Michniewicz - Stanowski - Fryzjer. Historia znajomości

Michniewicz - Stanowski - Fryzjer. Historia znajomości

@rem2 wiadomosci.wp.pl #polska #sport #pilkanozna

Krzysztof Stanowski, znany dziennikarz sportowy i biznesmen, korzystał w przeszłości z pomocy Ryszarda Forbricha do rozwiązywania swoich konfliktów z ludźmi ze środowiska piłkarskiego. Numer telefonu dziennikarza

 •  

  pokaż komentarz

  Michniewicz mi zwisa, ale gdyby faktycznie udało się udupić geldomaniaka, fanatyka szekli i bogactwa Ksysia Pisowskiego to byłoby lepsze niż znalezienie pieniędzy z komunii.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak to się dokładnie stało, że Stanowski z idola wykopków, człowieka który mówi jak jest (xDD), ora Maje Staśko i Jasia Kapele spadł na pozycję chłopca do bicia? Czy ktoś może wyjaśnić ten plot twist? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mala_rybka: cykl mikroblogera ale tym razem bez wpisów na mirko

  •  

   pokaż komentarz

   @wlazlkoteknaplotek: proszę o jakieś wyjaśnienie afery dla laika. Pojawiają się komentarze nawołujące do wsadzenia Stana do pierdla, więc o co chodzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @mala_rybka: w świetle nowych faktów spadł z rowerka. Czego tu nie rozumieć?

  •  

   pokaż komentarz

   @mieszalniapasz: kim jest Czesio, Szymon i Ryszard, Fryzjer, mejweni, Wielka Trójka, Roko, co ma do tego PiS? Czy jest jakiś skrót afery?

  •  

   pokaż komentarz

   @mala_rybka: Stanoski poczuł się zbyt pewnie w internecie i zaczął wypowiadać na praktycznie każdy możliwy temat przy czym uważał zawsze, że jego zdanie jest najważniejsze i nie dopuszczał innych opcji. Wielokrotnie też popisywał się ogromną hipokryzją, do której sam się przyznaje. Nawiązał również współpracę z takim łakiem jak Mazurek. Czara goryczy się przelała po obronie Czesia i ich wspólnej szemranej przeszłości.

  •  

   pokaż komentarz

   @mala_rybka: To typowy "błąd poznawczy". To nie jest tak, że tej chwili nagle został chłopcem do bicia, po prostu swego czasu naraził się wielu osobom komentując jakieś ideologiczne, czy niepoprawnie polityczne pomysły lub dyskutując z pewnymi personaliami i czasami bywał posądzany o hipokryzję, oliwy do ognia i solą w oku pewnych środowisk było nawiązanie współpracy z Mazurkiem.

   Zazwyczaj każda kontrowersyjna postać ma swoich zwolenników, jak i przeciwników, a także w większości neutralnych obserwatorów. Stanowski, Cejrowski, Owsiak i tak dalej, i tak dalej.

   Jak, któryś z nich powie coś mądrego z punktu widzenia neutralnych osób, to uaktywnia się przeważnie grupa zwolenników, która komentuje, wykopuje i tak dalej, wówczas patrząc z boku, z pozoru wydaje się, że dana postać jest w jakiś sposób uwielbiania i utrwala się w odbiorze taki obraz, przynajmniej ze strony neutralnych.

   Natomiast, gdy pojawia się jakieś "gówno" - prawdziwe lub nie - to cieszą się i uaktywniają przeciwnicy. Oczywiście grupy nie są stałe. Istnieją tak zwane "przerzuty", przeskakują ze zwolenników do przeciwników i odwrotnie. Toteż można znaleźć jednostki wśród użytkowników, którzy powiedzmy Stanowskiego chwalili pół roku temu za jakiś jego program, a dzisiaj hejtują, ale jednak większość ma swoje wyrobione stanowisko.

   Ponadto trzeba zauważyć, że najbardziej atencyjny komentarz w tym znalezisku to:

   Michniewicz mi zwisa, ale gdyby faktycznie udało się udupić geldomaniaka, fanatyka szekli i bogactwa Ksysia Pisowskiego to byłoby lepsze niż znalezienie pieniędzy z komunii.

   Już nawet ludziom nie chodzi o wyjaśnienie spraw korupcji w piłce nożnej, która miała miejsce kilkanaście lat temu. Liczy się tylko konkretne sponiewieranie, zaoranie człowieka, a nie określenie dokładnej roli w tej układance - bez nawet dopuszczenia myśli, że ktoś mógłby być najzwyczajniej w świecie niewinny. Dlaczego mnie nie dziwi, że jakieś dziwne rzeczy typu FameMMA cieszą się tutaj taką niebywałą popularnością, że nawet wówczas, gdy ktoś używa czarnej listy dla tych tagów, to Mikroblog jest pusty?

   Ciekawe, ile osób przeczytało artykuł Szymona Jadczaka ze zrozumieniem, gdyż w kontekście akurat Stanowskiego, obecnie antybohatera wśród komentarzy, w zasadzie nie ma nic odkrywczego, czegoś o czymś ktoś nie wiedział.

   Oto mamy trio Stanowski - Michniewicz - Fryzjer. Stanowski w pewnym sensie na początku "wysługiwał się" Michniewiczem, aby otrzymać jakieś informacje ze środowiska piłkarskiego (głównie do artykułów), gdyż ten Fryzjer generalnie wiedział wszystko o tym środowisku, a widocznie Michniewicz miał z nim "dobre" kontakty, o czym świadczy ich intensywność - legendarne 711 połączeń.

   Typowa praca dziennikarza, więc nie ma tutaj raczej nic kontrowersyjnego w jego kontekście, ale, żeby podkoloryzować, Jadczak zawarł gdzieś w tym artykule ukrytą tezę, jakoby Stanowski to jednak przymykał "dziennikarskie oko" na dziania Fryzjera. Czy to ma sens? Kto czytał książki, publikacje, artykuły branżowe będzie wiedział, że raczej nie. Problem polega też na tym, że większość tutaj komentujących to młodzi ludzie, a dyskutują o rzeczach, które odbywały się na przełomie lat 1990\2000, więc części z nich może nawet na świecie nie było.

   Tak, czy inaczej - samo sendo problemu polega na wyjaśnieniu kwestii kontaktów Michniewicza z Fryzjera. Mamy pewne fakty z tym związane, między innymi takie, że kiedy Michniewicz kiedy był trenerem, to mecz jego drużyny był skorumpowany. Mamy też liczne połączenia telefoniczne. Na ile to dowodzi "winy" Michniewicza pozostawia w gestii czytelników, bo twardych dowodów poza metadanymi i subiektywnymi opiniami - nie ma. I w tym cały szkopuł. Problem jest też taki, że to działo się wszystko "wieki" temu, więc, aby rzeczywiście prawda wyszła na jaw, potrzeba świadków i dowodów, których już niestety nie będzie. Sam Michniewicz twierdzi, że jest niewinny i to właściwie zamyka sprawę z logicznego - procesowego punktu widzenia, nawet jeśli jest umoczony.

   Stanowskiemu się obrywa "przy okazji" za poglądy i za to, że jest dobrym znajomym Michniewicza i ewentualnie konsultuje z nim wszystkie sprawy, czego przecież nie ukrywa.

   Taki to mamy obraz hejtu, może słusznego, może nie. Ludzka natura natomiast lubi takie pożywki, więc stąd cała afera. W środowisku dziennikarsko-sportowym doszło do podziałów i mamy teraz wielu obrażonych, to zapewne też ma jakiś wpływ.

  •  

   pokaż komentarz

   @Serghio: Dużo się rozpisałeś, a tajemnica jest taka, że Krzysztof Stanowski to arogancki buc, który poczuł się do umoralniania innych. Ludzie nie lubią, jak się ich umoralnia, a już szczególnie nie lubią, gdy robi to hipokryta i pseudointelektualista.

   Można by wymieniać długo, co Stanowski odwalił, ale w skrócie on wyrósł na swoim portalu Weszło.com, na którym jego redaktorzy bez podpisywania się pod artykułami wyzywali, obrażali, oczerniali kogo tylko chcieli w polskiej piłce, oczywiście nie swoich ulubieńców.

   I po latach nagle takie kakało intelektualne lata gra gadająca głowę na Twitterze, przy czym oczywiście robi to najmniejsza linią oporu, na chłopski rozum najtańszymi populizmami.

   I potem jeszcze się zakumał z pisowcami.

   Nikt nie lubi narcyzów, megalomanów, którzy się wp!%%##@ają w czyjeś życie, gdzie oni przez podatki jeszcze takiemu sakwę pompują.

  •  

   pokaż komentarz

   spadł na pozycję chłopca do bicia?

   @mala_rybka: nikt go nie bije, tylko Jadczak chce zastraszyć. Ot co. A że Kryś nie jest w nic umoczony, to olewa kolesia i jest wesoło.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak to się dokładnie stało, że Stanowski z idola wykopków, człowieka który mówi jak jest (xDD),

   @mala_rybka: Znalazł się celowniku tutejszy trolli z młodzieżówki PO(tak zwana #neuropa ) które go starają się go w każdym miejscu atakować za wszelką cenę. No i realna hipokryzja i Ego stnaowskiego bo atakował najmana ale sam kręci fikołki w obronie Czesia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Serghio: zapomniałeś dodać tez o niesławnych HP które zdaniem większości były ustawione

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Duderino O tym właśnie napisałem, dla jednych będzie bucem i hipokrytą, drudzy będą go słuchać, zgadzać się z opiniami, wolny rynek. Zawsze można przełączyć kanał :)

   Obiektywnie rzecz biorąc Stanowski ma tyle wspólnego z ustawieniem meczów, co świnka morska z morzem i świnią, a tekst Jadczaka (w jego kontekście) wyjaśnienia korupcji właściwie nic nie wnosi, nie ma tam nic odkrywczego, a jedynie powoduje podgrzanie atmosfery wśród głównie młodej gawędzi i hejterów Stanowskiego, wszak atencja i pieniądze muszą się zgadzać z drugiej strony.

  •  

   pokaż komentarz

   @mala_rybka: wykopki to najzwyklejsze debile i tyle. Nie ma tu sie doszukiwac jakiejkolwiek logiki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Serghio:

   To nie jest tak, że tej chwili nagle został chłopcem do bicia, po prostu swego czasu naraził się wielu osobom komentując jakieś ideologiczne, czy niepoprawnie polityczne pomysły

   Zazwyczaj każda kontrowersyjna postać ma swoich zwolenników, jak i przeciwników, a także w większości neutralnych obserwatorów. Stanowski, Cejrowski, Owsiak i tak dalej, i tak dalej.

   Tu nie chodzi o żadne narażenie się, czy kontrowersje. Jego znajomość z Mazurkiem i to w jaki sposób argumentował broniąc tego cynicznego hipokryty, pokazuje, że za tą jego rzekomą niepokorną bezkompromisowością, stoi tak naprawdę koniunkturalizm i kolesiostwo, czyli dokładnie to czego nienawidzimy zwłaszcza u polityków.

   Ponadto to jest to bardziej proteza/kryptyda dziennikarza płynąca z głównym nurtem, o czym świadczą chociażby wpisy jak ze zdjęcia, aniżeli prawdziwy dziennikarz. Bo to co za dziennikarz, który nie kontestuje, nie potrafi zakontestować (i naprawdę oranie Najmana, czy celebrytów z Pudelka tu się nie liczy), tylko właśnie płynie z głównym nurtem, byle nie podpaść tym co nie trzeba, zwłaszcza tym, za którymi stoi tzw. "nauka"? Bardziej ignorant z rozbuchanym ego, niż dziennikarz.

   Także przez takich jak on mamy teraz inflację dobijającą powoli do 20%. Szkodnik, ciągle o dużym potencjale.

   źródło: stanowski.png

 •  

  pokaż komentarz

  Po to było ultimatum Jadczaka dla Stanowskiego o udzielenie odpowiedzi na pytania do godziny 19-ej 30 czerwca.

 •  

  pokaż komentarz

  Udało nam się skontaktować z Ryszardem Forbrichem. Fryzjer przyznał, że połączeń z Czesławem Michniewiczem było dużo więcej niż 711.

  ElBarbero nieeee, nie sprzedawaj Czesia :(

  Dusza ustalał obsady sędziowskie nie tylko dla Fijarczyka, ale przede wszystkim dla Ryszarda Forbricha ps. Fryzjer, szefa piłkarskiej mafii. Był jego najbliższym wspólnikiem, w aktach jest udokumentowanych 861 kontaktów między nimi.

  najblizszy wspolpracownik Fryzjera, gosc ktory ustawial z nim mecze - 861 polaczen
  niewinny Czeslaw ktory gadal z Fryzjerem o p@@?%##ach, na pewno nie o ustawianiu meczy - 711 polaczen

  seems legit

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawy fragment z tym balem piłkarza, na którym Otyły Bajerant miał odbierać nagrodę, a wychodzi, że go nie było tam w ogóle. XD Coś czuję, że zaczniemy poznawać coraz więcej szczegółów w tej sprawie.

  Panowie Michniewicz i Stanowski chyba zaczynają zbyt ostro galopować.

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna