•  

  pokaż komentarz

  ktokolwiek choć raz jechał kolejką WKD - o dowolnej porze - łatwo przekona się, że pan krzysztof kulesza to bezczelne, załgane bydlę: ochrony nie ma praktycznie na żadnej stacji WKD, wyjątkiem są te w centrum Warszwy oraz końcowa stacja W Grodzisku Mazowieckim. historie z pobiciami i kradzieżami zdarzają się w WKD nader często już od lat, ale szefostwo spółki nie robi absolutnie nic aby to zmienić, potrafi tylko podnosić cenę biletów. szczytem hipokryzji było umieszczenie w wagonach nalepek "obiekt monitorowany" z symbolem kamery, mimo, że żadnych kamer w pociągach WKD nigdy nie było.

  powtórzę jeszcze raz: RZECZNIK WKD KRZYSZTOF KULESZA TO BEZCZELNE, ZAŁGANE BYDLĘ.

 •  

  pokaż komentarz

  w Warszawie to norma - jak komuś dzieje się krzywda to jedynie najbardziej odważny nagra film do TVNu a reszta udaje że nie widzi

 •  
  B..........n

  +2

  pokaż komentarz

  Ponoć Pan Talar chwycił sprawcę za szyję i rodem z dramaturgii Szekspira wygłosił mu w twarz - "Zginiesz marnie w otchłaniach piekielnych, niewdzięczniku!". Śniademu zmroziło krew w żyłach i w panice wyszarpał się, po czym wyskoczył z jadącego pociągu.

 •  

  pokaż komentarz

  A lemingi stały i patrzyły, może poznały aktora i myślały, że to jakaś forma nowoczesnego teatru?

 •  
  M.....x

  +2

  pokaż komentarz

  No i tak: Jak zareagujesz i zaczniesz się szarpać z gościem to albo prokurator dopierdzieli ci za udział w bójce, albo gość sięgnie za nóż którym Cię zadźga i to wszystko za karę grzywny którą z pewnością sąd by nałożył na przestępcę (prawo chroni bandytów!) i teraz warto się zastanowić, czy chcesz wrócić cały i zdrowy do domu, czy staniesz w obronie naszego chorego prawa które traktuje zwyklego człowieka jak bandytę i dostaniesz nożem prosto w serce. Warto? Ja wiem, że należy reagować, ale trzeba pamiętać, jakie śmieszne kary czekają na bandytów.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiniMax: Po ostatniej zmianie w przepisach, prawo chroni interweniujących jak funkcjonariusza publicznego

   Problem czy warto [niebezpieczeństwo] nadal aktualny, jednak na szczęście coś się zmienia na lepsze :) i jesteśmy chronieni w razie interweniowania w takich przypadkach.