Wiemy kim jest sędzia która uniewinniła pirata drogowego Roberta N. ps. Frog

Wiemy kim jest sędzia która uniewinniła pirata drogowego Roberta N. ps. Frog

Sędzia Wanda Jankowska-Bebeszko była wcześniej łaskawa dla aktywistów OSK i blokujących marsz Młodzieży Wszechpolskiej celebrytów. Frog nie zatrzymał się do kontroli policji podjął ucieczkę, wielokrotnie łamał zakazy wyprzedzania, zmuszał innych do zjazdu z drogi.Uzasadnienia uniewinnienia nie znamy

 •  

  pokaż komentarz

  Jeżeli sędzia wydaje wyrok niezgodny z wolą plebsu to zawsze jest winny sędzia. Jakoś nigdy nie powiedzą, że prokurator dał ciała przy najprostszej sprawie lub postawił zarzuty które z góry musiały być z góry odrzucone przez sąd - tak jak ostatnio kilkukrotnie kręcili hejt na sędziów że pijany zabił samochodem i sędzia go nie skazał za morderstwo zapominając powiedzieć, że aby postawić komuś zarzut morderstwa muszą być spełnione konkretne wymagania, o czym prokuratur albo nie wiedział bo jest idiotą, albo był idiotą i świadomie stawiał zarzuty niemające nic wspólnego z prawem, liczyła się tylko wola ludu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron: Prokuratorzy od ministra Zorro dobrze wiedzą co robią z tymi zarzutami. Patrz na wykopków wyżej, którzy już to łyknęli, piszą "wolne sądy" i mówią, że to "KODziara".

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron tu prokurator poszedł w spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym, sam obrońca mówi że wykroczeń było dużo ale nie o tym decydował sąd, nie ten paragraf.
   Na szczęście teraz każdy może być ękspertem i wciskać w to wolne sądy kasty czy co tam jest wygodne

   Prokurator generalny na prawo złożyć kasację i zapowiedział że to zrobi. Sąd zadecyduje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron: Szkoda że twoja "wolna sędzia", elita umysłowa nie napisała pełnego uzasadnienia swojego nieplebejskiego wyroku. Poniżej plebejskie uzasadnienie z pierwszej instancji gdzie dostał 2,5 roku bezwzględnego więzienia xD

   prowadząc samochód na trasie Jędrzejów-Kielce - znacznie przekroczył prędkość w czasie dużego natężenia ruchu, nie respektował żadnych praw innych uczestników ruchu drogowego, nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i podjął próbę ucieczki. Mężczyzna złamał też zakaz wyprzedzania, przekraczał podwójną linię ciągłą, a - wykonując niebezpieczne manewry - nie miał możliwości dokonania prawidłowej oceny sytuacji na drodze. Jego styl jazdy miał zmusić innych uczestników ruchu - w tym betonomieszarkę - do ucieczki i maksymalnego zjazdu na pobocze. Gdyby nie racjonalne zachowanie innych uczestników ruchu, to jazda oskarżonego w taki sposób, z taką prędkością i w takich warunkach, a więc prowadzenie pojazdu mechanicznego z naruszeniem najbardziej elementarnych zasad w ruchu lądowym, doprowadziłoby do wypadku drogowego o tragicznych skutkach, w których uczestniczyliby kierowca betonomieszarki, kierowca ciężarówki, rowerzysta, dwaj policjanci i sam oskarżony

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron: Wystarczy poszczuć na Ogólnopolski Strajk Kobiet i nagle wykopków szambiarskie źródło z tvpis przestaje obrzydzać xD

   Jankowska-Bebeszko nie zgodziła się także z wnioskiem prokuratury o areszt tymczasowy dla Wojciecha B., który 29 stycznia 2021 roku podczas protestu Ogólnopolskiego Strajku Kobiet w Warszawie najechał busem na zabezpieczających zgromadzenie funkcjonariuszy i groził im.
   Co w tej decyzji jest złego? Czy jest w tej sprawie ryzyko mataczenia jeżeli był zabezpieczony materiał dowodowy?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @ferdydurka najważniejsze, że tata to nie prokurator bo bym musiał ze wstydu nazwisko zmieniać

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron: syn czy siostrzenic faceta który od lat robi pielgrzymki autokarami do papierza nie może być oskarażny takie zeczy. nie po to tyle lat sie modlil

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron: Czego oczekujesz od ludzi, którzy by najchętniej to z widłami polecieli na oskarżonych, a dla nich każda stłuczka, wypadek czy bójka to „usiłowanie zabójstwa”. Ty, tak sobie myślę, że może prokuratorzy to wykopki i dlatego mają taką mierną skuteczność ;)

  •  

   pokaż komentarz

   że aby postawić komuś zarzut morderstwa muszą być spełnione konkretne wymagania, o czym prokuratur albo nie wiedział bo jest idiotą

   @Pieron: A tu akurat ktoś Cię bardzo wprowadził w błąd. Jest coś takiego jak "zabójstwo z zamiarem ewentualnym" - co w skrócie sprowadza się do tego że jeśli miałeś prawo domniemywać że Twoje działanie ( np. kierowanie po alkoholu czy jazda 100km/h w mieście ) może spowodować czyjąś śmierć - to odpowiadasz jak za morderstwo czyli z 148 art. kk. Więc prokurator nie był idiotą, jak ktoś próbował Ci wmówić, ale uznał że sprawca miał prawo domniemywać że jego działania będą skutować śmiercią, a ten konkretny sędzia uznał inaczej.

  •  

   pokaż komentarz

   @StaryPierdziel owszem jest, nawet jedną osobę skazano za to - gościa który uciekał przed policją ukradzionym w trakcie rozboju samochodem i w trakcie ucieczki w stylu GTA potrącił pieszego, nawet nie hamując. Prokuratorzy chyba tylko nagłówek przeczytali i zaczęli oskarżać wszystkie osoby które powinny odpowiadać za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem z paragrafu o zabójstwo a sąd konsekwentnie im zmieniał kwalifikacje czynu, a później media dostawały biegunki bo "zabił na pasach, prokurator chciał dożywocia, sędzia dał 10", nie wspominając o fikołku prokuratury czy że maksymalny wyrok za to przestępstwo to 12 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron: co za pierniczenie :D nagle sady są git, te wysoki to wina płokułatuły

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron: "– Jeśli organy państwowe nie mają nadzoru nad skrajnymi ugrupowaniami, to obywatele mogą sprzeciwiać się ich działalności – mówiła w uzasadnieniu." mi to wygląda jak wyrok pod własne widzimisię, bo idąc tą logiką można blokować każdego i zawsze

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli zgadzasz się że sędzia mógł uznać że dany wypadek kwalifikuje się pod "zabójstwo z zamiarem ewentualnym" i prokurator jednak nie był idiotą a jedynie nie wiedział na jakiego sędziego trafi?
   Mnie zawsze w artykułach krytykujących kompetencję prokuratorów zawsze rozwala że dziennikarze piszą je po ogłoszeniu wyniku. Żaden nie odważy się napisać przed wyrokiem : "nie, ten zarzut na pewno upadnie bo prokurator źle zakwalifikował dany czyn".

   Prokuratorzy chyba tylko nagłówek przeczytali

   @Pieron: A skąd to wiesz? A może przeczytali również uzasadnienie wyroku i doszli do wniosku że nastąpi zmiana linii orzecznictwa? Dlaczego w przypadku sędziów zakładasz że mieli dobry powód żeby wydać taki wyrok, a w przypadku prokuratorów że są idiotami bo postawili takie zarzuty?

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli sędzia wydaje wyrok niezgodny z wolą plebsu to zawsze jest winny sędzia

   @Pieron: wg polskiego prawa to sąd orzeka winę a nie plebs. Pisanie o "winie sędziego" to bicie piany plusowane przez wykopowych glabow.

  •  

   pokaż komentarz

   @StaryPierdziel jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy w pełni świadomym rajdem i ucieczką przed policją skończoną potrąceniem pieszego a potrąceniem pieszego w wyniku jazdy pod wpływem alkoholu gdzie jest na to konkretny paragraf to powinieneś zgłosić się do prokuratury, znajdą ci etat.

  •  

   pokaż komentarz

   @ferdydurka: marny prokurator. Prokurator stawia określony zarzut, sędzia osądza na podstawie dowodów i przepisów prawa, osądza, czy są spełnione przesłanki dla określonego zarzutu, a jeśli są to dopiero wtedy osądza wagę czynu i określa karę.

   Wykopki łykają jak świeże nasienie Putina narrację, że sędzia jest be, bo wypuścił Froga, więc pewnie KODziara, Tuskoman i inne takie. Paski z TVPiS grzeją lepiej niż tanie wino z marketu i równie łatwo ryją banie.

   Prokurator ewidentnie dał dupska, bo podłożył zarzuty pod oczekiwania wyjącej za oknami hordy żądnych krwi ciemniaków nakręconych paskami w TVPiS. A tymczasem zwyczajnie - zebrane dowody nie wskazywały na to, co mu zarzucił prokurator. To co miał zrobić sędzia? Sam sobie zacząć postępowanie i sprawdzić, czy Frog może naruszył jakieś inne przepisy? OD TEGO JEST PROKURATURA.

  •  

   pokaż komentarz

   co to za brednie? przecież jeśli prokurator domaga się zbyt wysokiej kary (lub zbyt niskiej) sędzia może ją dostosować,

   @ferdydurka: kierwa mać zielonko, wymiar kary, a typ zarzutu to zupełnie dwie róże rzeczy, też możesz trafić do sądu na wniosek prokuratury o pieprzenie głupot, ale sąd sobie nie może dorzucić ci 2 latek za brzydki ryj, chociażby był w sposób oczywisty odrażający. Od zarzutów jest prokurator.

  •  

   pokaż komentarz

   co to za brednie? przecież jeśli prokurator domaga się zbyt wysokiej kary (lub zbyt niskiej) sędzia może ją dostosować

   @ferdydurka: gluptasie tu nie chodzi o wysokosc kary tylko o zly paragraf...

  •  

   pokaż komentarz

   @StaryPierdziel: Jedynym idiotą jesteś ty, coś słyszałeś, ale nie wiesz w którym kościele dzwon bije... Każda osoba, która lizneła prawa karnego wie, że w takim przypadku nie można mówić o zamiarze ewentualnym. Praktycznie cała doktryna się z tym zgadza, ale i tak próbuje się coś innego forsować...

  •  

   pokaż komentarz

   @Chrzonszcz: Zwłaszcza że uciekał policji szybko ale i bezpiecznie co stwierdziła z całą powagą pani sędzia. To że wykopkowe dziadki w kapeluszach tak nie potrafią uciekać i płacą frajerskie to nie znaczy że nie ma takich dobrych kierowców. Uczcie się - tym większe brawa dla Froga że to wszystko na letnich oponach! ( ͡° ͜ʖ ͡°):

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron: demokracja zakłada rządy "plebsu"

  •  

   pokaż komentarz

   @ferdydurka: Niech zgadnie. Zielonka pisowskim trolem. Nowe, nie znałem
   .

  •  

   pokaż komentarz

   @Pieron: Sędzia, prokurator, adwokat. Każdy je z jednej miski.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale wiecie, że to sędzia nie wydaje wyroku wg własnego widzi mi się, tylko na podstawie tego co otrzyma od prokuratury itd.?
  Oczywiście jeśli oni dadzą ciała, to cała wina spada na sędziego...

  •  

   pokaż komentarz

   @642425: czyli prokuratura chciała uniewinnienia?

  •  

   pokaż komentarz

   @Zlychomikzjecie: prokuratura chciała wyroku którego nie dało się przyklepać bez naginania rzeczywistości.

   Zamiast wystosować realne oskarżenie które każdy sąd klepnąłby bez mrugnięcia okiem postanowili zrobić igrzyska dla publiki.

   Tak nie działa prawo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zlychomikzjecie: najwyraźniej, skoro postawili zarzuty, których nie dało się obronić i brzmiały słabo od początku

  •  

   pokaż komentarz

   Ale wiecie, że to sędzia nie wydaje wyroku wg własnego widzi mi się, tylko na podstawie tego co otrzyma od prokuratury itd.

   Zamiast wystosować realne oskarżenie które każdy sąd klepnąłby bez mrugnięcia okiem postanowili zrobić igrzyska dla publiki

   @eloar @642425: Tylko w Polsce to sąd decyduje z jakiego paragrafu będzie wyrok xD

   Czyn określony w akcie oskarżenia ma zawsze charakter hipotetyczny – stanowi on wersję wydarzeń przedstawioną przez oskarżyciela, która nie może być uznana za ostateczną. Właśnie temu służy rozprawa, by umożliwić weryfikację tej wersji/hipotezy. Zgodnie z zasadą, że to sąd zna prawo (iura novit curia), kwalifikacja prawna zaproponowana przez prokuratora nie jest dla sądu wiążąca. W akcie oskarżenia prokurator przedstawia jedynie własny pogląd prawny na zarzucany oskarżonemu czyn. Polski Kodeks postępowania karnego przewiduje w art. 399 § 1 kpk, że jeżeli w toku rozprawy okaże się, że nie wychodząc poza granice oskarżenia, można czyn zakwalifikować według innego przepisu prawnego. Możliwe jest nawet dokonanie zmiany kwalifikacji prawnej czynu na rozprawie odwoławczej (art. 455 kpk). To sąd jest odpowiedzialny za podjęcie decyzji co do prawa, które znajdzie zastosowanie i dokonania wiążącej subsumcji. Niezależne od opinii oskarżyciela to sąd zajmuje samodzielne stanowisko co do kwalifikacji prawnej. xD

   Za S. Waltoś - Akt oskarżenia w procesie karnym

  •  

   pokaż komentarz

   @msqs1911: Czy jesteś pewien tego co piszesz? Znalazłem też taki zapis: "Autor ten podniósł, że
   przepis art. 399 § 1 k.p.k. (podobnie jak i jego poprzednik w k.p.k.) ma zastosowanie jedynie
   wówczas, gdy w toku rozprawy na tle ujawnionych okoliczności rysuje się możliwość przyję-
   cia przez sąd innej oceny prawnej; zob. J. G r a j e w s k i, L. K. P a p r z y c k i, Kodeks postę-
   powania karnego. Komentarz, Sopot 2000, s. 569"

  •  

   pokaż komentarz

   wówczas, gdy w toku rozprawy na tle ujawnionych okoliczności rysuje się możliwość przyjęcia przez sąd innej oceny prawnej

   @sokal44: Przecież jeszcze raz potwierdziłeś to co napisałem wyżej. xD Możesz sobie znaleźć setki wyroków gdzie np. prokurator oskarża o zabójstwo art. 148 a sąd skazuje ledwie za pobice skutkiem śmiertelnym art. 158 - na pewno nie uniewinnia. To że sąd zawsze decyduje o kwalifikacji prawnej to "elementarz" prawa XD

  •  

   pokaż komentarz

   @msqs1911: Podziękuj Ziobrze. PO wprowadziło kontradyktoryjność procesu karnego, a Ziobro to zniósł zanim weszło.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zlychomikzjecie: kiepski prokurator chciał skazania z paragrafu, którego dany czyn nie wyczerpywał. Równie dobrze mógł mu postawić zarzuty o nielegalny handel narkotykami. Albo o gwałcenie nieletnich. W każdym z podanych przypadków sąd musiałby zarzuty oddalić.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zlychomikzjecie: pośrednio - tak. Jakby chcieli Froga wsadzić to dostarczyliby odpowiednio ciężkie dowody pod ten zarzut. Nie mieli na "spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym" w zasadzie nic takiego. Nie było katastrofy.
   Froga ścignęła drogówka i dowalili mu serię mandatów i takich tam. Tu nie było o czym dyskutować. Ale wyjąca pod oknami tłuszcza nakręcona paskami z TVPiS domagała się krwi, więc posłusznie zrobili, co telewizja kazała. A potem zwalili na sędzinę, że stronnicza.

   Tak naprawdę to prokuratura uwolniła Froga, tylko się nie przyznają.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @msqs1911: wedlug ciebie jak mial Sąd zakwalifikowac czyn?

  •  

   pokaż komentarz

   @wtf2009:tylko w granicach oskarżenia, nie dowolnie. I to najbardziej boli władzę, która chciałaby sędziów na telefon, działających według zasady:
   prokurator: uważam gościa za przestępcę, lud domaga się surowego wyroku.
   sędzia: dobra, coś poszukam i wydam wyrok.

   ale tak było za komuny.

  •  

   pokaż komentarz

   prokuratura chciała wyroku którego nie dało się przyklepać bez naginania rzeczywistości.

   @dqdq1: W kraju, w którym zmieniają się systemy polityczne, a wyroki dalej potrafią zapadać jedynie na podstawie: zeznań "dwóch świadków" i "doświadczenia życiowego sędziego" - się nie dało/?( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ta sędzie nie spodziewała się, że wydając taki wyrok ściągnie na siebie PiS z ich śpiewką, że trzeba sędziów zreformować?

 •  

  pokaż komentarz

  Tak działają nasze prokuratury na polityczne zlecenie. Zamiast dowalić Frogowi to co można mu było dowalić na 100 proc. czyli wszystkie te przewinienia zliczyć, zakazać jazdy dożywotnio i to by przeszło bez problemu. No ale oni chcieli mu usilnie udowodnić "zagrożenie katastrofą drogową" aby go wsadzić do więzienia na kilka lat. Zaczęli robić fikołki więc takie same fikołki zaczęli robić obrońcy i jak widać w fikołkach adwokacji mają większe doświadczenie.

  Kto nie czyta to przypominam, że uniewinniony został od zarzutu "bezpośrednie niebezpieczeństwo sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym". Miałby postawione "zwykłe" zarzuty to by nijak nie mógł się wybronić. Z resztą już chyba za te "zwykłe" został ukarany.

  •  

   pokaż komentarz

   @SpalaczBenzyny: dokladnie. Zarzuty dotyczace "katastrofy" byly kompletnie z 4liter.

  •  

   pokaż komentarz

   tak działają nasze prokuratury na polityczne zlecenie.

   @Aster1981 @SpalaczBenzyny: Fajną macie twierdzę, taką oblężoną. I nie wiedziałem że nawet Frog jest już też politykiem opozycji szykanowanym przez PiS xD Nie wiem czy wiesz ale ona go uniewinniła całkowicie choć właśnie ona mogła tak jak chcesz zmienić kwalifikację prawną!

   Czyn określony w akcie oskarżenia ma zawsze charakter hipotetyczny – stanowi on wersję wydarzeń przedstawioną przez oskarżyciela, która nie może być uznana za ostateczną. Właśnie temu służy rozprawa, by umożliwić weryfikację tej wersji/hipotezy. Zgodnie z zasadą, że to sąd zna prawo (iura novit curia), kwalifikacja prawna zaproponowana przez prokuratora nie jest dla sądu wiążąca. W akcie oskarżenia prokurator przedstawia jedynie własny pogląd prawny na zarzucany oskarżonemu czyn. Polski Kodeks postępowania karnego przewiduje w art. 399 § 1 kpk, że jeżeli w toku rozprawy okaże się, że nie wychodząc poza granice oskarżenia, można czyn zakwalifikować według innego przepisu prawnego. Możliwe jest nawet dokonanie zmiany kwalifikacji prawnej czynu na rozprawie odwoławczej (art. 455 kpk). To sąd jest odpowiedzialny za podjęcie decyzji co do prawa, które znajdzie zastosowanie i dokonania wiążącej subsumcji. Niezależne od opinii oskarżyciela to sąd zajmuje samodzielne stanowisko co do kwalifikacji prawnej. xD

   Za S. Waltoś - Akt oskarżenia w procesie karnym

  •  

   pokaż komentarz

   @msqs1911: akurat pisząc o polityce miałem na myśli areszt i zarzuty z "czasów Tuska" bo wtedy oni były u władzy,

   "Policja lada moment zatrzyma tego pirata drogowego. Odebrałem w tej sprawie informację od Ministra Spraw Wewnętrznych. Nie mam wątpliwości, że to się zdarzy" – komentował Tusk, odnosząc się do sprawy kierowcy, który pędził przez Warszawę BMW z prędkością 200 kilometrów na godzinę.

   premier rządu interesuje się sprawą pirata drogowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   https://natemat.pl/105807,tusk-zadeklarowal-ze-pirat-z-bmw-lada-moment-zostanie-zatrzymany-prokuratorzy-dementuja-nie-ma-podstaw

   nie wiem po co wkleiłeś ten cytat?
   miał oskarżenie co do zagrożenia katastrofą, katastrofy nie był więc co więcej mogli mu zrobić?
   sprawdziłem, że za wcześniejsze przewinienia dostał już jakieś śmieszne kary więc nie mogli mu ponownie dowalić

  •  

   pokaż komentarz

   właśnie ona mogła tak jak chcesz zmienić kwalifikację prawną!

   @msqs1911: No mogła. Tylko że wszystkie czyny które popełnił to wykroczenia.

  •  
   durielek2

   -2

   pokaż komentarz

   @msqs1911: zebys ty chociaż głąbie pisowski rozumiał to co cytujesz

  •  

   pokaż komentarz

   @msqs1911: "nie wychodząc poza granice oskarżenia" - kminisz w czym jest problem?
   Wyobrażasz sobie taką akcję - prokurator oskarża Cię z dupy o gwałt na nieletniej. Sąd nie znajduje nic na poparcie tezy prokuratora i:

   a) uwalnia Cię od zarzutów i wracasz do domu
   b) sprawdza dowody i mówi: "gwałt to może za dużo, ale macanie to było na bank, grzywna będzie"
   c) mówi, "zarzut z dupy, ale proszę poczekać, może sprawdzimy Pana konto bankowe, czy nie zalega Pan z podatkami i ewentualnie zapakujemy Panu 5 latek? Albo może sprawdzimy, czy ma Pan nielegalnego Windowsa i damy tak ze 2 latka, co?"

  •  

   pokaż komentarz

   Wyobrażasz sobie taką akcję - prokurator oskarża Cię z dupy o gwałt na nieletniej. Sąd nie znajduje nic na poparcie tezy prokuratora i:

   @BeLpHeR: O lubie takie analogie. Tyko twoja analogia powinna być bardziej dokładna: Wyobrażasz sobie taką akcję - prokurator oskarża Cię o gwałt na nieletniej. Sąd pierwszej instancji ogląda film z monitoringu jak Ty kolego gwałcisz nieletnią a potem jeszcze uciekasz policji która złapała cię na gorącym uczynku i w pełni zgadza się z zarzutami prokuratora i dlatego daje Ci wyrok 2,5 roku odsadki. Następnie sprawa trafia do sądu drugiej instancji gdzie sędzią jest działaczką która wspiera ten sam obóz polityczny w którym jest twój dziadek stary komuch z koneksjami. Nie pojawiają się żadne nowe dowody i okoliczności. Zostajesz uniewinniony bo wprawdzie gwałciłeś i są na to dowody ale był to "gwałt bezpieczny".

   pokaż spoiler Wykopki mówiły że to niemożliwe a okazuje się że można jeździć bezpiecznie uciekając policji 200 km/h i zmuszając innych do ucieczki na pobocze. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @msqs1911: tu raczej to tak: prokurator oskarza cię o wyruchanie małolaty, na podstawie zeznań kioskarza, u którego kupiłeś pisemko porno i nagrania z monitoringu, na którym zamazana plama dupczy inną zamazaną plamę sąd wydaje wyrok.

   A potem sąd II instancji przegląda dowody i oznajmia, że z tym ruchaniem to jest tak, że właściwie na tych "dowodach" chvja widać, i to jeszcze czarnego. Więc z braku sensownego dowodu puszcza cię wolno.

   A tłuszcza wyje za oknem, że jesteś gwałciciel i masz iść siedzieć. I że sędzia to lewak i kodziarz.

  •  

   pokaż komentarz

   @msqs1911: twój przykład jest do bani bo musiałbyś mieć porównanie wykroczeń do przestępstw.

  •  

   pokaż komentarz

   czyli wszystkie te przewinienia zliczyć

   @SpalaczBenzyny: Były zliczone i była inna sprawa, dostał maksymalny wyrok za sumę wykroczeń - 5tys. zł.

   kwalifikacja prawna zaproponowana przez prokuratora nie jest dla sądu wiążąca

   @msqs1911: Na jaką inną kwalifikację to miało być zmienione? Zaproponuj coś.

 •  

  pokaż komentarz

  Oho, pisowskie szczujnie już się biorą za nagonkę ku uciesze Janusza pisowskiego.

  Informacja nieprawdziwa, koleś nie został uniewinniony.

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna