Wojna za naszą wschodnią granicą toczy się również w sieci. Atak Rosji na Ukrainę wywołał lawinę artykułów, informacji i komentarzy. Nie wszystkie doniesienia są jednak prawdziwe, część z nich ma za zadanie wywołać chaos i niepewność. Nie pozwólmy na to.
Starajmy się wspólnie o wysoki poziom społecznej weryfikacji treści na naszym portalu. Sprawdzajmy i weryfikujmy informacje w rzetelnych oraz oficjalnych źródłach. Wszelkie próby rozpowszechniania informacji nieprawdziwych raportujmy moderacji.

Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Gojka w Izraelu - Czy nauczy dzieci polskiego? | Izrealia #71

▪️Jak wygląda życie w Izraelu?▪️ Do dzisiejszego filmu zaprosiłam Karolinę z bloga IsraelFriendly. Karolina jest gojką mieszkającą w Izraelu. Jak odnalazła się w małżeństwie wielokulturowym? Czy jej dzieci znają język polski? Czy zrobi konwersję na Judaizm? Jak Żydzi traktują gojów? Czy...

 •  

  pokaż komentarz

  Jak Żydzi traktują gojów?
  parszywie... ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  Przyznała, że zdarza się traktowanie jak podczłowieka

  ale jej to nie przeszkadza, bo tak się już ludzi z naszego regionu (czy kraju - okropny małowartościowy Słowianin), a ona tam będzie się męczyć, bo to dla niej wyzwanie

  Języka dzieci nie nauczyła, przyznała, że to jej wina. Chyba gorszej babki do wywiadu wybrać nie mogli, szkoda, że takie coś będzie wisiało w sieci, nic nie powiedziała, a tylko uczy młodszych, że poniżanie i brak szacunku dla naszej kultury to tam „tak już jest” i niech się przyzwyczajają. Najlepiej gdyby ten materiał zniknął i nagrali z kimś, kto ma coś do powiedzenia.

 •  

  pokaż komentarz

  po co pytać, skoro odpowiedzi są znane.