„Rozdawnictwo plus”. 14. emerytura a inflacja. Seniorzy dostaną kolejne...

„Rozdawnictwo plus”. 14. emerytura a inflacja. Seniorzy dostaną kolejne...

Kolejne „rozdawnictwo” pustych pieniędzy przez PiS to kolejny wzrost inflacji. To też następny dodruk banknotów. Seniorzy otrzymają 14. emeryturę. Przez to polityczne działanie, by zach…

 •  

  pokaż komentarz

  PiS już się nie kryje. Całe to rozdawnictwo mają sfinansować kredytobiorcy. No bo skoro muszą spłacać kredyty to znaczy, że po pierwsze: ciężko pracują, po drugie: mają z czego spłacać, po trzecie: będą za wszelką cenę walczyć o to, co z takim trudem zdobyli. Można im dopierdzielić ze trzy razy tyle w ratach kredytów. Jak mieli na mieszkania, to niech znajdą na emerytów, bombelki i patologię plus.

  Glapiński wprost mówi, że chodzi o ograniczenie konsumpcji kredytobiorców do minimum egzystencjalnego. Tymczasem Morawiecki zaciera ręce, rozsypuje kolejne miliardy i przerzuca koszty na kredytobiorców.

  Mamy w Polsce niewolnictwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeLpHeR: ufff...jak to dobrze, że nigdy w żadne kredyty czy własną działalność gospodarczą póki co się nie pcham, i nigdy tego nie planowałem robić. (ง✿﹏✿)ง

   Tylko współczuć tym co to byli z pierwszych fal emigracji, już mają ileś tego doświadczenia zawodowego, jakiś majątek uciułali, już coś do stracenia tu mają...i nie mogą ot tak łatwo być sobie racjonalnymi egoistami ( ͡° ʖ̯ ͡°)