Rosyjscy propagandyści "docenili" wypowiedź Sikorskiego dla DW

A raczej wyśmiali go, jednocześnie nie podając żadnej argumentacji. Warto zobaczyć jak wygląda poziom i metodyka pracy rosyjskiej propagandy. W drugiej części dyskutuję o zupełnie niepotrzebnych manipulacjach dokonywanych przez osobne ukraińskie kanały, robionych stricte dla wyświetleń.

 •  

  pokaż komentarz

  Zupełnie jak w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jak Jarek pisał że u Ruskich budza się zapędy imperialistyczne, to go wyśmiał i pytał się czy prezes jest na prochach. Taka gwiazda z niego.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: Jeszcze dwa lata temu miał inne zdanie w ruskich sprawach.

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: Niech się jarkowa gwiazda zdecyduje, bo tu nadawał do "przyjaciół Rosjan"

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @ArtyzmPoszczepienny: no i co ma na celu ten obrazek? kto faktycznie był goszczony na Kremlu? komu Putin proponował rozbiór Ukrainy?

   źródło: Zrzut ekranu 2022-07-4 o 00.07.13.png

  •  

   pokaż komentarz

   @ArtyzmPoszczepienny: Na tym polega dyplomacja matolku, że uzywa się zwrotów grzecznosciowych nawet wobec tych z którymi nie jest się po drodze. Przy okazji tamtej wypowiedzi wypomnial ruskim Katyń, czego na przyklad rudy bajerant nigdy nie miał jaj zrobić.

  •  

   pokaż komentarz

   @malymiskrzys: jeszcze pół roku temu pewni ludzie z jego partii posrednio wspierali Baćke probując destabilizowac sytuacje na granicy z Bialorusią poprzez "niesienie pomocy nieszczesnym turystom"

  •  

   pokaż komentarz

   @Nadmucham_ci_w_kasze: jest i nagłówek z pierwszym akapitem. Brawo. Ty to na Sikorskiego to wyjątkowo lubisz ujadać. Jakieś bonusy za niego wam wypłacają?

  •  

   pokaż komentarz

   @malymiskrzys: zawsze trzeba rozmawiać tak dlugo jak sie da, przykre i c!!#%we ale tak jest

  •  

   pokaż komentarz

   @ArtyzmPoszczepienny: wysluchales co wklejasz? Mówi o zbrodniach popełnianych ruskich na Polakach przez Stalina, NKWD o trudnej przeszłości, o potrzebie zmiany. Zwraca się do ludzi, a nie do władzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: po tym odróżnisz dyplomatę od populisty. Głupim byłoby nie próbować rozmawiać z Putinem w przeszłości.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: jak widać Jarek celnie ocenił Putina, że to jest typ z którym się nie da dogadać. A jak to rząd PO-PSL, Sikorski bronił układu Nimecy-Rosja.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: Ty weź doczytaj czym jest dyplomacja i polityka międzynarodowa, bo ewidentnie tu czegoś nie rozumiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: ale Ty bystry jesteś, dyplomacja ma sens, ale nie w momencie, gdy rozmawiasz terrorysta, który dokonuję ludobójstwa, lub zamachów na własnych obywateli. Później wielkie zdziwko, że Macron ogłasza, że wojny nie będzie, a za kilka dni rusza machina wojenna. To neuropki takie jak Sikorski,Macron kompletnie źle przeczytały sytuacje bo wierzyły w dyplomacje.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: tak, bo sens ma wyzywanie na forum międzynarodowym przywódcy ówczesnej potęgi, oskarżanie go otwarcie o zamordowanie prezydenta XD. Tak jak napisałem poczytaj czym jest dyplomacja, bo to nie jest bezmyślne mielenie jęzorem.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: tak jak widać dyplomacja ma sens ,. Wojna na pełną skalę, ludobójstwa w Buczy. Brawo ! Logika neuropkow dorównuje tylko feministkom .

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: tak, bo dyplomacja nigdy w historii świata się nie sprawdziła XD. Jeszcze mnie wrzuciłeś do jakiejś swojej wyimaginowanej grupy.

   Tak jak pisałem, doedukuj się czym jest dyplomacja. Gdyby nasi rządzący zawsze działali jak Jarek czy Lechu, to nas by tu już dawno nie było.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: niesamowitę, czy ja napisałem, że dyplomacja nigdy się nie sprawdziła ? zachowujesz się jak typowa feministka, dopowiadasz sobie coś co nie powiedziałem, a później stawiasz tezę co ja myślę. Potrafisz czytać? Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała o idiocie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: znowu wrzucasz mnie do jakiegoś wymyślonego worka.

   Przeczytaj kilka książek, dowiedz się dlaczego Sikorski jest dyplomatą, a Jarosław nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: dlaczego wrzucam do worka ?Bo nie posługujesz się logika, proszę napisz mi gdzie napisałem że historia nigdy nie przyniosła pozytywnych rozwiązań . Ps Jarek jest realista i miał rację , a Radek może i dyplomat, ale widocznie kiepski bo mylił się kompletnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: Jarek jest realistą i miał rację - to powiedz mi co ten genialny strateg zrobił przez wszystkie lata swoich rządów żeby wzmocnić obronę naszego kraju i nie dopuścić do wojny? Rozmontował służby? Anulował kontrakty na uzbrojenie? Kwestionował działanie NATO? Rozbijał spójność UE? Dzielił naród dla swoich chorych wydzimisię? Rozwalił gospodarkę? Nie prowadził żadnej dyplomacji z Rosją, ani z Niemcami? Próbował nas poróżnić z USA? Czyli miał rację i celowo chciał nas osłabić przed nadchodzącą wojną? Na to są odpowiednie paragrafy. Przypominam, że Jarek ma w rękach pełnię władzy od 7 lat, a stan naszego państwa (poza rozwaleniem trójpodziału władzy) i armii jest co najwyżej taki sam jak 7 lat temu, ale za to miliardy złotych zostały zmarnowane i rozkradzione. No faktycznie, geniusz, strateg, zdrajca narodu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: Zakup F-35, Abramsów, stworzenie WOT, budowa muru na granicy czy nie pasuje Ci narracji ?. Anulował, kontrakt na Caracale, którymi oprócz Francji latają kraje 3 świata, nikt inny ich nie kupił, takie są świetne. Jak widać mamy bardzo złe stosunki z USA, zwiększenie NATO w Polsce, Beiden w Polsce.. Jak miał prowadzić dyplomację, jak Rosja i Niemcy dogadali się po za Europe środkowo-wschodnej, wspomaganą przez V kolumnę typu totalnej opozycji Trzaskowkiego, ktory twierdził, że NS2 to projekt prywatnych firm, a nie państwowych. Wojna na Ukrainie zrzuciła zasłonę z dealu, może Polska miała tak jak Niemcy sprzedawać broń Rosji i blokować sankcje na Rosję, albo kupować gaz za rublę ? o tą jedność Ci chodzi, którą Polska rozbijała ? Gdyby posłuchać poddupasów Tuska Trzaskowkiego i Ochojską, to mielbyśmy kryzys na granicy z Białursią i jednocześnie blokowało by to sprawne przyjmowanie Ukrainców.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: chłopie ja pytam o genialne strategiczne działania z 7 lat, a Ty piszesz o robionych na szybko zakupach już w czasie wojny. Ładnie głowa wyprana XD. Przez 7 lat nic nie zrobili, tylko pogorszyli sprawę.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: zakup f35 i wot, dokończenie gazoportu i baltic pipe, to wczoraj było? na TVN czy na campusie Trzaskowiego tak powiedzieli, to na pewno musi być prawda. Zawsze można było prowadzić tak dyplomację jak za rządów PO-PSL, umorzyć dług ruskim, chciano podpisać umowę na ponad 20 lat i lobbować za NS2 jak Trzaskowski-wtedy byłaby prawdziwa jedność w EU. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: aleś Ty zapatrzony w TVP. Chłopie pomiędzy moimi poglądami a TVN jest przepaść, ale wiem już, że dla Ciebie jest tylko czarny i biały ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: jakie to typowe, nie potrafisz odpowiedzieć w żaden sposób na argumenty i stawiasz bezpodstawnie bzdurną tezę co ja myślę; rozmowa jałowa jak z feministką.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: no i znowu to robisz XD. Przyrównujesz mnie do feministki.

   Odpowiem Ci: WOT to niezła rzecz, ale bez reformy armii bezużyteczna. F35 bez wsparcia PLOT i radiolokacji są tylko drogimi zabawkami - zakup wyłącznie PRowy, bez planu na rozbudowę reszty armii by ta mogła zapewnić wsparcie tak nowoczesnym maszynom. Armii potrzebny jest kompleksowy plan, reforma i strategia na lata, a nie zakupy ad hoc ładnych, błyszczących i drogich zabawek. Zakup F35 mógłby być początkiem, ale jak wiemy za tym nic nie poszło. Armia naszego kraju jest teraz w gorszym stanie niż 7 lat temu. Gawrona nie ma, PLOT nie ma, czołgi może będą, reform nie ma, drony teraz może będą, zestawów artylerii rakietowej nie ma, na szczęście chociaż Kraby są, ale bez wsparcia, rozpoznania i ochrony PLOT są mało użyteczne. Baltic Pipe zaczął budować jeszcze ktoś inny, ale tego w TVP nie usłyszysz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

   Jeszcze wyciągnij Ostrołękę i pozostałe "inwestycje", na które zmarnowano miliardy i nikt za to nie odpowiedział. Tak więc Jarek wielki strateg nie zrobił nic poza szczekaniem. Ten Sikorski na którego tak plujesz (a którego ja nie darzę sympatią) prowadził dyplomację, rozmawiał, negocjował. Jarek tylko pluł i pluje z nienawiści. Tu nie ma nawet czego porównywać.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: armia w gorszym stanie niż 7 lat temu... ewidentnie mało masz wspólnego z wojskiem. Nie wspominasz celowo o abramsach i całym pakiecie jakim kupujemy bo nie pasuje Ci do narracji, o Narew to samo. Co do PiS rozwala mały i średni biznes, wprowadzając nowe podatki, kolejne regulacje i komplikacje systemu podatkowego, ale to co wyprawiało i wyprawia totalna opozycja przechodzi ludzkie pojęcie. Zamiast próbować wbić klin w chory związek niemiecko-ruski, który jest przyczyną obecnego kryzysu w Europie, lobbowali za utrzymaniem status quo, między innymi Sikorski. Dziękowanie Niemcom za przywodztwo w Europie i proszenie aby Niemcy nie opuszczali oswojonego zwierzęcie to dyplomacja, która właśnie uprawiała nasza totalna opozycja z Radkiem na czele. Jak bardzo chore to było, możemy obserwować na Ukrainie.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: Abramsy to temat z wczoraj, a nie z 7 lat. Narew jest w powijakach i Ty będziesz mi mówił, że nie mam nic wspólnego z wojskiem? XD. Jedyny mały sukces to przetestowanie i wdrażanie Grotów. W tym jednak władza niewiele pomogła, przynajmniej nie przeszkadzała. NIC nie zrobili przez ten czas, ale ślepo będziesz ich bronił. Ta Twoja PiSowska totalna opozycja nie rządzi od 7 lat, nic nie może, więc nie wiem po ki uj to tu wyciągasz. Przedstawiasz narrację aka Janusz Kowalski albo ten Matecki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

   Doczytasz kiedyś czym jest dyplomacja czy dalej będziesz myślał, że populistyczne szczekanie jest dyplomacją?

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: dyskusja była o sensie dyplomacji, a Radzio i spółka lobbowali za status quo Niemcy-Rosja, a ty to mylisz z dyplomacja, a najśmieszniejsze że pomimo wydarzeń na Ukrainie twierdzisz ze to była dyplomacja. Zgodnie z zasada "Jak Cię złapią to mów że to nie twoja ręka ". No i twój argument przeczytaj co to dyplomacja, świadczy, że sam nie potrafisz uargumentować prostej sprawy. Na przyszłość, człowiek nie staje się mądrzejszy od samego czytania książek, ale od krytycznego myślenia tego z czym się spotyka. Dyskusja ta jest jałowa bo dobierasz sobie wybiórczo argumenty pod tezę, odsyłasz do mistyczego czytania i dopowiadasz co ja niby myślę, czyli feministka pełną gębą.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: człowiek nie staje się mądrzejszy od czytania książek - chłopski rozum w użyciu. Jesteś zaprzeczeniem edukacji chłopie. Dlaczego nie stosujesz tego krytycznego myślenia w stosunku do Jarka? Przecież masz jasno podane fakty - 7 lat rządów, służby rozmontowane za pierwszej kadencji, armia nadal w powijakach, zakupione drogie i mało użyteczne zabawki. No ale Jarek z mównicy powtórzy jeszcze 5 razy, że są dobrym rządem i Twoje krytyczne myślenie przestaje działać XD. Ty naprawdę uwierzyłeś w to co w TVP serwują codziennie. Taki obraz wyznawców partii.

   Aaa i pojęcia nie masz czym jest feminizm, kim są feministki. Przypisujesz im jakieś wyimaginowane cechy i potem wrzucasz mnie do tego wymyślonego worka. Nie widzisz tych swoich ograniczeń? Naprawdę?

   Jestem anonem z internetu i nie mam w obowiązku edukować ludzi, którzy sami jak widać edukację odrzucają.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: znowu twój poziom logiki i czytania z zrozumieniem leży i kwiczy, pisze, że nie wystarczy przeczytać dla przeczytania,tylko podać to krytycznemu myśleniu, ale znowu wstawiasz, że posługuje się "chłopskim rozumem" Dlatego pewnie nie rozumiesz idei dyplomacji i kiedy ma sens jej zastosowanie. Pisałem wcześniej, że Jarek swoimi decyzjami rozwala mały i średni biznes, co do krytycznego myślenia, ale znowu nie pasuje Ci do narracji to pomijasz ten fakt. Co do twoich argumentów, to zazwyczaj używasz opinii i epitetów zamiast suchych faktów. Najśmieszniejsze, że ciągle robisz to samo, wybiórczo dobierasz argumenty, mówisz co ja myślę, odwołujesz się do swoich opinii jako argumentów. ps. z twoją logiką możesz śmiało zafarbować włosy i krzyczeć, że jesteś ucieśniany.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: dyplomacja ma zawsze sens, to jest stały proces, a nie jedno wydarzenie XD. Znowu mnie przyrównujesz do jakichś swoich imaginacji. Ty nawet nie wiesz czym logika jest (jedna z nauk, dość podstawowa sprawa). Wystarczy już, bo się czuję jak bym rozmawiał z kimś wierzącym w coś z całej siły kto ignoruje fakty i naukę w imię wiary. Z wyznawcami niestety nie da się rozmawiać.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: nie rozróżniasz lobbingu od dyplomacji, ale jakoś mnie to nie dziwi.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleebus: powtórzę się, ale doczytaj czym jest dyplomacja, a czym lobbing, bo ewidentnie nie wiesz w jakim kościele Ci dzwoni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Twoje posty z innych tematów rysują bardzo smutny obraz kogoś chorego z nienawiści do jednej opcji i jednocześnie absolutny brak krytyki partii, w którą wierzysz. Jesteś na czarno, jak wielu innych propagandystów TVP.

  •  

   pokaż komentarz

   @missioncritical: użyj symetrii i zobaczysz, że orasz samego siebie..

 •  

  pokaż komentarz

  Dyskusja na temat przekazu propagandowanego jest jak dyskusja z idiotą: idiota zniży cię do swojego poziomu i pokona czystą głupotą.

 •  

  pokaż komentarz

  Propaganda tak samo jak i u nas. Na podstawie tego, że NYT nie napisał w jakimś jednym artykule, że powojenne rewolucje źle się kończą dla rosyjskich przywódców stwierdzili, że jest tam zaprzeczenie tej tezy.

  A tu proszę, inny artykuł z NYT:

  History has tended to smite Russian leaders who launched what they wrongly anticipated would be short, victorious wars. The Russian Revolution that ended 300 years of Romanov rule erupted a few years after Czar Nicholas II lost a disastrous war against the Japanese, while the Soviet Union collapsed in the wake of its debacle in Afghanistan.

  https://www.nytimes.com/2022/04/02/world/europe/putin-ukraine-failure.html