Wojna za naszą wschodnią granicą toczy się również w sieci. Atak Rosji na Ukrainę wywołał lawinę artykułów, informacji i komentarzy. Nie wszystkie doniesienia są jednak prawdziwe, część z nich ma za zadanie wywołać chaos i niepewność. Nie pozwólmy na to.
Starajmy się wspólnie o wysoki poziom społecznej weryfikacji treści na naszym portalu. Sprawdzajmy i weryfikujmy informacje w rzetelnych oraz oficjalnych źródłach. Wszelkie próby rozpowszechniania informacji nieprawdziwych raportujmy moderacji.
Startuje nowy rodzaj służby wojskowej. Wiadomo, ile zarobi rekrut.
W czasie szkolenia przyszły żołnierz będzie dostawał pensję w wysokości 4560 zł. Na czas służby kandydat będzie miał również zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie. Służbę będzie można przerwać w każdej chwili.
Podobne linki z tagiem #polska
+7
pokaż komentarz
a w straży miejskiej w Kielcach 3000 brutto minimalna :D Zaraz zabraknie strażników miejskich :P
+54
pokaż komentarz
@pulutlukas: I prawidłowo. Straż miejska powinna zostać zlikwidowana.
0
pokaż komentarz
@Fist_Of_Truth: skoro tak mówisz :) Nie wiem nie znam się :)
-2
pokaż komentarz
@pulutlukas: no tak tyle ze taki rekrut w czasie wojny leci pierwszy na front jako mieso armatnie. By zobaczyć jak przeciwnik walczy i jakie ma taktyki.
+6
pokaż komentarz
@pulutlukas: "Zaraz zabraknie strażników miejskich :P"
źródło: i.kym-cdn.com
-1
pokaż komentarz
@dzikuZplasriku: Tak to jest u ruskich. W armiach nato żołnierz, nawet rezerwy jest na wagę złota.
0
pokaż komentarz
@dzikuZplasriku: zartujesz - jak dla mnie to OBYWATEL kowalski od razu ma pobor i on leci na front zastanawiajac sie po co na to wszustko placi podatki .
+3
pokaż komentarz
Dla porównania w rosji żołdak idący na operację specjalną dostaję od około 3200 pln do ponad 13000 pln jako ochotnik specjals
+13
pokaż komentarz
@niewiempoco: Szkoda że nie dożywa wypłaty, a nawet jeśli to nie ma już co kupić.
+7
pokaż komentarz
@niewiempoco: Ruskiemu sołdatowi przysługuje także darmowy kupon na wybrany sprzęt RTV-AGD
+2
pokaż komentarz
@niewiempoco: *wojnę zbrodniczą
+8
pokaż komentarz
*mało płacą żołdakom w polsce
Wykop: hurr, jak można mało płacić wojakom, jak niby mają bronić tego kraju durr?
*dają lepsze warunki żołdakom w polsce
Wykop: jak mogą tak rozdawać pieniądze, niby za co im tam płacą, a jak taki żołdak zrezygnuje?!
+7
pokaż komentarz
Kasa jest i spanie za darmo oraz wyżywienie, tylko chęci trzeba.Kasa lepsza niż w Amazonie na taśmie
+6
pokaż komentarz
Idealne rozwiązanie dla młodych bez mieszkania i guwnianej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)