Parlamentarny Zespół ds. Nordic Walkingu

Parlamentarny Zespół ds. Nordic Walkingu

Kontynuujac wpis z mirko(https://www.wykop.pl/wpis/6630...) chcialbym dorzucic do pieca nagraniami z telekonferencji tak potrzebnego nam podmiotu.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja pracowałem jeszcze w budżecie to każdy urząd miał takich zespołów po kilkanaście - zespoły w celu okradania pieniędzy publicznych. Udział w zespołach jest wynagradzany a często 1 osoba jest w 10 - 20 zespołach. Udział w zespołach to dodatek często rzędu kilkaset złoty za każdy zespół (dodatek funkcyjny, nagrodowy itd). Z czego 99% tych zespołów nic nie robi bo ludzie w nich zasiadający są tam tylko dla gotówki z dodatków i nie mają żadnej wiedzy, zainteresowania a ni chęci w tematyce zespołu. Byłem w takich zespołach 4 i wypisałem się z nich - zebrania były o niczym a lidzie zupełne zera w tematyce. W zespołach byłem nie sejmowych - tam widzę już są mega k@#%IDOŁY a ludzie wyborcy nastawiają dupy aby takie coś miało miejsca. Pamiętam że ja wypisałem się z zespołów to teksty - no co ty - nie chcesz doddatku do pensji !!!!!!!!!!!1 Dlatego niemal zachorowałem na łeb po pracy w budżetówce gdzie złodziej i nieudacznik jest na każdym kroku.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafallubonski: wszystko fajnie, tylko akurat zespoły parlamentarne są w 100% bezpłatne, a udział w ich działaniach jest na zasadzie wolontariatu. Równie dobrze można powiedzieć, że zespoły to takie kółka dyskusyjne dla posłów, którzy chcą zapoznać się z innymi posłami o podobnych zainteresowaniach.

   Płatne są komisje, i zazwyczaj są one również poważniejsze z natury.

  •  

   pokaż komentarz

   @Aqwart2: Tak, bezpłatne... Tylko na wycieczki sobie latają na koszt sejmu czy senatu. Np. kilka dni temu słuchałem rozmowy Mazurka z Witczakiem z PO, członkiem koła współpracy Polsko-argentyńskiiej. Już jako senator poleciał tam na wycieczkę za publiczne pieniądze. Pytany przez Mazurka czym ten zespół się zajmuje nie potrafił odpowiedzieć kompletnie nic. On nawet nie wiedział jak się prezydent Argentyny nazywa. Jakby policzyć takich Witczaków ze wszystkich partii i te ich "zespoły" to grube miliony się zbiorą.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafallubonski:
   Mi znajomy opowiadał że jak zostali wybrani do rady młodzieżowej urzędu miasta, czy czegoś takiego, młodzi radni czy coś, gdzie o niczym nie decydowali, to ich pierwszą decyzją było zamówienie pizzy, a drugą tabletów/laptopów na koszt podatnika, bo potrzebne do "pracy". Młodzież od razu dostała najlepsze wzorce i poznała jak to państwo funkcjonuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @rafallubonski:

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: Screenshot_20220624-073232.png

 •  

  pokaż komentarz

  Ten przebija wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: wykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Czekamy na Parlamentarny Zespół ds Naprawy Tagów na Wypoku ¯\_(ツ)_/¯