Wybijanie szyb w mieszkaniu i dewastacja aut, groźby karalne. Zgłaszane od 2019r

Wybijanie szyb w mieszkaniu i dewastacja aut, groźby karalne. Zgłaszane od 2019r

Bardzo długo zbierałem się do tego, żeby nagłośnić tę sprawę. Z uwagi, że zrobiło się naprawdę niebezpiecznie postanowiłem puścić w świat jakie cyrki odprawiają się w KPP Września oraz jak łatwo przez trzy lata można nękać.... wróć, ZATRUWAĆ ŻYCIE innym ludziom nie ponosząc za to żadnej...

 •  

  pokaż komentarz

  Zdjęcia uszkodzeń? Pisma z policji? Nagrania z kamery? Możesz coś załączyć?

  •  

   pokaż komentarz

   @bukareszt: tak, wybacz. Za szybko wszystko chciałem zrobić i wyrzuciło załączniki. Powinno działać.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: Jeszcze dla kontekstu - czy to jest jakaś znana sprawa z wykopu, mediów lokalnych czy coś? Z tekstu można wywnioskować, jakby sytuacja była znana szerszemu gronu, acz napastnik został uznanym za ofiarę.

  •  

   pokaż komentarz

   @bukareszt: Napastnik jest cały czas ten sam. Ten koleś wojował z moim bratem, który robił kontrowersyjne filmiki. Nie zdążył wyjaśnić dlaczego były kontrowersyjne. Zaczęło to być bardzo niebezpieczne i zaczynam działać. Bratu została przypięta metka oszołoma - jak to zrozumiałem to już było za późno. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale mam zestawienie a w nim kilkanaście sygnatur spraw wraz z opisem, uchybienia w postaci niewpisywanie do protokołu tego co się do nich mówi (a sprawa bardzo poważna, bo chodzi o życie). Chętnie się tym podzielę z dziennikarzem śledczym.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: Ślepy jestem i nie widzę żadnych załączników pism.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ chyba tylko wpier.ol pomoże. Niestety takie patusy rozumieją tylko taką argumentację.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: O co w ogóle chodzi z tym Twoim bratem? Jak już robisz znalezisko to nie owijaj w bawełnę tylko opisz wszystko dokładnie. Co to są "kontrowersyjne filmiki"? Co to znaczy, że nie zdążył wyjaśnić? Brat nie żyje? Jak sprawę opisujesz to opisz wszystko, a nie unikasz tematy dla siebie niewygodne(?). Nie wiemy czy tutaj nie ma drugiego dna i np. Twój brat to nie gorszy patus od tego na którego się żalisz, i policja po prostu woli "nie ruszać gówna bo śmierdzi" ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: Udało mi się znaleźć owe kontrowersyjne filmiki i, bez urazy, brat miał ewidentnie zaburzenia. Problemy psychiczne nie powinne być stygmatyzowane - czasami w ludziach coś pęka z tego, czy innego powodu, niestety bywa, że nic nie możesz zrobić. Przykro mi z powodu Twojej straty.
   Nie wiem, jak sprawa łączy się z tym kolesiem od drzwi, ale sugeruję nie mieszać tych dwóch tematów, bo niestety stracisz na wiarygodności. Ignorowanie zgłoszeń przez policję w sytuacji, gdzie istnieje zagrożenie zdrowia/życia, to wystarczająco "gorący" temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @bukareszt: Tracę wiarygodność? Kojarzysz panią z filmiku z maseczką co się przewóciła? To podpytaj jak zachowywała się w urzędzie - nie mając maseczki wyrzucała za drzwi za jej brak. Zaburzenia czy nie - skądś się one wzięły. Miałeś kiedyś tak, że Cie ktoś tak konkretnie prześladował i zastraszał? Koleś z zaburzeniami i odklejony od rzeczywistości odwoływał sędziów bez prawnika podając kilka argumentów, a sędzia nie potrafił nic z siebie wydukać. Jak ktoś ma inne zdanie to jest zaburzony? W telewizji też mówią prawdę, co nie?

   Mój brat nie był patusem, po prostu pobłądził. Wuchta ludzi się wspinała po jego plecach. Robił dobrą robotę i został wykorzystany, dał się wykorzystać. I wcale go nie wybielam, po prostu są pewne sprawy które nie są wyjaśnione. Zresztą, nawet gdyby mój brachol sie stykał końcówkami z tym napastnikiem to nie daje mu ŻADNEGO PRAWA WYZYWAĆ MI MATKĘ OD k@##$, STRASZYĆ ŻE JĄ POTNIE I NISZCZYĆ JEJ MIENIE i moje mienie, ja przed tymi akcjami z typem trzy razy może gadałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: Gościu ogarnij się. Miras ci dobrze napisał. Skup się na tym zamaskowanym typie.

   Fakty: Jest typ pijaczek i się rzucał na różne sposoby (można nie trzeba napisać, że miał konflikt z twoim bratem). Potem zamaskowany jegomość zaczął nękać i został nagrany. Po kij tu brata wciskasz i jego zachowania? To robi tylko zamęt i po tym co piszesz dla sprawy jest nieistotne.

  •  

   pokaż komentarz

   Mój brat nie był patusem, po prostu pobłądził

   @zDDZ: Ale co robił? Co konkretnie? Bo błądził to można o moim proboszczu napisać

  •  

   pokaż komentarz

   tak, wybacz. Za szybko wszystko chciałem zrobić i wyrzuciło załączniki. Powinno działać.

   @zDDZ: Nic dalej nie ma. Ja nie wiem jak wy wykopujecie takie gówno i to w gorące. Jakiś no name wrzucił jakieś nagrania z kamerki że ktoś stuka w jego drzwi XD.

   Wuchta ludzi się wspinała po jego plecach.

   @zDDZ: Kto się wspiął i niby gdzie? Czy twój brat się zapożyczył na jakiś przemyt i teraz młody Pablo Escobara się wspina na plecach twojego brata?

  •  

   pokaż komentarz

   @DysproporcjaLudzkosci: załączniki są i filmiki. Nie mogę dodać podrobionego pisma, cały czas próbuje dodać w komentarz.

   Na twoich plecach nawet pajac z nagrania się nie wespnie, noname pozdrawia.

  •  

   pokaż komentarz

   @DysproporcjaLudzkosci: wpisz sobie w google "sq na dziedzincu 2015" wejdź w grafikę i poczytaj. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi w Twoim otoczeniu otarło się o rzeczy o których nie masz pojęcia, albo udajesz ignoranta.

  •  

   pokaż komentarz

   załączniki są i filmiki. Nie mogę dodać podrobionego pisma, cały czas próbuje dodać w komentarz.

   @zDDZ: Ale te filmiki to takie gówno że szkoda gadać. Nie możesz dodać bo tego nie masz. Jakie tu jest źródło, piszesz że sprawa znana, a tego nigdzie nie ma. To jest jakieś alkoholiczne sprawy dla reportera. Że ci opony przebijają. Ale napisz czym zajmował się twój brat, o co dokładnie chodzi.

   Na twoich plecach nawet pajac z nagrania się nie wespnie, noname pozdrawia.

   @zDDZ: No tak, obrażaj bo argumentów nie masz. No name bo kim ty tu jesteś? Założone konto 6 godzin temu i pomocy szukasz XD

  •  

   pokaż komentarz

   @MajoZZ: Jest istotne. Jest bardzo istotne bo sie k$??a do tragedii przyczyniło. Czytaj między wierszami, bardzo proszę.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: ale czym zajmował się twój brat? No napisz otwarcie.

   > wpisz sobie w google "sq na dziedzincu 2015" wejdź w grafikę i poczytaj.

   @zDDZ: no jakaś imprezka i co to ma do znaleziska? To napisz otwarcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: Ta babeczka nawet jesli jest (ujowym) urzędnikiem, to jest urzędnikiem w godzinach pracy, a poza godzinami pracy jest osobą prywatną. Brat nie miał prawa latać i jej nagrywać - na spacerze z dwójką dzieciaków. I to nie jest jedyna sprawa, np. filmik z pielgrzymką. No łażą sobie ludzi i są wkurzający, ale robienie rabanu o to jest wbrew zasadom życia społecznego.

   Choroba psychiczna to nie jest patusiarstwo i nie powinno być niczym wstydliwym. Choroba jak każda inna i mam nadzieję, że powoli się wyczołgamy z tego dołka, gdzie definiuje się problemy psychiczne jako kuku na muniu i inne poniżające określenia. A prawdziwymi patusami są ludzie, którzy cisną bekę z problemów innych.

   Odnosze wrażenie, że jeszcze nie uporałeś się ze śmiercią brata i próbujesz jakoś zadośćuczynić jego pamięci czy coś w ten deseń. Tysiąc myśli, czy mogłeś coś zrobić i chęć "oczyszczenia" jego wizerunku. Ziom, nie Twoja wina, nie biczuj się. Brat miał problemy, nie jego wina również.

   Natomiast rozwadniamy temat - rozchodzi się o typa atakującego ludzi i policję, która nic z tym nie robi; przy tym temacie pozostańmy.

  •  

   pokaż komentarz

   @bukareszt: Nie chcę nic oczyszczać, chcę doprowadzić temat do końca. Co Ty mnie na siłę umoralniasz, podbudowujesz? Każdy stratę przeżywa po swojemu. Ja aktualnie nie mam czasu na żałobę bo jakiś debil co chwile mi jakimiś młotkami puka do drzwi. Oczyścić... Jeżeli ludzie idą na pielgrzymkę i krzyczą a on do nich krzyczy to każdy krzyczy Co jest wbrew społeczeństwu? A nie ma w tym prawdy? Co komu da że oni idą i śpiewają? Tak samo jak flaga ukrainy na profilowym. To jest powód, żeby zarzucać komuś zaburzenia? Kim Ty jesteś, żeby stawiać diagnozę przez internet? Pedagogikę kończyłeś zapewne. Nie umiem w wykopy ale umiem w życie, nawet jeżeli na wykopie szukam pomocy.

  •  

   pokaż komentarz

   wpisz sobie w google "sq na dziedzincu 2015" wejdź w grafikę i poczytaj

   @zDDZ: Zdjęcia z jakiejs imprezy, co mamy z nich wyczytać?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jotemov12: oprawa wizualna + efekty 3D to jego autorski pomysł. Przewiózł całą konstrukcję w Yarisie 3D na kilka razy. Zrobił to sam od podstaw od pomysłu po wykonanie. Być może Tobie imponuje leosia, mi ludzie którzy bez butów maratony biegają.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: Dzięki za opis teraz widzę, że niesłusznie wykopałem.

   @DysproporcjaLudzkosci: Szkoda z nim dyskutować.

  •  

   pokaż komentarz

   Być może Tobie imponuje leosia, mi ludzie którzy bez butów maratony biegają.

   @zDDZ: Ale dlaczego próbujesz mi dosrywać. Jakim cudem na podstawie zdjęcia z imprezy ktokolwiek miał wyczytać że twój brat był odpowiedzialny za jej oprawę wizualną. WTF?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jotemov12: Wybacz, dużo stresu. Faktycznie się przyczepiłem, przepraszam. Czy możesz mi pomóc dodać zdjęcie pisma z policji w komentarz? Nie mogę tu wkleić - link znajduje się w opisie filmika na YT z młotkiem

  •  

   pokaż komentarz

   @Jotemov12: Dla mnie brzmi to jakby sam nie wziął tabletek. Jakiś brat, koncert. W tle pijaczek i zamaskowany typ nękający jegomościa. Nie dziwie się, że policja olała wcześniej typa słysząc co wygaduje. Rozumiem, że ludzie wykopują, bo jakiś zamaskowany typ, ale... po przeczytaniu jego komentarzy wiarygodność spada do 0.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jotemov12: bardzo dziękuję.

   @MajoZZ: powodzenia z zachowaniem zmysłów jak jesteś zastraszany. Jak mam reagować, jak nie obroną? Bronię się prawnie bezskutecznie przez trzy lata, to teraz mam się uśmiechać i czytać jak ktoś wypisuje, że czegoś nie dam, bo nie mam? Tabletek nie biorę bo ze stresu nie jem. Myślisz, że klikanie tutaj to dla mnie przyjemność a to jedyna opcja teraz, bo jestem przykuty do mieszkania i sprawdzam tylko co jakiś czas czy matka mi dycha. Jak już komuś pisałem, po wczorajszej akcji moja mama od rana miała ciśnienie 220/120 +- gdzie w wieku 60 lat to nie są żarty. Ale wiadomo, wiarygodności zero.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: Dobrze ci ludzie radzą to zlewasz i dalej piszesz dyrdymały. Bazujesz na uczuciach. Ja wolę fakty i dowody. Chcesz żeby się skończyło i ktoś zareagował. Zbierasz dowody, piszesz odwołania, idziesz do prawnika jeśli policja daje dupy itd. Dobra pół biedy dodałeś znalezisko. Może nawet by to dało efekt pozytywny, ale zacząłeś o jakimś bracie i koncertach. Uj wie o co chodzi, a jak ktoś grzecznie zapyta to "Znajdź sobie". Gościu i to ma być wiarygodne? Patrząc po twoich wypowiedziach każdy wręcz powinien mieć wątpliwości czy to co napisałeś mogło się wydarzyć.

   Dokument fajny i klei się z historią pytanie tylko czy zamazał korektorem policjant czy może ktoś inny :)

   Gość na nagraniach (szczególnie ten w https://youtu.be/Kp-HVS9BRAg) nie wygląda na 40letniego pijaczka. To się wszystko niezbyt klei. Piszesz, że :

   zatem pablo bardzo lubi rozpustne życie i w sumie nic w tym złego dopóki nie rzucasz kipów po fajkach na czyjejś klatce, nie rozbijasz szklanych butelek również u kogoś na klatce

   Nie wygląda za mądrego. Sam zresztą go tak opisujesz. A typ na filmie kamerka, okularki. Stoi nienaj#$#ny.

   Powiem wprost. Czego nam nie mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @MajoZZ: grafolog nie kłamie. Mogę dać próbkę pisma lewej ręki, prawej, stopy i czegokolwiek jeszcze chcesz. Sam sobie korektorem zamazałem dane i podpisałem sie charakterem pisma osoby, która się podpisała na piśmie.

   @MajoZZ: jeżeli dla Ciebie szczyt dyskrecji to kamerka produkcji 2010 roku, maska z filmu i okularki to gratuluję. Czego nie mówię? A co ja mam Ci jeszcze powiedzieć. Nie muszę Cie przekonywać. Obserwuj wykop i się nie udzielaj. Masz namiar na moje konto na YT i grzecznie oglądaj.

   Ale co ludzie mi dobrze piszą? To ja decyduje czy rada jest dla mnie pomocna czy nie jest pomocna. Połowa tutaj pisze, że mam zbierać ekipę i iść się lać - oni też zapomnieli tabletki?

   Spiąłem się do nie tej osoby i tyle w temacie. Przeprosiłem, nikogo nie skrzywdziłem.

   Także wykopowiczu Twoje argumenty zgasiłby niejeden dziesięciolatek. Nie wdaję się z Tobą dalej w dyskusję bo Ty masz swój świat w którym wszyscy kłamią a ty jesteś ajka.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ:
   W jednym się zgadzamy. Ta dyskusja nie ma sensu. Jak widać jesteś najmądrzejszy szkoda, że nie przez te 3 lata. ¯\_(ツ)_/¯ Dla mnie w obecnej formie to się kupy nie trzyma, a temat brata, koncertu i powiązania tego z pijaczkiem przemilczasz za każdym razem.

   Jednak tak czy siak wszystkiego dobrego.

  •  

   pokaż komentarz

   Udało mi się znaleźć owe kontrowersyjne filmiki i, bez urazy, brat miał ewidentnie zaburzenia.

   @bukareszt: cumplu poratuj urlem

  •  

   pokaż komentarz

   Dla mnie brzmi to jakby sam nie wziął tabletek. Jakiś brat, koncert.

   @MajoZZ: Albo wziął za dużo i nie tylko tabletek. W komentarzach zaburzenia myślenia motzno. Teraz kwestia czy przez schizofrenie czy ćpanko i długi(a ten psychol co nachodzi jest wierzycielem)

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: a ja z takim nietypowym pytaniem - co masz za kamerke wifi? Mam podobny problem xD

  •  

   pokaż komentarz

   @TrinityBomb: napisz do mnie wszystko wyjaśnię. Kamerka Ezviz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pro-Xts: Ok, masz prawo tak myśleć. Ale jak masz odrobinę honoru i poczuwasz się do odpwiedzialności za swoje słowa to napiszesz w przyszłości sprostowanie. Ale na klawiaturze łatwo pisać. Zaburzenia myślenia? Że co, że w komentarzu się spiąłem? Zarzuca mi się tu, że to wymysł i wiszę komuś siano. Przecież ja nie wiem jakim cudem Wy jeszcze milionerami nie jesteście, skoro tak łatwo idzie Wam czytanie czyjegoś życia. :>

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: wyjaśnisz o co chodzi z bratem skoro jest tak ważny w tej sprawie? Gdzie można zobaczyć jego kontrowersyjne filmiki?

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ:

   Wybacz stary, ale ta historia wraz jej "biegiem" czyli tym, jak ją opisujesz i tym, na jakie pytania wolisz nie odpowiadać zaczyna się średnio kleić.
   Zapytam więc wprost: brat leżał mu kase czy nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kom_bajn: Jest na tyle ważny, że to niestety od niego się zaczęło bo zwrócił uwagę, żeby syfu nie robili i głośno w nocy na klatce nie było. Wcześniej odezwał się sąsiad i to on był zaczepiany. No i ważny jest dlatego, że w internecie nic nie ginie. Gdybym nie wspomniał o tym na początku to wróciłoby jak bumerang, że coś ukrywam. Jak napisałem, nie jestem typem osoby, która wrzuca filmik od połowy. Spadło to na mnie i muszę to dźwignąć. Stąd nie do końca wszystko jest jasne. Powtarzam, że nikogo nie bronię i nie wybielam. W odpowiednim czasie wszystko zostanie wyjaśnione, obiecuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @technical_error: Odpowiem wprost - poza kredytem hipotecznym nie miał długów. Zanim był konflikt między bratem a tym typem to trwał konflikt między sąsiadem z góry a tym typem. Wybaczam, sam nie dowierzam w to co się dzieje i ile to trwa i w jaki sposób jest to rozgrywane.
   Na jakie pytanie chcesz znać odpowiedź? Odpowiem szczerze nie patrząc na to, czy rozbiję tym czyjąś rodzinę czy nie rozbiję, moja się już rozpadła. Więc pytaj śmiało i mądrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: chyba masz poblokowane pw, bo nie mogę napisać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Masz namiar na moje konto na YT i grzecznie oglądaj.

   @zDDZ: zluzuj zwieracze i sam grzeczniej zielonka bo wpadłeś tu i ustawiasz wszystkich

  •  

   pokaż komentarz

   @OnKujajor91: Przychodzę z problemem jak do ludzi a mi się fejki zarzuca. Bo c@???we nagranie... To co, mam poprosić oprawcę żeby jeszcze raz się ustawił do zdjęcia? Jestem zestresowany, zmęczony i pomału zrezygnowany. Chwytam się brzytwy bo nie chcę zrobić nic głupiego. Zwróć uwagę ile tu jest propozycji, żeby go wyjaśnić. Wiesz jak bardzo frustruje myśl, że ktoś Ci na rodzicielke takie rzeczy wygaduje a Ty ni nie możesz zrobić? Zrozumienia trochę. Na policji udowadniać, że nie kłamiesz. W sądzie, że nie kłamiesz, w kościele że nie kłamiesz. Ktoś mi zarzucił kłamstwo, że nie mam dokumentu - wysłałem go na priv i co? Zero tematu.

   I nie wpadłeś i ustawiasz, tylko zamiast normalnie zapytać o co chodzi to zakładane jest, że coś zmyślam i wyolbrzymiam. Dziwi Cie, że nie chciałem od razu pisać o puszczalskiej żonce? A jak jej dzieciaki to kiedyś przeczytają? Trudno, walczę z robotem i albo ja albo on.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: kibicuję ci żebyś zdusił robaka, ale z drugiej strony tak jak mówią inni - nie odpowiadasz na niektóre pytania/odpowiesz później oraz po prostu niegrzecznie skaczesz do ludzi którzy mimo wszystko mają jakąś wolę żeby ci pomóc. Gdyby nie mieli to by nie pisali w tym temacie. A Ty próbujesz "wyjaśniać" i "gasić" jakbyś gadał z jakimiś trollami. I już kończę dyskusję.

  •  

   pokaż komentarz

   @OnKujajor91: Bo większość to trolle. Jadę na rezerwach energii i zaraz sam wysiądę. Ale wiadomo, łatwo jest oceniać sytuację w której się nie jest, bez towarzyszących temu emocji. Rzucam się, bo przecież napisałem w wątku, że wszystko w swoim czasie. Mam się wysrać z wszystkich dowodów w sieci a w sądzie będą odbijać piłeczkę? Tak się wojny nie wygrywa, co najwyżej bitwę można wygrać. Czyli co, uważasz, że od razu w wątku powinienem napisać, że chodzi o niewierną żonę odklejonego napastnika i o to, że mój brat (nie)przeżył załamanie? Przecież każda taka informacja niesie za sobą szereg konsekwencji. Ale no ok, i tak już mam przej?@!ne pewnie więc nie zamierzam unikać odpowiedzi, po prostu jestem zastraszony to reaguje jak kocur przy ścianie na psa. Ja też jestem tylko człowiekiem, który od trzech lat nie wie czy jak zostawi auto na parkingu czy jutro będzie stało całe.

  •  

   pokaż komentarz

   nie odpowiadasz na niektóre pytania

   @OnKujajor91: to nie jest koncert zyczen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Zgrywajac_twardziela: tak czy inaczej musiałem o tym napisać, więc jak nadal jesteś zainteresowany tą informacją to znajdziesz w komentarzach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jotemov12: Zielonka usuń konto.
   Jak mam być szczerzy odczytałem max 15 komentarzy i nawet tego g... nie będę dalej czytał XD sam się gubisz w zezaniach. Życzę Ci szczęścia w życiu, narka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jotemov12: oprawa wizualna + efekty 3D to jego autorski pomysł. Przewiózł całą konstrukcję w Yarisie 3D na kilka razy. Zrobił to sam od podstaw od pomysłu po wykonanie. Być może Tobie imponuje leosia, mi ludzie którzy bez butów maratony biegają.

   @zDDZ: Gościu o czym ty bredzisz w ogóle? Jak my od jakiegoś patusa z pałką przeszliśmy do konstrukcji 3D w Yarisie?

  •  

   pokaż komentarz

   a ja z takim nietypowym pytaniem - co masz za kamerke wifi? Mam podobny problem xD

   @TrinityBomb: Poczytaj o rodo, Sam chciałem sobie zamontować na wizjer, ale jak poczytałem co muszę zrobić, aby działała legalnie odpuściłem. Skusiłem się na ochronę i nalepkę na drzwi i zaczął się święty spokój.

  •  

   pokaż komentarz

   @DysproporcjaLudzkosci: Tak zerknąłem pobieżnie i trzeba to zakopać. OP jest jakiś nawiedzony i na nic nie odpowie. Cały czas używa eufemizmów wobec swoich bliskich, a krytykuje i obwinia świat dookoła.

  •  

   pokaż komentarz

   @MajoZZ: co za cipka xDDDD przeciez mozna - nic nie mowic; mowic ze atrapa i tysiac innych, jprdl dobry goj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: Mocno się wkręciłeś w elaboraty w środku nocy.

   źródło: youtube.com

  •  
   SarahC

   +3

   pokaż komentarz

   @zDDZ: A nie możesz mu po prostu p?#$#$#nąć w ten głupi łeb w samoobronie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) On nie jest groźny tylko p?#$#$#nięty. Jakby cię chciał dźgnąć nożem to by ci go nie pokazywał bo i po chuj, dowiedziałbyś się po uderzeniu albo przy wyciąganiu z rany ciętej. Tutaj osobnik ewidentnie szuka sobie rozrywki na życie i trafił na ciebie. Policja ma w dupie (może ziomki jak to mała wieś) jak widać, także nie wiem na co liczysz. Też się ładnie ubierz, wyjdź na klatkę, a w razie zagrożenia paralizator z kieszeni rozwiąże sprawę.
   A najlepiej to zwołaj se parę Sebków kup im po flaszce i niech se siedzą pod twoją klatką, wyjdzie ci taniej niż zmienianie opon co miesiąc.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: to daj może jakiś link a nie że mam sobie szukać? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @lord_xenu: dokładnie. Ten sam typ co mówi mi, że jestem niewiarygodny BOI SIĘ zamontować kamerę w wizjerze bo mu ktoś głupot naopowiadał. Niedługo wiara się będzie bała się mówić dzień dobry, bo rodo. ^^

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: mocny gaz i czekać aż przyjdzie pukać w drzwi. Otwieramy, odsuwamy się od drzwi i jak patus pół palca swojej stopy postawi na progu to gazem go i na kopach. Jedną ręką trzymasz gaz, drugą trzymasz na wysokosci twarzy, żeby w razie czego przyjąć na nią pałkę. Dzwonisz na policje o próbę wtargnięcia do mieszkania. Przyjeżdżają, chłop leży z pałką na klatce, Ty go przytrzymujesz. Konkretne zarzuty dla chłopa. Koniec tematu, a nie 3 lata się p%!$%#@ić z jakimś odklejeńcem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pro-Xts: tak jak mówisz, mocno się wkręciłem. Czymś się musiałem zająć, żeby nie zasnąć (ciekawe co sobie tutaj dodacie za historyjkę). Dziwne nie? Że ktoś się wkręcił w coś co jest dla niego ważne? Nie chcę niczego przeoczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: Jak nie odróżniasz łamania prawa od "BOJENIA SIĘ" to co ja ci mogę powiedzieć :D Nie zrozumiesz, że czasem z dziwnymi sąsiadami lepiej mieć spokój... a no właśnie nie rozumiesz.

   Wciąż dziesiątki plusujących czeka na odpowiedzi, których unikasz. Lepiej jednak popier&^% o wizjerze :)

   pokaż spoiler Teraz serio kocze tą dysputę. + dla ciebie za troling, bo odpisałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @MajoZZ: dziesiątki plusujących mają odpowiedzi w komentarzach. Łamanie prawa mówisz? Ty chyba stron nie odróżniasz. Łamie prawo montując wizjer bo ktoś mi na drzwiach "RIP" pisze, a typ co to robi jest bezkarny. To jest prawo? TY sie wczoraj urodziłeś?

  •  

   pokaż komentarz

   @zDDZ: a wizjer zamontowałem bo policja mi to zasugerowała, żeby mieć dowody ignorancie.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak nie odróżniasz łamania prawa od "BOJENIA SIĘ"

   @MajoZZ: dzbanie, rodo to nie jest jakieś ultra prawo zabraniające ci życia. Pierdzielisz jak potłuczony. Rodo tyczy się stosunku firm do osób prywatnych w wielkim ogóle. A drugi potłuczony pisał artykuł który jest na pierwszym miejscu w google jak chodzi o montowanie kamery w wizjerze. Rodo nie ma nic do tego. Prawnie nie jest w ogóle powiązane. Jak masz posesję to montujesz tak żeby nie nagrywać sąsiada, jak masz klatkę to tak żeby nie nagrywać drzwi sąsiada, jak jest sąsiad naprzeciwko to masz kamerę pod kątem. Jak sąsiadowi się nie podoba to ma proces cywilny i administrację dlatego dobrze jest z sąsiadem o tym pogadać. Policja nie ma tu nic do rzeczy.

   RODO:

   Przepisy nie mają zastosowania do przetwarzania danych osobowych przez osobę fizyczną w ramach działalności czysto osobistej lub domowej, pod warunkiem że nie ma ona związku z działalnością zawodową lub komercyjną.
   https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/reform/what-does-general-data-protection-regulation-gdpr-govern_pl

   Więc przestań powtarzać te debilizmy jak jakiś następny kononowicz z iq na poziomie małpy.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  @zDDZ wyjścia są dwa: 1)kilku kolegów wiertarka udarowa i szukanie ropy w kolanach tego śmiecia 2) olać psiarnię pisać do prokuratury zawiadomienia i skargi na bezczynność policji, nie tylko rejonowej (bo to najczęściej w mniejszych miejscowościach koledzy psiarni od wódy) ale i okręgowej, skargi do komendy nadrzędnej nad tą która olewa sprawę, zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (taki retusz kwoty w protokole to przestępstwo), powiadomić media lokalne i krajowe, nawet jeśli ten przepity muł to czyjś kochanek w końcu mu się ktoś do dupy dobierze dla świętego spokoju

  chociaż opcja pierwsza szybsza i skuteczniejsza

  •  

   pokaż komentarz

   @tothu: Opcja pierwsza była kiedyś skuteczna. Od trzech lat stary matka żyje praktycznie przy zamkniętych roletach, chodzi na paluszkach... Tutaj trzeba zrobić porządek, bo z mojego brata zrobili jakiegoś poj@#% i sam się dałem zmanipulować po części (a po części wiadomo jak to z rodziną - największe kłótnie właśnie w rodzinie) a tutaj koleś sobie chodzi wolno wymachuje nożem, odgraża się śmiercią, że zniszczy pojazd, że zabije matkę. Bez gazu nie wychodzę z chaty więc... Napisałem mailowe zgłoszenie do swojej komendy i dodałem DW wszystkich świętych (rzecznika, okręgową, rejonową), coś tam z uwagą próbuję rozegrać ale idzie to jak... W każdym przez weekend zbiorę myśli i zobaczymy co w tym wątku się podzieje.

 •  

  pokaż komentarz

  @zDDZ
  Jeżeli to taki patus alkoholik, to w każdej gminie działa coś takiego jak: Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
  Udaj się tam, przedstaw dowody, i porozmawiaj.
  Z doświadczenia wiem, że są dużo bardziej skuteczni, niż policja, bo się mocno srają, żeby żadne gówno od nich nie wyszło.
  Skierują sprawę do odpowiednich organów i zaproszą dzielnicowego na kilka miłych słów.
  Chodź na tą komisję do skutku.

  P.S
  I nie słuchaj debili, którzy ci radzą zebrać kolegów i nastraszyć patusa, albo sugerują inne działania nielegalne, bo sobie tylko k!!#a zrobisz zajebisty problem.

 •  

  pokaż komentarz

  Jest to mój pierwszy artykuł na dodatek dosyć osobisty w związku z tym proszę o wyrozumiałość do tego jakim językiem napisany jest ten tekst.

  Przecież jest napisany bardzo dobrze. Współczuję. Zgadzam się z Twoimi przemyśleniami nt. tego jak to powinno być załatwione i mam nadzieję, że ta wrzutka tutaj będzie do tego rozwiązania pierwszym krokiem. Oby przełomowym.
  Postawę policjantów trudno nawet skomentować.

 •  

  pokaż komentarz

  Chcesz koniecznie uczciwie to załatwić ? Kupujesz masę kamer i dysków, nagrywasz wszystko, WSZYSTKO! Zbierasz faktury za wizyty u lekarza, naprawę drzwi, szukasz świadków, płacisz adwokatowi, udowadniasz utracenie pracy przez ciągły stres zapisujesz się do psychiatry do szpitala. Koleś ładuje za znęcanie się w pierdlu.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna