Wojna za naszą wschodnią granicą toczy się również w sieci. Atak Rosji na Ukrainę wywołał lawinę artykułów, informacji i komentarzy. Nie wszystkie doniesienia są jednak prawdziwe, część z nich ma za zadanie wywołać chaos i niepewność. Nie pozwólmy na to.
Starajmy się wspólnie o wysoki poziom społecznej weryfikacji treści na naszym portalu. Sprawdzajmy i weryfikujmy informacje w rzetelnych oraz oficjalnych źródłach. Wszelkie próby rozpowszechniania informacji nieprawdziwych raportujmy moderacji.

Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Rosjanie Bombardują Szkoły i Przedszkola , Stefania - Kalush Orchestra

Zeleński skarży się, że Ruskie strzelają do szkół i przedszkoli, Film o tym kto jest w tych okupowanych Budynkach.

  •  

    pokaż komentarz

    Film niczego nie dowodzi, a w żadnym razie fakt przebywania w tych obiektach nie usprawiedliwia kacapskich działań. Nic nie usprawiedliwia, to bandyci i terroryści, ad setek lat niosący tylko śmierć i zniszczenie. Nie ma już narodu rosyjskiego, to tylko banda zdegenerowanych, skundlonych pod każdym względem, chowanych od dziecka w poczuciu wyższości, kompulsywnych i zakompleksionych jednocześnie niedorozwojów z pretensjami do całego świata. Z bardzo nielicznymi wyjątkami. Nie wierzę, ze mogą jeszcze stać się zdatni do życia między innymi narodami, to się powinno co najmniej izolować od reszty jakimś kordonem sanitarnym, kacapstwo traktować jak cholerę.