Bill Gates: "Dla ludzi powyżej 50 lub 60 lat szczepienia co 6 miesięcy..."

Bill Gates: "Dla ludzi powyżej 50 lub 60 lat szczepienia co 6 miesięcy..."

"... a może nawet krócej" ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  To kiedy w końcu działa ten preparat, bo odporność miała być na całe życie. Tylko nie wiadomo po której dawce?

 •  

  pokaż komentarz

  Czemu programista bez formalnego wykształcenia udziela porad medycznych ?

 •  

  pokaż komentarz

  Śmiesznie się słucha prezentera, który mówi, że przyjął "TYLKO 3 dawki, 1 boostera", podczas gdy masz w dupie szczepionki na Covid, praktycznie zapomniałeś o wirusie (póki nie włączysz radia) i przeszedłeś go jak zwykłe przeziębienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @I_See_Bad_Pixels spokojnie, na jesieni ci PiS z niedziele przypomną ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @I_See_Bad_Pixels: poczekej do jesieni i cyrk zacznie się na nowo z 10x taką siłą ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  •  

   pokaż komentarz

   @Wasz_Pan: jeszcze za mało sk!%$ysyny się nachapaly?

  •  

   pokaż komentarz

   @I_See_Bad_Pixels: Śmiesznie to się czyta ignoranta, który nie wie co to dowód anegdotyczny, no ale ON wirusa lekko przeszedł, więc ciężkie zachorowania nie istnieją.

   Mój stary pijany wyleczył się z nowotworu, a więc śmierci spowodowane chorobą nowotworową nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: przecież to rządzący swoimi działaniami zrobili z tego cyrk. Wytłumacz mi jak to jest, że wraz z rozpoczęciem wojny u nas już nikt nie nawoływał do szczepień bo tysiące Ukraińców niezaszczepionych przekraczało granicę. Siedzieli na dworcach itp. miejscach bez maseczek i nikt nie dawał o to j@?@na. U nas wirusa już nie ma, ale wystarczy przekroczyć granicę z Niemcami i tam dalej wirus jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: kolejny dowód anegdotyczny - nie szczepilem się i nie miałem żadnego kowida, wszystkie pelikany które się wyszczepily 4 dawkami 2 dawkowej szczepionki o „skuteczności 95 proc przeciwko zachorowaniu” ( ͡° ͜ʖ ͡°) wokół mnie zachorowały.

  •  

   pokaż komentarz

   przecież to rządzący swoimi działaniami zrobili z tego cyrk.
   @WUJICO: Zgadzam się.

   Wytłumacz mi jak to jest, że wraz z rozpoczęciem wojny u nas już nikt nie nawoływał do szczepień bo tysiące Ukraińców niezaszczepionych przekraczało granicę.
   To pytanie do rządzących idiotów.

   Brawo, zorientowałeś się że (nie tylko) polski rząd podszedł kompletnie niekompetentnie do realnej choroby, która większości ludzi nie zagraża, ale dla tych w grupie ryzyka potrafi być niebezpieczna.

   A niektórzy ludzie, jak wyżej wymieniony ignorant, twierdzą że choroby nie ma. Choroba nadal jest, tylko rządzący robią sobie z niej jaja.

  •  

   pokaż komentarz

   @ej-no-nie-przesadzaj: Kolejny dowód anegdotyczny - przyjaciel przyjaciela zmarł na COVID. ~55 lat.

   I co teras?

   Powinienem teraz twierdzić, że to śmiertelne zagrożenie dla każdego?

   Choroba jakich wiele, większość osób przejdzie względnie normalne, część dochodzi do siebie przez parę tygodni (taką osobę prawie każdy zna, bo COVID był już w całym społeczeństwie), a mała część ma paskudne powikłania wraz ze zwłóknieniem płuc, czy śmiercią.

   Wiadomo, że osłabione organizmy COVID potrafi skasować. A zdrowy, silny przejdzie bez problemu.

   Cyrk spowodowany przez rządzących jest cyrkiem z winy rządzących. Wszystkie pretensje do rządu PiS.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: bzdura, nie zmarł na żaden kowid tylko co najwyżej zmarł będąc zarażonym. Równie dobrze można by powiedzieć ze zmarł na szczotkowanie zębów bo szczotkowal. Stad te idiotyczne statystyki, w uk już to obalili - faktyczne śmierci to promil tego co podają.

  •  

   pokaż komentarz

   bzdura, nie zmarł na żaden kowid tylko co najwyżej zmarł będąc zarażonym

   @ej-no-nie-przesadzaj: i tak właśnie wygląda dyskusja z nieukiem wymyślajacym swoją medycynę

   COVID to choroba, a zarażonym można być wirusem Sars-Cov-2.
   Tak jak AIDS to choroba, na którą się umiera, która to spowodowana jest zarażeniem wirusem HIV.

   Mylisz podstawy, a potem wypisujesz takie bzdury

  •  

   pokaż komentarz

   podczas gdy masz w dupie szczepionki na Covid, praktycznie zapomniałeś o wirusie (póki nie włączysz radia) i przeszedłeś go jak zwykłe przeziębienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @I_See_Bad_Pixels: Póki nie musisz jechać na wakacje. Wtedy musisz się srać z jakimiś testami przed samym wyjazdem i jesteś traktowany jak człowiek drugiej kategorii :/

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Jakie bzdury konkretnie? Takie że osoby przechodzące lekki covid, które umarły na cokolwiek tworzyły statystyki zmarłych na covid w Polsce?

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Ja też mam dowód anegdotyczny. Cała moja rodzina jest niezaszczepiona i z tego co wiem także ich rodziny. Przekrój od osób młodych i zdrowych po stare i schorowane, ktoś leczy się onkologicznie, ktoś na serce. Babcia ma prawie 80 lat. Nikt nie zmarł ani na covid ani na nic innego w ostatnich latach.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: to skrót myślowy. Ale widzę ze mam do czynienia z lemingiem który uwierzył we wszystko co wypisują w sponsorowanych artykułach na gazwybie jak to dzieci umierają w mieczarniach bo nie przyjęły 4 boosterka xD niesamowite jak łatwo prostym ludem manipulować, ty nawet tego nie rozumiesz jak jesteś wykręcony. A później dziwić się ze ruskie społeczeństwo wierzy w misje humanitarna rosyjskiego wojska na Ukrainie. Ten sam poziom manipulacji dla prostego gnuśnego ludu który sobą niestety reprezentujesz. Zacytowali ci rzekomego doktorka a ty już ze sztachetami byś ruszał bronić kowidozy i jeszcze myślisz ze jesteś mądry i oczytany xS straszne, orwell się kłania.

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: Jeśli byłbyś łaskaw przeczytać mój komentarz ze zrozumieniem, to linijkę wyżej było wytłumaczenie.

   Zarażonym można być wirusem, a gość pisze że nie mógł umrzeć na chorobę (COVID to nie wirus, to choroba).

   A jakieś mityczne przypadki, że ktoś miał "lekki COVID" (co to znaczy?) i "umarł na cokolwiek", w ogóle nie zmieniają statystyk i nieźle poznanych skutków COVIDu, jak niewydolność oddechowa, zwiększone ryzyko zakrzepów, udarów itd.

   Chcesz zakłamywać, że ktoś miał COVIDa i niewydolność oddechową, ale to pewnie wina czegoś innego, to już nie mój problem.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale widzę ze mam do czynienia z lemingiem który uwierzył we wszystko co wypisują w sponsorowanych artykułach na gazwybie jak to dzieci umierają w mieczarniach bo nie przyjęły 4 boosterka xD

   @ej-no-nie-przesadzaj: Piękny chochoł, godny covidioty. Nic takiego nie napisałem

   niesamowite jak łatwo prostym ludem manipulować, ty nawet tego nie rozumiesz jak jesteś wykręcony.
   najśmieszniejszą ironią jest to, że powinieneś to powiedzieć sobie :-) zmanipulowany, że na COVID sie nie umiera :-) klasyczny pelikan

   Zacytowali ci rzekomego doktorka a ty już ze sztachetami byś ruszał bronić kowidozy i jeszcze myślisz ze jesteś mądry i oczytany
   j/w, tworzysz chochoły, nic takiego nie pisałem a Ty sobie wymyślasz covidowe bajeczki

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: tracisz czas, to prorosyjski troll który wymyśla zawsze ilu to nie ma znajomych

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: na grypę tez się umiera i co z tego? Mamy siedzieć pod łóżkiem w masaczkach? Juz za pare miesięcy będzie powtórka w sezonie grypowym, znowu będziesz leciał po 6 dawkę 2 dawkowej szczypawki na straszliwego kowida xD

  •  

   pokaż komentarz

   @ej-no-nie-przesadzaj: uspokój się, covidziarzu

   Gdzieś pisałem że biegam po dawki? Nie, więc dlaczego tak p$@#%?@isz?

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: To dyskutuj o tym z tym gościem, co mnie do tego?

   Zakłamywać? Człowieku wiesz że ludzie umierają na różne choroby? Mają zawały, udary itp. I umierali na nie także przed covidem? Co to jest lekki covid? Zacytuje ci jednego mądralę "Choroba jakich wiele, większość osób przejdzie względnie normalne". Lekki covid to jest to co przeszła zdecydowana większość z nas, nic nadzwyczajnego.

   I teraz tak według ciebie choroby które zabijały ludzi zanim pojawił się covid nagle przestały to robić? Masz lekki covid i dostałeś udaru? Trafiasz do statystyk jako ofiara covid. Masz lekki covid i dostajesz zawału? Trafiasz do statystyk jako ofiara covid. To właśnie jest zakłamywanie statystyk. I jak tego nie kumasz to przykre ale w sumie nie jest to mój problem.

   Zgodnie z twoją logiką jak ktoś dostanie udaru i miał akurat grypę to powinniśmy zapisać zmarłego w statystykach jako ofiarę grypy.

  •  

   pokaż komentarz

   Masz lekki covid i dostałeś udaru?

   @komarrek: Jak masz udar, to nie masz lekkiego COVIDu. Wiesz, tak... z definicji.
   Myślę, że nie bardzo rozumiesz o czym piszesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: To raczej ty nie chcesz zrozumieć co do ciebie mówię. Obecnie za wszystko obwinia się covid tak jakby wcześniej ludzie nie chorowali i nie umierali. To bzdura.

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: Doskonale rozumiem, co piszesz, a piszesz bzdury.

   Grypa nie powoduje statystycznie zwiększonego występowania udarów, zwłóknień płuc, czy powikłań neurologicznych, a COVID tak.

   Jeśli tego nie wiesz, to czas żeby uzupełnić wiedzę, COVID jest już z nami 2.5 roku.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: _Przykład ci nie pasuje. Dobrze więc dostałeś zawału i miałeś akurat lekką grypę. Ty będziesz twierdził że to bez wątpienia grypa spowodowała zawał. Ale nie da ukryć się że ludzie którzy nie mają grypy także dostają zawału.

   Ludzie umierali na zawały i udary przed covid. Wtedy też byli ofiarami covid? To ty piszesz bzdury. Założenie że każdy kto umarł i akurat miał covid umarł z powodu covid jest kretyńskie. Przypisywanie covidowi wszelkich możliwych zaburzeń stanu zdrowia jest absurdalne. Covid to jest wirus, a nie bóg.

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: zamiast marnować ten czas na pisanie mi swoich przemyśleń, że "COVID to jest wirus a nie bóg", poświęć ten czas na dokształcenie się (będziesz wtedy mógł wygrywać dyskusje na argumenty) i przeczytanie że COVID to nie wirus, ani bóg, a choroba wywoływana przez wirus Sars-Cov-2.

   Do tego polecam poczytać jakie faktycznie skutki potrafi mieć COVID bo nie, nie są to "wszystkie możliwe zaburzenia".
   Niektóre już Ci wymieniłem, więc masz łatwiej.

  •  

   pokaż komentarz

   Śmiesznie się słucha prezentera, który mówi, że przyjął "TYLKO 3 dawki, 1 boostera", podczas gdy masz w dupie szczepionki na Covid,

   @I_See_Bad_Pixels: ale ty jesteś mądry i cudowny, wręcz niesamowity

   źródło: szury miały rację.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Łatwiej byloby gdybys zamiast silić sie na protekcjonalny ton zaczal odpowiadac na pytania.

   Czy według ciebie wszystkie osoby ktore mialy lekki covid i umarły na zawały czy udary nie umarły by na te udary i zawały gdyby nie mieli covid?

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Przypominam o sobie bo caly czas licze ze dojdziemy do jakichs wspolnych wnioskow. Chyba nie uciekasz.od dyskusji?

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: napisałem Ci już co masz poczytać, a Ty dalej zmieniasz temat i pomijasz to, co napisałem, jak jakiś troll (za którego Cię nie miałem)

   Już ci wyjaśniłem, że Twoja koncepcja "lekkiego COVIDu", gdzie ktoś umiera na objaw, który COVID powoduje, jest sprzeczna wewnętrznie.

   Jedyny przykład to jak ktoś miał COVID i miał wypadek samochodowy - to nie powinna być ofiarą COVIDu ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: To za kogo mnie masz naprawde gowno mnie obchodzi. Zadalem pytanie i oczekuje odpowoedzi. Tyle w temacie. Na tym polega dyskusja.

   Ale moze nie rozumiesz o czym mowie. No wiec zadam pytanie inaczej. A co jesli ważyłem 159kg i mialem problemy z krazeniem i sercem, zarazilem sie covid a po 3 dniach umarlem na zawał. To umarłem z powodu stanu zdrowia czy na covid?

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: pytasz poważnie tak głupio, czy tylko zgrywasz?

   Pytasz, czy będąc na coś chorym umiera się na tą chorobę, czy zawsze na coś innego?

   Ja p??$!??e

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Zawal czy udar nie są nieodłaczna cecha covid. Jest cala masa ludzi ktorzy umierali na to przed covidem i cala masa ludzi ktorzy mieli covid i nie umarli na to ani na nic innego. Kierunek ktory forsujesz zaklada ze kazdy kto umarl majac covid nie umarl na nic innego. Zastanawiam sie czy widzisz skale absurdu tego zalożenia.

   Moja żona przeszla lekko covid
   Czy gdyby w tym czasie dostala zawalu to bu oznaczalo ze jednak nagle jej covid stal sie ciezki? A moze twierdzisz ze nie moglaby dostac zawalu poniewaz wylacznie covid powoduje zawaly? Stan zdrowia nie ma tu znaczenia, ani tryb zycia ani geny ani wczesniejsze choroby?

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: teraz sprawdzam z kim ja piszę, z typem który twierdzi że pół roku po wzięciu szczepionki ma gorsza wydolność i to wina szczepionki

   Szkoda na was strzępić ryja, szury

   Chciałbym żeby prawo przymusowo kazało wam powrót do szkoły na lekcje biologii

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Tak dokladnie o to pytam. Skoro zechciales zauwazyc ze mozna umrzec na zawal czy udar z innego powodu niz covid. I wiemy doskonale ze istnieje lekki covid bo przechodzilo go wielu z nas. To dochodzimy do logicznego wniosku ze majac zawal czy udar i jednoczesnie covid wcale nie musiales umrzec z powodu covid. A co za tym idzie statystyki sa falszywe. Co bylo do udowodnienia. Dziekuje za uwage. Milego dnia.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Ty chyba je omijales.skoro nie rozumiesz ze ludzie moga miec lekki covid i umrzec na zawał albo udar z innego powodu niz covid.

   Zdaje sie ze proba deprecjonowania rozmówcy i argumenty ad personam pojawiaja sie kiedy zaczyna brakować innych argumentow.

   Życzę powodzenia w kolejnych bojach z szurami. Byc moze kiedys uda ci sie udowodnić swoje racje w jakiejs dyskusji.

  •  

   pokaż komentarz

   @komarrek: p%#$!@?isz ciągle o jakimś lekkim covidzie, zafiksowales się, jednocześnie p%#$!@?ąc jakieś kocopoły że po pół roku po szczepieniu coś czujesz

   Wróć do szkoły, dzbanie

 •  

  pokaż komentarz

  Mam głębokie poczucie satysfakcji z tego, że nigdy nie dałam się zastraszyć, zaszantażować, zmiażdżyć. Żadnych maseczek, testów ani szczepień na covid. Do wszystkich, którzy również wytrzymali tę kampanię terroru z każdej możliwej strony - wasze zdrowie, przyjaciele.

  •  

   pokaż komentarz

   @BarkaMleczna: A podrozujesz? Pracujesz w sektorze gdzie szczepienia pracownikow byly obowiazkowe?Ja z robota nie mialem problemu, ale testowac sie musialem podczas podrozy. Latwo sie mowi gdy ten terror jak to nazwales nie dotyka osobiscie. Twoje zdrowie.

  •  

   pokaż komentarz

   @rarity: wszystkiego zdradzić nie mogę, ale owszem, omijałam wiele nakazów i zakazów, które mnie dotyczyły i miałam z tego ogromną satysfakcję ;)

   Nigdy nie było obowiązkowych szczepień pracowników, te rozporządzenia były nielegalne, ale trzeba się było trochę pofatygować w walce o swoje prawa, a nie leżeć plackiem i z obojętną miną oglądać upadek porządku prawnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @rarity: mnie to dotknęło osobiście i zmieniłem pracę żeby nie przyjmować tego syfu pracodawca potem dzwonił z płaczem żebym wrócił :)

  •  

   pokaż komentarz

   @BarkaMleczna: no to zdrówka, ja tez się nie szczepilem, chociaż jak piszesz, podróże służbowe wymagały trochę gimnastyki. Ale wystarczyło raz na pół roku zachorować na COVID i mieć status ozdrowieńca. Wszystko legalnie, bez kombinowania. Dobrze ze te testy nawet katar kwalifikowały jak COVID ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  •  

   pokaż komentarz

   @BarkaMleczna: Mam podobnie. Bardzo szybko zorientowałem się że to pandemia polityczna.
   W Polsce ogłoszono epidemię w momencie w którym nie było żadnego pacjenta ani żadnego pozytywnego testu na SARS2! W normalnej sytuacji powinno być odwrotnie. Najpierw jest patogen, choroba, pacjenci w szpitalach, zgony - jest problem więc ogłaszamy epidemię. Jeśli jest odwrotnie to zawsze można być pewnym, że to pandemia polityczna.
   Bardzo szybko bo już w połowie roku 2020 miałem Iwermektynę w domowej apteczce (oraz wiedzę na temat tego leku) a we krwi poziom witaminy D był i jest wysoki. Przewertowałem sporo prac naukowych więc wiedziałem, że ten wirus nie jest groźny, nie ma śmiertelności na poziomie 2% oraz że skuteczność maseczek jest na poziomie błędu statystycznego. Nie wydałem ani złotówki na maseczki, środki dezynfekujące i jestem z tego dumny. Nie potrzebowałem preparatów genetycznych ani kodów OR od ID2020. Wiedziałem że kwarantanna jest nielegalna. Raz tylko zrobiłem test (sic!). Oczywiście czasem musiałem walczyć o swoje prawa. Do dzisiaj ciągnie się za mną sprawa o brak maseczki która ponoć jest gdzieś w sądzie ale uważam że warto.

   Nie poddałem się strachowi. Nie zamknąłem firmy, święta spędzałem z rodziną, spotykałem się ze znajomymi, nie unikałem dużych skupisk ludzi, nie zostałem w domu, chodziłem do lasu. Żyłem sobie spokojnie obserwując ludzi którzy zachowywali się jak wariaci, jak idioci.

   Jakiś czas temu zdałem sobie sprawę że przetrwałem już trzy groźne ogólnoświatowe pandemie WHO które miały mnie zabić. Ptasia grypa, świńska grypa a teraz COVID. Szczęściarz ze mnie ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @BarkaMleczna: Również wznoszę toast. Lekko nie było, wielokrotnie czułem się jak wyrzutek pośród sekciarzy, ale udało się wytrwać.

  •  

   pokaż komentarz

   @lucky_luck_: robiłem to samo. :P w sumie nie ma czym sie chwalic. :P

  •  

   pokaż komentarz

   Mam głębokie poczucie satysfakcji z tego, że nigdy nie dałam się zastraszyć, zaszantażować, zmiażdżyć.

   @BarkaMleczna: ojej ale to musiał być straszny okres dla ciebie, 2 lata miałeś biegunkę tak cię miażdżyli ale nie dali rady i jesteś z nami! super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: szury wirusologowie.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   W Polsce ogłoszono epidemię w momencie w którym nie było żadnego pacjenta ani żadnego pozytywnego testu na SARS2!

   @Amadek: Dokładnie, w dodatku jeszcze pod koniec roku 2020 straszyli kilkukrotnie większą śmiertelnością od grypy na podstawie... modelu z czerwca na podstawie doniesień z Chin z lutego, mimo tego że były już dużo bardziej wiarygodne dane z krajów zachodnich. No ale one pewnie nie były wystarczająco straszne i zgodne z tezą. Nawet ktoś wrzucił artykuł z lanceta na wykop. Pod koniec było fajne (w kontekście tematu znaleziska) zdanie: "(...) received grant funding from the Bill & Melinda Gates Foundation for policy research that includes policy analysis on COVID-19 control" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   received grant funding from the Bill & Melinda Gates Foundation for policy research that includes policy analysis on COVID-19 control"

   @Werdna: Czysty przypadek, tak samo jak to że przed pandemią instytucja tego jegomościa wykonała ćwiczenia na wypadek pandemii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co tam on jeszcze zapowiadał, cyberataki, wyłączenia prądu? Teraz jak coś takiego będzie to wiadomo że Putin, ah jak ten konflikt jest im na rękę.

   Gość też skupuje masowo ziemie rolne w USA, zaraz napisze książkę o klęsce głodu, bo już o następnej pandemii książkę napisał.

 •  

  pokaż komentarz

  Billu wstawaj. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  GIF

  źródło: wykop.pl (854KB)

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna