Asystentka Trumpa: Rzucił się na kierowcę bo ten nie chciał pojechać do Kapitolu

Asystentka Trumpa: Rzucił się na kierowcę bo ten nie chciał pojechać do Kapitolu

Trump miał świadomość, że tłum jego zwolenników był uzbrojony, a mimo to zachęcał go do marszu na Kapitol 6 stycznia — zeznała przed komisją śledczą ówczesna asystentka prezydenta. Dodała, że Trump zamierzał wraz z tłumem pójść pod Kapitol i miał szarpać się z ochroniarzami, by go tam zawieźli.

 •  

  pokaż komentarz

  Hutchinson podkreśliła, że Donald Trump był świadomy tego, że tłum jego zwolennik jest uzbrojony. - Nie obchodzi mnie to, k***a, że mają broń, oni nie są tutaj, by mnie skrzywdzić - miał powiedzieć polityk i mimo to zachęcać swoich sympatyków do marszu na Kapitol. - Zabierzcie te bramki, wpuśćcie ich - miał podkreślić. Polityk miał również zakazać kontroli ludzi, aby tłum wyglądał na większy.

  Donald Trump, jak zeznała Cassidy Hutchinson, chciał dołączyć do tłumu. Sprzeciwiali się temu jednak zarówno jego doradcy, jak i ochroniarze. Dodała, że były prezydent zaczął szarpać się z jednym z nich, próbował przejąć kontrolę nad limuzyną i w przypływie wściekłości zaczął dusić kierowcę. - Jestem pie***ym prezydentem. Zabierzcie mnie teraz do Kapitolu - miał mówić.

  Można już bez cienia przesady powiedzieć, że idol prawaków chciał sam poprowadzić zamach stanu po tym jak bez dowodów ogłosił wybory sfałszowanymi.

  A na obrazku SMSy publicystki Fox News do szefa personelu Białego domu o tym jak przez szturm na Kapitol posypie się narracja o BLM i Antifie xD

  źródło: obraz_2022-06-29_083833697.png

  •  

   pokaż komentarz

   @mel0nik: Teraz wyobraź sobie co by było gdyby plany tego człowieka faktycznie się udały. Jakoś dziwnie zgrało się to w czasie z tym co obecnie robi jego bliski przyjaciel na Wschodzie. Wygrana Bidena w wyborach być może uchroniła świat przed zagładą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Phyrexia:

   Teraz wyobraź sobie co by było gdyby plany tego człowieka faktycznie się udały. Jakoś dziwnie zgrało się to w czasie z tym co obecnie robi jego bliski przyjaciel na Wschodzie.

   Może byłby "russian reset", tak jak pół roku po wojnie w Gruzji? Z tym, że tego resetu akurat nie zrobłł Trump.

  •  

   pokaż komentarz

   @mel0nik:

   "NBC News Chief White House Correspondent Peter Alexander tweeted, “A source close to the Secret Service tells me both Bobby Engel, the lead agent, and the presidential limousine/SUV driver are prepared to testify under oath that neither man was assaulted and that Mr. Trump never lunged for the steering wheel.”

   Pelikan to nawet plastik wp??!##?i jak pasuje mu do światopoglądu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Phyrexia: mhm konflikt w Syrii +turcy, Izrael vs Iran nadchodzący, Ukraina, Taiwan i Chiny, Afganistan. Biden pokojwego nobla powinien dostać :) Już tam pomijając decyzje które wpływają na gospodarkę stanów czy świata. Kto by się tym przejmował. Grunt że grupa ludzi (fanatyków broni) "wdarła" się nieuzbrojona do budynku przez otwarte wrota chcąc obalić rząd :D fikołki fikołki └[⚆ᴥ⚆]┘

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   A source close to the Secret Service tells me

   @tehpinglo: Nie ma to jak pierwszorzędne źródło!

   Anonim twierdzi że Engel zezna to i to...

  •  

   pokaż komentarz

   @szopa123: Zróć uwagę że zaprzeczenie dotyka tylko drobne wycinka calej historii - próby wyrwania kierownicy.

   Pozostałych czynów Trumpa nikt nie dementuje - zachęcania, wydawania poleceń itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @szopa123: cały debunking polega na tym że:
   1) pomyliła samochody
   2) reporter NBC powiedział, że kierowca i główny agent są gotowi do zeznań pod przysięgą, że Trump ich nie atakował i nie próbował wyrwać kierownicy.

   Tyle. A w samych zeznaniach jest dużo więcej, jak choćby kwestia kontroli broni na zgromadzeniu. Może ich zeznania coś zmienią, może nie, sam Twitt Petera Alexandra nie mówi o innych kwestiach niż tylko wyrwanie kierownicy i zmuszenia do jazdy (a co do pierwszego były wcześniej wątpliwości). Ale ich jeszcze zeznań nie mamy, a jej mamy.
   Więc wstrzymaj konie z wyzywaniem innych i pomyśl, czy sam nie pijesz trumpowego kool-aid, interpretując wszystko na jego korzyść. Śledztwo trwa, sporo się może zmienić ale nic nie jest tak pewne jak chcą fanatycy którejś ze stron, do których się chyba zaliczasz patrząc jak szaleńczo bronisz Donalda Trumpa.

  •  

   pokaż komentarz

   @graf_zero: ehh

   Cassidy H. zeznała że usłyszała o całej sytuacji od szefa ochrony (Anthonego Ornato).
   +
   “The handwritten note that Cassidy Hutchinson testified was written by her was in fact written by Eric Herschmann on January 6, 2021,”
   +
   “Tony Ornato is denying that he told Cassidy Hutchinson Trump grabbed the steering wheel in presidential vehicle on 1/6 or lunged at a fellow agent, a USSS official tells @joshscampbell,” Gabby Orr, a CNN reporter, tweeted. “CNN confirms that Ornato & Engel are prepared to testify that neither incident occurred.”
   +
   CNN I NBC raczej nie są fanami Trampka
   +
   Anonim twierdzi pelikany żyją w stadach i zawsze ale to zawsze zeznają prawdę i tylko prawdę. #believeallwomen

  •  

   pokaż komentarz

   @mel0nik:

   Można już bez cienia przesady powiedzieć, że idol prawaków chciał sam poprowadzić zamach stanu po tym jak bez dowodów ogłosił wybory sfałszowanymi.

   szkoda że nic z tego nie wyszło

  •  

   pokaż komentarz

   @mel0nik

   Donald Trump - mój największy idol.

  •  

   pokaż komentarz

   @tehpinglo: to zobaczymy czy zeznają czy tylko takie pieprzenie na socialach

  •  

   pokaż komentarz

   @Fren: hahahah.... polecam wizytę u psychologa, bo efekt wyparcia jest u ciebie zdecydowanie za duży. To że durni vel lewicowi moderatorzy usunęli mój komentarz świadczy dobitnie, że też mają problem, aby pogodzić się z tym, że babka zwyczajnie kłamie.

   Masz w powiązanych dokładne info o tym, że ludzie z Secret Service zaprzeczają jej 'rewelacjom'.
   I są gotowi zrobić to pod przysięgą.

   To tyle w temacie twojej 'wiedzy' na ten temat. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ale ona tego nie widziała. Powiedziała że słyszała że tak było. Tak że średnio.

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopki uznały że informacja nieprawdziwa XD
  Cassidy Hutchinson nie istnieje, Izba Reprezentantów nie istnieje, przesłuchania w sprawie 6 stycznia nie istnieją, Trump jest nadal prezydentem i ma wbite do kalendarza spotkania z prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski XD

 •  

  pokaż komentarz

  LOL, przecież ona opowiadała to co żekomo usłyszała od nie wymienionego z nazwiska agenta ochrony. Co ciekawe ówczesny kierowca i agent ochrony nie dość, że zaprzeczają temu to zapowiedzieli chęć udziału w tej parodii komisji śledczej. Wg mnie to wszystko pokazuje desperację demokratów przed wyborami midterms, w których mogą zostać zmieceni ze sceny politycznej.