Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Test: Volvo C40 Recharge - nadaje się do wszystkiego | Moto Pod Prąd

Test: Volvo C40 Recharge - nadaje się do wszystkiego | Moto Pod Prąd

Volvo niegdyś szwedzka marka słynąca z najbardziej bezpiecznych samochodów na naszej planecie. Marka, która pomimo bardzo ciekawej oferty modelowej miała też swoje problemy. Jak wyszedł im elektryk #Volvo #C40?

  •  

   pokaż komentarz

   @rkadjar: haha - no tak - nie ma takiego auta jak Volvo C40 :P

  •  

   pokaż komentarz

   @rkadjar: ależ oczywiście że informacja nieprawdziwa, już w samym tytule.
   Nie nadaje się do wszystkiego. Co więcej, oprócz tego że to informacja nieprawdziwa, to nosi cechy dezinformacji. Auto które nadaje się tylko i jedynie do miasta, a do tego najlepiej w śródziemnomorskiej i umiarkowanej strefie klimatycznej to żart.(zapytajcie Norwegów o zimowe zasięgi tesli)
   Ale p0lski dziennikarzyna musi napisać że do wszystkiego bo tak kazali mu w parku prasowym, (nie chwalisz samochodów - przestajesz testować samochody - wypadasz z rynku)
   I w związku z tym tytułem - informacja nieprawdziwa. Zawsze można napisać że ma wiele zastosowań. I powiedzieć że może nawet po zapakowaniu 4osob zasięg nie spadnie więcej niż o 50% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @rkadjar: obecnie nie ma żadnego sensu dodawać znalezisk o jakichkolwiek elektrykach bo i tak bóldupki zakopią. No może poza Teslą, ale ta akurat ma solidną rzeszę wiernych kościoła św. Elona, więc te znaleziska czasami wypłyną.

  •  

   pokaż komentarz

   Volvo C40 Recharge – nadaje się do wszystkiego
   @stopaotestuje: @rkadjar: nie nadaje się do wszystkiego. Nie przewieziesz nim lodówki a zwykłym kombi już tak. To tylko jeden z przykładów. Ponadto ma fatalną średnicę zawracania, prawie 12m czyli nie nadaje się na ciasne miejskie parkingi. Jest suvem z bateriami, czyli wysoki samochód. Na trasy średnio ze względu na charakterystykę i również na zasięg, tylko 440km.

   A i jak piszecie artykuły to sobie poprawcie szablon dla elektryków:

   Średnie spalanie z 1000 kilometrów wyniosło 19 kWh na 100 km
   Powinno być "Średnie zużycie prądu na odcinku 1000km" lub coś podobnego.