Bruksela: Starcia z policją podczas demonstracji przeciwników obostrzeń

Bruksela: Starcia z policją podczas demonstracji przeciwników obostrzeń

W Brukseli, podczas niedzielnej manifestacji przeciwników obostrzeń, w której wzięto udział według policji 50 tys. osób, doszło do zamieszek.

 •  

  pokaż komentarz

  Niewolnictwo najszybciej rozprzestrzenia się w śpiącym społeczeństwie

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @awres: Czas wymusić na rządzie zdecydowane działania wobec tych co nie chcą się szczepić i roznoszą wirusa.
   Wprawdzie wirus sam ich wykańcza ale robi oz a wolno

  •  

   pokaż komentarz

   @apartczyk: dla Ciebie to czas zebys dobrze sie rozpedzil i pierdo...ł tym kapuscianym lbem o sciane.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @apartczyk: człowieku weź skończ z tym gadałem bzdur. Nie ważne czy jesteś zaszczepiony czy nie i tak przenosisz wirusa. A to dlatego że i tak możesz zachorować, bo ta szczepionka nie chroni przed infekcją a zmniejsza objawy o ile faktycznie to robi. Bo zależy o której mutacji mowa. Nawet CEO pfizera mówił że na omicrona nie działa nic bo jest za bardzo zmienione DNA wirusa i organizm nie rozpoznaje. Więc k!#?a skończ bo jak ja bym ci wtedy odwinął to byś z płaczem do kolejnego patusa dzwonił

  •  

   pokaż komentarz

   @Monu253: to jakie wnioski ty sobie wyciągasz z różnych wypowiedzi o twoja sprawa. Możesz sobie wmawiać ze szczepionka nie chroni przed zarażeniem.

   Otóż chroni.
   Ne chroni w 100 % ale chroni.
   Zakażalość omikrona jest dużo większa od poprzednich wersji zatem nawet niewielkie różnice w zakażalnosci tu nie są niewielkie bo poprzednie wersje miały transmisje 2 a omikron 10 , powodują lawinowy wzrost zakażeń bo to się zwiększa z kolejna potęga. zatem możne powiedzieć ze wzrost jest wykładniczy stad bardzo trudno o prognozę czy w szczycie będzie zakażonych 400.000 czy więcej.

   Wiadomo tylko ile jest zakażeń i jaki % zakażonych wymaga hospitalizacji.
   i z tych danych jasno wynika ze system się załamie jeśli trzeba będzie przyjąć do szpitala kilka razy więcej osób niz jest miejsc.
   Kto z tym dyskutuje o idiota
   Skoro sam przyznajesz ze szczepionka nie chroni meni w 100%to mam prawo dać w ryja, skopać i znokautować każdego kto nastaje na moje życie i zdrowie .
   Jak będzie lezał i nie szedł za mną o ja mogę nabrać od niego włąsciwego dystansu.
   To to samo jak prawo do użycie broni w USA gdy ktoś nachodzi mój dom.
   Problem w tym czy mogę walić w mordę w miejscu publicznym czy tylko gdy ktoś wlezie do mojego domu
   Aby nie było samosądów należy szybko wprowadzić segregacje sanitarna
   To już po części się dzieje bo np jak wchodzę do galerii to nie wpuszcza niezaszczepionych bo jest limit a mnie wpuszcza.

  •  

   pokaż komentarz

   @Monu253:
   Demonstracje są dlatego że ludzie się boja nie szczepionek tylko tego że niezaszczepieni będą pozbawieni praw do swobodnego poruszania się.
   I prawidłowo niech się boją.
   We Francji się bali i poszli się zaszczepić więc szybko wyszczepialnosć wzrosła z 57% na 78.5 % a dzis pewnie przekroczyła 80%.
   Tak idioci powinni się bać ze będą ich traktwoać jak należy traktwoać idiotów.

   Z idiotami nie ma sensu dyskutować i dlatego policja ma pały.
   Nie zawsze użycie pały jest zasadne ale prawo do ich użycia pozwala na to aby pałowanie było skuteczne i dzięki temu można np rozpędzić tłum niezaszczepionych.

   Im więcej głupoty na tych manifestacjach tym większe przyzwolenie na palowanie ludzi.
   Przecież obywatel po to płaci podatki aby nie musiał sie sam bronic przez tymi co chcą go zarazić.

  •  

   pokaż komentarz

   @Monu253:
   Restrykcje jaki będą nałożone na niezaszczepionych będą rosnąc wraz z rozwojem sytuacji
   Prawo zawsze się spóźnia ale co się odwlecze to nie uciecze
   Na początek policja zabezpiecza manifestacje ale manifestacje są dla draki i większość tam po o przychodzi i działa jak kibole po meczu.
   Zatemrw jednym kraju policja szybciej sobie poradzi a w innym woniej.
   W Polsce opozycja wyprowadzała ludzi na ulice dlatego rzad z powodów politycznych wprowadzi ograniczenia gdy inne kraje wprowadza swoje.
   Ludzie tracą czas na tych demonstracjach ale to ich czas i mogą z nim robić co chcą.
   Chory psychicznie ma prawo do życia a są zaburzenia przy których nie zamyka się ludzie w psychiatrykach.
   Dlatego policja musi rozważnie ozywać pał ale zapewniam ze po paru pałowaniach odechce się chodzić na takie zadymy.

   Jeśli osoby z zaburzeniami myślą ze ich demonstracje coś zmienia w prawie to są w błędzie bo przyzwolenie na te demonstracje zależy tylko od stopnia zainfekowania wirusem
   Gdy w Chinach zaspawano bramy w blokach to szybko zwalczyli wirusa
   To ważniejsze od jakiś praw obywatelskich bo o tych prawach można gadać na różne sposoby
   No u mnie Lempart w oparciu o te prawa siadała na torach tramwajowych aby mieszkańcy nie mogli wrócić z pracy do domu

   Ponieważ antyszczepionkowcy o powiedzmy w 50% ludzie chorzy psychicznie a inni o są pod wpływem to nie.należy ich wyśmiewać bo to i tak nic nie da.
   W odpowiednim momencie będą restrykcje aż do zamykania w obozach internowania.Oby nie, bo przykład Francji pokazuje jak szybko można ludzi zachęcić do szczepień.

   Słysze ze nie chcą płacić ludziom niezaszczepionym za kwarantanne.
   Sadze ze to tak dobry środek ze szybko go wprowadza.
   Metod zresztą jest wiele
   Im szybciej je wykorzystają tym mniejsze prawdopodobieństwo ze wykorzystywać będę swoje przewagi fizyczne aby silnym kopem odrzucić psycholi na co najmniej 2 m od siebie
   Czy to agresja?
   Nie, to jeden ze sposobów.

   kiedyś tak kopnąłem ze modliłem się aby facet przeżył bo zdecydowanie przesadziłem
   Ale w emocji człowiek ma sił o której sobie nie zdaje sprawy
   Płacimy podatki aby policja bila ludzi gdy to jest konieczne czyli np wtedy gdy nie działa ich spychanie
   Trudno wskazać leprze powody siłowego działanie policji niż zgraja roznosicieli wirusa

  •  

   pokaż komentarz

   @apartczyk: Idz zamknij się w piwnicy i przestań kozaczyć bo na ulicy byś nawet mordy nie otworzył. I ciekawe wnioski to ty masz skoro ja czytam to co mówią naukowcy, raporty badań, bądź CEO firmy produkującej szczepionki. I na tym bazuję mówiąc to co wyżej mogłeś przeczytać więc skończ się kompromitować, bo jesteś zwykłym kozakiem w necie który by wszystkich chciał nap#?!$$#ać a od pierwszego na ulicy byś dostał i poszedł spać

  •  

   pokaż komentarz

   @apartczyk: nie jestem antyszczepem ale ta szczepionka bo bubel który nie działa i to widać w wynikach badań jak i w rzeczywistości. Do tego polecam zdobyć większą wiedzę na temat wirusologii zanim się wypowiesz. A i nie mieszaj polityki do nauki, bo z naukowego punktu widzenia to lockdown jak i inne obostrzenia są nieskuteczne.
   A co do zagadnień typowo naukowych to jest dość schematyczne a mianowicie wirus będzie mutować w kierunku większej zdolności infekowania kolejnych osób, kosztem śmiertelności.
   Czyli mamy omicrona który jest dużo słabszy ale też dużo bardziej zaraźliwy.
   Nauka w tym przypadku mówi swoje a rząd swoje no ale inteligencji po rządzących bym się nie spodziewał podobnie jak po tobie, skoro pierwsze co to chcesz móc nap$@$$$?ać tych którzy nie chcą się szczepić. A stosowanie szczepionki która nie jest w stanie zatrzymać rozprzestrzeniania się wirusa, na skalę globalną i na siłę. Z naukowego punktu widzenia jest bardzo złym rozwiązaniem, bo dajemy sygnały że ma mutować w kierunku większej odporności.
   W ten sposób wielokrotnie ludzie stosujący antybiotyki bez sprawdzania jakimi bakteriami się zaraziły lub po prostu stosując je niezgodnie z dawkowaniem ( pomijając lub za szybko kończąc terapię antybiotykiem) wychowali new delphi czyli bakterie super odporną na jakie kolwiek leki. Tak samo może się stać z tym wirusem, który z natury na większą zdolność do mutacji niż bakterie. Ale żeby myśleć pierw trzeba mieć czym. A wątpliwości są rzeczą ludzką, ja nie ufam szczepionce która była na wersję Alpha a dają ją w dalszym ciągu... Bo jej skuteczność już od dawna jest fikcją. Ze względu na dużą ilość mutacji wirusa, na początku chciałem się zaszczepić do czasu gdy przyszła delta i przechorowałem to jak zwykłe przeziębienie, i skoro mój organizm zna nowszy wariant choroby niż szczepionka to bez sensu jest się szczepić. A po wykonaniu testu za 300 zł w celu sprawdzenia reakcji mojego organizmu na infekcje, test wykazał że mój organizm drastycznie zwiększa poziom przeciwciał do 18tys czyli się broni I to skuteczniej niż osoby zaszczepione. To może ja będę nap$@$$$?ać tych którzy karzą mi się zaszczepić pomimo braku medycznych wskazań?

  •  

   pokaż komentarz

   @apartczyk: im więcej czytam wypocin twoich 2 szarych komórek, tym większa mam z ciebie bekę człowieku, w tych szczepieniach nie chodzi o to aby zapobiec infekcji tylko o złagodzenie choroby. I o tym mówią lekarze naukowcy itd. a cały problem w tym że ludzie nie chcą się szczepić jest w tym że nie da znane skutki uboczne na długi termin. Poczytaj o H1N1 a raczej o szczepionce na świńską grypę...
   Poza tym ozdrowieńcy są lepiej chronieni niż osoby zaszczepione to mówią wyniki badań. Więc to że się zaszczepi wszystkich na świecie to i tak c%!@@ da. Więc już skończ szczekać bo jesteś żałosny

 •  

  pokaż komentarz

  Problem z takimi starciami jest taki, że tylko jedna strona jest uzbrojona.

  •  

   pokaż komentarz

   @dendrofag

   Problem z takimi starciami jest taki, że tylko jedna strona jest uzbrojona.

   Wiesz tam też niektórzy mają broń a potem nie tak łatwo ustalić kto w tłumie "odstrzelił".

  •  

   pokaż komentarz

   Problem z takimi starciami jest taki, że tylko jedna strona jest uzbrojona.

   @dendrofag: Policja nie może strzelać do osób chorych psychicznie.Wirus czyści ludzkie DNA atakując głównie głupców.
   Natura wie co robi
   Oj będzie się działo gdy za kilka tygodni będzie u nas szczyt 5 fali.
   Zapewne Polacy poprą aby lekarze wyrzucali spod respiratorów niezaszczepionych aby zrobić miejsce zaszczepionym
   Covid niejedną mutację jeszcze będzie miał a po nim pojawią się nowe wirusy i o coraz częstsze bo człowiek zniszczył świat oraz tworząc globalna wioskę nauczył się samolotami rozwozić choroby po całym globie.
   Co się nie udało COVIdowi do uda się lepiej zbudowanym wirusom .Czy ktoś będzie żałował ze ubędzie tych niezaszczepionych?
   Czy to wina rządów ze sprzedają szczepionki po zbyt wysokiej cenie i biedni nie mogą się zaszczepić?
   Nie po prostu część ludzi nie szanuje życia i chce umrzeć.
   Przed śmiercią chcą mieć trochę radochy i szukają sobie podobnych.
   Wirus zaciera wypustki i czeka na takie demonstracje bo wirus też jest towarzyski
   To smutne ale doprowadzi to do tego że ludzie będą życzyli aby wirus jak najszybciej zabił niezaszczepionych.
   Ludzie są egoistami i uważają że jak umrą niezaszczepieni to lepiej dla zaszczepionych
   No to niech umierają.
   Ich wola a to wolny kraj

   Pytanie czy leczyć tych co się z własnej woli nie zaszczepili?
   Niemcy już planują obozy internowania dla takich bo przecież zmusić do szczepienia nie można

   Pytanie dlaczego zaczepieni lekarze maja ryzykować życie i leczyć niezaszczepionych?
   Powinny być szpitale gdzie personel medyczny który nie chce się szczepić leczy niezaszczepionych. Wtedy można by powołać niezaszczepionych do wojska i wysłać do pomocy w tych szpitalach a zaszczepionych do pomocy w szpital;ach dla zaszczepionych
   To szybko by zachęciło cwaniaczków do szczepień..

  •  

   pokaż komentarz

   @Raffffffffffffffff: z bronią rejestrowaną jest o tyle dobrze że wiadomo z której broni pochodzi dana kulka. Z tego co się orientuję to broń do użytku cywilnego zostawia unikalny ślad na kuli. I bodajże jest to w bazie danych, na takie sytuacje. A każda broń na swój nr seryjny i jak wiadomo jak posiadasz taka broń to jest w bazie że ty jesteś właścicielem.
   Pewności nie mam ale z jakiegoś powodu w USA cała przestępczość używa takiej broni, a na pewno nie chodzi o to że jest o kilka $ tańsza

  •  

   pokaż komentarz

   @apartczyk:

   Policja nie może strzelać do osób chorych psychicznie.Wirus czyści ludzkie DNA atakując głównie głupców.

   No jakby mogła to już dawno rozwiązałby się problem z wieloma rzeczami w tym kraju. Wliczając w to takich jak ty.

   Oj będzie się działo gdy za kilka tygodni będzie u nas szczyt 5 fali.

   Na wirusika, którego objawem i podstawa jest katarek i kaszelek? Żebyś czasem nie umarł ¯\_(ツ)_/¯. Przecież bazowo ten nowy Omicron to właśnie słabszy jest niż cała reszta. Zresztą pewnie nie odróżnisz od tego czy cię zawiało czy nie.

   Zapewne Polacy poprą aby lekarze wyrzucali spod respiratorów niezaszczepionych aby zrobić miejsce zaszczepionym

   Buahahahahahaha. Urojenia do siebie na podwórko ¯\_(ツ)_/¯.

   Covid niejedną mutację jeszcze będzie miał a po nim pojawią się nowe wirusy i o coraz częstsze bo człowiek zniszczył świat oraz tworząc globalna wioskę nauczył się samolotami rozwozić choroby po całym globie.

   Z koronawirusami generalnie żyjemy od X czasu.

   Co się nie udało COVIdowi do uda się lepiej zbudowanym wirusom .Czy ktoś będzie żałował ze ubędzie tych niezaszczepionych?

   Tak tylko przypomnę, że najpierw troche ludzi umiera a trzeba mieć czas na zrobienie czegoś co ma cię bronić. Ten czas trwa. A w tym czasie też sobie możesz umrzeć. Więc teraz to już trollu srasz do własnego gniazda retoryki i jeszcze się w tym usilnie próbujesz wytarzać.

   Czy to wina rządów ze sprzedają szczepionki po zbyt wysokiej cenie i biedni nie mogą się zaszczepić?
   Nie po prostu część ludzi nie szanuje życia i chce umrzeć.


   Może należy prowadzić konkretną jednostronna politykę a nie w co drugiej wiadomości zmieniać zdanie, wytyczne albo zamykać lasy, bo przecież tam kolejny wariant działa najbardziej.

   Wirus zaciera wypustki i czeka na takie demonstracje bo wirus też jest towarzyski

   Doprawdy? Jakoś nie zauważyłem wysypu po protestach np w Polsce kiedy setki tysięcy ludzi wyszły na ulicę, bo Przyłębska podpisała jakąś durnotę? PIS kreował taką retoryke ale jakoś nie pykło.

   To smutne ale doprowadzi to do tego że ludzie będą życzyli aby wirus jak najszybciej zabił niezaszczepionych.

   To smutne, że po drodze w swojej głupocie nie zauważyłeś, że można ci odebrać wszystko na widzimisię uznajać, że akurat 2,3 albo 4 dawki to zaszczepiony lub nie. Jeden z powodów dla których ludzie mało w ten cyrk wierzą.

   Pytanie czy leczyć tych co się z własnej woli nie zaszczepili?

   Pytanie czy leczyć tych co z własnej woli piją za dużo coca-coli i są grubasami od tony wpierdzielanego cukru dziennie . Palaczy też nie leczmy, bo palą jak chcą. A w ogóle wszystkie problemy po alkoholu to już skandal. Niech giną. Najlepiej ustalmy wzorzec człowieka idealnego do leczenia i wtedy w pytę będzie.

   Niemcy już planują obozy internowania dla takich bo przecież zmusić do szczepienia nie można

   Widzę, że strasznie usilnie to popierasz. Tylko wiesz co? Internowany możesz być i ty.

   Powinny być szpitale gdzie personel medyczny który nie chce się szczepić leczy niezaszczepionych.

   A jak na razie wiele szpitali walnęło focha i okazało się, że brakuje im rąk do pracy i szybciutko zmienili narrację.

   Tytułem podsumowania. Skończ typie pieprzyć, bo smęcisz jak głupi. Leć walnij kolejnego boosterka na wariant na który ów boosterek nie działa i będzie w pytę.

  •  

   pokaż komentarz

   Policja nie może strzelać do osób chorych psychicznie.Wirus czyści ludzkie DNA atakując głównie głupców.

   No jakby mogła to już dawno rozwiązałby się problem z wieloma rzeczami w tym kraju. Wliczając w to takich jak ty.

   @Razor_wwa: Masz problem ze mną a tymczasem jesteś jak wesz dla innych.
   Nie chcesz się szczepić to wjka wola ale ty chcesz łazć po ulicach a an to zgody nie będzie.
   każdy pracodawca ma prawo takich wyrzucić na bruk bez odprawy bo oni chcą zarazić mu cala załogę i doprowadzić do plajty.
   Szkoda z chorymi psychicznie rozmawiać
   Oni wzbudzają litość. Ale jak umrą to nikt się nad nimi nie będzie litował ,nawet rodzina

  •  

   pokaż komentarz

   @apartczyk:

   Nie chcesz się szczepić to wjka wola ale ty chcesz łazć po ulicach a an to zgody nie będzie.

   Kto powiedział, że nie chce albo nie jestem ? Ale nie zamierzam popierać zamordyzmu ¯\_(ツ)_/¯. Nigdy, na żadnym polu.

   Masz problem ze mną a tymczasem jesteś jak wesz dla innych.

   Ooo segregacja. No proszę. Brunatny kolega ma ochotę na rampę?

   każdy pracodawca ma prawo takich wyrzucić na bruk bez odprawy bo oni chcą zarazić mu cala załogę

   Wszystko fajnie ale nie tworzysz prawa pracy w Polsce i nigdy nie będziesz. I nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak masz ochotę popyskować w tym temacie to odsyłam do przepisów, bo po co mam sobie głowę szarpać.

   Oni wzbudzają litość. Ale jak umrą to nikt się nad nimi nie będzie litował ,nawet rodzina

   Ty wiesz najlepiej kto i nad kim będzie. Ale ok przyjmijmy twój tok myślenia na potrzeby tego wpisu. Jak cię rozjedzie samochód bo jesteś głąbem to tez nikt nie będzie się litować ¯\_(ツ)_/¯.

   Szkoda z chorymi psychicznie rozmawiać

   Masz absolutną rację. Dlatego sam dziwię się, że jeszcze ci odpowiadam no ale taki ze mnie człowiek, że zawsze daję szanse wypowiedzenia się każdemu. Ale przyznam, że szybko zweryfikowałeś moje poglądy w tej kwestii więc następnej odpowiedzi psychopato już nie oczekuj.

   Swoją droga sumiennie olałeś 90% mojej wypowiedzi na potrzeby jednego bełkotliwego wpisu. Nie ma co z tobą dyskutować. Po prostu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Monu253 Z bronią rejestrowaną masz rację. Z mojej wiedzy wynika że są tam też muslimy i posiadają nie rejestrowaną broń.

  •  

   pokaż komentarz

   @Raffffffffffffffff: nikt kto ma w planach użycie broni do napadu itp nie używa broni rejestrowanej, a wszędzie można dostać broń z czarnego rynku trzeba tylko chcieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Monu253 Tak czy inaczej Policja ktora strzela do ludzi nie powinna sie odwoływać do jakichkolwiek norm moralnych jak się coś stanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Raffffffffffffffff: Jak najbardziej masz rację. Tłumienie protestów to łamanie praw demokracji. Tak samo jak łamaniem praw człowieka są zakazy że względu na to czy dobrowolnie przyjęliśmy szczepionkę czy nie.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś podziękujemy temu panu

  źródło: ei_1642973674035.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby wszyscy mieli takich imrezowych polityków (albo whistle blowerów) jak ci u Borysa Johnsona to by nie było już żadnych obostrzeń. Przecież w jukeju to od dzisiaj ani maseczek, ani paszportów. Jakby coś teraz chcieli poograniczać to by im ludzie ten parlament z dymem puścili. "Remember, remember the 5th of November."