Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Odrzucony przez kobiety

Cześć! W tym roku kończę 38 lat. Nigdy nie byłem z żadną kobietą, nigdy nie uprawiałem seksu, a nawet się nie całowałem. Jestem odrzucany przez wszystkie napotkane kobiety ze względu na mój nieatrakcyjny wygląd, z którym nic nie mogę zrobić. Każda z nich woli umówić się z kimś wysokim i...

 •  

  pokaż komentarz

  @odrzucony1985 Przestań się mazać i zrozum że kobiety i ich gadzie mózgi tak naprawdę nie potrafią kochać. Seks można mieć za pieniądze, a większość facetów w stałych związkach jest tylko bankomatami. Po pojawieniu się dziecka seks jest mocno koncesjonowany, i jest formą kija i marchewki. Generalnie relacje z kobietami są mocno przereklamowane. Jest o wiele więcej bardziej pasjonujących rzeczy do robienia w życiu.

 •  

  pokaż komentarz

  Powiem ci OPie jak to w praktyce wygląda. Kończysz dobre studia, nieźle zarabiasz, morda też w miarę ale i tak jesteś skazany obecnie na samotność. Instalujesz tindera, masz tam 3 pary, umawiasz się z jedną samotną madką. Wchodzisz jej na chatę, a tam nasrane. Wszędzie syf, kurz, plamy po żarciu, karma kota się wala w każdym zakamarku. Ona wygląda gorzej niż potwór, tłuszcz jej zwisa pod brodą - przyrodzenie cofa ci się pod wątrobę na sam widok. Rozmowa z patologią jest jak z kamerą wśród zwierząt, w końcu z ciekawości pytasz ile ma par na tinderze. Ona pokazuje ci telefon z 200 parami i setką napaleńców piszących jej o tym jaka jest piękna. Później temat schodzi na liczbę jej partnerów seksualnych - a ona sama nie potrafi się przyznać ilu ich było bo nie potrafi liczyć do 100. Jeszcze trochę polityki i dowiadujesz się, że socjal jest potrzebny i bardzo dobrze, że ma 500+, a w ogóle to ona jest feministką i chce aby jej dwie córki też takie wyrosły...

  Wychodzisz z niesmakiem, myśląc co się stało z tym światem i społeczeństwem i dlaczego tak ciężko zap@%!$@?asz pod przymusem pisowskim na takich ludzi.

  It's Over. Dla tych kobiet jesteś gównem, mimo że to właściwie one same nim są.

  #tinder #przegryw #zwiazki

 •  

  pokaż komentarz

  Skup się na zarabianiu a sex kup, kup sobie ładne ciało bez bagażu i co tydzień inne.

 •  

  pokaż komentarz

  chyba zrobię dla was przegrywy poradnik od zwykłeo normika, który mimo ups and downs ogarnia. Wszystko jest w psychice, wizerunku który sami kreujecie, kreowaniu odbioru. Nie powiem o divach i tinderze bo mam już żonę i takie tam bombelki. Mam wrażenie, że w życi to samo się sprawdza czy chodzi o dupy czy o hajs. Wszystko zaczyna się w głowie.

 •  

  pokaż komentarz

  @odrzucony1985 Kobiety szukają ładnych partnerów po to, by jej dzieci, a w szczególności dziewczynki były ładne. To z bardzo wysokim prawdopodobieństwem zapewni dziewczynce życie na poziomie. Kobiety w dużej mierze dla mężczyzny są absolutnie nieprzydatne w życiu. Swoją opinię opieram o długoletnie i różnorodne doświadczenie życiowe. Przebiegłe, bezlitosne, zakłamane istoty. Są wyjątki, jak to w życiu bywa. Jednakże szukać trzeba bardzo długo. Mógłbym jeszcze dużo pisać w tym temacie. Musisz patrzeć na kobiety, jak na osobny gatunek. Wówczas wszystko staje się prostsze. Oczywiście jest to uproszczenie, które jednak w większości tłumaczy mechanizmy.