Kiedy skończył się czerwiec i można pochować tęczowe wystroje

Opis jest tutaj zbędny.

 •  

  pokaż komentarz

  co ona mówiła? Wie ktoś? (ʘ‿ʘ)

 •  

  pokaż komentarz

  Dokładnie tak ,,krótko" ich wyłączą któregoś dnia, kiedy pojawi się kolejna ideolo którą jeszcze silniej będzie można uderzyć w ludzi, zmuszać ich sztucznie wywołanym poczuciem wstydu, wyzwiskami i cenzurą do zachowań przeciwnych do ich woli i porzucenia resztek modelu społecznego.

  A tamci będą włóczyć się po ulicach zszokowani i nierozumiejący co się stało jak zombie, bez prądu, bez atencji, bez znaczenia, aż do momentu kiedy przyjdzie zapłacić za plucie ludziom w twarz i tresowanie ludzi wbrew ich woli. Wtedy znikną z ulic i teraźniejszości raz na zawsze.

  •  

   pokaż komentarz

   A tamci będą włóczyć się po ulicach zszokowani i nierozumiejący co się stało

   @Chachahamas: A dlaczego się po prostu nie przełączą na tę nową ideologię?

  •  

   pokaż komentarz

   @wieczny-student: a czemu katole.to nadal katole ( ͡° ͜ʖ ͡°) LGBT działa podobnie do religii. Tylko zamiast Boga jest wiara w to że ludzie którzy rządzą są dobrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Wtedy znikną z ulic i teraźniejszości raz na zawsze.

   @Chachahamas: Chciałbyś. Lata prześladowań za urodzenie się nie tym kim trzeba wg jedynego słusznego białego hetero (z krwią na rękach) się skończyły.

   I ci ludzie nie znikną. Chyba że zaczniesz stosować aborcję przy diagnozie innej orientacji już podczas ciąży. Z tym się rodzisz, tak czasem bywa. Nie potrzeba im cierpienia, które społeczeństwo im od wieków funduje, pobicia, więzienia, wyzwiska, zrzucanie z budynków, kamieniowanie, wyrzucanie z domów już od etapu dziecka i inne rzeczy w sumie za nic.

   Ot, są inni, a to za dużo dla bojownika o "normalność", który przecenia swoje istnienie i źle mu że nie wszyscy są jak on.

   Dokładnie tak ,,krótko" ich wyłączą któregoś dnia, kiedy pojawi się kolejna ideolo którą jeszcze silniej będzie można uderzyć w ludzi, zmuszać ich sztucznie wywołanym poczuciem wstydu, wyzwiskami i cenzurą do zachowań przeciwnych do ich woli i porzucenia resztek modelu społecznego.

   Oj, za to wy miłosierni mogliscie ich zmuszać do tego, że powinni się wstydzić, bać, uciszać, uciekać, zabijać najlepiej, bo nie potraficie tolerować kogoś innego niż wy sami. Mówi się, że oni nie powinni się rozmnażać (i w teorii nie mogą), ale nie powinni tego robić na czele z pajacami twojego pokroju.

   Nie zapomnij zjeść snickersa bo gwiazdorzysz. Wielce uciskani hetero, biedacy...

   Ciekawe że mi oni nie przeszkadzają, niech sobie są, bo taka orientacja była jest i bedzie i nikogo nie krzywdzi, więc niech żyją. A tacy jak wy spieczeni, zapłakani, wściekli. I właśnie chcący krzywdzić innych,a mający się za lepszych. Straszne to musi być, współczuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach: homoseksualizm był z człowiekiem od początku. Ale to nie znaczy, że trzeba go wciskać na każdym kroku. I ci prawdziwi homo wiedzą o tym.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach:
   Kolego tęczowy znikniecie z dyskursu publicznego jak "klasa robotnicza". Oni też jak przestali być potrzebni więc zniknęli. Czy zatem klasa robotnicza zniknęła ze świata? Czy szarzy robole robiący fizyczna robotę za jakieś grosze zniknęli ze świta? Oczywiście że nie. Ale przestali być przydatni swoim promotorom więc zniknęli z dyskursu. Nikt się nie interesuje warunkami pracy roboli trzaskających koszulki w Bangladeszu i nikt nie będzie się przejmował płaczem "trans kobiety" która nie może brać udziału w zawodach sportowych z innymi kobietami.
   I wy tez znikniecie gdy tylko zrobicie co do was należy, ale możecie zniknąć jak bolszewiccy generałowie w 37, jak Trocki, Kamieniew i Zinowiew.
   Albo bilans zysków i strat związanych z wami nie będzie promotorom pasował, kiedy tylko okaże się że inwestycja jaką jesteście nie "sztymuje". I znikniecie jak "klasa robotnicza".
   A wtedy znajdzie się kolejny "uciskany" proletariat i kolejna "uciskająca" burżuazja! Kto wie może uciskanymi będą biali hetero?

  •  

   pokaż komentarz

   I ci prawdziwi homo wiedzą o tym.

   @bleblebator: Ci, którzy nadal się boją i ukrywają raczej. Albo ci którzy uważają, że należy kłaść uszy i tolerować przemoc. Myślą,że jak będą w miarę cicho to się inni odczepią. Nic bardziej mylnego. Nadal będą organizacje które zrzeszają tych którzy będą ich odczłowieczać, wysyłać na leczenie którego i tak nie ma, czy mówić, że przemoc jest rozwiązaniem. Aby się tylko nie "afiszować" czyli zniknąć. Tak się niczego nie rozwiązuje.

  •  

   pokaż komentarz

   Kto wie może uciskanymi będą biali hetero?

   @Hanys_Mori: Czyli jak zawsze. Ale wg twoich tłumaczeń absolutnie nikt nie ma prawa wyjść z ucisku bo i tak zaraz wszystko wróci na miejsce i dalej uciskający będą to robić. Szkoda. To znaczy, że gówniana jest nasza płeć jak tak lubimy uciskać.

   płaczem "trans kobiety" która nie może brać udziału w zawodach sportowych z innymi kobietami.

   To akurat najmniejszy problem. Największy to przemoc, wyrzucanie z domów i inne rzeczy.

   Kolego tęczowy

   To, że nie namawiam do ich gnębienia nie znaczy, że jestem tęczowy. Niestety w waszych ciasnych umysłach jest tylko "kto nie z nami to przeciw nam", czyli istnieją "ci dobrzy" i "tęczowi" czyli wiadomo, podludzie.

   Ciasne rozumki, ciasne.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach:

   Czyli jak zawsze.
   Tak jak zawsze, tak kręci się świat i zawsze będzie jakaś szlachta/elita i zawsze będzie plebs/proletariat. Zawsze będzie "uciskający" i "uciskany" - celowo w cudzysłowie. Ponieważ we współczesnym demokratycznym świecie doszliśmy do etapu w którym "uciskanych" wyciąga się z kapelusza aby lewa scena areny politycznej miała proletariat o który "musi walczyć". A zawsze jak można przygarnąć hajsik za "bycie ofiarom", zawsze znajdzie się jakaś "ofiara". Zachodnich bojowników o prawa LGBT nie interesuje to że w krajach arabskich homoseksualistów się kamienuje, ale to że nie mają parytetów w zarządach firm.
   Walka o "prawa LGBT" w zachodnich demokracjach to pic i fasada do łatwego dojenia kasy podatników - taki jest was obraz.

   Największy to przemoc, wyrzucanie z domów i inne rzeczy.
   Przemoc względem LGBT to jest w krajach arabskich a nie w Polsce, gdzie największym problemem jest spalenie tęczy na Placu Zbawiciela.

  •  

   pokaż komentarz

   Przemoc względem LGBT to jest w krajach arabskich a nie w Polsce

   @Hanys_Mori: W krajach arabskich jest jedynie większa, nie znaczy, że tu nie ma. Oczywiście jest i niejedna osoba nawołuje do tego.

   Jak tutaj https://www.wykop.pl/wpis/65988003/w-polsce-nie-ma-homofobii-a-homoseksualisci-nie-mu/

   was obraz.

   No dobrze, miej swoje urojenia dalej i mów do mnie w liczbie mnogiej.Tylko potem nie nazywaj innych chorymi, jak sam masz problemy.

   Zachodnich bojowników o prawa LGBT nie interesuje to że w krajach arabskich homoseksualistów się kamienuje

   Obchodzi, ale nie mogą wiele zrobić.

   Typowe to argumentum ad prawackum. Zaczęło się od feministek czemu one tu szukają czegoś do poprawy, jak powinny jechać tam i sobie "próbować". To tak nie działa.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach: statystyki są nieubłagane. Homo są w każdej grupie splecznej, powiem więcej w każdej wiosce na podlasiu liczącej co najmniej 400-500 mieszkańców. wszyuscy wiedzą, nikt ich nie gonni

  •  

   pokaż komentarz

   nikt ich nie gonni

   @bleblebator: Tak mów, na pewno w to uwierzysz.

   I te kategoryczne "nikt". No no. Turbokatolstwo jest pierwsze do tego z widłami, kibole, narodowcy. Dużo ludzi na prawicy.

   Masz wyżej link to zobaczysz łysego typka do czego nawołuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach: turbo katolstwo kontra turbo lewica (lgbt). Wybór pomiędzy kiłą a rzerzączką, pomiędzy cholerą a dżumą.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleblebator: Jedno zależy od drugiego. Jedno zostanie zmienione (katol), drugie nie będzie miało o co walczyć bo zniszczą tych co dyskryminują.

  •  

   pokaż komentarz

   @nowywinternetach:

   Oczywiście jest i niejedna osoba nawołuje do tego.
   Przemoc czy to fizyczna czy tym bardziej słowna jest nieodłączna częścią zżycia między ludźmi. Możesz dostać bo jesteś gruby, chudy, łysy, rudy, bo cię stać albo nie stać na Ajfona.
   I dlatego mamy w naszym kraju przepisy prawa takie jak art. 158 KK który umożliwia ścigania niezależnie od tego czy pobity jest homsiem czy hetero.

   Obchodzi, ale nie mogą wiele zrobić.
   Oczywiście że nie obchodzi i oczywiście że wiele mogą. Można by zacząć od protestów pod placówkami dyplomatycznymi. Taka mała dygresja:

   Z ponad 50 państw Afryki w prawie 40 homoseksualizm uważany jest za przestępstwo. W Sudanie, Mauretanii czy Somalii grozi za niego kara śmierci. W pozostałych krajach karze się go więzieniem – kilkoma miesiącami w Burundi, trzema latami w Tunezji czy Maroku, pięcioma w Kamerunie i Senegalu, czternastoma w Nigerii, Ugandzie, Kenii czy Malawi.
   Gdzie są dzielni "bojownicy o prawa LGBT", dlaczego jakoś nie mogę sobie przypomnieć o proteście pod ambasadą czy konsulatem. Ja nie wymagam wylotu na miejsce i protestowania tam, ja tylko chciałbym aby zamiast zajmować się mitycznym wrzuceniem pod tramwaj czy równie mitycznymi "strefami wolnymi od LGBT" zajmowali się realnymi problemami.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: Screenshot_20220704-092618_Firefox.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Koniec czerwca, flaga w kosz i jedziem dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  I tyle ludzie myślą o tym całym LGBT, ale te wszystkie ich zasrane środowiska uparły się na pompowanie balonika i wciskanie tego gdzie się da... ¯\_(ツ)_/¯