•  

  pokaż komentarz

  OPERACJA PSYCHOLOGICZNA COVID-19. METODY ŁAMANIA PSYCHIKI I TWORZENIA PODPORZĄDKOWANIA
  Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona "Stand Up for yourself".
  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.
  To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić. Teraz przedstawię techniki, które są stosowane. W kolejnym artykule remedium.
  TECHNIKI STOSOWANE W OPERACJI COVID-19
  1. Gaslightnining - zaburzanie percepcji rzeczywistości. Ta technika polega na wmawianiu ofiarom, że rzeczywistość, którą widzą nie jest prawdą i że kwestie oczywiste wcale takimi nie są.
  Cechą naturalnej pandemii jest to, że ludzie najpierw obserwują pewne zjawiska a potem zaczyna się mówić o nich w mediach. Tutaj było odwrotnie. Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że jest jakaś pandemia to nikt by nawet tego nie zauważył. Przechodzili byśmy jak dotychczas normalne sezonowe okresy przeziębień i uważali byśmy to za normalne. Gaslightning doprowadził do tego, że znaczna część społeczeństwa zaczęła postrzegać choroby sezonowe dróg oddechowych jako śmiertelne zagrożenie. Gdyby ktoś rok temu powiedział lekarzom, że będą zamykać przychodnie, bo mogą do nich przyjść chorzy ludzie to puknęli by się w głowę. Teraz jednak stało się to częścią nowej percepcji rzeczywistości i zaczyna być uważane za normalne. Zauważcie, że mnóstwo rzeczy, które jeszcze rok temu uważaliśmy za niemożliwe stały się nową normalnością. Już nawet przestajemy kwestionować absurdy, które mnożą się z dnia na dzień.
  2. Wymuszanie narracji. Zdominowanie dialogu społecznego.
  Wymuszanie narracji polega na nieustannym bombardowaniu ofiary określonymi informacjami. Działa to na zasadzie kłamstwa, które powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Nawet ludzie, którzy na co dzień kierują się rozsądkiem zaczynają w ten rozsądek i trzezwą ocenę rzeczywistości wątpić. Zaczynają myśleć: może jednak jest ta pandemia?
  3. Przepowiadanie przyszłości - kreowanie wizji świetlanej przyszłości, która nastąpi po pokonaniu wirusa. Ale jeszcze musimy chodzić w maskach, jeszcze musimy zostać w domu, jeszcze musimy się zaszczepić. TO JESZCZE TYLKO DWA TYGODNIE. Zauważcie, że minął rok od kiedy zostaliśmy zamknięci na dwa tygodnie i granica świetlanej przyszłości coraz bardziej się przesuwa. Wszystko, co dobre ma zdarzyć się w przyszłości, która ciągle jest odsuwana w czasie i która tak naprawdę nigdy może nie nadejść. Ale tego wam wprost nie powiedzą.
  4. Obwinianie ofiary.
  Psychopaci nigdy nie przyznają, że to oni są winni doprowadzenia ofiar do sytuacji bez wyjścia. Nigdy nie przyznają, że to oni stworzyli sytuację, w której ofiary cierpią. Zamiast tego, będą wmawiać ofiarom, że to one są winne obecnego stanu rzeczy. Mówią, my chcieliśmy dobrze, ale to wasza wina, bo chcecie jezdzić na urlopy, bo chcecie się ze sobą spotykać, bo chcecie obchodzić święta. My chcemy dobrze, ale to wasza wina, że się nie stosujecie. Prowadzi to do sytuacji, w której ofiara zaczyna postrzegać swojego oprawcę jako wybawcę z obecnego stanu rzeczy. Ofiara oczekuje, że oprawca znajdzie jakieś rozwiązanie. W ten sposób buduje się uległość.
  5. Izolacja.
  Izolacja jest najlepszą metodą złamania psychiki. Izolację od lat stosuje się w więzieniach wobec najgrozniejszych przestępców i wśród więzniów jest ona uważana za najgorszą karę. Izolacja prowadzi do rozmontowania psychiki, zakwestionowania poczucia własnej wartości, utraty poczucia sensu życia.

  •  

   pokaż komentarz

   @adminek1984 Ofiara pozbawiona kontaktów społecznych popada w apatię i z czasem zgodzi się na wszystko by zmienić taki stan rzeczy.
   6. Atakowanie i ośmieszanie osób, które kwestionują status quo.
   Mamy tutaj do czynienia z ośmieszaniem lekarzy i naukowców dowodzących bezsensu covidowej narracji. Osoby te posiadają mocne argumenty i dowody naukowe na to, że obecna pandemia nie ma naukowych podstaw. Żaden instytut na świecie nie wyizolował do tej pory koronawirusa, na ulotkach testów PCR jest wprost napisane, że nie służą one do diagnozowania koronawirusa. Nie było prowadzonych żadnych badań, czy maseczki powstrzymują transmisję wirusa, nie były prowadzone też żadne badania bezpieczeństwa szczepionek przez niezależne instytuty naukowe. Faktem jest, że pandemia Covid-19 została wykreowana na podstawie testów nie służących do wykrywania koronawirusa. I wszystko inne, co się obecnie dzieje jest tego pochodną. Ludzie z tytułami naukowymi, pionierzy w swoich dziedzinach są ośmieszani i nazywani foliarzami i teoretykami spiskowymi. Jeżeli psychopata chce zniszczyć twoją pozycję i poczucie własnej wartości, zaczyna wpływać na to jak postrzegają ciebie inni. Jest zmasowana akcja pozbawienia autorytetu osób wywodzących się ze środowiska naukowego, kwestionujących covidową narrację. Przedstawianie ich jako zagrożenie a w skrajnych przypadkach pozbawianie prawa do wykonywania zawodu, bez względu na wcześniejsze osiągnięcia.
   7. Zmuszanie do wychwalania oprawcy i uznawania jego zasług.
   Podejmowanie prób zmuszenia społeczeństwa do przyznania, że to co się obecnie dzieje to nie porażka a zasługa rządu i osób utrzymujących obecny stan rzeczy. Bo gdyby nie oni to było by dużo gorzej. Więc albo społeczeństwo uzna to za sukces albo zostaną nałożone na nie sankcje, łącznie z permanentnym zamknięciem.
   8. Utrzymywanie podwójnej narracji.
   Zamykamy - otwieramy - zamykamy - otwieramy - zamykamy
   Po pewnym czasie każda ofiara przyzwyczaja się do stanu rzeczy i zaczyna dostosowywać się do sytuacji. Celem podwójnej narracji jest zaburzenie tego procesu a zaburzenie tego procesu prowadzi do rozkładu psychiki. Już, już zaczynasz się w tym wszystkim urządzać a tu kolejna zmiana narracji, która wybija cię z rytmu, kiedy jesteś krok od stabilności. Powoduje to dezorientację, która ma prowadzić do całkowitego złamania oporu. Pomyślcie, oni będą to z nami robić jeszcze kilka lat. Bądzcie świadomi i przygotowani na to, co się będzie działo. Bądzcie świadomi, że to tylko manipulacja, która ma was złamać, żebyście zgodzili się na wszystko.
   9. Odbieranie radości życia.
   Konstruowanie takiej rzeczywistości, żeby życie nie dostarczało żadnej rozrywki i przyjemności. Zamykanie klubów fitness, restauracji, lasów, odwoływanie świąt i wydarzeń kulturalnych. Ta technika była już stosowana podczas drugiej wojny światowej, kiedy Żydom zabroniono uprawiać sportu, muzyki na żywo i chodzenia do parków. Ma to doprowadzić ofiary do poczucia braku sensu życia, depresji, samobójstw i apatii. Równolegle utrzymywana jest narracja, że jak ofiara będzie wypełniać polecenia psychopaty, będzie się stosować, będzie współpracować, to być może to wszystko zostanie jej zwrócone.
   10. Narcystyczna furia
   Nadreakcja na wszelkie objawy oporu. Pośpiech. Wymuszanie. Wprowadzanie coraz to surowszych sankcji, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem. To typowy objaw reakcji psychopaty wywołany utratą kontroli. Ma na celu zastraszenie jak największej ilości ofiar. Pamiętajcie, żeby nie ulegać strachowi. Jeśli widzicie wprowadzanie coraz większego ucisku to znaczy, że oni się boją. Boją się stracić kontrolę. Najlepszym rozwiązaniem jest stawienie biernego oporu.
   11. Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności.
   Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności odbywa się przez brak reakcji na cierpienia ofiary. Ma to dać ofierze poczucie i przekonanie, że nieważne co zrobi to i tak nie ma znaczenia i i tak niczego nie zmieni. Dobitnym przykładem zastosowania tej techniki było wprowadzenie lockdownu w dniu międzynarodowego Marszu o Wolność.

  •  

   pokaż komentarz

   Żaden instytut na świecie nie wyizolował do tej pory koronawirusa

   @adminek1984: kto te p@@$#@#enie plusuje xD

  •  

   pokaż komentarz

   @adminek1984: tak samo jak wojna na Ukrainie i te nagłówki

  •  

   pokaż komentarz

   @adminek1984: A podasz źródło tych jakże cennych informacji? Bo wyglada mi to na wyciągnięte z jakiegoś bardzo wiarygodnego bloga.

  •  

   pokaż komentarz

   @adminek1984: to jest oczywiste dla każdego z przynajmniej 2 komórkami mózgowymi. Ale wykopowe kowidalki @mrChivas @mindblob maja tak zakręcone w głowie ze nie sa w stanie odróżnić prawdy od fikcji.

  •  

   pokaż komentarz

   @adminek1984: Dodałem to na fb i dostałem od razu bana czyli to wszystko prawda xD

  •  

   pokaż komentarz

   Odbieranie radości życia.

   @adminek1984:

   źródło: gw Wilgocki Dopóki się nie zaszczepicie, rząd powinien wam odebrać cały smak życia 2021-08-09.png

  •  

   pokaż komentarz

   : to jest oczywiste dla każdego z przynajmniej 2 komórkami mózgowymi. Ale wykopowe kowidalki @mrChivas @mindblob maja tak zakręcone w głowie ze nie sa w stanie odróżnić prawdy od fikcji.

   @ej-no-nie-przesadzaj: XD

  •  

   pokaż komentarz

   @skarpetyodyna: no wiesz spiseg. Gdyby nie wiadomosci to by nie bylo covid.

  •  

   pokaż komentarz

   @maroLem87

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: ei_1653037753907.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Ależ brednie
   @Frater:
   - czy uważasz, że należy na całą Polskę ogłaszać, że na jakiegoś wirusa umarła osoba 17 letnia (pierwsza młoda osoba która zmarła z pozytywnym testem), niepełnosprawna od urodzenia (porażenie mózgowe) z licznymi chorobami (otyłość nadciśnienie i wiele innych spowodowanych niepełnosprawnością)? takich absurdalnych sensacyjnych informacji była cała masa - szczególnie na początku tego cyrku
   - czy uważasz, że należy zamykać cały kraj, bo 3 osoby są zakażone jakimś nie całkiem nowym wirusem, o którym praktycznie nic nie wiemy?
   - czy uważasz, że gdy ludzie są chorzy należy im uniemożliwić podjęcie leczenia?
   - czy uważasz, że należy w kółko pokazywać "eksperta" którego żadne wypowiedzi się praktycznie nie sprawdziły?
   - czy uważasz, że należy nazywać szurem każdego naukowca nawet z wieloma tytułami, który nie zgadza się z oficjalną narracją

   Więcej ludzi umrze/umarło z powodu absurdalnej koronopaniki i polityki walki z covid, niż z powodu samego wirusa (nie każdy, kto umarł z pozytywnym testem, umarł z powodu koronawirusa - wiele takich osób nie umarłoby, gdyby nie panika koronawirusowa i brak leczenia wcześniejszych chorób)

  •  

   pokaż komentarz

   7. Zmuszanie do wychwalania oprawcy i uznawania jego zasług.

   @adminek1984: Tak mi się skojarzyło:

   Minister Zdrowia Adam Niedzielski otrzymał nagrodę Wizjonerów Zdrowia.

   https://dziennikzachodni.pl/minister-zdrowia-adam-niedzielski-otrzymal-nagrode-wizjonerow-zdrowia-wydarzenie-wywolalo-w-internecie-fale-komentarzy/ar/c1-16163051

   źródło: pbs.twimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   @adminek1984: A teraz pytanie za sto punktów, czy podobnie można powiedzieć o obecnej narracji i wyzywaniu wszystkich co patrzą trochę bardziej krytycznie, od ruskich onuc?

   Mamy przecież narrację jak szur to ruska onuca. Fajnie jakby ludzie zaczęli łączyć zdarzenia na bieżąco albo z wyprzedzeniem, a nie dopiero po fakcie kiedy mleko już się rozlało.

  •  

   pokaż komentarz

   @Frater: @abcasdf: @maroLem87:

   A gdzie wyście byli przez ostatnie 2 lata? Obudziliście się z jakiejś hibernacji czy ki czort? To jest tekst pisany chwilę po wrzuceniu covida w media - nawet jest w tekście "rok temu" czyli tekst jest już stary.

   Jak w tv cisnęli z tym Bergamo to na drugi dzień już to zaorali, że pokazują ofiary trzęsienia ziemi, potem jakiś debil w TV powiedział "pomyliliśmy materiały" - ee no to wszystko SPOKO. Po takich cyrkach już byłem pewny w 100% że to będzie wał nad wały.
   Potem weszły testy - koszt jedyne 500 ziko - pamiętacie to? ( ͡º ͜ʖ͡º)
   A pamiętacie też to, że ci co wynaleźli te testy ...na LATA przed covidem (nie jeden gość tylko grupa badaczy) ostrzegali, że test nie wykrywa stricte covid19 tylko jakieś tam "części RNA" koronawirusa ale nie ma możliwości zrobić testu na KONKRETNEGO koronawirusa bo do tego trzeba laboratorium i paru odczynników.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Koronawirusy

   Zaczęli cisnąć w mediach CO JEBUTNĄ GODZINĘ o ilości zgonów i nowych chorych... tzn "chorych" bo test wyszedł pozytywnie ¯\_(ツ)_/¯. A kto umierał "na covida"? Ludzie starzy, schorowani, pozbawieni możliwości normalnego leczenia, często nie diagnozowano nawet innych chorób - zmarł? COVID! PREMIA! ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

   Potem obiecali, że "po wynalezieniu szczepionki" wszystko wróci do normy. Szczepionka się pojawiła i co? No okazało się, że nie działa od razu, albo "działa" po drugiej dawce, a potem już pojechali po bandzie i jazda z regularnym szprycowaniem. Kto się nie zaszprycował to do domowego sztumu albo nie miał wstępu tu czy tam.

   Ile osób zmarło bo nie miało opieki medycznej? Ile osób zostało samych sobie, bo całe oddziały szpitalne musiały iść na kwarantannę? Tysiące rodzinnych tragedii - zakaz odwiedzania w szpitalach, zakaz rodzinnych pogrzebów, natychmiastowa kremacja osób które były "pozytywne" - tak tak TESTOWALI NAWET ZMARŁYCH i robili to nawet w moim szpitalu. To nie jest żadna teoria spiskowa DO c?!@# WACŁAWA! Mój wujek zmarł na zawał i zrobili mu test PO ZGONIE > w karcie miał wołem napisane COVID i cyk kremacja. j#@%Ć TYCH CO LEJĄ NA TE FAKTY.

   Potem olali to czy ktoś się zaszprycował czy nie i ile razy - najważniejszy był gówno-test. I to działało jeszcze w tym roku - JAK MOŻNA O TYM ZAPOMNIEĆ TAK SZYBKO?!

   Sam stałem się "ofiarą systemu" jak mi przesunęli drobny zabieg operacyjny "bo covid" o 3 lata. Za rok miałem mieć ten zabieg i dostałem info, że żeby mnie wpuścili na oddział to muszę się najpierw W PEŁNI (3x) zaszprycować ლ(ಠ_ಠ ლ). Ciekawe ile zabiegów odwołano albo przesunięto przez ten wymóg.. bo jakim cudem ktoś, kto się nie szczepił od samego początku akcji szczepień, nagle weźmie trzy dawki └[⚆ᴥ⚆]┘.
   Znowu przesunęli mi zabieg o kolejny rok - na 2024 "ale termin nie jest ostateczny". Poszedłem do chirurga prywatnie - przed "srandemią" taki zabieg kosztował MAX 4 tysiące u super-duper-mega-znanego/sławnego chirurga. Dzisiaj trzeba wyłożyć ponad 10k.

   Inflacja? Wzrost kosztów? Uwierzyłbym w takie bajki, gdybym nie wiedział ile zarabiali lekarze w czasie pandemii.. Przecież wizyty prywatne były nadal prowadzone w czasie srajdemii - tylko ceny skoczyły właśnie 2-3x. Teraz za głupią tele-poradę czy tam tele-wizytę prywatnie trzeba dać nie raz ponad 300 stówy. 300 stówy za możliwość kontaktu przez telefon/internet z lekarzem (╯°□°)╯︵ ┻━┻.

   Ile zarobiły Chiny na produkowaniu chuja-wartych maseczek bez certyfikatów?
   Ile zarobiły i nadal zarabiają firmy Gatesa (chyba wykupił wszystkie w USA) produkujące te gówno-testy?
   Ile zarobiły koncerny produkujące gówno-wartą (jak już dzisiaj wiadomo przecież) szczepionkę?

   Ściema jakiej jeszcze świat nie widział. Tyle w temacie. Rozpisywałyby się zapewne o tym książki historyczne w przyszłości ale znając życie - wszystko będzie cenzurowane z grubej rury.

   A od jesieni powtórka z rozrywki (づ•﹏•)づ czyli znowu "fale", lokdałny i obowiązkowe szczepienia - może tym razem co miesiąc A CO!

  •  

   pokaż komentarz

   złości - kreowanie wizji świetlanej przyszłości, która nastąpi po pokonaniu wirusa. Ale jeszcze musimy chodzić w maskach, jeszcze musimy zostać w domu, jeszcze musimy się zaszczepić. TO JESZCZE TYLKO DWA TYGODNIE. Zauważcie, że minął rok od kiedy zostaliśmy zamknięc

   @adminek1984:

   Manipulacją i inżynierją społeczną to jest ten tekst i to, że tacy ludzie jak ty w to wierzą i dalej publikują, wystarczy napisac wyimaginowanego dr. miszigen w stanie USa i już dla bałwana to autorytet, chociaż kłuci się to z rzczywistością, na covid zmarło w POLSCE rocznie 100k wicej niż w poprzednich latach, jak k?%@a niby nie dało by się tego nie zauwaćyć?
   W korei pólnocnej masz teraz epidemie, co kore połnocna tez potrzebuje ludzi oszkiwać?

   Jedymi zminipulowanymi są tu ludzie tacy jak ty, zakłamujący rzeczywistość...

  •  

   pokaż komentarz

   A gdzie wyście byli przez ostatnie 2 lata? Obudziliście się z jakiejś hibernacji czy ki czort? To jest tekst pisany chwilę po wrzuceniu covida w media - nawet jest w tekście "rok temu" czyli tekst jest już stary.

   @Wasz_Pan: Ale ja nie pytam o Twoje odczucia, tylko o to kto to napisał. Ekscytujesz się jakbyś był na grzybach.

  •  

   pokaż komentarz

   na covid zmarło w POLSCE rocznie 100k wicej niż w poprzednich latach

   @wesolymaruda: Możesz mi powiedzieć, skąd ty masz te informacje? Przez dwa lata w Polsce oficjalnie na covid 19 zmarło chyba poniżej 25tys ludzi, co daje po 12tys rocznie. Skąd ty te brednie masz?

  •  

   pokaż komentarz

   oficjalnie na covid 19 zmarło chyba poniżej 25tys ludz

   @podatnik_fundator: tak konkretnie to 85 880 osób, ale po pierwsze to nadal nie 100k ROCZNIE jak napisał @wesolymaruda: a po drugie nasze statystyki zgonów to można do śmieci wyrzucić, bo nie za bardzo zgadzają się z innymi podobnymi państwami, nasza śmiertelność to ~2% gdzie dla Czech wychodzi 1%, Portugalia 0,5% wszystko było wrzucane jako zgon na covid, bo była za to ekstra kasa ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   tak konkretnie to 85 880 osób

   @Kajtosz: No coś ty. Chyba liczysz zgony na covid 19 i z covid 19. Przecież tych z covid nie możemy podpinać do statystyk, bo ktoś z drabiny spadł i kark skręcił, czy dostał zawału.

  •  

   pokaż komentarz

   Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że jest jakaś pandemia to nikt by nawet tego nie zauważył. Przechodzili byśmy jak dotychczas normalne sezonowe okresy przeziębień i uważali byśmy to za normalne.

   @adminek1984: No ale nigdy nie miałem grypy która trwała cały tydzień, mając równocześnie wysoką temperaturę. 42 lata żyję.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @podatnik_fundator: skąd ty masz swoje dane, k?@@a jak można być tak głupim człowiekiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kajtosz: Niemcy i reszta europy miały o 3% ponad normatywne zgony więc skończ p$%#@%$ić głupoty, szwajcarja miała 1% a w POLSCE zgonów ponadnormatywnych na covid rozczynie było ponad 120k

   szkoda nawet strzępić ryja na kretynów, ludzie wzięli i umarli od tak bez powodu... epidemii nie było... coz debile.

  •  

   pokaż komentarz

   k@#@a jak można być tak głupim człowiekiem?

   @wesolymaruda: Skoro ja jestem głupim człowiekiem, to ty kurwa, kim jesteś? Dane z MZ

   źródło: zgony_podzial.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Pandemia COVID-19 jest jednym z najbardziej zmanipulowanych wydarzeń dotyczących chorób zakaźnych w historii, charakteryzującym się oficjalnymi kłamstwami w niekończącym się strumieniu kierowanym przez biurokracje rządowe, stowarzyszenia medyczne, rady lekarskie, media i agencje międzynarodowe.[3,6,57] Jesteśmy świadkami długiej listy bezprecedensowych ingerencji w praktykę medyczną, w tym ataków na ekspertów medycznych, niszczenia karier lekarskich wśród lekarzy odmawiających udziału w zabijaniu swoich pacjentów oraz masowej regimentacji opieki zdrowotnej, kierowanej przez niewykwalifikowane osoby o ogromnym bogactwie, władzy i wpływach.

  Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych prezydent, gubernatorzy, burmistrzowie, administratorzy szpitali i biurokraci federalni ustalają sposoby leczenia nie na podstawie dokładnych informacji opartych na badaniach naukowych czy nawet doświadczeniu, ale raczej po to, by wymusić akceptację specjalnych form opieki i "profilaktyki" - w tym remdesiviru, stosowania respiratorów, a w końcu serii w zasadzie niesprawdzonych szczepionek z posłańców RNA. Po raz pierwszy w historii leczenia medycznego protokoły nie są formułowane w oparciu o doświadczenie lekarzy leczących z powodzeniem największą liczbę pacjentów, ale raczej osób i biurokracji, które nigdy nie leczyły ani jednego pacjenta - w tym Anthony'ego Fauci, Billa Gatesa, EcoHealth Alliance, CDC, WHO, państwowych urzędników zdrowia publicznego i administratorów szpitali[23,38]._

  Media (telewizja, gazety, czasopisma itp.), towarzystwa medyczne, państwowe izby lekarskie i właściciele mediów społecznościowych uznali się za jedyne źródło informacji o tej tak zwanej "pandemii". Strony internetowe zostały usunięte, wysoce wiarygodni i doświadczeni lekarze kliniczni oraz eksperci naukowi w dziedzinie chorób zakaźnych zostali zdemonizowani, kariery zostały zniszczone, a wszystkie informacje odbiegające od rzeczywistości zostały nazwane "dezinformacją" i "niebezpiecznymi kłamstwami", nawet jeśli pochodzą od najlepszych ekspertów w dziedzinie wirusologii, chorób zakaźnych, krytycznej opieki pulmonologicznej i epidemiologii. Takie zaciemnianie prawdy ma miejsce nawet wtedy, gdy informacje te są poparte obszernymi cytatami naukowymi pochodzącymi od najbardziej wykwalifikowanych specjalistów medycznych na świecie.[23] Co niewiarygodne, nawet takie osoby jak dr Michael Yeadon, emerytowany były główny naukowiec i wiceprezes działu naukowego firmy farmaceutycznej Pfizer w Wielkiej Brytanii, który oskarżył firmę o stworzenie niezwykle niebezpiecznej szczepionki, są ignorowane i demonizowane. Co więcej, on i inni wysoko wykwalifikowani naukowcy stwierdzili, że nikt nie powinien przyjmować tej szczepionki......
  ciąg dalszy https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9062939/

  źródło: ldxkaxoxdzk81.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  "Foliarze" mówili od początku - tu nie chodzi o wirusa, tylko o kontrolę. Spanikowane bydło wykupiło zapas papieru do dupy bo apokalipsa idzie. Dali sobie wmówić że trzeba nosić maseczki na świeżym powietrzu bo babcię zabijesz..

  Generalnie kadra kierownicza naszej planety udowodniła prostym ruchem że większość społeczeństwa to naprawdę bezmyślne bydło którym można dowolnie sterować. Nikogo absolutnie nie trzeba do niczego przekonywać, czy namawiać. Wystarczy kij z marchewką i można wodzić za nos w dowolnym kierunku. Masowa histeria miliardów ludzi na całym świecie i mimo że narracja zmieniała się nawet kilka razy dziennie, to bydłu to nie przeszkadzało, widocznie był w tym jakiś sens.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: 281136904_3041284929468687_7874269570784359748_n.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Zaraza wojna głód a co będzie dalej? Pewna grupa powie że będą bogaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna