4 REWOLUCJA PRZEMYSŁOWA, czyli CZAS ZMIAN cz.2 – Katarzyna Szewczyk | 214

Tsunami zmian, transhumanizm itp. .

 •  

  pokaż komentarz

  Ale to jest krok w dobrym kierunku:

  Informacje przesłane przez Katarzynę Szewczyk:
  ________________________________________

  PILNE! WYŚLIJ SPRZECIW! UDOSTĘPNIJ! Wzór sprzeciwu poniżej.

  Na stronie Rządowego Centrum Legislacji jest projekt w trakcie konsultacji i ma trafić wkrótce do sejmu: "Projekt Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej" Art 43.: 1. zawieszenie działalności gosp.w Polsce, 4. reglamentacja żywności, 7. obowiązek badań lekarskich, 12. obowiązek oddania lokali mieszkalnych, 13. przymusowe wyburzenia budynków, 14. nakaz ewakuacji, 15. nakaz lub zakaz pobytu w danym miejscu, 16. zakaz zgromadzeń masowych, 17. zakaz lub nakaz przemieszczania, 18. możliwość używania mieszkań lub przedmiotów bez zgody właściciela. 19. zakaz protestów i wiele innych dobrodziejstw Może wejść w życie nawet w tym roku.

  Wyślij obywatelski sprzeciw!

  __

  Do dep.prawny@mswia.gov.pl

  Szanowni Państwo,

  Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuje przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380#12909380

  Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzenia totalitarnej kontroli i cenzury, odebrania własności prywatnej, likwidację gotówki oraz wprowadzenie przymusu szczepień i odebranie prawa do decydowania o swoim zdrowiu i życiu.
  Projekt ten nie powinien trafić do procedowania w sejmie RP.
  W przeciwnym razie odbędą się masowe protesty pod budynkiem parlamentu, w których wezmę udział.

  Z poważaniem,

 •  

  pokaż komentarz

  Ogląda Atora xD częściowo dobrze gada, ale w wielu aspektach odleciała...

 •  

  pokaż komentarz

  może to idzie a może to teoria spiskowa, pytanie skąd pewność że będzie gorzej niż teraz?

 •  

  pokaż komentarz

  Babka zamiast iść w swoją firmę to się bawi w teorie spiskowe i sprzedaż książek. Ok wierzę, że ona w to wierzy i ma jakaś tam misję zbawienia ludzkości. Ale jak dla mnie jej los jest przykry bo wybrała drogę sekty.

 •  

  pokaż komentarz

  https://idfmetale.pl/nasi-eksperci

  Katarzyna Szewczyk - absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Politechniki Śląskiej. Specjalista od inwestycji alternatywnych. W szczególności zajmuje się obsługą przedstawicieli wolnych zawodów oraz przedsiębiorców.

  Z Firmą IDF nieprzerwanie związana od 10 lat. Zawód niezależnego doradcy wykonuje z pasją, co przekłada się na długofalową i owocną współpracę z Klientami. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za osiągnięcia zawodowe m.in. tytułem najlepszego doradcy roku i najlepszego menedżera w Firmie. Od ponad 5 lat jako kierownik organizacji z sukcesami prowadzi zespół pracowników.

  Prywatnie interesuje się fizyką kwantową i astrologią. W wolnym czasie można ją spotkać w górach lub na końskim grzbiecie.