praktycznie każdy kraj europejki, jest krajem świeckim.

   Jak konfederacja zdobyłaby władzę (a nie zdobędzie), to by był pis na takich sterydach, że to sie w głowie nie mieści. Ciemnogród jak nic

  •  

   pokaż komentarz

   @technojezus: no i ja nie przypominam sobie palenia na stosach w rządach sprzed PiS.

  •  

   pokaż komentarz

   @bregath:

   dzięki temu mamy inflację jaką mamy, patologia została patologią, grozi nam stagflacja, grozi nam wzrost bezrobocia, zmniejszenia inwestycji

   Przecież tych rzeczy nie mamy przez sam socjal, lol xD
   Przede wszystkim oddzialywuje na nas kryzys covidowy i fakt, że przez politykę PiS-u nie otrzymaliśmy pieniędzy z funduszy odbudowy, który miał nam pomóc.
   Poza tym wysoka inflacja jest też w krajach z liberalną polityką gospodarczą.
   PL przesadza z wydatkami, ale nie jest to jedyny powód obecnego stanu.

   to są pojedyncze przypadki. I tak, wiem, że to brzmi okrutnie, ale gospodarka dotyczy WSZYSTKICH

   To nie brzmi okrutnie, to co piszesz po prostu jest okrutne. ¯\_(ツ)_/¯

   I w zasadzie nie wiem dlaczego coś takiego usprawiedliwiasz, to ma być kontra, że Konfederacja ma rację, czy co? Bo kontekstem była potencjalna koalicja PiS-Konfederacja.

   > ile traci?

   9,5 miliardów.

   adopcją dzieci tooooooo już dla mnie trochę niewygodny temat

   ...ale go pociągnąłeś.

   Osobiście jestem przeciwny, ale to już kwestia poglądów XD

   Z tym się wiąże również uznanie dwójki jednopłciowych rodziców, czyli wpływa to bezpośrednio na dzieci, które już wychowują się w takich rodzinach.
   Poza tym żaden pracownik, którego chcielibyśmy w przyszłości przyciągnąć zza zachodniej granicy, a jest homoseksualny i ma rodzinę, tutaj nie przyjedzie, właśnie z obawy o swoją rodzinę, która jest nieuznawana.

   I nie, adopcja to nie jest kwestia poglądów, a kwestia nauki i tego, czy jesteś szurem, czy nie.
   Bowiem istnieje 75 niezależnych publikacji naukowych, które stwierdzają jasno, że takie dzieci wychowują się prawidłowo.
   Jeżeli coś takiego cię nie przekonuje, to z tobą jest problem.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież tych rzeczy nie mamy przez sam socjal, lol xD

   @EvilToy: oczywiście, że nie, jest on jednak solidną częścią budżetu. Mamy socjal bardziej rozdmuchany od Szwecji (co już jest dziwne), a wyników nie widać prawie żadnych. W moim odczuciu pieniędzy nie powinno się rozdawać wcale, tylko zmniejszać obciążenia. A jeżeli już ma coś być rozdawane, to na konkretne cele (kartki na pampersy, dżemiki czy ubrania dla dzieci, a nie kasa w czystej postaci i koniecznie imienne, aby nikt nie mógł ich spieniężyć).

   to ma być kontra, że Konfederacja ma rację, czy co?

   @EvilToy: chodzi o to, że działanie gospodarki i socjal jest ważniejszą kwestią od niewielkiego odsetka ciąż. I żeby była jasność, ja konsensusu z 1997 r. w ogóle bym nie ruszał. W moim przekonaniu, w kwestii działań z funduszy publicznych, to było idealne rozwiązanie (rozgraniczenie sytuacji kryzysowych od "widzimisię").

   9,5 miliardów.

   @EvilToy: ten artykuł jest tendencyjny i nastawiony na konkretną retorykę. Nie ma tam przytoczone badań czy opinii specjalistów z zakresu biznesu międzynarodowego tylko opinia działacza stowarzyszenia na rzecz inkluzywności. To tak samo jakby narodowiec napisał artykuł, że anty-LGBT działa pokrzepiająco na biznes, bo ludzie nie muszą się martwić, że ktoś będzie na ulicy nago paradował z tęczową flagą albo, że osoby z poglądami konserwatywnymi chętniej się sprowadzają do takich lokalizacji co poprawia ekonomię w regionie ¯\_(ツ)_/¯
   Być może taka korelacja istnieje, ale nie jest ona wyjaśniona w tym artykule.

   Jeżeli coś takiego cię nie przekonuje, to z tobą jest problem.

   @EvilToy: możliwe, że któregoś dnia zmienię pogląd. Póki co uważam, że za wcześnie na to. Jeśli w Polsce mielibyśmy wprowadzić adopcję przez pary jednopłciowe to w mojej opinii powinniśmy zbadać osoby, które przez to przeszły w innych krajach, jakimi są osobami. Póki co nie spotkałem się z jakimś opracowaniem na ten temat.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @qwerty11: I coraz więcej osób otwarcie o tym mówi co w sumie cieszy.

  •  

   pokaż komentarz

   @qwerty11: Dalszy wzrost raczej niemożliwy, cały elektorat bytujący w szpitalach psychiatrycznych został już zaangażowany.

  •  

   pokaż komentarz

   cały elektorat bytujący w szpitalach psychiatrycznych został już zaangażowany.

   @Furox: na szczęście przez lewicę, a im konfa elektoratu nie jest w stanie odebrać.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: wolę takie dzieci niż taki świat

   źródło: ru-poverty-3-780.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @manjan: czy to Rosja rządzona przez prawicowych konserwatystów?

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: dokładnie tak, przez 160 lat lewicowa

  •  

   pokaż komentarz

   @01100110011001010110101001110101:

   ładne, co to jest?

   To jest dosłownie to co Konfederacja kazała wysrać każdej kobiecie. Przymusowo. Bez skrupułów.

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy: ale Konfa niczego nie kazała, tylko ludzie piszący konstytucję jak Kwaśniewski i wyrok nie mógł być inny, co przyznał nawet Rzepliński (choć i ja nie uznaję składu trybunału, ale nie mógł). Konfa zachowała się dokładnie tak jak powinien każdy poseł, czyli domagać się i pilnować, aby ustawy i prawo były zgodne z ustawą nadrzędną - konstytucją, którą wy hipokryci wycieracie sobie mordy, ale tylko gdy wam wygodnie. Najlepszym dowodem na to, że to o czym piszę to fakt, jest to, że to jedyna ustawa, która przez kilkanaście lat była przegłosowywana, aby nie sprawdzać jej zgodności z konstytucją!- Niezależnie od rządów czy składu trybunału, bo przez kilkanaście lat były najróżniejsze. Ustawy ani nie napisali, ani konstytucji także, żadni Konfederaci -oni zrobili to, co powinien robić każdy poseł. Za taką mądrą konstytucje podziękujcie swoim ziomkom komuchom.
   Banda zakłamanych hipokrytów

   Właśnie dzięki takim błaznom jak neuropa Konfie rośnie, bo mieć takich zakłamanych niepełnosprytnych oponentów to skarb - brawo

  •  
   d.......t

   +6

   pokaż komentarz

   @VCO1: a teraz mi powiedz drogi Neuropku - ile % ludzi w kraju dotyka problem aborcji? 0,2%? A teraz powiedz mi drogi Neuropku - ile % ludzi dotyka ubóstwo, brak oszczędności, długi? Fajnie, że jak lewica dojdzie do władzy to będziemy mogli sobie skrobać Neuropka co tydzień. Szkoda tylko, że umrzemy z głodu pod mostem, pochłonięci inflacją.

  •  

   pokaż komentarz

   oby dalej byly takie wzrosty

   @qwerty11: jesteś fanem państw wyznaniowych z religijnym zamordyzmem?

  •  

   pokaż komentarz

   @kot_z_wolnego_wybiegu:
   tak, wole taka religie niz wiare w covida i dobrodusznosc koncernów farmaceutycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   tak, wole taka religie niz wiare w covida

   @qwerty11: nie wolisz. Popatrz jak się żyje ludziom w religijnych kalifatach.

  •  

   pokaż komentarz

   @qwerty11: co z tego, że chcą wprowadzać zamordyzm i nie szanują wolności słowa.

   WAŻNE, ŻE PROPAGANDE ANTYNAUKOWĄ O ANTYSZCZEPIONKOWĄ MÓWIĄ.

   Gościu to jest życie! Mówię ci

  •  

   pokaż komentarz

   na szczęście przez lewicę, a im konfa elektoratu nie jest w stanie odebrać.

   @21chromosommoderatora: na lewicę i konfederacje głosują praktycznie tylko młodzi.
   Z konfederacji natomiast masa osób potem idzie po rozum do głowy i wyrasta z tych bredni korwinowskich

  •  

   pokaż komentarz

   ile % ludzi w kraju dotyka problem aborcji?

   @dubstract: jaki "problem aborcji"? Raczej problem z aborcją. Potencjalnie każdą kobietę w wieku rozrodczym.

  •  

   pokaż komentarz

   ludzie piszący konstytucję jak Kwaśniewski i wyrok nie mógł być inny

   @Doomed: nie kłam. Nie piszący, tylko interpretujący konstytucję i słowo "człowiek" jako "płód". Nielegalnie powołany pisowski Trybunał Przyłębskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: k@%#a... łbie... nawet Rzepliński to przyznał, powinieneś więc sobie zadać pytanie, dlaczego przez kilkanaście lat nonstop przegłosowywali niesprawdzanie zgodności, bo chcieli utrzymać kompromis, a przy treści konstytucji było to niemożliwe - dobrze wiesz, że mam rację. Ponieważ pomimo skrajnych głupstw zaczynam darzyć Cię sympatią, to wytłumaczę Ci to łopatologicznie.
   Przylatują kosmici i chcą poznać gatunki, biorą takiego słonia dorosłego i ładują w formalinę - jak go opisują? Słon w fazie dojrzałej. Następnie młodego słonia i jak go opisują? Słoń w fazie dojrzewania, kolejno słoń w fazie niemowlęcej, aż dochodzą do płodu, ładują w formalinę jak togonazywasz i jak go opisują? Słoń w fazie embrionalnej
   Tak powołujesz się na naukę, ja sam zajmuje się biologią, ale to akurat nieistotne - natomiast KAŻDY biolog odpowie ci to samo, z punktu widzenia nauki, to jest człowiek i to bez znaczenia, czy po podzieleniu zygoty, czy mając 98 lat.
   Nawet wasze autorytety antypis tak twierdzą, ale Ty wiesz lepiej. Ogarka. Idę drzemać i poszperam w Twoich wiadomościach jak prosiłeś - zdrowia

  •  

   pokaż komentarz

   @Doomed: gdzie przyznał, kiedy przyznał?

   Póki co znalazłem:

   – Jeśli wyniki badań wskazują na to, że płód, który kobieta nosi w swoim łonie, jest uszkodzony, że może nie dojść do porodu lub że przeżycie dziecka nie jest pewne, decyzję o rozwiązaniu kobieta powinna podjąć sama. Żaden ustawodawca nie ma prawa tego zmieniać – mówi Andrzej Rzepliński, prezes TK w latach 2010–2016

   – Wyrok oznacza, że w związku ze zgłoszonym przez grupę posłów wnioskiem usunięcie obowiązującego do tej pory przepisu z porządku prawnego naraża zdrowie i życie nieokreślonej liczby kobiet, skoro przesłanka opisana w przepisie nie może być dłużej podstawą przeprowadzenia zabiegu aborcji. To zagraża życiu i zdrowiu fizycznemu i psychicznemu kobiet, to trudne do wyobrażenia cierpienie. Jeśli wyniki badań wskazują na to, że płód, który kobieta nosi w swoim łonie, jest uszkodzony, że może nie dojść do porodu lub że przeżycie dziecka nie jest pewne, decyzję o rozwiązaniu kobieta powinna podjąć sama. Nakazywanie, co powinna zrobić, to postępowanie nieludzkie, niemalże tortury. Żaden ustawodawca nie ma prawa podejmować takich decyzji. Kobieta w takiej sytuacji jest swoistym uniwersum i jej wola powinna być respektowana. Wady wrodzone są często potwierdzane poza wszelką wątpliwością, bo przecież za pomocą wyrafinowanej aparatury przez co najmniej dwóch lekarzy – opisuje Andrzej Rzepliński.

 •  

  pokaż komentarz

  Wcale mnie to nie dziwi skoro jako jedyni walczą z covidiowym zamordyzmem. Wiele osób puściło w niepamięć nawet ich blamaż z aborcją. Obecnie niestety jedyna opcja polityczna dla kogoś kto ma nadzieję na powrót do czegoś co chociaż troszeczkę przypominało by normalność. Znaczy nie mam złudzeń co do konfy, wiem jacy są, no ale co mam na Razemków głosować? xD

 •  

  pokaż komentarz

  Pamiętam jak 1,5 roku temu po wyroku TK sojarze wieścili Konfie 1% xD

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna