•  

  pokaż komentarz

  Piszcie czy dobra kategoria i tagi. mam nadzieję że się komuś przyda. Listę senatorów zaktualizowałem dzisiaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszs: Wybaczcie, że się podpinam ale w petycji jest błąd:
   Dlatego jako wyborca zwracam się do Pana (Pani) jako mojego przestawiciela we władzach państwa o głosowanie przeciwko pilnemu rządowemu projektowi o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji.

   przedstawiciela.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszs: akurat, bo posłom, czy senatorom zależy, żeby było nam dobrze. Od dawna mam wrażenie, że robi się celowo nam gorzej. Wprowadza się u nas rzeczy, które na zachodzie się nie sprawdziły (edukacja) i na zachodzie się wraca do starych systemów, które były lepsze, a u nas na odwrót. Ten tekst podziała chyba jak zachęta, żeby nam dop#%%%%%ić.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszs:
   Dobra nasza, Wykop efekt, itp... itd.
   Proponowałbym aby na stronce można było wybrać swój okręg wyborczy albo rejon. Wtedy w liście/rozmowie z wylosowanym senatorem można napomknąć o tym że się pochodzi z jego rejonu wyborczego. Nic tak nie daje do myślenia jak wyborca który zna swojego senatora i wie na kogo nie głosować w wyborach, jeśli ten ma gdzieś głosujących.

  •  

   pokaż komentarz

   @nimdA-pokyW: Dobry pomysł. Będzie trzeba go wprowadzić.

 •  

  pokaż komentarz

  Na pohybel sku%^#Eynom!!

 •  

  pokaż komentarz

  Pamiętajcie, żeby pod listami podpisywać się imieniem, nazwiskiem i podawać swój adres. Wtedy pismo zyskuje status oficjalnej korespondencji i adresat (ów nieszczęsny senator) ma obowiązek odpowiedzieć na Wasze uwagi ;). Tym samym będzie pewne, że się z nimi zapozna.

 •  

  pokaż komentarz

  A może byłoby lepiej dotrzeć do garstki senatorów sprzeciwiających się cenzurze (bo tacy muszą być) i zaspamować ich właśnie, żeby wiedzieli, że mają poparcie, to może oni by coś ugrali... Pomysł niezbyt realny, ale nie widzę też za bardzo sensu w wysłaniu po mejlu/ dwóch do każdego z senatorów, bo oni i tak zagłosują, jak im dyscyplina partyjna podyktuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @t3m4: Musimy walczyć o swoje i próbować.

  •  

   pokaż komentarz

   @t3m4: Muszę Cię rozczarować. Nie wiem czy widziałeś listę posłów którzy głosowali przeciw przyjęciu poprawki do ustawy o radiofonii i telewizji. Wśród 420 posłów, wśród których wielu z nich deklarowało się w przeszłości bądź deklaruje się obecnie jako ludzie o poglądach konserwatywno-liberalnych, kochających wolność, nie znalazł się ani jeden, który nie powiedział zdecydowane NIE. Więc nie ma co liczyć na to, że w senacie nie będzie cichej dyscypliny partyjnej i że może prezydent zawetuje ustawę. Ja na chwilę obecną piszę e-maila do osoby, która została wybrana na posła dzięki również mojemu głosowi, a która podawała się za konserwatywnego-liberała w czasie ostatnich wyborów,z zapytaniem czy nadal reprezentuje takie poglądy i czy kiedykolwiek w ogóle reprezentowała takie poglądy, bo po wypowiedzianych słowach przez pana Tomczykiewicza w programie MK, to nie wiem czy już na wstępnie byłem oszukany (chyba tak).

 •  

  pokaż komentarz

  Wysłałem e-maila do ZDZISŁAWA PUPY! :D

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna