Bagieta uważa, że Art. 116 § 1a legalizuje nakaz noszenia maseczki na twarzy

A tym czasem sądy umarzają takie postępowania oparte na tym artykule, więc jak to jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówi o tym od 3:00.

  •  

   pokaż komentarz

   @Peleryna: i tak mu op?@?%%@ą emeryturę, za każdej władzy się to dzieje :D i śmiać mi się chce że bronią przepisów wymyślanych przez baranów. A później inne Barany przejmują władze i jebią aparat ucisku z poprzedniego ustroju (to się dzieje średnio co 20-30 lat). i jest kwik, że jak to ja XD

  •  

   pokaż komentarz

   jak sam stwierdził obywatele go śmieszą.... ważne ,że weszła ustawa bo ona wszystko reguluje i tyle xD
   To jest zwykła parówa z odrzutów a nie bagieta (jak chce być jednak pieczywem to co najwyżej czerstwa bagieTKĄ ) W jednym z wywiadów u Drwala koleś jak sam twierdzi poszedł z ciekawości do policji a nie żeby zrobić coś dobrego - dobrze ,że chociaż sam się do tego przyznał. Zwykła parówa, która była gnębiona w szkole (tak to przypuszczenia, ale sam kiedyś słyszałem od KILKU typa z policji a życie tylko to potwierdziło. Dlaczego takie mendy wybierają aby iść na krawężnika? - jak sami często twierdzą w szkole mieli ciężko albo po stronie rówieśników albo nauczycieli bo byli albo głąbami albo nieudacznikami. Sam sierżant parówka w tamtym wywiadzie twierdził ,że w szkole musiał ćwiczyć sztuki walk aby czuć się bezpieczny a w Policji nie musi i w sumie ma to w dupie.... no to rzeczywiście, całkiem logiczne. Pisdą został dalej ale teraz może biegać z klamką i chwalić się kogo to oni nie złapali albo kogo zamykali robiąc wjazd na chatę. Zapewne chciał zostać psem aby coś znaczyć w życiu i móc czuć się ważniejszym od zwykłych obywateli i czerpać ewentualne korzyści z posiadania władzy wykonawczej. Prawda jest taka ,że jest zwykłym kraweżnikiem od wykonywania rozkazów idących z góry. Może to insynuacje wyssane z palca ale nawet jego sposób mowy i bycia od razu uderza we mnie dużą arogancją. Jak zawsze parówa musiała pokazać się w krótkim rękawie aby wszyscy wiedzieli jakie ma prawilne dziary - to on jest policjantem czy jednak gangusem? bo przez chwile to miałem wątpliwości. Koleś jest dumny z tego ,że może łapać ludzi za brak maseczek - no hit normalnie - brakowało tylko aby dodał ,że lubi do nich jeszcze strzelać (bo w tamtym wywiadze wspominał tylko o tym ,że lubi strzelać ale nie sprecyzował do czego lub kogo). Jeszcze jak twierdzil ,że "koty" są zbyt obsrane w służbie policji - no mega ciekawe, aż nie wierzyłem co słyszałem ale właśnie takich mamy policjantów - to jednak policja ma nas atakować czy bronić?

  •  

   pokaż komentarz

   @Peleryna: @KwadratPolski: a ja pisałem od początku że milicjant zawsze zostanie milicjantem, oni myślą że są bogami, kuźwa dla mnie Bogiem to był Religa który ratował ludziom życia, dla mnie są OSP, PSP itp, a milicja? podam szybciutko przykład, mam w mojej okolicy znajomego który się dostał do policji jakieś 3 lata temu, co wcześniej robił? pod żabką siedział i chlał z chłopakami, tyle z jego ,życia było, ktoś mu podpowiedział "idź na policjanta, 25 i emeryturka, nie orobisz się", poszedł, przygłup zdał testy bo i tak każdego jak leci przyjmowali i tak, a teraz? panisko, gość złapał Boga za nogi, swoim mandaty wp!$#???a, bo był trochę w Warszawie, 5 lat niby powinno być, ten po 3 latach znalazł się w naszej mieścinie i debil swoich łapie, jak z nim rozmawiałem to go nie poznałem, w sensie że cwaniak bo milicjant. Wcześniej to myślał o wódce, teraz o tym jak wlecpić mandat. Szkoda strzępić ryja, tacy ludzie właśnie mądrego podejścia do tego czym jest "policja" idzie i h#? byle przerobić 25 lat. Takcy są policjanci u nas.

  •  
   E............s

   +57

   pokaż komentarz

   @Peleryna: Racja , policjant to taka ewolucja osiedlowego głupka

  •  

   pokaż komentarz

   @OscarGoldman: Też paru moich kolegów ze szkoły zostało policjantami i tu się trochę mój obraz policjanta z tym kłóci bo za lat szkolnych byli sportowcami i nie mieli problemów z nauką unikali używek nikt ich nie gnębił tacy spoko ziomki grałem z nimi w piłkę i parę razy biliśmy się razem z kibicami obcych klubów. Taki wspólny mianownik co ich łączy nigdy nie widziałem żadnego z nich na zgonie po alkoholu owszem lubili jarać blanty i czasem coś wciągnąć na imprezie ale bez większych wyskoków. Przykre co się z nimi stało bo gdy ich ostatnio spotykam ewidentnie wstydzą się swojej pracy i od razu zmieniają temat bo pewnie nie mogą nic powiedzieć więcej, każdy siedzi gdzieś daleko teraz i widzę ich tylko parę razy w roku na święta. Widać że ich to gryzie ale mają dzieci kredyty muszą w tym zostać na dobre i na złe z wesołych gości śmieszkujących ze wszystkiego jeszcze parę lat temu stali się takimi ponurymi sztywniakami którzy mogą gadać tylko o pogodzie

  •  

   pokaż komentarz

   @Edward_Bernays: nie wiem czy to sarkazm, ale tak niestety jest, nie wiem ilu policjantów ma pojęcie o tym co robi, o tym że policja to powołanie a nie szybka emeryturka - pamiętacie jak 15 lat i emeryturka była? ludzie to wtedy każdy idiota chciał się dostać, ale że wrzucili 25 lat do emeryturki, zarobki takie sobie, czyli hujowe na dzisiejsze czasy, to się przygłupów mniej robi w policji, aleeeeeeee za to idą desperaci, ja znam wielu policjantów, którzy po prostu z tego że nie mieli pojęcia o niczym, a zagranicą nie chciało im się siedzieć gdzieś w szklarni, to zostali policjantami, no takie są realia, tego nikt nie ukryje, ile idzie na policjanta z powołania? 10% ? 15% więcej nie ma opcji, reszta idzie tylko dlatego że jest dość łatwo się dostać (szczególnie za PIS) i po sprawie, a potem udają kozaków bo mogą sobie włączyć niebieskie światełka i kogo spisać.

   Sierżant Bagiaeta z jutuba to zwykły idiota, już pokazał w wielu filmikach że podchodzi do wszystkiego jak zwykły służbista który ciutkę zaczął fruwać nad goownem które wylał.

  •  

   pokaż komentarz

   @Edward_Bernays: @Peleryna: @piotr-d-piotrek: @OscarGoldman: @rafiki89: jaki piekny ból d000py ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Na ile jp chłopaki? 88%, bo się trochę cykacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   #bekazpodludzi

  •  

   pokaż komentarz

   @Edward_Bernays: a jak coś się stanie to pierwszy lecisz hipokryto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Peleryna: Ogólnie to policja jest od egzekwowania prawa a nie jego interpretacji. Dlatego w przypadkach gdzie policjant wlepi ci mandat czy zaciągnie do sądu czy cokolwiek zrobi przez co straci się dużo czasu/pieniędzy to obywatelowi powinna się należeć rekompensata.
   A gdy bagiecie za bezpodstawne zatrzymanie/mandat itp. przywalać po zarobkach to by się bardziej zastanawiali co robią.

  •  
   E............s

   +17

   pokaż komentarz

   @technojezus: razem z Tobą za rączkę, po pięknej zielonej polanie , biegniemy razem na pały , sprzedać wolnych ludzi

  •  

   pokaż komentarz

   @darksaber: ale wtedy skonczyloby sie uslugiwanie wladzy.

  •  

   pokaż komentarz

   a jak coś się stanie to pierwszy lecisz hipokryto

   @technojezus: Po co? Po kwit umorzenia sprawy? xD

  •  

   pokaż komentarz

   ak zawsze parówa musiała pokazać się w krótkim rękawie aby wszyscy wiedzieli jakie ma prawilne dziary

   @rafiki89: Chyba się glinowinki za dużo Pitbulla naoglądali, bo nie tylko on u niebieskich lata w wydzierganych łapach xD

  •  

   pokaż komentarz

   a jak coś się stanie to pierwszy lecisz hipokryto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @technojezus: Jak mi rower ukradną to i tak sprawa pójdzie do umorzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @OscarGoldman: wielu ludzi zapomina, że policjantem jest się chwilę, a potem przychodzi emerytura. I wtedy weryfikowane są te wszystkie lata pracy. Znam osobiście nie jeden przypadek, gdzie taki policjant-emeryt boi się jechać w nocy zatankować samochód, czy tam wyjść do sklepu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Peleryna: "Pseudoprawnicze wywody go gówno obchodzą", bawi go "pocieszna nieświadomość" obywatela, a zdjęcie aresztowanego człowieka "zrobiło mu dzień". Policjanci przechodzą lobotomię przed rozpoczęciem służby?

   źródło: i.pinimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   @KwadratPolski: Dziary to chyba w podstawówce mu zrobili.

  •  

   pokaż komentarz

   @GeDox:

   źródło: baranekbozyPP.png

  •  

   pokaż komentarz

   Nikt mu nie powiedział, że on nie jest od myślenia i interpretowania czegokolwiek, tylko od pałowania i bezmózgiego wykonywania poleceń?

  •  

   pokaż komentarz

   @OscarGoldman: u mnie w gminie jest ex policjant, który wyrabiał wszystkie normy, jeżeli chodzi i mandaty, zabieranie prawka... Pierwszy łapówkarz powiatu... Raz była akcja , że zabierał wszystkim prawka, wlepiał sąsiadom mandaty i pewnego razu po służbie jechał wioską, gdzie zobaczył rolników wywożących obornik (kilku sąsiadów sobie pomagało) no i zajechał do nich i o.w pewny. Momencie z pola przyjechał rolnik, któremu ten bez powodu zabrał prawo jazdy. Wywiązała się kłutnia i doszło do przepychanek, aż w koncu policjant wylądował w szambie przy oborze i skończyło się kozaczenie. Inną akcją była stłuczka. Pracownicy mojego znajomego budowlańca jadąc ciągnikiem do wioski gminnej mieli stłuczkę z tirem, który wjeżdżając z podporządkowanej uderzył w traktor. Na miejsce wezwano policję i przyjechał ten krawężnik. Po kilka minutach rozmowy policjant stwierdził, że to wina ciągnika... Pech chciał, że właściciel ciągnika jest emerytowanym policjantem, który teraz prowadzi parę biznesów. Zabrał pracowników na komendę wojewódzką i tak rozkręcili aferę, że policjanta wywalono ze służby rąk, czy dwa lata przed emeryturą ¯\_(ツ)_/¯... Potem krawężnik jeździł, jako kierowca tira a ostatnio żucil robotę i widziałem go w nowym jaguarze E-pace chyba tak się ten SUV nazywa. Odczekał kilka lat po wydaleniu ze służby i żyje z tego, co dostał w łapówkach.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafiki89 najlepiej że kiedyś miał w ogóle źle ustawione lusterko na drzwiach kierowcy ale wszystkim wciskał kit że to tylko z widoku kamery z wnętrza samochodu tak wygląda(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @100piwdlapiotsza: u mnie było krótko z jednym - bo kiedyś Warszawy nie było na pierwszy rzut, tylko można było prawie że od razu zostać policjantem z miejsca pochodzenia, i też taki wariacik został policjantem - pech chciał że chłopaki go w ogóle nie lubili bo raz że służbista a dwa że konfident niesamowity, jedno mówi, drugie myśli, a trzecie robi - strasznie fałszywy. Złapał jednego z chłopaków od nas, potem drugiego (wiedział o miejscach gdzie nie jedzie się 60km/h) i stał jak na krawężnika przystało, gdzieś w krzakach, gdzie ani jednego domu itd, chciał oczywiście w łapę. Trafił na osobę z którą trzeba było żyć dobrze, bo miał wiele znajomości a z policjancikiem się wyjątkowo nie lubili. To chłopaki tego krawężnika zapakowali w bagażnik i wyjazd do lasu - ten się tak wystraszył że zrobił dwójkę w bagażniku, chłopaki mu kazali wszystko sprzątać, a potem wypad w las.

   Po tej akcji (tak wiem chora akcja), zmienił od razu lokalizację na inne miasteczko. Oczywiście w okolicy, ale zmienił. Każdy z niego do tej pory ma polewkę w stylu "kupiłeś papier toaletowy". (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @darksaber: dokładnie, a sam sierżant parówa wielokrotnie w swoich filmach pokazywał, że obywatele próbujący wyegzekwować przestrzeganie prawo od mundurowych są dla niego cwaniakami. Legitymowanie się nieumundurowanego policjanta, nieuzasadnione użycie siły, przekroczenie uprawnień ? takie pojęcia wg parówy nie istnieją. Na glebę i do sądu. Też uważam, że tym filmem przegiął parówę. Zgarnęli typa cholera wie za co (w ciemno obstawiam, że bezzasadnie), sąd go wypuści, a fame parówy pozostanie.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś subskrybowałem bagietę bo tworzył całkiem fajny kontent o pracy policji. Wywaliłem go z subskrypcji po materiale dotyczącym tematu czy można legalnie podsłuchiwać policyjne komunikaty radiowe. Wg bagiety - nie. Wg prawa - tak.

  Jeśli ktoś słucha policji na urządzeniu nadawczo-odbiorczym i nie ma uprawnień do korzystania z tego urządzenia (nie musi nadawać - liczy się sam fakt używania) to policja postawi zarzut za... używanie tego urządzenia bez zezwolenia a nie za nasłuch ich częstotliwości. To jest pułapka na wszystkich kupujących tanie ręczne baofengi zamiast zwykłe skanery częstotliwości. Policja wychodzi w tym momencie z założenia "Jak nie kijem to młotkiem".

  Reasumując. Słuchaj policji, pogotowia, straży, krótkofalowców i innych służb oraz transmisji na legalu korzystając wyłącznie z urządzenia posiadającego tylko funkcję odbioru. Nie rozpowszechniaj i nie wykorzystuj do własnych celów informacji dla Ciebie nie przeznaczonej.
  Chcesz bez licencji i zezwoleń pobawić się w łączności radiowe? Skorzystaj z urządzeń PMR na bliskie odległości albo CB na łączności w obrębie Europy lub przy lepszym parku antenowym i warunkach propagacji w łącznościach międzykontynentalnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @vectoreast: Zawsze ma to samo typowo pałarskie podejście, że policjant ma zawsze rację, a prawo to tam ch*j, nieważne.

  •  

   pokaż komentarz

   @vectoreast: nie do końca. Przepisów które można użyć jest więcej, ja za nasłuch cyfrowego pasma dostałem zarzut z Art. 267. - [Bezprawne uzyskanie informacji] - Kodeks karny.

  •  

   pokaż komentarz

   że policjant ma zawsze rację

   @rencznik: Jak każdy zakompleksiony frajer z policji, który nigdzie indziej nie dostałby pracy.

   Słyszałem raz rozmowę policjantów w pewnej "jadłodajni" (nie krępowali się naszą obecnością).

   Sami narzekali na takich właśnie debili jak ten bagieta - że obecnie ponieważ brakuje ludzi to zniesiono testy psychologiczne, że ci chętni co przychodzą to głównie dlatego, że emeryturka wcześniejsza...

   Myślicie, że taki "bagieta" różni się jakoś specjalnie od tych ludzi? To taki sam ułom, kóry miał do wyboru pracować na kasie w biedrze albo iść do policji - i tutaj trzeba oddać też szacunek ludziom pracującym na kasie w sieciówkach, bo są wg mnie dużo bardziej inteligentni od prostaków z policji.

  •  

   pokaż komentarz

   @mariancb:
   Jeśli komunikacja cyfrowa odbywała się drogą radiową i nie była szyfrowana to taki zarzut jest o kant dupy potłuc. Bo ani nie podłączasz się do sieci ani nie przełamujesz zabezpieczeń bo ich po prostu nie ma. Paragraf 3 z tego artykułu penalizuje używanie podsłuchów czy poglądów.

  •  

   pokaż komentarz

   dostałem zarzut

   @mariancb: zarzut to se mogą stawiać. Pytanie co na to sąd.

  •  

   pokaż komentarz

   nasłuch cyfrowego pasma

   @mariancb: właśnie pasma cyfrowego(zapewne kodowana bo z szyfrowaną byś sobie nie poradził), możesz uczestniczyć biernie czyli nie wpierniczając sie w korespondencje

  •  

   pokaż komentarz

   @dr2nk: W łeb się puknij, multiselect był jest i będzie

  •  

   pokaż komentarz

   worzył całkiem fajny kontent o pracy policji. Wywaliłem go z subskrypcji po materiale dotyczącym tematu czy można legalnie podsłuchiwać policyjne komunikaty radiowe. Wg bagiety - nie. Wg prawa - tak.

   Jeśli ktoś słucha policji na urządzeniu nadawczo-odbiorczym i nie ma uprawnień do korzystania z tego urządzenia (nie musi nadawać - liczy się sam fakt używania) to policja postawi zarzut za... używanie tego urządzenia bez zezwolenia a nie za nasłuch ich częstotliwości. To jest pułapka na wszystkich kupujących tanie ręczne baofengi zamiast zwykłe skanery częstotliwości. Policja wychodzi w tym momencie z założenia "Jak nie kijem to młotkiem".

   @vectoreast: Ja go przestałem subskrybować bo trochę wstyd po tych wszystkich odpieprzonych akcjach na strajku kobiet i maseczkami.

  •  

   pokaż komentarz

   @vectoreast: czyli samo posiadanie włączonego baofenga (czyli używanie) nie mając pozwolenia radiowego jest penalizowane?

  •  

   pokaż komentarz

   czyli samo posiadanie włączonego baofenga (czyli używanie) nie mając pozwolenia radiowego jest penalizowane?

   @Zylet: niestety tak. Kiedyś można było sobie kupić komercyjną licencję na używanie takich radyjek w trybie nadawczo-odbiorczym na dwóch częstotliwościach. A słuchać można było w pełnym zakresie. Niestety ostatnio nie widzę ofert z tej dziedziny więc ustawodawca musiał wziąć oferujących taką licencję za pysk.
   BTW. Mirku. Jeśli jesteś pasjonatem to zrób licencję krótkofalarską i nie będziesz miał żadnych problemów w tym temacie. Raczej zbyt cienki portfel żeby uderzać w łączności via satelity. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   więc ustawodawca musiał wziąć oferujących taką licencję za pysk

   @vectoreast: wziął ich za pysk bo to była lewizna. Możesz sobie kupić pozwolenie radiowe na konkretną częstotliwość ale musisz je kupić od UKE. A Ci co sprzedawali te niby licencje to robili tak, że oni kupili od UKE, że niby dla firmy, stowarzyszenia czy co tam ściemniali, a potem to odsprzedawali losowym allegrowiczom. Tak nie można. Co innego kupić do firmy i rozdać pracownikom ręczniaki, a co innego kupić z zamiarem dalszej odsprzedaży ludziom nad którymi nie masz żadnej kontroli.

   warunkowe umorzenie.

   @mariancb: warunkowo czyli jak?

  •  

   pokaż komentarz

   @vectoreast: A jak to jest, jak masz licencję (normalne pozwolenie radiowe, licencję krótkofalarską a nie jakieś lipne autoradia), ale przyłapią cię na odbieraniu poza pasmami amatorskimi? Załóżmy, że ten Baofeng ma zablokowane nadawanie poza pasmem amatorskim, ale odbiera szerzej. Nie jest to już wtedy „kto bez zezwolenia”, bo zezwolenie na używanie tego urządzenia jest…

  •  

   pokaż komentarz

   Nie jest to już wtedy „kto bez zezwolenia”, bo zezwolenie na używanie tego urządzenia jest…

   @Zylet: dokładnie. Nawet nie musisz mieć nadawania zablokowanego. Wszystko kręci się wokół pojęcia "niedozwolonego użycia". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  On wypadł spod tego samego ogona co chiński pet. Ten sam typ durnego celebryctwa. Zrób z siebie głupa byle kliki się zgadzały

 •  

  pokaż komentarz

  Bagieta sobie może uważać co mu się żywnie podoba, ale to nie znaczy, że ktoś mu te brednie przyklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Razor_wwa: Wolał bym jednak żeby pracownik za moje podatki jednak wiedział co mu wolno, a co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Mistborn: Och błagam przecież zrzucasz się na nierobów Sejmie i Senacie a oni też nie wiedzą. To masz pretensje o zwykłego krawężnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Mistborn na którym etapie obrotu finansowego podatek jest twój?

  •  

   pokaż komentarz

   @Zylet nie wypracowujesz podatków, wypracowujesz jedynie zysk po odliczeniu podatku. Podatek w momencie zaistnienia nie jest twój. Jest jedynie częścią obrotu finansowego

  •  

   pokaż komentarz

   nie wypracowujesz podatków

   @popmart: w takim razie niech się podatki same wypracowują xD
   Mam nadzieję, że wiesz skąd się bierze w tym całym obrocie kasa na te podatki?

   na którym etapie obrotu finansowego podatek jest twój?

   Podatek może i nie jest mój, ale pochodzi z mojej ciężkiej pracy, czyli go wypracowuje.
   Wiem, że masz problem zrozumieć, że istnieje coś takiego jak moje pieniądze, czy moje ciało, ale może spróbuj.

  •  

   pokaż komentarz

   @borwin: a pracujesz na marsie czy zysk osiągasz w Polsce, osiągasz go w próżni czy w konkretnej sytuacji na konkretnych ludziach? Wyjedź pracuj na terenie np. USA i tam w urzędzie powiedz albo policjantowi ze płacisz mu ze swoich. Poza tym tak burackie stwierdzenia ze policjant ma robić bo mu płacę są z dupy, może oddać ci twoje 0,0001 grosza które mu płacisz i koniec. Tak samo ja płacę i każdy płaci wiec nikt indywidualnie. I takie stwierdzenia godne Janusza. Twoje pieniądze są te które zostają po opodatkowaniu, inaczej jesteś zwykłym złodziejem. Panie gimboindywidualisto.

  •  

   pokaż komentarz

   Twoje pieniądze są te które zostają po opodatkowaniu, inaczej jesteś zwykłym złodziejem

   @popmart: I znowu się mylisz Panie intelektualisto. Jak już państwo odrze mnie z tego co mu się należy (przypomnijmy na etacie jakieś 40%), to zostaje mi moje biedne netto. I teraz to są moje pieniądze w 100%, czy odrazu powinienem zakładać z góry, że 23% tych pieniędzy nie należy do mnie? Każda złotówka w tej Twojej idealnej społecznej maszynie pochodzi z pracy ludzi i jest przez nich wypracowana. I żadne inwektywy tu nic nie zmienią.

   Jakbyś nie zauważył, to słowem nie wspomniałem o tym kto płaci policjantowi.
   Nie czytasz, albo po prostu triggerujesz się na jeden temat i już innych nie widzisz?

  •  

   pokaż komentarz

   @borwin: ale uczestniczysz w rozmowie w której "płacenie policjantowi" i co za tym idzie podatki było początkiem i tematem rozmowy

  •  

   pokaż komentarz

   @popmart: Nie odpowiadasz na pytania. Możemy kończyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @borwin: a ty piszesz nie na temat. Nie jesteś moim belfrem aby ci odpowiadać na pytania, pomyliło Ci się.

  •  

   pokaż komentarz

   @popmart: Ja wiem, że na pytania podważające intelektualne wywody najlepiej nie odpowiadać. Stary trik. I kto tu się zachowuje jak gimbokomunista?

  •  

   pokaż komentarz

   @borwin: Poza tym ty także ustosunkowujesz się do tego co jest Ci wygodne,

   ...a pracujesz na marsie czy zysk osiągasz w Polsce, osiągasz go w próżni czy w konkretnej sytuacji na konkretnych ludziach?...

   na to pytanie także nie odpowiedziałeś,

   manipulować siebie możesz swoimi bliskimi ale nie mną. Nie ty ustalasz reguły, to portal ze śmiesznymi obrazkami i to ty się udzieliłeś do rozmowy. Zresztą już po raz kolejny walisz focha bo nie podoba Ci się zdanie odrębne. Jeśli ci się wydaje ze jesteś moderatorem rozmowy, to jesteś w błędzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @popmart: zdałem Ci konkretne pytania dotyczące Twojego wywodu. Na tym polega dyskusja. Nie odpowiedziałeś. Wiem, że niewygodne, ale co poradzić.

   ...a pracujesz na marsie czy zysk osiągasz w Polsce, osiągasz go w próżni czy w konkretnej sytuacji na konkretnych ludziach?...

   Niestety pracuję w Polsce. Zysk osiągam w konkretnych zdarzeniach, które są opodatkowane. Jednak podatek dochodowy, to nie całość tego bandyckiego systemu. Pewnie uważasz, że zabieranie 50-60% owoców pracy jest ok... Ja jednak uważam, że nie jest i państwo to taki tłusty, leniwy, chamowaty kocur. Brzmisz jakbyś był na jego garnuszku.

   Tak, tak. Błędnie pojmuję rzeczywistość i kwestie posiadania. Żaden urzędnik, ani komunista tego nie może pojąć.

  •  

   pokaż komentarz

   @borwin: to spieprzaj do innego kraju, tam nie trzeba odprowadzać podatków i nie ma "komunistów" żegnam. Po prostu mam inne zdanie i dla mnie prezentujesz mentalność pana folwarcznego, jak zresztą duża część osób obrażonych na realia finansowe. Państwo i społeczeństwo to system naczyń połączonych jak ci się to nie podoba to wybierz inne. Obecnie jeszcze masz ten komfort. Pewnie będzie lepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @popmart: Hahaha. Intelektualista. Rozmowa z tobą jest jak gra z gołębiem w szachy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @borwin: tak bujaj sobie w swojej fantazji do USA, Tam są podatki które jak nigdzie indziej egzekwują komuniści. Przy takiej dziecinnej wizji rzeczywistości, każdy gołąb ogra cię w te szachy bez problemu. Gość który używa słowa intelektualista w ramach obelgi musi być trochę podobny do Leppera.

  •  

   pokaż komentarz

   @popmart: 100% osób, które pofatygowały się ocenić twoje komentarze stwierdziło, że bredzisz. Czy aby napewno to ty nie bujasz w jakiś oparach absurdu? Ja wiem - wszyscy to debile ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @borwin: na antyspołecznym portalu ludzi z autyzmem>? ah to te minusy to nowe plusy. Nie interesuje mnie ocena gimbusów.

  •  

   pokaż komentarz

   Gość który używa słowa intelektualista w ramach obelg

   @borwin: Nie moja wina, że w swej złości nie łapiesz sarkazmów.
   Poza tym to ty się tu kreujesz jako przedstawiciel światłej myśli i posiadacz niebłędnie pojmowanej indywidualności. Nie ja się afiszuję swą światłością i intelektem, gdzie obelgi i inwektywy są na skinienie palcem.

  •  

   pokaż komentarz

   na antyspołecznym portalu ludzi z autyzmem>? ah to te minusy to nowe plusy. Nie interesuje mnie ocena gimbusów.

   @popmart: To po co tu siedzisz? W celach resocjalizacyjnych? A gdy ktoś zda pytanie, to pan popmart strzela focha, że nie będzie odpowiadał, bo żaden plebs nie będzie mu zadawał pytań? Weź się zastanów nad tym jak się zachowujesz, bo jedyna gimbaza jaką tu widzę, to siedzi przed twoim monitorem.

  •  

   pokaż komentarz

   @borwin: to raczej nie Twoja sprawa. Poza tym to nadal TY dzwonisz. A Twój sarkazm nadal cię wkłada w buty Leppera.

  •  

   pokaż komentarz

   @popmart: Nie dzwonię, tylko udzielam się w publicznej dyskusji. Nie komentuj, to nie będę zadawał pytań.

   PS. Wciąż myślę o tym moim niewłaściwym postrzeganiu mojego własnego ja i mojej roli w społeczeństwie.
   Dyskutowałbym, ale Ty wszystko wiesz najlepiej i jesteś zamknięty na inne zdanie niż własne. Argumentować własnego stanowiska też nie masz zamiaru, bo przecież pan intelekutalny nie będzie rozmawiał z gimbami. Coś się nie zgadza?

1 2 3 4 5 6 7 ... 24 25 następna