ABW ocenzurowało stronę publikującą emaile rządu ze skrzynki Dworczyka

ABW ocenzurowało stronę publikującą emaile rządu ze skrzynki Dworczyka

@mq1 zaufanatrzeciastrona.pl #polska #poufnarozmowa #neuropa #polityka #dworczykgate

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zleciła polskim operatorom telekomunikacyjnym zablokowanie strony poufnarozmowa.com, powołując się na zagrożenie dla obronności, bezpieczeństwa państwa i porządku publicznego. Skąd ten dziwny ruch?

 •  

  pokaż komentarz

  ręce opadają, pisowskie miernoty wzorce czerpią z rosji.

  •  

   pokaż komentarz

   @pabloablo: Dlatego tych zdrajców trzeba wywieźć na taczkach i nie nabierać się na pisowską propagandę, że opozycja zła, nic nie może, blabla i PiS będzie rządził wiecznie.

   PiS ma 30%, w tym momencie w większości to betonowy elektorat. Ich nie obchodzi nic, poza tym żeby rząd dał do miski parę groszy do emerytury.

   Nie dajcie sobie wmówić, że potężne 30% to więcej od 70%.

   Wszystkie nowe sondaże pokazują jasno - zjednoczona opozycja dostaje bez problemu ~50% głosów, co pozwoli na rozliczenie tych złodziei i samodzielne (koalicyjne) rządy.
   Raz jeszcze powtórzę - nie dajcie się nabrać pisowskiej propagandzie z tekstami "nikt nikogo nie rozliczy", bo dowody do śledztw przeciwko pisowskim przestępcom są już zebrane i czekają na zmianę władzy.

   W Korei Południowej skazano byłą premier na 22 lata więzienia. W Polsce też skazywano, kryminalistów (opieram się tylko na wyroku sądu!!!) Kamińskiego i Wąsika za przekroczenie uprawnień, ale przyszedł Duda i ich ułaskawił, żeby znów mogli być na czele służb, a te żeby mogły podsłuchiwać nielegalnie Polaków.

   Albo zjednoczone listy opozycyjne i powolny powrót do cywilizacji, albo aurytaryzm PiSu i dalsze niszczenie kraju i finansów na całego.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: Ta, zjednoczenie opozycji xD. To jest dopiero obłuda, dogadać się na listy, a potem każdy w swoją stronę. Chyba nie wierzysz w koalicje np zandberga z korwinem, czarzastym a trzaskowkim pod wodzą Tuska?

  •  

   pokaż komentarz

   @predicat: mamy i pierwszego! Witam i zapraszam do wyjazdu na wschód, Białoruś i Rosja czekają z pisowskim mirem

   W Izraelu opozycja od prawa do lewa (razem z Partią Arabów xD) dogadała się na stworzenie koalicji po wyborach, żeby przejąć rządy po Netanjahu

   To p%%%$?%enie że się nie da, na nikogo normalnego nie zadziała (a pisowcy z antyunijnymi onucami z Solidarnej Polski już mogą miec koalicję? xD)

   Po raz pierwszy w historii PiSowcy będą mieli procesy karne za publicznie (i nie tylko) popełniane przestępstwa. Część dowodów jest publicznie dostępna, nikogo nie oszukacie że "nic się nie stało"

  •  

   pokaż komentarz

   @predicat: zjednoczona opozycja chyba nie obejmuje konfy wiec nikt z Korwinem dogadywac sie nie bedzie musial. co do Zandberga i jego Razemkow to masz troche racji - oni i ich ciagly boldupy o "libkow" jest duza przeszkoda w zjednoczeniu

  •  

   pokaż komentarz

   @pabloablo: ja nie mam szacunku do Polityków i politycznych ćpunów bo nawet gdyby PO czy SLD wygrało wybory to i tak by nie obniżyli sobie pensji bo PIS ja podwyższył. Więc odpuść sobie narzekanie na zjebów z PIS bo jesteś taki sam i żadna partia która wygra nie obniży pensji polityków czy zniesie uchwały które im na rękę. Politycy będą robili to samo co teraz PIS bo to swoi kolesie będą te same Pisowskie metody jak to określiłeś

   źródło: d-art.ppstatic.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @zerohedge: ich pensje to i tak najmniejszy z problemów w budżecie tego kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @Artoth: przydało by się stwierdzać że to politycy są problemem a nie partie - bo tutaj nie ma żadnych standardów gdy wszyscy razem zidentyfikujemy problem którym są politycy a nie partie. To może wreszcie ich byśmy zreformowali - bo ten proceder będzie trwał nadal niezależnie od partii. A oni sami będą nas szczuli na siebie abyśmy się wzajemnie nap%!%%!$ali i to jest bezcelowe a oni mogą sobie robić co chcą

  •  

   pokaż komentarz

   @zerohedge: wiekszosc narodu to jakaś wypadkowa z niewiedzy i braku zainteresowania. Fajnie by było mieć jakąś sensowną klasę polityczna ale już się pogodzilem

  •  

   pokaż komentarz

   Raz jeszcze powtórzę - nie dajcie się nabrać pisowskiej propagandzie z tekstami "nikt nikogo nie rozliczy", bo dowody do śledztw przeciwko pisowskim przestępcom są już zebrane i czekają na zmianę władzy.

   @BeSmarter: PiS też miał dowody na przekręty PO, też wtedy była mowa o rozliczaniu tuskowych złodziei... i jak dotąd nikogo nie rozliczyli. A tak się niby nienawidzą. k%$@a k%$@a łba nie urwie.

   Nie dajcie sobie wmówić, że potężne 30% to więcej od 70%.
   Problem w tym, że te 70% nie zagłosuje na jedną partię opozycyjną - bo wszystkie inne partie są albo mało popularne albo (niemal?) tak samo c%@??we jak pis (vide PO/KO).

  •  

   pokaż komentarz

   PiS też miał dowody na przekręty PO, też wtedy była mowa o rozliczaniu tuskowych złodziei... i jak dotąd nikogo nie rozliczyli. A tak się niby nienawidzą. k!?$a k!?$a łba nie urwie.

   @belzebup: A może po prostu nie wymienili tych mitycznych przekrętów? Może PiS po prostu oszukał Polaków po raz kolejny?

   Jak to jest że są w stanie umarzać śledztwa przeciwko nielegalnym wyborom kopertowym?
   Przeciwko majątkowi Obajtka, który z pensją wójta kupował wiele nieruchomości?
   Przeciwko podsłuchiwaniu opozycji i ludzi, którzy nie mają prowadzonych spraw karnych?
   Przeciwko rozkradzeniu Funduszu Sprawiedliwości przez bandę Ziobry?

   To są konkretne sprawy, konkretne paragrafy.

   Problem w tym, że te 70% nie zagłosuje na jedną partię opozycyjną
   70% nie, ale 50%+ już tak, ostatnio byl słynny wariant 2 list opozycyjnych i wg obecnej ordynacji wyborczej opozycja miała w tym wariancie WIĘCEJ mandatów niż przy jednej wspólnej liście.

  •  

   pokaż komentarz

   z rosji.

   @pabloablo: sam sobie odpowiedziałeś kto te maile tworzy

   źródło: 000_Trolle.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: powiedz to tym którzy nie chodzą na wybory, to oni są największym problemem.

   Karakanów z przystawkami na samodzielnych rządzących teraz wybrała nieco ponad 1/4 uprawnionych a poprzednio było to prawie 1/5. Dla 2019 r. w przełożeniu na liczby wybrało ich koło 8 mln, prawie 10,5 mln chciało innej władzy, a 11,5 mln na nich nie było. Zakładając poziom frekwencji występujący w kraju z obowiązkowymi wyborami (88,38% - wybory parlamentarne w Belgii w 2019 r.) to wychodzi na to że z przyczyn innych niż siła wyższa na głosowanie nie idzie aż 10,2 mln Polaków. W ostatnich prezydenckich wyszło to tak że 1/3 chciała pisowca, 1/3 opozycyjnego kandydata z najmniejszymi szansami na pokonanie go, a 1/3 miała wszystko gdzieś.

   Dlatego jestem zdania, że wybory powinny być nie tylko prawem, ale i obowiązkiem obywateli.

  •  

   pokaż komentarz

   Ta, zjednoczenie opozycji xD. To jest dopiero obłuda, dogadać się na listy, a potem każdy w swoją stronę. Chyba nie wierzysz w koalicje np zandberga z korwinem, czarzastym a trzaskowkim pod wodzą Tuska?

   @predicat: dotrze do was w końcu, że wspólna lista nie oznacza wspólnych rządów?
   Tylko łatwiej będzie potem całej opozycji, jak będzie mieć 270 głosów a nie 221.
   Na tym skorzystać może każda startująca razem partia, o ile wystawia ludzi mających szanse na poparcie.

 •  

  pokaż komentarz

  Rok po pierwszym wycieku sprawa na tyle spowszedniała, że na stronę zaglądali zapewne już tylko najbardziej ciekawscy i zaangażowani dziennikarze. Znalezione tam materiały opracowywali, ale nie spodziewamy się, by ruch w witrynie był duży – większość dystrybucji treści odbywała się przez media, opisujące grzeszki i afery rządzących. Dziennikarze blokadę dostępu bez problemu ominą, a dopisanie strony do „czarnej listy” pewnie przyniesie jej przynajmniej chwilowy wzrost popularności.

  Nic dodać, nic ująć.

  •  

   pokaż komentarz

   Nic dodać, nic ująć.

   @Tym: Generalnie to średnio. "Rządowe" blokady rzadko kiedy są jakieś niesamowicie zaawansowane i nie-do-przejścia, bo i nie taki jest ich cel - nie ma na tym świecie firewalla który zablokuje dostęp do treści w sposób całkowity, zawsze znajdzie się jakiś łebski komputerowiec który znajdzie sposób na ich obejście.

   Czytaj: te "blokady" celowo są średnio skuteczne, bo kto chce (i potrafi) się przez nie przedrzeć ten bez problemu to zrobi, a ten kto nie chce, ma to w dupie lub nie potrafi (czytaj: PORAŻAJĄCA WIĘKSZOŚĆ INTERNAUTÓW) nawet nie zauważy, że jakaś randomowa strona nagle przestała się ładować.

   I to wystarczy, twoja blokada musi być po prostu "good enough" żeby zablokować dostęp tej drugiej grupie - jeżeli ci się to uda, to jesteś w domu.

   Czytaj: w Chinach, na przykład, bo tak właśnie działa ich "wielki firewall", który to wcale nie jest tak szczelny jak mogłoby się wydawać.

   To jest kolejny precedens, jeśli idzie o PiS i blokowanie dostępu w internetach - i tutaj nie ma się co pocieszać że "no bo blokadę łatwo ominąć, a więc problemu nie ma", tutaj trzeba bić na alarm.

  •  

   pokaż komentarz

   Nic dodać, nic ująć.

   @Tym:

   źródło: RuKonfa.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @mnik1: więc jak ominąć tę blokadę?

 •  

  pokaż komentarz

  Czy to potwierdzenie, że te e-maile są autentyczne?

 •  

  pokaż komentarz

  Naturalna konsekwencja autorytaryzmu, tak samo jak naturalną konsekwencją musza być prześladowania przeciwników politycznych. Jak drwa rąbią tam wióry lecą. Nie dzieje się nic nowego pod słońcem.