Burmistrz Wielunia odpowiada Stanowskiemu w sprawie gali MMA-VIP

Burmistrz Wielunia odpowiada Stanowskiemu w sprawie gali MMA-VIP

@Pozdrowiony facebook.com #sport #mmavip

Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa zajął stanowisko w sprawie organizowanej przez Marcin Najman w Wieluniu gali MMA-Vip 4. W nagraniu burmistrz odnosi się...

 •  

  pokaż komentarz

  Niezłego idiotę wybrali mieszkańcy Wielunia na burmistrza

 •  

  pokaż komentarz

  No to tego to sie nawet Stanowski nie spodziewal xD jeszcze mu koles dsiekuje :D

 •  

  pokaż komentarz

  Powiem w skrócie: niezły mieszkaniec Krety…

 •  

  pokaż komentarz

  Ja się odniosę do dwóch tylko kwestii.
  1. Prezydent całkowicie ignoruje fakt, że służby policyjne, wymiar sprawiedliwości oraz instytucje państwowe współpracowały z bandytami, że ludzie zajmujący się tymi sprawami obawiali się o własne życie i dlatego też Słowik wraz z innymi bandytami dostali tak niskie wyroki. Nie ma w tym nic szlachetnego ani prawego. Nie ma w tym poszanowania prawa ani pamięci ludzi przez bandytów z Pruszkowa zamordowanych. Dlatego w tej konkretnej kwestii prezydent Wielunia p#$$@!$i bzdury.
  2. Możliwe, nie twierdzę, że tak jest, po prostu biorę taką ewentualność pod uwagę, że Stanowskiego faktycznie ch?! strzelił, że Słowik tam się pojawił, że Najman zagrał w taki sposób, a nie inny. Być może w rodzinie Stanowskiego był ktoś, kto został przez Słowika i jego bandytów poszkodowany i dlatego poleciał taki hejt? Może Stanowski nie chce na tym ugrać tylko uzewnętrznić swój żal i pokazać sprzeciw, że bandyci nie powinni mieć miejsca w przestrzeni publicznej, że robienie z nich celebrytów i autorytety to najwyższy poziom sp#$$@!$enia umysłowego?

 •  

  pokaż komentarz

  https://www.youtube.com/watch?v=SAiYoMR5-Tc

  NAJMAN USUNIE SŁOWIKA ALE STANOWSKI MUSI ZAWALCZYC Z JAKIMS BOYEM