Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Ordo Iuris bez tajemnic - cała prawda

Ordo Iuris bez tajemnic - cała prawda

W związku z ostatnimi przekłamaniami (które tworzy skrajna lewica) związanymi z Ordo Iuris - warto poczytać jak jest naprawdę. Jesteście zainteresowani? Zapraszam do lektury.

 •  

  pokaż komentarz

  Opieramy się wyłącznie na darowiznach osób, które widzą sens w istnieniu Instytutu. W tej chwili cała nasza działalność jest finansowana przez kilka tysięcy darczyńców

  Ta jasne, cisną emerytów.
  https://oko.press/jedni-naciagaja-na-maryje-drudzy-na-ojca-pio/

 •  

  pokaż komentarz

  czy ja dobrze widzę ze z goscia zniknął artykuł o ordo iuris z 200x roku w którym opisywali ich jako groźna brazylijska sekte?:D

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli nie chcą wprowadzać prawa aborcyjnego na wzór talibanu? (Bo nawet nie iranu) i zakazać mniejszością seksualnym prawa do manifestacji i walki o swoje prawa?
  @PanSwiatla

  •  

   pokaż komentarz

   @TenXen47: Chcą wprowadzić prawo aborcyjne, żeby ratować życie dzieci. Prawo do manifestacji? W sensie po co, niech każdy robi to co chce w domu. Mniejszości seksualne nie są dyskryminowane prawnie, nikogo nie obchodzi czy jesteś homo czy hetero.

  •  

   pokaż komentarz

   @PanSwiatla:

   Chcą wprowadzić prawo aborcyjne, żeby ratować życie dzieci.

   To niech ratują te które realnie odczuwają ból i cierpienie a nie płody, które nawet nie mają wykształconego układu nerwowego.
   I niech to robią swoim kosztem a nie zmuszając do rodzenia zgwalcona kobietę.

   Prawo do manifestacji? W sensie po

   Zapytaj się pani ma wosie skoro nie wiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @TenXen47: Ale co dziecko jest winne gwałcicielowi? Niech gwałciciele ukarzą, a nie dziecko aborcją (śmiercią). Nowy organizm według biologii powstaje po połączeniu się komórki jajowej i plemnika, wskutek czego powstaje zygota, mająca mniej więcej po połowie genów od ojca i matki. Zresztą zapytaj się pani na biologii skoro nie wiesz. LGBT mają na celu wtłaczanie lewicowej ideologii i tego typu manifestacje również tu nie chodzi o dyskryminacji, bo czy hetero czy homo każdy ma tyle samo praw.

  •  

   pokaż komentarz

   @PanSwiatla:

   Niech gwałciciele ukarzą,

   A czym kobieta winna? I to odczuwająca realnie ból i cierpienie że ma w bólach to dziecko urodzić a potem albo wychowywać albo obwiniać że je oddała?

   LGBT mają na celu wtłaczanie lewicowej ideologii i tego typu manifestacje również tu nie chodzi o dyskryminacji, bo czy hetero czy homo każdy ma tyle samo praw.

   A to są juz w Polsce małżeństwa jednoplciowe i związki partnerskie że nikt nie jest dyskryminowany bo może z ukochaną osobą zawrzeć ten związek? Kiedy wprowadzili?

  •  

   pokaż komentarz

   @TenXen47: A czemu dziecko winne?

   Korwin dostatecznie dobrze wyjaśnił o co chodzi w małżeństwach jednopłciowych https://www.rp.pl/publicystyka/art6676141-janusz-korwin-mikke-o-malzenstwach-homoseksualnych

   " Mogą założyć spółkę cywilną, która może nazywać się „Małżeństwo Kowalskiego z Wiśniewskim”. Żaden problem. Jednak celem tzw. „gejów” (bo trzeba stanowczo odróżnić „gejów” od homosiów!) jest zupełnie co innego.

   Korwin-Mikke tak określa te różnice:

   Homoś to człowiek, który ma oryginalne zwyczaje para-seksualne. Pani nie widzi demonstracji homosiów na ulicach – podobnie, jak nie ma demonstracji np. zwolenników miłości po francusku. Natomiast „geje” to ludzie, którzy być może wcale nie są homoseksualistami. Np. słynne „Tatułki” - duet Rosjanek udających dla rozgłosu lesbijki. Oni czasem udają homosiów, żeby uzyskać dotacje z Unii Europejskiej czy innych organizacji, których celem jest zniszczenie społeczeństwa. Tak samo, jak działacz związkowy nie musi być robotnikiem i w nosie ma dobro robotników, tak „geje” często udają homosiów dla pieniędzy. Ich celem jest własny dobrobyt i zniszczenie „patriarchalnego społeczeństwa”. W mojej wypowiedzi należy jasno oddzielić gejów od homoseksualistów? "

  •  

   pokaż komentarz

   @PanSwiatla: Chlopski rozum korwina (-‸ლ). Widzę że się nawet nie starasz. Po co lata i dziesiątki badan specjalistów z całego świata że dzieci w parach jednopłciowych rozwijają się w pelni normalnie skoro korwinek swoim umysłem załatwi sprawę? Pochwalisz się jakie to ten eskpert ma wykształcenie i jakie to wnikliwe badania przeprowadził?

   A czemu dziecko winne?

   Niczemu, dlatego nawet nigdy się nie dowie że żyło. Nie mówiąc już o jakimkolwiek bólu w przeciwieństwie do kobiety.