Handel kwitnie w najlepsze, teraz wciskają seniorom kosmicznie drogie ozonatory.

Handel kwitnie w najlepsze, teraz wciskają seniorom kosmicznie drogie ozonatory.

Ozonator w cenie 14 tys. zł, zwykły odkurzacz za 6 tys. zł czy równie droga wyciskarka do soków. Okazuje się, że bezczelni handlarze zmienili taktykę. Zamiast "cudownych" garnków i zdrowotnych kołder wciskają teraz kosmicznie drogi sprzęt AGD i RTV.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego Ci emeryci sa tacy głupi?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: narząd nieużywany zanika. Najpierw u dzieci się rozwija, a u osób starszych mózg traci swoje funkcje. Jeżeli ktoś go nie używa to zwyczajnie dziecinnieje i to nie przytyk, stwierdzenie faktu. To tak samo jak z mięśniami - dlaczego emeryci nie posiadający windy, a wchodzący na 2-3 piętro są sprawniejsi od tych mieszkających na parterze?

   Ale naiwność dotyka też i młodszch.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: dlaczego niektórzy ludzie palą?
   dlaczego niektórzy piją i jeżdżą?
   dlaczego niektórzy skaczą na tzw.główkę łamiąc sobie kręgosłupy
   dlaczego niektórzy oglądają gównianą papkę w telewizji?
   dlaczego niektórzy wierzą w teorie spiskowe?
   dlaczego niektórzy trafiają do sekt?
   Część społeczeństwa jest po prostu niezbyt mądra i nic się z tym nie poradzi. Byłem kiedyś na festiwalu niezwykłości, byli tam różni szarlatani, jeden szczególnie utkwił mi w pamięci. Facet zakładał ,,pacjentom'' na głowę garnek i uderzał miarowo kołatką. Ten zabieg leczący wszystkie znane choroby świata kosztował 100 zł, a było to kilka lat temu. Nie brakowało chętnych, ustawiła się kolejka..

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Chłopie ! W miarę młodzi ludzie nabierają się na Nigeryjskiego księcia. Oglądałeś ten film na Netlix czy inne platformie streemingowej o tym oszyście na Tinderze ? Stare babki oszukiwał ? To dziwisz się że tutaj emeryt da się oszukać ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Pokolenie wychowane po wojnie. W już bezpiecznym, zorganizowanym kraju. Edukacje ogarnęło państwo, prace państwo, mieszkanie państwo, opiekę zdrowotna państwo, emeryturę państwo. Do tego doszła zmiana systemu ekonomicznego i rewolucja informatyczna. I tak wyrosło pokolenie "wielkich dzieci", ludzi łatwych do zmanipulowania, ufnych, podatnych na sugestię i często niezaradnych życiowo. Za to z wielkim ego, uważających że maja wiedzę życiową tak jak pokolenie ich rodziców ( pokolenie "łazików", co wojnę przeżyło. Byli szczwani, podejrzliwi i sami nieźle manipulowali).

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Jak pracowałem jeszcze w opiece zdrowotnej po pierwszych studiach, to nas uczono praktycznej psychologi w postępowaniu z konkretnymi grupami wiekowymi. Przepaść pomiędzy tymi pokoleniami była GIGANTYCZNA.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Poczytaj wpisy na wykopie, nie tylko emeryci są głupi. :)

  •  

   pokaż komentarz

   @alexmich: w sensie Ci wojenni byli bardziej ogarnięci?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek A co z młodymi? Młody komentuje kupno garnków za 10k, a później kupuje kurs/wstęp na seminarium jakiegoś kołcza z dupy za 1000zl pt "jak zostać milionerem w 30 dni nie robiąc nic" itd. To są przyszli nabywcy magicznych kołder i wyciskarek do soków.

  •  

   pokaż komentarz

   @new_micra: Mój znajomy (po 50), szwagier (24 lata), znajoma z pracy (25 lat), kolega z pracy (38 lat). Pierwsze trzy osoby dały sobie wcisnąć w Media Expert oklejenie telefonu folią za ok. 80 zł. Kolega chciał, bo to super folia, którą oklejony jest stadion narodowy, ale mu wyperswadowałem.
   Jak ktoś jest naiwny to wiek nie ma nic do tego.

  •  

   pokaż komentarz

   @alexmich: malo kiedy na wypoku mozna przeczytac tak trafna opinie.

   Problem polrg na tym ze taiej postawy sie nie neguje a bardziej "gloryfikuje"

   Dotyczy wszystkich a nie tylko emerytow. Masz frankowiczow, kredyciazy co brali pod korek przy stopach 0,2%, ludzi co zawierzyli w szybki zysk za free (amber gold) i mnostwo innych.

   Zamiast-ku przestrodze innych-pokazac ze sami sobie winni to robi sie z nich ofiary. To zacheca innych. No bo skoro moge podjac bledna decyzje a potem panstwo pomoze to dlaczego jej nie podjac?

  •  

   pokaż komentarz

   @groszek71: zakładanie, że wszystkie teorie spiskowe to fake, to taki sam szuryzm, ale w drugą stronę.
   Chyba, że miaeś na myśli, iż większość z nich jest, ale napisałeś w formie uproszczenia - tu się zgadzam.

  •  

   pokaż komentarz

   na Nigeryjskiego księcia.

   @juzw:
   nigeryjskiego

  •  

   pokaż komentarz

   emeryturę państwo

   @alexmich:
   Chyba za daleko poszedłeś...
   Tobie też państwo da emeryturę?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Bez porównania. Jeszcze na studio do takich wysyłano przyszłych fizjoterapeutów, pielęgniarki i lekarzy, aby pokazać co mogą z nimi zrobić. Manipulowali na potęgę i to skutecznie, potrafili kłamstwa w żywe oczy ciskać, cwaniaczyli i wykorzystywali do grac możliwości. Jak demencja ich nie przycisnęła to życzę powodzenia jak ktoś, by im garnki chciał wciskać, albo na wnuczka okraść. Chyba tylko panu Rydzykowi wychodziło, ale dla tych ludzi ksiądz, lekarz, nauczyciel to były autorytety. Szanowali też pieniądze i starali się przekazać niewielki majątek potomnym (oni jeszcze II RP pamiętali i mieli przywiązanie do własności). Oczywiście nie jest tak ,że wszyscy tacy byli i że wszyscy z pokolenia "dużych dzieci" są niezaradni. Ale całościowo różnica byłą wyczulana.

  •  

   pokaż komentarz

   @gorzki99: +1. takich ludzi powinno się piętnować bezosobowo w mediach. Człowiek inaczej niż przez ból i strach się nie uczy. Pokazywać codziennie i podkreślać jednocześnie - KAŻDY odpowiada sam za siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @new_micra: @Kralizek: Bo to pokolenie jest nauczone, że rząd PRL się nimi opiekuje i nic złego im się stać nie może. 0 pomyślunku. Każdy z tych ludzi jest w stanie zadać sobie pytanie:
   - czy to jest drogie? - czy ja tego potrzebuję?
   Ale nie... więcej opiekuńczości państwa!

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego Ci emeryci

   @Kralizek:
   Wciąż mądrzejsi od przygłupów, którzy piszą z dużej "ci" w sytuacji, w której nie zwracają się do kogoś.

  •  

   pokaż komentarz

   KAŻDY odpowiada sam za siebie.

   @MajorKusiol: No to niestety ale nie w ty kraju i spoleczenstwie. Tutaj kazdy jest za leniwy zeby poyslec. Jak sie noga powinie to "panstwo pomusz" bo zle banki, bo zlafundacja a ja nie zrobilem niczego zlego.
   I panstwo pomaga upujac sobie w ten sposob wyborcow.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale p%%#$#%enie. A kto siedzi na YT czy innych syfach i łyka jak pelikan każdą bzdurę coachingową? Starzy, emeryci? Kto ogląda z zapartym tchyem filmy o teoriach spiskowych? Kto kupuje hurtowo książki o fałszywszych planedemiach i inne gówna? Kto wpłaca na szurskie portale grube pieniądze?
   Każdego z nas można oszukać a bardzo duża część społeczeństwa jest podatna na manipulacje i wyzysk jednych rżną na garnkach, ozonatorach a drugich na sprzedawaniu bajek "świadomym ludziom co włączyli myślenie.

   Sprowadzanie tego do "pokolenia" i "komuny" to oszukiwanie samego siebie. W innych krajach te same problemy istnieją chyba, ze państwo skutecznie interweniuje.

   @juzw: @alexmich: @Kralizek:

  •  

   pokaż komentarz

   (╯︵╰,)

   @power_bank: Tak wiem. Tez to zauwazylem. Staram sie jak moge ale moj lapek juz dogorywa. Klawisze lubia nie wchodzic. Wiec literki lubia sie zjesc :P

   Bronie sie rencami i nogami przed kupnem nowego jak mam przed oczami to ze musialbym wszystkie dane przerzucic.
   Wole sie silowac z klawisami :P

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: ...mówią w większości ci, co później stoją z bachorami w kolejce po gówno lody ekipy przepłacając za nie 500% ,albo biorą kredyt pod korek na przewartościowaną nieruchomość przy 0 stopach i dziwią się, że teraz płacą 2x tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Jest gigantyczna różnica między oglądaniem głupot w TV dla zwały, czy na YT, a wywalaniem DUŻEJ kwoty na rzeczy zbędne. Gdyby to były kwoty 10-30 zł, to ok. Także nie, emeryci są bardziej naiwni. Niemniej, państwo powinno zablokować takie modele sprzedaży, tu się zgadzamy.

   A co do równania wszystkich teorii spiskowych jako fałszywe xDDD ale szuryzm.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: A i jeszcze tamto pokolenie potrafiło zmieniać zdanie. Podejrzewam, że to wynikało z przeżycia wojny, gdzie trzeba było się umieć dostosować, a trawienie w zaparte zwiększało ryzyko śmierci.

  •  

   pokaż komentarz

   Wciąż mądrzejsi od przygłupów, którzy piszą z dużej "ci" w sytuacji, w której nie zwracają się do kogoś.

   @ab6661:
   Ale jeśli już poprawiasz, to sam błędów nie popełniaj:
   "Otóż zgodnie z tradycją piszemy wielką (dużą, małą) literą, nie z wielkiej (dużej, małej) litery. Konstrukcja z przyimkiem to składniowy rusycyzm"

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek a bo ja wiem czy głupi? Chcą to kupują. Ja za iPhone nie dałbym nawet 1000pln (podejrzewam że koszt produkcji to jakieś 500pln) a ludzie płacą za to dziadostwo 7000 nawet. To że dla mnie to nic nie warte nie oznacza że mam ubezwłasnowolnić kogoś bo moim zdaniem koszmarnie przepłaca. Wolny rynek - tamci sprzedają a ci kupują. Proste

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego Ci emeryci sa tacy głupi?

   @Kralizek: mi emeryci?

  •  

   pokaż komentarz

   Ale jeśli już poprawiasz, to sam błędów nie popełniaj:

   @power_bank:
   Mam to w dupie.

   Prowadzę swoją prywatną krucjatę przeciwko pladze przygłupów, którzy piszą "ci" z dużej wtedy kiedy nie trzeba, a nie przeciwko rusycyzmom. Ale dzięki, mimo wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego Ci emeryci sa tacy głupi?
   w sensie Ci wojenni byli bardziej ogarnięci?


   @Kralizek: Mi emeryci? Mi wojenni? Słowo ci pisze się dużą literą wtedy, gdy się do kogoś bezpośrednio zwraca. W sensie tobie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: @groszek71: @szymon-kotowski-1: @hao: @MajorKusiol: @gorzki99:

   W kontekście rozmyślania nad ciemnotą i ogólnie wiarą w głupoty lub to co serwują media, nie zapominajmy, że w naszym pięknym kraju był taki czas, kiedy o jednej godzinie pół kraju zasiadało przed telewizorem, żeby za jego pomocą... energetyzować sobie wodę!

   Im dłużej się nad tym człowiek zastanawia tym bardziej wątpi w społeczeństwo.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Im dłużej się nad tym człowiek zastanawia tym bardziej wątpi w społeczeństwo.

   @Cozzie: Ja juz dawno przestalem sie zastanawiac i miec watpliwosci. Tu nie ma co watpic. W fakty sie nie watpi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: a ilu młodych dało się nabrać na kredyt we frankach? Ci to są dopiero głupi( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Cozzie: Tak jak Gorzki. Ja już się nie zastanawiam, po prostu zaakceptowałem fakt, że większość ludzi to d3b1le. Jak ktoś sobie zdaje sprawę, że jest d3b1lem w jakieś materii i zamyka twarz, czekając na odp od eksperta to RigCZ. Bo takim d3b1lem jest każdy z nas. Tamci natomiast nie myślą, tylko idą przed siebie jak lemingi, zero JAKIEJURWAKOLWIEK rozkminy. Ja wiem, że jestem naiwny, dlatego jak się upewnię, że oferta to na 90% wał, to rozłączam telefon. Wbiłem to sobie głęboko do łba. Takie prezenty jak coś za darmo, zdarzają się BARDZO BARDZO BARDZO rzadko i tylko w określonych warunkach. Zazwyczaj wynika to z głupoty lub naiwności 2 osoby, która sama nam oddaje swoje skarby.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego Ci emeryci sa tacy głupi?
   @Kralizek:
   To jest dobre pytanie:
   1. Starość i upośledzenie funkcji poznawczych.
   2. Brak odporności nawyku weryfikowania informacji i cen, bo PRL brało się jak coś było, teraz trzeba się zastanowić albo sprawdzić w necie ile kosztuje coś podobnego, pokolenia 40+ raczej tego nie robią.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego Ci emeryci sa tacy głupi?

   @Kralizek: Głupi to wiadomo bo siedzą przed tv i gapią się w ekran. Ale skąd wiadomo, że w tych poczęstunkach są tylko najwyższej jakości produkty a w wodzie tylko cudownie zdrowiące minerały? Sama seniorka przyznała, że nie wie jak to się stało, że podpisała. A pigółka gwałtu nie jest wykorzystywana tylko do ruchania nastolatek.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cozzie: Może zamiast religii i etyki należałoby wprowadzić przedmiot kładący nacisk na racjonalizm światopoglądowy, uczyć już dzieci jak bronić się przed manipulacjami, socjotechnikami, krótko mówiąc nauczyć je zdrowego rozsądku. Podobno czym skorupka za młodu itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @alexmich: wbrew temu, co napisałeś, umiejętność dogadania się i kompromisu, to zdecydowanie coś zupełnie innego niż gotowość do zmiany zdania. A to nie jest to samo. Starsi wiedzą, że jak nie mogą wygrać, to lepiej zamilknąć i przeczekać.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego Ci emeryci sa tacy głupi?

   @Kralizek: Emeryci a młodzież to co? zbiórka bez żadnej weryfikacji, wykop wpłaca. Gość podaje się za bezdomnego wykop wpłaca, zbiórka promowana przez jakiegoś dziada z YT wykop wpłaca. A jak powiesz tyko aby w łeb się puknęli i nie wpłacali na nic bez weryfikacji itp. To słyszysz „moje pieniądze moja sprawa” „won od moich pleno”

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Tez tego, nie ogarniam. Mój dziadek ostatnio przelał poznanej 3 dni wcześniej na Facebooku pani poddającej się za porucznik wojsk hameryki 15k a „baba” nawet nie pisała w miarę po polskiemu. Bo pisała mu „mój mężusiowi” i miała mi wysłać paczkę z 1,5m dolarów XD dalej już pare dni minęło i tak dalej nie potrafię tego ogarnąć. Starzy ludzie to intelektualne dzieci. Po 70 to jadę w Bieszczady niech mnie tam wilki z niedźwiedziami na spółkę wpierdzielą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: To co robią z emerytami nie różni się za wiele od tego co robią Google, Facebook i inni z nami. Manipulacja, jednych robią na spotkaniach bo im prościej (grupa wiekowa) innych faszerują reklamami na każdym kroku czy publikując artykuły sponsorowane produktów które chcą nam sprzedać

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego Ci emeryci sa tacy głupi?
   @Kralizek: Dlaczego mi emeryci?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: Jak będziesz emerytem, to się dowiesz...

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: dlaczego tyle osób nadal chce głosować na po/pis?

  •  

   pokaż komentarz

   @groszek71: Świnta prawda. Po prostu bałwany były, są i będą. Co więcej, to nie ma nawet zbyt wiele wspólnego z wiekiem. Jeśli ktoś ma 20 lat i idzie do wróżbitki, która mu/jej/temu przepowiada, że spotka wkrótce kogoś, kogo dawno nie widziało, a następnie kogoś spotyka i uważa, że to się spełniła wróżba, to o czym my mówimy...

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: młodzi są tak samo głupi. Jestem na FB na grupie "Kupię/sprzedam bilet" i codziennie kilka postów typu: "Uwaga ten użytkownik ze screena to oszust, przelałam mu 500zł BLIKIEM i nie wysłał mi biletów"

  •  

   pokaż komentarz

   przelałam mu 500zł BLIKIEM

   @piter_piter: serio?! (ʘ‿ʘ)

 •  

  pokaż komentarz

  skad emeryci maja tyle kasy...

 •  

  pokaż komentarz

  Jedno mnie zastanawia. Skoro kibole założyły pedo-komanda i nagrywają na yt "prowokacje" to czemu nie zorganizowali się jeszcze w grupy i nie spuścili wp$%%!@#u kilku takim "cwaniakom" od garnków?

  •  

   pokaż komentarz

   @Danuel: a może jeszcze ubezwłasnowolnienie tych ludzi? Dlaczego chcesz kogoś zmuszać do czegoś, co uważasz za stosowne? To jest efekt braku rozmowy z dziećmi (nie ostrzegają rodziców), to jest efekt braku myślenia (tego uczyło i uczy Państwo), ale dlaczego sądzisz, że wydawanie kasy na narkotyki, alkohol, szybkie samochody, drogie wakacje jest lepsze u młodych ludzi niż u tych emerytów? W końcu i jedni i drudzy są szczęśliwi w momencie zakupu.

   Nic tak nie działa jak przykład - przykład tego, co się może stać złego.

  •  

   pokaż komentarz

   @new_micra: Przecież nic takiego nie napisałem. Zastanawiam się po prostu, dlaczego jeszcze nie zebrało się kilku chłopaków z osiedla i nie spuściło wp@$%@?$u frajerom.

  •  

   pokaż komentarz

   @new_micra:

   wydawanie kasy na narkotyki,

   W końcu i jedni i drudzy są szczęśliwi w momencie zakupu.

   Tym mnie przekonałeś. Poważnie, bez ironii.

  •  

   pokaż komentarz

   @Danuel:

   Zastanawiam się po prostu, dlaczego jeszcze nie zebrało się kilku chłopaków z osiedla i nie spuściło wp!#@!??u frajerom.

   Bo udowodnić winę nie jest łatwo? Bo wejść na spotkanie dla osoby młodej jest niemożliwe? Bo ci oszuści mają plecy u władzy? Powodów jest wiele. Audytor już pokazał, że nie jest tak łatwo im udowodnić winę a obijesz mordę i pójdziesz siedzieć za cwaniaka

  •  

   pokaż komentarz

   @Danuel: Pewnie gdzieś powstają takie "bojówki", ja sam z kolegami przeganiałem domokrążców ze swojej miejscowości, właśnie w trosce o starszych.
   A jeśli chodzi o bojówki "antypedo" to raczej nie kibole, tylko jakaś patologia, która chce bezkarnie poznęcać się nad słabszymi. Jak oskarżysz upośledzonego o pedofilię, to nikt mu nie pomoże, i nie odda. A jak wyskoczysz do ochroniarza na pokazie garnków, to już nie będzie tak łatwo i bezkarnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @new_micra serio? Czy Ty właśnie próbowałeś usprawiedliwić oszustów i obwinić ludzi, których się mota?

  •  

   pokaż komentarz

   @Danuel: a może jeszcze ubezwłasnowolnienie tych ludzi? Dlaczego chcesz kogoś zmuszać do czegoś, co uważasz za stosowne? To jest efekt braku rozmowy z dziećmi (nie ostrzegają rodziców), to jest efekt braku myślenia (tego uczyło i uczy Państwo), ale dlaczego sądzisz, że wydawanie kasy na narkotyki, alkohol, szybkie samochody, drogie wakacje jest lepsze u młodych ludzi niż u tych emerytów? W końcu i jedni i drudzy są szczęśliwi w momencie zakupu.

   Nic tak nie działa jak przykład - przykład tego, co się może stać złego.

   @new_micra: § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

  •  

   pokaż komentarz

   @Danuel: bo taka bojówka nie ma sensu, musieli by iść pobić ludzi z appla za sprzedawanie ściereczek za 100zł, EA za wypuszczanie co roku tej samej fify z aktualnymi składami po 200zł+, twórców gier mobilnych za wciskanie na każdym kroku mikropłatności, twórcom z internetu którzy namawiają na wirtualne kasyna, nie tylko starzy ludzi są robieni w ciula, ale 6k robi większe wrażenie niż 100 czy 200zł, tylko tamci zarobią globalnie setki milionów a ci od ozonatorów może z milion.

  •  

   pokaż komentarz

   @Danuel:

   @new_micra: Przecież nic takiego nie napisałem. Zastanawiam się po prostu, dlaczego jeszcze nie zebrało się kilku chłopaków z osiedla i nie spuściło wp@$%@?$u frajerom.

   Bo pierwszy byś ich krytykował w znalezisku o złych kibolach wbijających na herbatkę dla starszych osób zorganizowaną przez Fundację Pomocy Seniorom¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  Kilka lat temu wybrałem się na taki pokaz z moją mamą seniorką. Agresywny marketing, używanie nieeleackich zagrań w stylu podstawione klienta ( który twierdził, że pomogło mu coś, co nie ma prawa działać. tzn ta metoda działa, ale w medycynie jest to urządzanie dożo większej mocy, z działaniem odroczonym w czasie i licznym przeciwwskazaniami, do obsługi którego potrzebny jest przynajmniej dyplom fizjoterapeuty.). Jakieś dziwaczne filtry wody, za kilka tysięcy ( rozwiązanie za stówkę, dwie do kupienia w aliexpresie). zwykłe maty do masowania po 5 kloca. filtr powietrza o jakości za 400-600zł w cenie 4 tysięcy. No i loteria na końcu, z 40% upustem, gdzie o zdziwko wygrało kilka osób. Z mamą też byliśmy wśród wygranych (Prowadząca pomyliła moje dociekliwe pytania mające potwierdzić że kit wciskają, z faktycznym zainteresowaniem oraz pogardliwe spojrzenie jakim ich traktowałem ze wzrokiem tłumoka.) Już czekał chłop, z cieplutkimi pakami do wzięcia kredytu na tą kupę śmieci. a tu zonk. On nam to podsuwa, a ja tłumacze w jednym zdaniu po kolei o jakości i sposobie działania ich urządzeń. O tym że używają bezczelnie agresywnego marketingu, wstałem od stołu i zabrałem mame. Chłopu szczena opadła, a w oczach zapalił się ogień.

  Następnego dnia kupiłem jej filtr do wody i oczyszczać powietrza (lepszy) za ułamek tych pieniędzy. Maty do masażu nie chciała. A co do cudownego magnetyczne urządzenia to, wytłumaczyłem jej, że ten zabieg jest na "receptę" i że nie można od tak kupić działającego urządzania w ulicy, bo trzeba mieć papiery.
  I tak się skończyły się telefony z zaproszeniem na pokazy.

 •  

  pokaż komentarz

  Ozonatorem mozna sie doslownie zabic jesli uzywa sie go nieprawidlowo wiec baza klientow- debili moze im sie szybko uszczuplic