•  

  pokaż komentarz

  Ależ gdzie tam! niemożliwe! :D

 •  

  pokaż komentarz

  Wszystkie te dotacje to tylko sposób na wyprowadzanie kasy unijnej (czytaj: kasy ludzi płacących podatki (czytaj: okradanych przez UE)). Którejkolwiek się "dotkną" to afera.

 •  
  T.............i

  +2

  pokaż komentarz

  Eh, Polskie G... Polskie G...

  "Dziennik Gazeta Prawna pisze" - to szkoda już podać linka bezpośredniego? Wszakże konkurencja, trzeba "przefiltrować" przez siebie, bo likowanie konkurencji przez swoje konto nie wypada.

  Przy okazji warto wspomnieć, że Polskie Radio do grupy sponsorskiej już od tygodni nie należy, ale jakoś "protekcję" na spam posiada - warto przyjrzeć się profilowi - http://www.wykop.pl/ludzie/polskieradio/ - zero jakiejkolwiek aktywności, tylko czysty spam spam spam.

 •  

  pokaż komentarz

  Gdzie jest jakaś informacja, że to ekolodzy? Która organizacja konkretnie? Czy po prostu grupa cwaniaków co zwęszyła sposób na oszustwo i na tym jedzie. W Niemczech takie systemy (troche inne działają bez problemów), to na przykład we Włoszech jakieś cwaniaki podłaczyly generator diesla aby dostać premiowane stawki za rzekoma instalacje sloneczna, problem w tym ze przy zglaszaniu takiego przedsiwziecia trzeba podac jego rodzaj, wiec odbioraca czytej energii wie ile moze taki system wyprodukowac. Niestety koledzy cwaniacy na poludniu postanowili diesla zostawic wlaczonego na... noc, dzieki czemu szybko wpadli.

 •  

  pokaż komentarz

  I znowu wykopowe matołki dały się nabrać. Czy któryś z krytykujących wysilił się, by przeczytać całą wiadomość? A któryś zrozumiał, co jest napisane?
  Baran z gazety napisał "ekolodzy" w tytule, a potem pisze o oszustwach dokonywanych przez biznes. ANI SŁOWA nie ma o działaczach organizacji ekologicznych, zwanych potocznie "ekologami".

  Rozumiem, że jeśli któryś z producentów samochodów, mający w swej ofercie pojazd elektryczny, dokona jakiejś przewałki, to przygłup z gazety też napisze "Ekolodzy kradną pieniądze", a przygłupki z Wykopu zawyją z radości i przyklasną, tak?

  Lem miał rację... dopóki nie było internetu, człowiek nie wiedział, ilu idiotów chodzi po świecie.