Strengthening Global Systems to Prevent and Respond to High-Consequence...

Strengthening Global Systems to Prevent and Respond to High-Consequence...

Pandemia ospy małp już w 2021 r. jako ćwiczenie symulacyjne na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa - wybuch epidemii w maju 2022 r. Oto dwie rzeczy, które bezsprzecznie dowodzą, że ta obecnie rzekomo rozpoczynająca się pandemia ospy małpiej została zaplanowana już kilka lat temu:

 •  

  pokaż komentarz

  Pandemia ospy małp już w 2021 r. jako ćwiczenie symulacyjne na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa - wybuch epidemii w maju 2022 r.

  Oto dwie rzeczy, które bezsprzecznie dowodzą, że ta obecnie rzekomo rozpoczynająca się pandemia ospy małpiej została zaplanowana już kilka lat temu:

  Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła już we wrześniu 2019 roku szczepionkę przeciwko ospie wietrznej i małpiej, wyprodukowaną przez firmę Bavarian Nordic. Można o tym przeczytać dość oficjalnie na stronie internetowej FDA:

  https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-live-non-replicating-vaccine-prevent-smallpox-and-monkeypox

  Stany Zjednoczone zamówiły już szczepionkę za 119 milionów dolarów i złożyły wstępne zamówienie na kolejne 180 milionów dolarów.

  ▪️ W marcu 2021 roku na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa odbyła się gra symulacyjna - podobna do wydarzenia z 201 roku, które miało miejsce krótko przed konferencją Corona - w której symulowano globalną pandemię małpiej ospy:

  https://www.nti.org/analysis/articles/strengthening-global-systems-to-prevent-and-respond-to-high-consequence-biological-threats/

  Fikcyjna "pandemia" kończy się, według przećwiczonego scenariusza, 3 miliardami zarażonych i 270 milionami zmarłych na całym świecie - w okresie od maja/czerwca 2022 do grudnia 2023 roku: zmodyfikowanym genem szczepem ospy małpiej wypuszczonym przez terrorystów (kto tu jest terrorystą, wiemy).

  Dla nas jest bardziej niż krystalicznie jasne, co jest tu grane. Bo naprawdę nie ma nic bardziej oczywistego niż to. Przedstawiciele Głębokiego Państwa otwarcie o tym informują, nie ukrywają tego i zapowiadają wszystko z wyprzedzeniem. Czy teraz masy się za nim opowiedzą, czy też w nadchodzącym teście IQ poniosą sromotną porażkę? Obawiam się, że to drugie...

  więcej analiz i informacji za darmo
  https://t.me/DanielPrinzOffiziell

 •  

  pokaż komentarz

  Opracowany w porozumieniu z ekspertami technicznymi i politycznymi, fikcyjny scenariusz ćwiczeń przedstawiał śmiertelną, globalną pandemię z udziałem niezwykłego szczepu wirusa ospy małpiej, który po raz pierwszy pojawił się w fikcyjnym kraju Brinia i rozprzestrzenił się na całym świecie w ciągu 18 miesięcy. Ostatecznie scenariusz ćwiczeń ujawnił, że początkowa epidemia była spowodowana atakiem terrorystycznym z użyciem patogenu opracowanego w laboratorium przy nieodpowiednich przepisach dotyczących bezpieczeństwa biologicznego i biologicznego oraz słabym nadzorze. Pod koniec ćwiczenia fikcyjna pandemia spowodowała ponad trzy miliardy przypadków i 270 milionów ofiar śmiertelnych na całym świecie.

  Dyskusje podczas ćwiczenia planowego przyniosły szereg cennych spostrzeżeń i kluczowych ustaleń. Co najważniejsze, uczestnicy ćwiczeń zgodzili się, że pomimo ulepszeń wynikających z globalnej reakcji na COVID-19, międzynarodowy system zapobiegania pandemii, wykrywania, analizowania, ostrzegania i reagowania jest żałośnie niewystarczający, aby sprostać obecnym i przewidywanym przyszłym wyzwaniom. Luki w międzynarodowej architekturze bezpieczeństwa biologicznego i gotowości na wypadek pandemii są rozległe i fundamentalne, podważając zdolność społeczności międzynarodowej do zapobiegania i montowania skutecznych reakcji na przyszłe zdarzenia biologiczne – w tym te, które mogą odpowiadać skutkom COVID-19 lub powodować znacznie większe szkody ciężki : silny.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora