Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Porada - co robić, aby zarobić

Cześć Mirki, szukam pomysłu na życie, ponieważ aktualnie nie jestem zadowolony z kierunku, w jakim ono zmierza. Chodzi tutaj szczególnie o aspekt finansowo/karierowy. Krótko o mnie: - 24 lata - Krk - 10k/mies, około 7k jestem w stanie odłożyć - programista Gdyby ktoś 5 lat temu powiedział, że...

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli szukasz pomysłu na życie i jesteś programistą odkładającym 7k miesięcznie i robisz o tym znalezisko na wykopie, to nie wróżę sukcesów życiowych :) Aczkolwiek serdecznie ich życzę :)

 •  

  pokaż komentarz

  @miszor1337
  Siema, też miałem pisać post w podobnym stylu z tym że u mnie pomysłów pełna głowa, jakaś kasa odłożona na ewentualny start biznesu jest ale brak odwagi jeszcze. Mam pomysły na portale które by mogły wypalić, na biznesy większe i mniejsze(produkcja lub usługi), no ale trochę cykor ze mnie ;DD

  Obecnie pracuje fizycznie za 4,5k no i przydałoby się z 2-3k na nadpłatę kredytu (wzięty kilka lat przed pandemią i właśnie rata mi urosła powyżej tego co płaciłem w 2018...;/)

  Wykopie bo może coś ciekawego przeczytam w komentarzach;)))

 •  

  pokaż komentarz

  próbowałeś samobójstwa? Ponoć jak się zabijesz to nie żyjesz i nie masz problemów...jest jednak aspekt taki, że ponoć istnieje życie po śmierci.. piekło niebo i tym podobne urojenia, religijni psychopaci to wyznają, ale cholera wie, ja jeszcze nie umarłem, to nie mogę być precyzyjny w moich twierdzeniach. Ale warto spróbować, raz się żyje.

 •  

  pokaż komentarz

  Myj stopy 3 razy dziennie i pamiętaj zawsze skręcać na wprost