Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Lasecki: Polska rusofobia ma charakter antytradycyjny | Myśl Polska

Lasecki: Polska rusofobia ma charakter antytradycyjny | Myśl Polska

Ukraina.ru: Panie Ronaldzie, 3. kwietnia „Naczelnik Polski” Jarosław Kaczyński wyraził gotowość do rozmieszczenia amerykańskiej broni jądrowej na terytorium kraju. Jak Pan ocenia takie pomysły? Ronald Lasecki: Odpowiedź na to pytanie zależy od wyniku wojny na Ukrainie. Zanim w ogóle do...

 •  

  pokaż komentarz

  To strona onucowa na całego. W dodatku w wielu sieciach blokowana na dns. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby wejść musiałem odpalić lokalnie nameda. Ale jak się przegląda to rak gwarantowany.

  Takim oto sposobem Polacy zgodzili się na ekspansje NATO na wschód oraz budowę baz wojskowych na terytorium Polski, bo wedle wszystkich znaków na niebie Rosja miała stanowić dla nas wielkie ZAGROŻENIE.

  Za co dokładnie płaci polski podatnik? Za szkolenie białoruskich „ochotników” mających dołączyć do Ukraińskich Sił Zbrojnych oraz innych formacji wojskowych i batalionów ochotniczych. Należy przy tym zaznaczyć, że strona białoruska traktuje zaangażowanie najemników jako działania nielegalne i jest to ścigane prawnie. Co znamienne, Białoruś nie jest stroną konfliktu. A zatem, płatni najemnicy z Białorusi nie tylko biorą udział w czymś skandalicznym, ale także są zdrajcami własnego państwa.

  Tymczasem polskojęzyczny rząd sprawujący namiestniczą władzą nad Wisłą, zamiast dołożyć wszelkich starań, by doprowadzić do rozmów w celu pokojowego rozwiązania konfliktu na drodze dialogu, ma parcie na konfrontację, wojnę i przelaną krew. To jest niebywały skandal! Czy zdajecie sobie Państwo sprawę z tego, na jakie niebezpieczeństwo naraża to zwykłych Polaków i cały nasz kraj?

  I więcej w tym stylu. Ruska trollownia i nic więcej.