Wojna za naszą wschodnią granicą toczy się również w sieci. Atak Rosji na Ukrainę wywołał lawinę artykułów, informacji i komentarzy. Nie wszystkie doniesienia są jednak prawdziwe, część z nich ma za zadanie wywołać chaos i niepewność. Nie pozwólmy na to.
Starajmy się wspólnie o wysoki poziom społecznej weryfikacji treści na naszym portalu. Sprawdzajmy i weryfikujmy informacje w rzetelnych oraz oficjalnych źródłach. Wszelkie próby rozpowszechniania informacji nieprawdziwych raportujmy moderacji.
Neonaziści walczą przeciwko Ukrainie. Dziennik dotarł do poufnego raportu

Neonaziści walczą przeciwko Ukrainie. Dziennik dotarł do poufnego raportu

@sidhe polsatnews.pl #europa #rosja #ukraina #wojna

Prezydent Rosji Władimir Putin swoją agresję na Ukrainę tłumaczy chęcią "denazyfikacji" tego kraju. Tymczasem wewnętrzne dokumenty niemieckiej Federalnej Służby Wywiadowczej (BND) wskazują, że wojska rosyjskie wspierane są w Ukrainie przez rosyjskie prawicowe ugrupowania ekstremistyczne -...

 •  

  pokaż komentarz

  Zawsze jest jakaś cześć nazistow w każdym środowisku, również w armii. Tak wogole wpiszcie sobie w googla dowolny kraj ze słowem nazi to wam wyskoczy.
  I z tego można urobić najtańszą propagandę dla plebsu.

 •  

  pokaż komentarz

  Przypomnę jeszcze raz ze Putin moglby zacząć spokojnie denazyfikowac swiat od ludzi ze swojego bliskiego otoczenia- Dmitrij Utkin, leader wagnerowców nawet się niespecjalnie z sympatiami ukrywa

  źródło: E6A6F527-B9AD-4B3C-A795-75421812E7B8.jpeg