Lewica złożyła wniosek do CBA o sprawdzenie majątku Morawieckich.

Lewica złożyła wniosek do CBA o sprawdzenie majątku Morawieckich.

Politycy Lewicy poinformowali o złożeniu wniosku do CBA o przeprowadzenie czynności sprawdzających ws. majątku premiera Mateusza Morawieckiego i jego żony. Chcemy, by CBA sprawdziło czy działania premiera nie wypełniły znamion czynów, które są określone w przepisach karnych - dodali.

 •  

  pokaż komentarz

  I dobrze, szkoda, że póki co to mało się w tym temacie dzieje, bo co, jakoś się daje radę znaleźć ruskich zbrodniarzy i pociągnąć do odpowiedzialności, więc czemu u nas nie udaje się pociągnąć do odpowiedzialności polityków?

  Wystarczy zebrać wystarczające siły, wyszukiwać informacje o działaniach polityków i jak coś jest podejrzane to cyk, zgłoszenie do prokuratury. Jak oni mają nas za frajerów to im też czas się masowo dobrać do tyłka i pokazać jakie wały tam lecą. A jak będą to blokować na przejętych sądach, to eskalować do europejskiego sądownictwa i zmięknie pała jak Putinowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @intjed: Setki milionów przej@!#li nikt nie siedzi, za nowy wał dostają nagrody, nikomu włos z głowy nie spadnie, najwyżej trafi do szafy na trochę albo na inny stołek.

   Najpierw trzeba zmienić ustrój i pozbawić głosów nierobów i emerytów.

  •  

   pokaż komentarz

   @krulkartonu: Dlatego ja tam popieram tę inicjatywę Lewicy, niech się nie ograniczają do Morawieckiego, niech podejmą współpracę np. z Watchdog Polska i niech ściągają fundusze oraz promują prześwietlanie wszystkich polityków. Niech robią ciągle coś, by było głośno o wałach PiSu ze wskazaniem palcem na konkretne osoby i dowody. Więcej, by na tym zbili kapitału politycznego niż na kolejnych głupotach, w stylu zabraniania ludziom kupna piwa.

 •  

  pokaż komentarz

  A później podzielą się z Polakami?