•  

   pokaż komentarz

   @szymon_jude: A ja na odpowiedź Świebodzina.

  •  
   s....m

   +19

   pokaż komentarz

   @szymon_jude:

   to się możesz naczekać, cyfrowy polsat nie ma w zwyczaju odpowiadać na listy polecone ani nawet na maile nikomu, jedyna i skuteczna forma rozmowy z tymi matołami to kontakt z UKE, ja mimo interwencji UKE dałem sobie spokój, te matoły z polsraja są niereformowalne, dowód poniższe maile:

   Szanowny Panie,
   w nawiązaniu do kolejnej wiadomości przesłanej do UKE pragnę poinformować, iż niezwłocznie po jej otrzymaniu wystąpiliśmy do operatora.
   Z wyjaśnień przekazanych do UKE wynika, iż po dokładnej analizie okoliczności sprawy Spółka przedstawiła Panu propozycję dotyczącą przedłużenia terminu dostępu do wybranego zakresu usług (kanały Pakietu Familijnego) do dnia 30 listopada 2010 r. bez konieczności dokonywania dodatkowych opłat (świadczenie jest realizowane od dnia 19 października 2010 r.). Niemniej z uwagi na brak możliwości skontaktowania się z Panem telefonicznie, powyższą ofertę operator skierował do Pana pocztą elektroniczną.
   Będziemy wdzięczni za potwierdzenie takiego stanu rzeczy.
   Mam nadzieję, iż sposób załatwienia przedmiotowej sprawy uzna Pan za satysfakcjonujący.
   W przypadku pojawienia się dodatkowych problemów w przedmiotowej sprawie lub pytań do Pana dyspozycji pozostaje nasze Centrum Informacji Konsumenckiej pod numerem 801-900-853 (koszt jak za połączenie lokalne), 22 534-91-74 od poniedziałku do piątku w godzinach 07:15 - 16:15 lub mailem: uke@uke.gov.pl.

   i moja odpowiedź:

   Serdecznie dziękuję za zainteresowanie, karta razem z modułem wylądowała w koszu i nie zależy mi już na zmuszaniu Cyfrowego Polsatu do uruchamiania mi usług na siłe. Dlatego nie wiem czy usługa jest realizowana. Zresztą nie zależy mi już wogóle na kontaktach z tą firmą i realizacji jakichkolwiek usług. Nie zamierzam już nigdy w przyszłości korzystać z ich usług. Wydałem ponad 200 zł na ten moduł bo mam dekoder HD z takim wejściem i chciałem to wykorzystać, jednak problemy jakie napotkałem w korzystaniu z oferty prepaid całkowicie dyskredytują Cyfrowy Polsat jako firmę z której usług można korzystać. To jest nie na moje nerwy. Jak można korzystać z telewizji, która nonstop wyłącza sygnał i nie można się doprosić jego włączenia albo uzyskuje się informację, że sygnał zostanie włączony za miesiąć. Proszę to wytłumaczyć dziecku, że Cyfrowy Polsat ma taki bałagan, że obejrzy sobie bajeczki ale za miesiąc. To jest PARODIA nie telewizja. Dziękuję im bardzo za taką łaskę że włączyli mi sygnał 19 października czyli przez 20 dni miałem oglądać w/g nich czarny ekran, kupiłem sobie inną telewizję na prepaid i tam akurat nie napotkałem żadnych problemów oraz nie znalazłem na żadnym forum aby z (tu nazwa innej tv. ) były jakiekolwiek problemy w korzystaniu z ich usług. Na szczęście jest jeszcze jakiś wybór, widocznie za mały aby Cyfrowy Polsat poważnie podchodził do swoich abonentów.

  •  

   pokaż komentarz

   @sopcom: Dlaczego wykreśliłeś inną stację TV. Chciałbym się dowiedzieć nie tylko jakiej firmy unikać ale i jaką wybrać.

  •  

   pokaż komentarz

   @silverado: No jak to jaką? Na 100% chodzi o [treść usunięta na żądanie Polsatu cyfrowego]

 •  

  pokaż komentarz

  Mam taką samą sytuację z pakietem mini,umowa obowiązuje mnie do grudnia br,a oni wciskają mi na siłę pakiet familijny za 37.90 lub ewentualnie pakiet mini HD za 14.90.od lipca.Z prawnego punktu widzenia Cyfrowy Polsat złamał warunki umowy i wydaje mi się że mogę zakończyć w lipcu umowę,bez ponoszenia żadnych kosztów.

 •  

  pokaż komentarz

  Wysyłanie tak ważnych informacji zwykłym listem jest niepoważne. Dodatkowo chyba zawsze liczy się data nadania listu, a nie jego dotarcia do siedziby odbiorcy.

  •  
   S.........y

   +3

   pokaż komentarz

   @McLukas: Niestety nie do końca.Jego oferta nie jest w żaden sposób wiążąca a terminy które podał nie są terminami ustawowymi, czyli takimi, które określone są w kodeksie cywilnym.Wprawdzie treść umowy strony mogą kształtować dowolnie ale jednak muszą one być zgodne z obowiązującym prawem.Nie zmienia to jednak tego, że fajnie to sobie wymyślił :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Szybkowolny:
   Więc popraw i wklej a ja im w swoim imieniu wyślę bo też dostałem taki list.

 •  

  pokaż komentarz

  Ojciec miał(w zasadzie ma) podobną sytuację z Cyfrowym Polsatem, ale z jeszcze jednym featurem - cenę za pakiet podnieśli nawet nie wiadomo kiedy - zero informacji na ten temat i kazali sobie odesłać pismo z rezygnacją z usługi, które do skrzynki doszło 28 kwietnia do uwaga... 4 MAJA. Gość zadzwonił z mordą do Ojca, jednakże Ojciec miał asa w rękawie, mianowicie - "A kiedy w końcu wyślecie mi umowę, bo już rok się doprosić nie mogę. De facto żadnej umowy na usługę nie podpisywałem. Jeżeli straszy mnie Pan sądami, proszę bardzo."
  Umowa była zamawiana przez telefon na nową kartę do dekodera (stary dekoder na własność do drugiego pokoju) na najniższy możliwy pakiet (9,90 chyba). Cena pakietu zdrożała do czegoś w okolicy 14,90, oczywiście bez żadnej informacji z ich strony.

  Gość nie wiedział co odpowiedzieć, a umowa jak nie była podpisana tak nie jest. Ojciec wgrał sobie na androida aplikację nagrywającą rozmowy i teraz za każdym razem mówi, że zgadza się na rozmowę jeśli będzie nagrywana. Za każdym razem odmawiają, ciekawe jaką formę kontaktu wybiorą.

  Najlepsze dla mnie jest to, że tak potraktowali klienta związanego z platformą od 1999-2000 roku. Chyba czas zmienić operatora skoro ci mają w du.pie nawet podpisanie umowy z klientem.