•  

  pokaż komentarz

  Trybunał stanu w Polsce jest instytucją martwą, pozatym w sejmie sami swoi

 •  

  pokaż komentarz

  Znalezisko zmierza ku głównej...
  Wstyd mi z jakimi bezmózgami przychodzi mi przebywać na wykopie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Archeopteryx_litographica: Bo to sa wlasnie chlopcy onetowcy :)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Archeopteryx_litographica: sądzenie tyrana przez uciśniony lud to taki problem dla Ciebie ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Archeopteryx_litographica: Chyba nie zrozumiałeś, każdy wie, że żadnego trybunału nie będzie. To raczej wynik niezadowolenia.

   Dajmy na to dzisiaj. Była jakaś śmieszna debata o OFE, no to konkluzja jest taka, że trzeba powołać nowy urząd zajmujący się "monitorowaniem wpływu OFE na zadłużenie budżetu i wysokość przyszłych emerytur".

   Przecież ta banda durnych komuchów już do reszty powariowała. Non-stop nowe urzędy, regulacje, podatki. Kto ma do h*** za to płacić? Przecież jeszcze 4 lata rządów tych matołów i skończymy jak Grecja. Kilka następnych pokoleń będzie skazane na życie w nędzy, żeby spłacać długi tych mapetów.

   Już PiS był lepszy. Przynajmniej kaczorów nikt nie lubił - to było mniej "kolesiów" do rozkradania naszych pieniędzy. Jakoś się dało nie zwiększać za bardzo zadłużenia i obniżać podatki.

   A potem się dziwicie czemu wszystko takie drogie... bo 70% waszej kasy idzie do kieszeni kolesi ryżego lisa. A jemu ciągle mało i mało.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz: Powiedz, ze to w zartach a ja ze wzgledu na chorobe nie wylapuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz: zdajesz sobie sprawę kto to tyran? Jeśli dla Ciebie Tusk jest tyranem, to co powiesz o takich osobach jak Stalin czy Hitler?

   Może Tusk i dobrym politykiem nie jest, ale do cholery nie przesadzajmy.

  •  

   pokaż komentarz

   @empeash: Żartem jest to, że ten człowiek jeszcze nie zapłacił za swoje winy.

  •  

   pokaż komentarz

   @damianoos: a co mam powiedzieć o nich ? Chcesz ich biografie, czy może moją ocenę ich rządów ? Znam je bardzo dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz: Jakie te straszne winy?

  •  
   k........9

   +17

   pokaż komentarz

   @Archeopteryx_litographica: To nie bezmózgi. To karachan.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz: buuuhahaha
   za kimkolwiek bym nie był, to co piszesz wzbudza jedynie śmiech
   a zaraz po tym pewną dozę współczucia.

  •  

   pokaż komentarz

   @empeash: defraudacja majątku narodowego, zadłużanie kraju na 3-4 pokolenia, podwyżka podatków na wielką skalę,setki miliardów złotych korupcji, zniszczenie polskiego przemysłu cukrowniczego/stoczniowego,niewywiązanie się z przedwyborczych obiednic czyli oszukiwianie wyborców,przekazanie prowadzenia dochodzenia w sprawie smoleńska Rosjanom (głownym ewentualnym podejrzanym), projekty cenzury internetu, faszystowskie ustawy o parytetach, faszystowska ustawa zakazująca legalnego handlu tzw dopalaczami, pozwolenie na obezwłanianie przez kanara, dwukrotne zwiększenie liczby podsłuchów,nadanie licznych przywilejów fiskusowi (min zezwolenie na używanie paralizatorów).
   Nie ma chyba we współczensej historii tyrana, który zrobił by na tyle dużo złego. Nie ma w rzadach tego szaleńca nawet żadnej wyższej idei nikt nie mówi że to dla większego dobra. Jest tylko fałsz i obłuda. Co z tego, że TEN tyran nie morduje ludzi strzlając do nich ? Skoro oni sami muszą przez jego podatki i zakazy uciekać z tego chorego kraju, albo przystępując do uczciwej pracy żyć na granicy wegetacji bez realnej szansy na poprawę stanu życia. Ale na każdego tyrana przyjdzie pora.

  •  

   pokaż komentarz

   @elHakim: Jeśli nie masz nic cieawego do powiedzenia i nie masz na tyle odwagi,aby przeciwstawić się tyranii to wracaj lepiej do swojej jaskini oglądać taniec z gwiazdami czy zanudzać żonkę tekstami jak to w pracy masz ciężko.
   Nie potrzebuje twojego współczucia, mam go wystarczająco dużo dla polactwa bez jaj, uwielbiającego seks analny w wykonaniu premiera i rządzących nami tyranów.

  •  
   h.....n

   -4

   pokaż komentarz

   @Archeopteryx_litographica: Śmieszą mnie komentarze przeciwne, bo dla takich pewnie "bezmózgowców" to dać milionową odprawę Tuskowi i posadzić na tronie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kuleczka69: Karaczan, sraczan, 4chan czy dupaczan. Póki nie dzieje się nic wielkiego, to po co siebie kreować na wielkiego "mózgowca" i porównywać innych do "bezmózgów"? Ja rozumiem, jakby coś niszczyli. Ale zwykła sonda nt Trybunału Stanu (którego na pewno nie będzie) chyba jeszcze nikogo nie zabiła. Na wykopie było wiele głupich materiałów, bardzo często głupszych niż to. Ale nie przesadzajmy - każdy człowiek popełnia czasem głupie czyny. A wywyższanie się z tego powodu często prowadzi do ignorancji.

  •  

   pokaż komentarz

   @silverado:
   Po pierwsze: to nie jest sonda. To jest wykop w którym zastosowano sprytną manipulację: jeśli nie lubisz rządu/Tuska wykop, jeśli lubisz (do czego nikt się nie przyzna, bo nie ma do tego też żadnych powodów) zakop.
   Po drugie: "Na wykopie było wiele głupich materiałów, bardzo często głupszych niż to." - czy to według Ciebie usprawiedliwia dodawanie głupich wykopów?
   Po trzecie: nie wywyższam się, po prostu stwierdzam fakt. Większość ludzi nie myśli samodzielnie i daje się łapać na takie prymitywne sztuczki i propagandę serwowaną nam w internecie.
   Po czwarte i najważniejsze: Jaki jest według Ciebie cel tego wykopu? Zbadanie opinii wykopowiczów? Przeprowadzenie sondażu? Czy może ordynarny polityczny spam? Odpowiedź jest raczej oczywista.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz:
   O kurcze. To ten Tusk to musi być sam diabeł. Sam w pojedynkę zrobił takie świństwa biednemu narodowi, który nigdy na niego nie głosował. Skoro jest temu wszystkiemu winien, to na stos z nim. Dzięki temu z dnia na dzień pozbędziemy się wszystkich kłopotów, i dalej będziemy żyli w zgodzie i zaufaniu - jak lewica i prawica =)

  •  

   pokaż komentarz

   @Archeopteryx_litographica: Haha, chodzi o to, że masz politykę w dupie, czy że faraona się obraża?

  •  
   p...........n

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz: Odniose sie tylko do jednego - cukrownie to chyba w 2004 dostaly wyrok? A co do stoczni to prosze opowiedz mi o tym dochodowym interesie ktory zamknal. Nie mam czasu na cala reszte.

  •  

   pokaż komentarz

   @empeash: Tak się składa, że cała reszta to gigantyczne długi, korupcja i podwyżki podatków na wielką skalę. Szkoda, że to cie już nie interesuje. Zniszczenie przemysłu portowego i stoczniowego to sprawa zbyt złożona dla kogoś kto stara sie umniejszyć winy tuska.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kartofelek: Po co bagatelizujesz sprawę ? Nie było od 89 roku tak zakłamanych i maniupulujących rządów jak ten teraz. Nikt nigdy wcześniej nie robił takich przekrętów jakie dokonywanę są dziś. A mimo to większość Polaków woli debatować nad żoną komorowskiego czy oglądać taniec z gwiazdami/mam talent.
   To wszystko potwierdza tylko obserwacje, że Polacy są tak na prawdę narodem jednopłciowym. Występują wśród was jedynie kobiety i kobiety z penisami. Narząd ten pozostał, jednak cechy samców w Polsce prawie całkowicie zanikły. Kiedy we Francji/Grecji/Egipcie/Libi czy w jakimkolwiek innym miejscu na świecie władza postępuje z obywatelami w tak totalitarny sposób oni wychodzą na ulice dając upust swojemu niezadowoleniu. Niestety dla Polski nie wgłębiając się w temat, żeby pokazać władzy co sie o niej myśli, trzeba mieć jaja. A polscy tranwestyci śmiący nazywać się samcami wolą zamiatać sprawę pod dywan, ze strachu przed konsekwencjami.
   Patrząc na zamieszki w Egipcie przestaje dziwić, czemu polskie kobiety wolą Egipcjan niż rodzime męskie atrapy.
   Odnosząc się bezpośrednio do tego co napisałeś : czemu wymijasz problem ? Tak podoba ci się rządzenie wg tuska, czy wolisz patrzeć na sprawy polityczne w ciepłych kapciach przed telewizorecz bądź komputerem. Udając wielkiego znawcę polityki,którym nigdy nie będziesz. Tak jak robiły to twoje przodkinię, gdy przodkowie walczyli w AK,podczas powstań lub w czasie rewolucji 1905.
   Wole być obywatelem świata/Europejczykiem/Słowianinem niż przedstawicielem narodu, w którym 9 na 10 facetów to geje. Państwo za ich pozwoleniem i przyjemnoscią dyma ich nawet jak śpią.
   Pozdro.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz:
   To zacznę od końca:
   "Wole być obywatelem świata/Europejczykiem/Słowianinem niż przedstawicielem narodu, w którym 9 na 10 facetów to geje. Państwo za ich pozwoleniem i przyjemnością dyma ich nawet jak śpią."
   Szczególnie gdy nasz kraj przyrównać do innych bardziej "ucywilizowanych" narodów ala Francja czy Niemcy. Tam nie ma w ogóle gejostwa. Nic a nic :)

   Ludziom to się w baniach poprzestawiało. Żądacie zmian, ale nie pokazujecie żadnych możliwości. Bo z czego ludzie mają wybierać? PIS, PO, SLD itp to ta sama półka. To może UPR, które zbudowało sobie całkiem "przyjemny" wizerunek (chociażby przez takie akcje jak spamowanie wykopu przed wyborami). I ja nie mówię tutaj o sobie, bo na co dzień siedzę na wykopie to się naczytałem o tych różnych aferach rządzących. Ale dla przeciętnego człowieka nie ma alternatyw. Jest tylko PO, PIS, SLD, odmiany, i na oszołomy z UPR (i to nie jest moje zdanie).

   "Patrząc na zamieszki w Egipcie przestaje dziwić"
   Ludziom to się jeszcze bardziej w baniach poprzestawiało. Uważają, że najlepiej wyjść na ulicę i wszystko w koło rozp%#%!%%ić. Tak właśnie. Rządny krwi plebs podjudzany przez cwaniaków wszystko rozwala, a potem płacze że zostało jeszcze mniej niż było wcześnie. No ale to przecież mało pedalskie podejście. Jedyne osoby, które na tym zyskują to związkowcy itp "wyższa liga", która w łatwy sposób kieruje cała zbieraniną, i po cichu wszystkich "męskich" tak samo jak wcześniej rżnie.

   Jeżeli zmian nie wprowadza się z głową, to dochodzi do nieszczęść - przykład podałeś sam.

   Wykop ten jednak nie jest ani o reformach, ani o rewolucjach, ani nawet o złej pracy rządu. JEST natomiast o chęci postawienia Tuska przed trybunałem stanu. Bardzo dużo osób tutaj jest zamiłowana w tym co mówi JKM. Przypomnijcie sobie więc co on pisał. Czy Tusk to jest najważniejsza osoba w państwie? Czy to właśnie on jest bogiem, którego wszyscy się słuchają? Czy on ma kluczowe zdanie?

   To może lepiej zamiast jakiejś ofiary postawmy cały rząd pod trybunał? Ale zaraz, zaraz. Przecież sytuacja ta nie powstała w ostatnim roku. To się nawarstwiało latami. Więc trzeba też postawić pod trybunał poprzednie rządy.
   Z drugiej strony ostatnio sporo tutaj na wykopie afer i w sprawach stadionowych, drogowych itp. Więc i tutaj trzeba winnych pod trybunał.

   A najlepiej całe państwo. Obywateli za to że się nie interesują polityką i są głupi, rządzących bo źle rządzą, wykopowiczów bo nazywają innych obywateli idiotami, Komorowskiego bo strzela głupie gafy, Kaczyńskiego bo jego brat uniewinniał niewłaściwe osoby, sędziów bo źle orzekają....

   A nie - pomyłka. Postawmy przed trybunałem samego Tuska. Bo on jest wszystkiemu winien. Tak napisali na wykopie, a tu nigdy się nie mylą.

   Tak właśnie. Wykop jest nieomylny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz: A jakie to te podwyzki na wielka skale - juz wykaze zainteresowanie. Masz na mysli ten vat? Opowiedz mi o tych wielkich podwyzkach na ogromna skale. Stocznie zabily glownie 2 rzeczy: Ich symbolika (tak bo ze wzgledu na symbol nikt nie chcial robic porzadku tam) oraz zorganizowana grupa przestepcza pod nazwa zwiazki zawodowe. Czekam na odp.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz: ooo widze, ze ktos tu lubi jezdzic bez biletow! zlodziej!

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz: Kostkiewicz - na Wykopie od 3 tyg. - witaj sztabie wyborczy

  •  

   pokaż komentarz

   @lebort: Widzisz twój model myślenia jest na prawdę płytki.
   W taki sam sposób nasz premier tłumaczy obywatelom podwojenie liczby podsłuchów : jeśli sprzeciwiasz sie całodobowemu nasłuchiwaniu Twoich rozmów z rodziną/znajomymi to znaczy, że jesteś złodziejem i masz coś do ukrycia. Normalny człwiek nie ma się czego bać! :)
   Rzadko jeżdżę komunikacją miejską. I to przeważnie gdy coś mi wypadnie na szybko. Nie chcę wtedy zostać potrakrtowany paralizatorem,obezwładniony czy powalony. A na takie rzeczy pozwolił pan premier. Jak w III świecie !
   Tym bardziej,że kanarzy to przedewszystkim byli i obecni alkoholicy,bezdomni i ogólnie rozumiana patologia. Ponieważ tylko oni godzą sie na taki rodzaj zawodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kostkiewicz:
   Jak sie okazuje, to Twoj sposob myslenia jest naprawde plytki. Kanarzy to zwykli ludzie bez wyksztalcenia, ktorzy maja rodzine do wykarmienia. Czesto maja wiecej kultury i szacunku do innego czlowieka niz Ty. Sam bylem swiadkiem kiedy to kanar zostal "opluty" slownie przez bande pijanych szczyli, ale nie mogl nic zrobic, mogl tylko dawac sie obrazac przy innych ludziach w autobusie. I naprawde rzadko jezdzisz komunikacja miejska piszac takie bzdury o kanarach.

   I nie masz co sie bac kanarow, kasuj bilet to nic Ci nie zrobia! Czesto wtedy sa usmiechnieci i zycza wszystkeigo dobrego. Jezeli jezdzisz na gape, to plac za konsekwencje! Jezeli obrazasz kanara, plac za konsekwencje! Zyjemy w panstwie prawa, a nie Twojego podworka.

 •  
  M..........e

  +67

  pokaż komentarz

  Ah ten Trybunał Stanu. Przywrócony w PRL przez Jaruzela na pokaz ku uciesze gawiedzi. Do dziś spełnia rolę jaką mu szanowny generał przewidział.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie tak dawno temu trochę żartem napisałem że za niedługo wystarczy napisać ze dwa bezsensowne zdania, ważne żeby przeciw rządowi, a i tak taki wykop wejdzie na główną. Dzisiaj to już nie jest śmieszne, to żałosne...

  •  
   L.....t

   -24

   pokaż komentarz

   @gac3k: Twierdzisz, że ogólnopolska nienawiść do rządu jest nieuzasadniona? Ciekawe, powiedz mi jeszcze dlaczego tak uważasz, a nie uznam cię za skończonego idiotę.

  •  
   M......s

   +7

   pokaż komentarz

   @Lamb3rt: Oczywiscie,że Tusk i jego wesoła kompania to dno. Ale kogo byś chciał w naszym rzadzie? PiS,PSL,SLD,a może Korwina? Wolne żarty... Natomiast, Obalenie rządu siłą wprowadziło by chaos w naszym kraju. Czekam na normalną partie(Nie UPR...).

  •  

   pokaż komentarz

   @Lamb3rt: tu chodzi o to, że zdanie większości jest znane, jak by chciał to sobie mógł na jakiejś stronie do ankiet zrobić jakąś ankietę, a nie wpisuje na pokazywarce zdanie typu: "kto jest fajny niech wykopie". Później na główną wchodzi taki nic nie warty chłam

  •  

   pokaż komentarz

   @Lamb3rt: ogolnopolska nienawisc do rzadu? nie pochlebiaj sobie...

  •  
   T.............i

   +18

   pokaż komentarz

   @Lamb3rt:
   Należy odróżnić w tym kiepskim życiu dwie sprawy:
   - Bezsensowne sranie w banie, byle tylko flejmować, byle tylko pojechać, byle tylko potrollować
   - Racjonalne podejście do sprawy, które rzeczywiście dotknęło kogoś osobiście

   Przykład prosty. Najczęściej na władzę narzekają Ci, co nie mają porównania. Przeważnie to 15-20 latkowie, którzy jeszcze w dupę od życia nie dostali, a już interesują się polityką i łapią jak lep na muchy wszelkie sranie w banie prowadzone przez flejmiarzy.
   Bo wielka tragedia się stała, gdy cukier zdrożał dwukrotnie... pytanie za 100 punktów do naczelnych flejmiarzy - jak dużo tego cukru wp$#%!%!acie w miesiącu? Dziesięć kilo?
   To tak jakby srać o to, że zapałki podrożały z 10 groszy do 50 za paczkę, gdy przeciętny mieszkaniec kupuje np. 3 paczki w miesiącu.
   Chleb, mięso, żywność podstawowa, mąka, masło - to rozumiem.

   I tutaj należy znaleźć różnicę - oddzielić osoby bezsensu flejmujące tylko by flejmować, od osób, które mają dość aktualnie panującej władzy bo np. zaczynają ledwie kończyć koniec z końcem. Sądząc po poziomie całego wykopu, mogę śmiało wysunąć wniosek, że większość z wykopowiczów nie ma więcej niż 21 lat i nie jest jeszcze na swoim... Co tacy ludzie mogą wiedzieć o tym, co było np. 5-6 lat temu? Może było lepiej, a może było gorzej?

   Ja przykładowo teraz zarabiam znacznie więcej niż za poprzedniej władzy, ale zarówno płacę więcej za życie. Mimo to, widzę że moje miasto się rozwija, mogę sobie pozwolić na więcej jeżeli zrezygnuję z czegoś. A jaki jest wniosek takich 18-20 latków, którzy nie mają ani porównania, ani wielu z nich nie zarabia na swoje? Żaden albo marny.

  •  

   pokaż komentarz

   @TomekMazowiecki: Mówisz o podwyżce cukru tak, jakby nie miała najmniejszego znaczenia, bo mało się jej kupuje. Weź jednak pod uwagę, że wszystkie słodycze, napoje it.p. również zdrożeją i to sporo. Jak się zbierze to wszystko do kupy to już nie jest tak fajnie.

  •  
   L.....t

   -7

   pokaż komentarz

   Aha, czyli z powyższych komentarzy wnioskuję, że nasz rząd dobrze rządzi Polską, kraj obfituje w dobrobyt, na ważnych stanowiskach zasiadają kompetentni i uczciwi ludzie, a wszystkim Polakom żyje się dostatniej.

   Ja p$$%$%$ę, przez chwilę łudziłem się, że w tym kraju może być lepiej, ale jak sami ludzie dają sobie szczać na łeb rządowi i jeszcze go tłumaczyć i popierać, to nie zostaje mi nic innego jak jak najszybciej opuścić to zadupie...

 •  

  pokaż komentarz

  Inicjatywa sluszna ale obawiam sie ze nic z tego nie bedzie.
  W ogole tragedia dla Polski bylo to ze Polacy pozwolili na ten cyrk zwiazany z Okraglym Stolem.
  Pozniej byla Nocna Zmiana i ten uklad rzadzi i panoszy sie dalej w tym kraju jak w prywatnym folwarku.
  Zmieniaja sie tylko nazwy partii, osoby pozostaja te same.
  I tak od 20 lat.

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna