Kaczyński odleciał "nie ma na świecie ludzi dużo mądrzejszych niż ja"

Watch this video on Streamable.

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: comment_1653735484Uns5NCXtqhpYooskidlPB4,w400.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Kaczyński odleciał
  Chyba każdy sobie zdaje sprawę, że konus ma rozbujałe ego.

 •  

  pokaż komentarz

  Pycha kroczy przed upadkiem. Mam tylko nadzieję, że przy tym upadku ryj sobie rozwali. Nie ma na świecie wielu ludzi, którzy bardziej by na to zasługiwali.

 •  

  pokaż komentarz

  Pisowcy jeszcze powiedzą: "Jaki skromny"

 •  

  pokaż komentarz

  Cóż, głupi nie jest, rządzi krajem nie będąc na żadnej ważnej funkcji, kiwnie pałacem i zgraja slugusów całuje buty. Nie trawie go ale trzeba przyznać, że rozgrywa wszystkich jak chce ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Spejsonik: taki on sprytny że trzęsie się ze strachu na samą myśl o utracie władzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @przeciwko78 normalna cechą u wszelkich ciemnych typów, manipulantów i szarych eminencji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Spejsonik: Niestety metody działania dyskredytują jego nietypowy talent. Nie należy przebiegłości nazywać mądrością.

  •  

   pokaż komentarz

   funkcji, kiwnie pałacem i zgraja slugusów całuje buty. Nie trawie go ale trzeba przyznać, że rozgrywa wszystkich jak chce

   @Spejsonik: Nie jest wyjątkowy. Znam przynajmniej kilku takich typków na poziomie samorządu. Kaczyński jest silny głupota polskiej prowincji i wsi. Wie jak omamić emerytów i nie wyedukowane wioski. Do tego gra skrajnie nieczysto na co nikt nie byl gotowy. Trybudnal, Telewizja itd. Zniszczył kluczowe instytucje przy aplauzie starych bab, bezrobotnych mieszkańców miasteczek, wsi i purpurowych szamanów w limuzynach. Niestety mam świadomość, że PIS i Kaczyński reprezentuje wartości i zwyczaje ogromnej liczby Polaków dlatego uważam, że dla wielu podobnych do mnie jedynym rozwiązaniem jest wynieść się z Polski. Parafrazując panią poseł z PIS "a niech jadą".

  •  

   pokaż komentarz

   @Spejsonik: wyobraz sobie że nie potrafisz w życiu nic wartościowego robić. Pracujesz w januszexie za najniższą krajową a tu ktoś Ci obiecuje posadkę z pensja X10. Tak w dużej mierze wygląda pis.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie należy przebiegłości nazywać mądrością.

   @nirvikalpasamadhi: Otóż to, to jest totalne pomylenie pojęć. Kaczyński jest cyniczny i przebiegły. Świetnie opanował manipulacje osobami mniej ogarniętymi i to nie tylko na poziomie swoich wyborców, ale jego ofiarą jest nawet, wydawaloby się wyedukowany, prezydent.

  •  

   pokaż komentarz

   @StaryMadryElf: Bez względu na wykształcenie ludźmi łatwo jest manipulować przy pomocy emocji. Mogą to być różne emocje, nie tylko szantaż wchodzi w grę. Wspaniałym przykładem jest "patriotyzm", który w rzeczywistości jest zaledwie kiczem, tanią przykrywką jedynie udającą wzniosłe idee. Można to zauważyć próbując zgłębić formę, okazuje się być tylko ładnym pudełkiem które w środku jest zupełnie puste. Jest wzniosła jak krasnale ogrodowe. Prawdziwy patriotyzm sprawia że morale Ukraińców jest niezłomne, ponieważ prawdziwy patriotyzm jest głęboki i oparty na życzliwości, którą ludzie kierują wobec siebie na codzień w najmniejszych sprawach. Dla ludzi mniej wnikliwych taka przynęta wystarczy jednak by dali się schwytać, emocjonalnie. Dlatego moja babcia która całe życie walczyła z komunistami, uciekała przed zomo z ulotkami w plecaku i reprezentowała tkalnię Andropol w Solidarności, z czego jestem dumny, dzisiaj jest przywiązana do pisu i do tvp, codziennie ogląda wiadomości z zachwytem i ufa temu bezgranicznie. Niestety nawet ja nie byłem w stanie wygrać z jej przywiązaniem ani wskazać że znajduje się w pułapce. Wierzy w "patriotyzm" pisu nie dostrzegając, że jest on wybrakowanym kiczem, a być może nawet odrzuca taką możliwość, ponieważ nie chce zgłębiać tej formy. Zarzuca mi, że atakuję patriotyzm, emocje wzięły górę.

   Poniekąd, dlatego też nie jestem zwolennikiem jakiegoś ogromnego ostracyzmu wobec wyborców pisu. Z daleka z poziomu komentarzy na wykopie łatwo jest ich zbluzgać, ale sytuacja zmienia się diametralnie kiedy z bliska okazuje się że taka osoba jest twoją rodziną.

   pokaż spoiler w skrócie, propaganda TVP zmieniła osobę prawdziwie patriotyczną w osobę wierzącą w fanatyka zupełnie jak w sekcie, dla nas jest wręcz absurdalnie śmieszna, przekoloryzowana i karykaturalna, wyśmiewamy ją i żartujemy z niej, ale tak naprawdę nie doceniamy jej siły przebicia

  •  

   pokaż komentarz

   @nirvikalpasamadhi: > Poniekąd, dlatego też nie jestem zwolennikiem jakiegoś ogromnego ostracyzmu wobec wyborców pisu. Z daleka z poziomu komentarzy na wykopie łatwo jest ich zbluzgać, ale sytuacja zmienia się diametralnie kiedy z bliska okazuje się że taka osoba jest twoją rodziną.

   U mnie sytuacja jest bardzo podobna. Tyle, że babci się nie dziwię, ewidentnie zawsze myślała głównie o sobie dlatego 13stka 14stka są dla niej wystarczającym benefitem aby nie mieć wątpliwości. Natomiast nie mogę zrozumieć ojca, zawsze byl osoba otwarta, wykształcona mocno ponad przeciętna, o poglądach liberalno lewicowych. Nigdy nie był w parti, z komunistami walczył, podobnie z PISem w 2006. Skończywszy 62 lata coś mu się odmieniło i zaczął bardzo mocno tłumaczyć i popierac PIS, ogląda tylko TVP. Radykalizuje się, zamyka się na innych, kiedyś uczył mnie otwartości. Nie wiem czy TVP to rzecz pierwotna czy wtorna. Analizuje i zastanawiam się nad tym od kilku lat. Co się stalo, wiek, potrzeba emocji. Młodzi i starsi mają tendencje do wyborów radykalnych, nie wiem. Chciałbym to zrozumieć.