•  
  i......x

  +7

  pokaż komentarz

  teraz wystarczy tylko czekać aż świnie przy korycie ukręcą łeb sprawie jak to miało miejsce w wielu przekrętach III RP których nie było np. FOZZ. Temat zastępczy tym razem to kibice/chuligani

 •  

  pokaż komentarz

  A jak sprawa się przedstawiała za rządów SLD ???

 •  

  pokaż komentarz

  k%%#a, powinni rozpieprzyć tą agencję na amen. Cholerni budżetowcy, w przedsiębiorstwach prywatnych człowiek wypruwa sobie żyły, przechodzi oceny okresowe, szkolenia, rejestruje czas pracy, a na ciepłych posadkach "za niczyje" pieniądze siedzi sobie chamstwo jedno z drugim i zgarnia grubą kasiorę.

  PRL! dość!! trzeba zmienić ten rząd i to podejście do administracji. Żadna partia z bandy czworga tego nie zrobi.

  •  

   pokaż komentarz

   @dplus2: aha, ci co zrobili przewał na przetargi powinni pokazać swoją pracę jaką wykonali, powinna podlec ocenie kosztorysantów i ocenić, czy stawka jest adekwatna do zadania, a jeśli coś nie tak, to zwracają:
   - nieprawnie zajęte środki wraz z odsetkami
   - osoba decyzyjna dostaje wyrok, zakaz pracy w służbie państwowej na 20 lat i pokrywa koszty swojej niegospodarności + kara finansowa.

 •  

  pokaż komentarz

  W Chinach kilka osób z tej wesołej gromadki straciłoby głowy (dosłownie).

 •  

  pokaż komentarz

  Kilka pytań:

  1. Ile procent nazwisk jeśli się powtarza to jest ok, a ile już nie ?
  2. Jeśli osoby pracujące w danej firmie razem wynajmują mieszkanie, żeby było taniej i np. razem do pracy jeździć samochodem, to źle czy dobrze ?
  3. Jeśli ktoś z rodziny ma odpowiednie kwalifikacje, to lepiej zatrudnić kogoś z rodziny (wtedy wiadomo, czy ta osoba jest np. alkoholikiem), czy kogoś obcego ?

  Mi się wydaje, że to zwykłe wyciąganie "brudów" przed wyborami.
  Jeszcze rok czy dwa lata temu nikt o tym nie słyszał, więc kiedyś było ok ?

  Macie tutaj przykład, że PO potrafi się zorganizować i jest skuteczną partią, w przeciwieństwie do innych. Np. tak wychwalany tutaj JKM, nawet kampanii porządnej nie potrafi zrobić.