Donald Tusk głosi hasło Lewicy. "Dostosowuje się jak kameleon".

Donald Tusk głosi hasło Lewicy. "Dostosowuje się jak kameleon".

Mieszkanie prawem, nie towarem - brzmi hasło Lewicy, które głosić zaczął także Donald Tusk.

 •  

  pokaż komentarz

  co wy myślicie że przyjedzie na biały koniu z zbawi Polskę? xDDD przecież oni są wszyscy z tego samego wora xD

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   co wy myślicie że przyjedzie na biały koniu z zbawi Polskę? xDDD przecież oni są wszyscy z tego samego wora xD

   @1331: Gorzej od PIS być nie może. No chyba, że jakiś neokomunista pokroju Zanberga.

  •  

   pokaż komentarz

   @1331: Obawiam się że już nikt kto przyjdzie po PiSie nie będzie działał dla dobra narodu, bo po co się starać jak suweren całą twoją ciężką prace zaprzepaści przy pierwszej okazji, to tak jakbyś miał wyremontować mieszkanie dla pijaków wiedząc że za miesiąc i tak będzie tam melina a kable i rury będą powyrywane ze ścian, więc po co się starać?

  •  

   pokaż komentarz

   co wy myślicie że przyjedzie na biały koniu z zbawi Polskę?

   @1331: Polskę mogą zbawić tylko i wyłącznie sami Polacy, ciężkim zap%@@$?%aniem, zarabianiem, wydawaniem i oczywiście płaceniem podatków. Politycy nas wyłącznie szczują, mamią i okradają i jeszcze sami ich wybieramy xD

  •  

   pokaż komentarz

   @onechaos:

   Polskę mogą zbawić tylko i wyłącznie sami Polacy, ciężkim zap%@@$#@aniem, zarabianiem, wydawaniem i oczywiście płaceniem podatków. Politycy nas wyłącznie szczują, mamią i okradają i jeszcze sami ich wybieramy xD

   Dzieci niewolnicy w Bangladeszu też ciężko zap%@@$#@ają. Dziwne, że żadnego zbawienia na horyzoncie dla nich nie widać.

  •  

   pokaż komentarz

   Polacy, ciężkim zap@@##!%aniem, zarabianiem, wydawaniem i oczywiście płaceniem podatków

   @onechaos: takim zap@@##!%aniem to Polacy mogą co najwyżej mogą się garba dorobić. Mogę tylko pogratulować zawzięcia w utrzymywaniu rzeszy ludzi na socjalu, ale nie wszyscy mają takie ambicje.

  •  

   pokaż komentarz

   @1331: że jeszcze nie zwyzywali Cię od symetrystów to cud, ludzie już zapomnieli że banda czworga istnieje i ma się dobrze, jak zagrożona jest większość to cyk z pslu kukiz poszedł do pisu i cyk posłanka lewicy poszła do pisu, to były oszustwa wyborcze w białych rękawiczkach i chooy nic się nie stało, to jest parodia demokracji, zobaczycie że w 2023 też będą podobne wały ponieważ zawsze ktoś się sprzeda, dopóki nie będzie ponownego głosowania w danym okręgu jeżeli ktoś wyjdzie z partii to nie ma mowy o żadnej demokracji w PL.

  •  

   pokaż komentarz

   @1331: wykopki takie są. lecą wszędzie byleby być antysystemowcami. przed 2015 wychwalali przede wszystkim k??%inowców, ale pis był ogólnie tym mniejszym złem. teraz ko jest uważane jako jakieś remedium na wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   przecież oni są wszyscy z tego samego wora xD

   @1331: Oho, Jareczka schowali i odpalają symetryzm. Widać przygotowania do wyborów.
   Nie, oni nie są z tego samego wora. Nikt nie posunął się tak daleko jak PiS w kontekście przejebywania pieniędzy, nepotyzmu, ruchania obywateli na podatkach, ruchania Temidy etc.

  •  

   pokaż komentarz

   @dziendobrry: to nie ma znaczenia jak nazwiesz ekipę rządzącą. jesteśmy państwem bananowym, tzn. pod zarządem zewnętrznej agentury. Pis czy PO wykonuje zewnętrzne rozkazy. Mam Ci przypominać ostatnie 2 lata chociażby ? W jaki sposób były podejmowane decyzje. Pamiętasz jak w stanach pojawiła się loteria dla zaszcz* i u nas po dwóch tygodniach to samo? xD
   Nie jesteśmy suwerenny Państwem.

   Rację miał Braun mówią, że jesteśmy Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowsko-amerykańskim zarządem powierniczym

  •  

   pokaż komentarz

   to nie ma znaczenia jak nazwiesz ekipę rządzącą. jesteśmy państwem bananowym, tzn. pod zarządem zewnętrznej agentury. Pis czy PO wykonuje zewnętrzne rozkazy. Mam Ci przypominać ostatnie 2 lata chociażby ? W jaki sposób były podejmowane decyzje. Pamiętasz jak w stanach pojawiła się loteria dla zaszcz* i u nas po dwóch tygodniach to samo? xD
   Nie jesteśmy suwerenny Państwem.


   @1331: prawda jest taka że zawsze będziemy zależni w pewnym stopniu od innych. Ameryki nie odkryłeś - nie mamy pozycji żeby dyktować warunki.
   To natomiast nie oznacza że obie grypy polityków są tak samo złe, bo jak dobrze widać zupełnie inaczej zarządzał państwem.

  •  

   pokaż komentarz

   @dziendobrry: jasne. po prostu patrząc na świat z tej perspektywy jestem w stanie zrozumieć że jednak te wszystkie "złe rzeczy" to nie jest wina pisu (czy tam po), bo po prostu ktoś tak daną rzecz ustalił, że ma w Państwie Polskim stać się gorzej niż jest, bo ktoś zewnętrzny na tym skorzysta. A te pachołki, ze względuna to że a) są przekupieni, b) są zastraszani wykonują nielogiczne jakby się wydawało myslącym ludziom rozkazy

  •  

   pokaż komentarz

   @1331: DONALD JEST Z NIEMEICKIEGO WORA

  •  

   pokaż komentarz

   jasne. po prostu patrząc na świat z tej perspektywy jestem w stanie zrozumieć że jednak te wszystkie "złe rzeczy" to nie jest wina pisu (czy tam po), bo po prostu ktoś tak daną rzecz ustalił, że ma w Państwie Polskim stać się gorzej niż jest, bo ktoś zewnętrzny na tym skorzysta.

   @1331: co to za p$%@!%?enie. Że niby ktoś z zewnątrz np. kazał stworzyć izbę dyscyplinarną żeby unia nie wypłaciła nam pieniędzy? Człowieku co ty p$%@!%?isz

  •  

   pokaż komentarz

   @onechaos: Tylko ze nasz naród nie dość, że jest rozszczeniowy to w dodatku głupi i nie potrafiący wyciągać wniosków, więc śmiem twierdzić, że kilka pokoleń jest i tak stracone.

  •  

   pokaż komentarz

   @1331: przecież już przyjechał. zrobił tyle, że aż czarnym prostokątem trzeba to było ocenzurować a tego ile nasrał do własnego gniazda to jeszcze dłuuugo się nie posprząta

   źródło: powrót wodza.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: gorzej być nie może XD kolega chyba zapomniał jaka bieda była przed pis. Ekonomiczna i umysłowa. Obejrzyj sobie kompilacje z Bronkiem Komoruskim. Tak, ten typ był prezydentem kraju. Maliniak przy nim to jak legendarny mąż stanu. Do tego Kopacz aka gonię dinozaury.

  •  

   pokaż komentarz

   gorzej być nie może XD kolega chyba zapomniał jaka bieda była przed pis. Ekonomiczna ...

   @Pinek7: Mów za siebie. Może Ty bez rządowej jałmużny żyłeś w biedzie. Mnie się powodziło o wiele lepiej. Pracuję na uop w prywatnych firmach.

   i umysłowa.

   @Pinek7: Nie rozśmieszaj mnie. Może i rząd był pasywny, ale przynajmniej było stabilnie. Już sama polityka zagraniczna PIS woła o pomstę do nieba (skłóceni ze wszystkimi). Szalejąca inflacja (tak, to w połowie zasługa PIS). Chore reformy podatkowe łącznie z ordynacją podatkową działającą wstecz. Gargantuiczne marnotrawstwo na poziomie państwowym. Rozdawanie plebsowi kiełbasek, które nawet nie są z mięsa (inflacja zaraz pochłonie wszystkie socjalne transfery).
   Nie poprawiło się nic, od sądownictwa po służbę zdrowia.

   Obejrzyj sobie kompilacje z Bronkiem Komoruskim. Tak, ten typ był prezydentem kraju. Maliniak przy nim to jak legendarny mąż stanu. Do tego Kopacz aka gonię dinozaury.

   @Pinek7: Taaa, pisowe "jaszczombie" są lepsze. Począwszy od Marcinkiewicza, skończywszy na Sasinie.

   Tęsknię za czasami, gdy aferą były ośmiorniczki i zegarki.

  •  

   pokaż komentarz

   @1331: Boi się jak Wałęsa, że nie będzie miał na leki....

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: a to dziwne. Ja pracowałem też na UoP i złodzieje z PO okradli mnie na grube tysięce kiedy zmniejszyli ze 100% do 50% wielkość pensji od której można odliczyć podatek od pracy kreatywnej. Suma wszystkich decyzji podatkowych POPiS nie zabrała mi tyle co ta jedna tych złodziei. Inny przykład b2b. Kumpel handluje sprzętem medycznym i za PO przetargi zawsze wygrywał Siemens XD Za PiS wygrywają polskie firmy. Jesteś chyba jakimś kawalerem działającym w jakieś niszowej branży, bo generalnie nikt nie doj#@#ł Polakom tak jak PO.

  •  

   pokaż komentarz

   a to dziwne. Ja pracowałem też na UoP i złodzieje z PO okradli mnie na grube tysięce kiedy zmniejszyli ze 100% do 50% wielkość pensji od której można odliczyć podatek od pracy kreatywnej.

   @Pinek7: Pamiętasz może kto wprowadził możliwość odliczania wysokich kosztów uzyskania przychodu od działalności twórczej?

  •  

   pokaż komentarz

   nie, tylko kto zmniejszył

   @Pinek7: To sobie poszukaj. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_

   Gorzej od PIS być nie może. No chyba, że jakiś neokomunista pokroju Zanberga.
   Może być gorzej - PO, czyli PiS bis.

   źródło: ei_1655933905832.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Może być gorzej - PO, czyli PiS bis.

   @Volki: Ktokolwiek nie wygra, nie zastanie łatwego stołu do gry. Plebs został wybitnie rozpieszczony. Wyobrażasz sobie teraz likwidację tych transferów socjalnych? Już wolę socjaldemokratę, niż pobożnego socjalistę. PiS robi tu PRLbis. Gorszy może być tylko komunizm.

   Modlę się o polską Margaret Thatcher, albo chociaż kolejnego Balcerowicza z planem. Chwycić się z tłuszczą za rogi. Postrzelać trochę gumowymi kulami. Polać Kuroniówki do kubka głodującym w okresie przejściowym. Zrobić reformy na tyle szybko, żeby efekty pojawiły się przed kolejnymi wyborami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_

   Już wolę socjaldemokratę, niż pobożnego socjalistę. PiS robi tu PRLbis. Gorszy może być tylko komunizm.
   Tusk jest zwykłym socjalistą jak zandberg

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: ei_1655936082038.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Tusk jest zwykłym socjalistą jak zandberg

   @Volki: To kim są PiSiory, którzy rozpętali tę spiralę szaleństwa?
   Kto, jeżeli nie Tusk, może ich odsunąć od władzy?
   Tak realnie, kto?

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_

   Kto, jeżeli nie Tusk, może ich odsunąć od władzy?
   Ale co ci da odsunięcie PiSu, skoro będzie PO, które zabierać socjalów nie będzie, a mieszkania będą prawem człowieka xD xD

   Czym ty się różnisz od pisowca, który chce odsunąć PO od władzy? xD

   Jesteś takim samym twardym elektoratem jak pisowcy - nie boli jak twój guru tusk kłamie i oszukuje? xD

   Jak tam zamordyzm covidowt, który popiera Tusk? Nie bolało?

   Tylko Konfederacja może odsunąć od władzy socjaluchów - Tuska i Kaczyńskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Volki: Nie będę głosował "na PO", tylko przeciw Pis. Zagłosuję na tych, co będą mieć największe szanse wygrać z pisiorami po uwzględnieniu d'Hondta. No chyba, że druga partia będzie jeszcze bardziej lewacka gospodarczo, lub nieudolna w administrowaniu.

   Chciałbym sensowną, rozsądną liberalną gospodarczo i konserwatywno/centrową światopoglądowo partię. Liczyłem na Hołownię. Zawiodłem się. Wszyscy chcą kraść elektorat lewicy, tak jakby jakiś był. Łudzę się, że to czcze obietnice wyborcze.
   Czemu nikt nie chce podkradać elektoratu prawicowego? Przecież nie wszyscy chyba głosują na Pis dla 500+ i zwyżek emerytur? Dobry wynik konfederacji w ostatnich wyborach jest chyba tego dowodem. Niestety mariaż z narodowcami, szczepionkowa i ukraińska szajba ich wykluczają. Zresztą Korwin nigdy nie miał talentów skutecznego polityka.

 •  

  pokaż komentarz

  Z człowieka zaradnego i ogarniętego zrobił się straszny "Populista"

  •  
   8c7b

   +147

   pokaż komentarz

   @nuskool: Zawsze był. Po prostu kiedyś chodliwe były hasła o "młodych, wykształconych z wielkich miast", a teraz hasła w temacie kredytów, 500plusów czy inflacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @nuskool: On sięgnie po wszystkie chwyty aby tylko kontynuować niemiecki program Mitteleuropy.
   https://patrznarece.pl/analizy/mitteleuropa-czesc-1/

  •  

   pokaż komentarz

   @dplus2 ten program zakłada że rządzą nami debile, którzy rozdają moje pieniądze? Jeśli nie to chyba nie jest tak źle.
   Patrząc na to co rząd odp?$#?!!a to nie wiem czy straszenie czymkolwiek coś da bo zaraz okaże się że praktycznie wszędzie jest lepiej niż w tym kraju z gówna i kartonu

  •  

   pokaż komentarz

   @ipkis123: Ten program zakłada, że u władzy są volksdeutsche pokroju Platformy Obywatelskiej, którzy rezygnują z wszelkich inwestycji strategicznych Polski i chcą polegać na dominacji Niemiec. My mamy być tylko rynkiem zbytu i źródłem taniej siły roboczej. Na szczęście to się zmienia i obecnie rząd PIS jest pierwszym, który dał temu opór. Zaczęli od inwestycji strategicznych typu CPK, stworzenie torów wodnych i przekop mierzei (port Elbląg), a także podniesienie średniej płacy aby zatrzymać drenaż inteligencji na zachód.

  •  

   pokaż komentarz

   a także podniesienie średniej płacy aby zatrzymać drenaż inteligencji na zachód.

   @dplus2: płacy netto chyba, bez inflacji

  •  

   pokaż komentarz

   @nuskool: No zaradny to on byl ;-) dla Niemiec i swoich panow z mafii.

  •  

   pokaż komentarz

   "młodych, wykształconych z wielkich miast"

   @8c7b:

   Zauważyłem że wyborcy PO, KO, Tuska zwyczajnie próbują leczyć kompleks "bycia polaczkiem" który wmówiła im gazeta wyborcza.

   Takie prymitywne warunkowanie pawłowa

   neuropejczyk dobry
   polaczek fuj

  •  

   pokaż komentarz

   inwestycji strategicznych typu CPK,
   XDD
   Świetny sposób na robienie kolejnych wałów za publiczna kasę.

   stworzenie torów wodnych i przekop mierzei (port Elbląg),
   XDD
   Wprost niezbędna inwestycja strategiczna. Bo w ogóle wszystkie poważne ładunki drogą morska nie mają, gdzie być rozładowane. A przepraszam, jakie ładunki? Jak to ma 4 metry szerokości.

   a także podniesienie średniej płacy aby zatrzymać drenaż inteligencji na zachód.

   @dplus2:
   XDD ^2
   Jak już to podwyższali minimalną. Tak że teraz większy procent wszystkich pracowników zarabia minimalną xD Co oznacza,że poziom minimalnej jest za wysoki. A z wysoką inflacją, owszem, płace też na szczęście wzrosły.
   PiS swoimi działaniami tylko przeszkadzał gospodarce i teraz widać,jak to u nas wygląda.

  •  

   pokaż komentarz

   Zaczęli od inwestycji strategicznych typu CPK, stworzenie torów wodnych i przekop mierzei (port Elbląg), a także podniesienie średniej płacy aby zatrzymać drenaż inteligencji na zachód.

   @dplus2: Całe szczęście że mamy przekop mierzei i lotnisko, to są prawdziwe inwestycje strategiczne, a nie jakaś elektrownia atomowa czy nowa sieć energetyczna.
   A i pisząc o inwestycjach strategicznych chyba zapomniałeś o super samochodzie elektrycznym.

  •  

   pokaż komentarz

   @nuskool: Wszyscy pierdoła populistyczne bzdety gdy chcą się docisnąć do koryta

 •  

  pokaż komentarz

  pokreślił, że "tutaj Tusk jest najbardziej wiarygodnym politykiem"

  O tak, Herr Tusk jest znany z wiarygodności, szczególnie po tym, jak przez 7 lat wytrwale realizował swoje obietnice z 2007 roku. Np. poobniżał podatki (słynne 3x15) tymczasowo podwyższając główną stawkę VAT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  mieszkanie prawem, nie towarem

  bez kitu, chciałbym, żeby znalazła się chociaż jedna osoba, która zrobi biznesplan dewelopera. nowe mieszkanie 50m2 za 150-200k. oczywiście trzymając się wszystkich obecnych przepisów.

  niech jakiś lewak to podliczy i udowodni, że po się po prostu DA.

 •  

  pokaż komentarz

  Zwykły populista, miał już swoją okazję by być w rządzie.

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna