•  
  r.....7

  +1

  pokaż komentarz

  nie zgadzam się na to by cześć mojej kasy poszła tam! Rok temu dostali i nic nie zmieniło się, musi po prostu pierdyknąć ich system by się ludzie nauczyli, ja nie chce płacić za cudzą głupotę, robię to już tutaj i mam dość. Nie jestem jakimś samolubem, dusigroszem czy coś jeszcze innego, wiem natomiast, że pewnych rzeczy człowiek się musi nauczyć sam i niestety muszą one boleć.

 •  
  t....n

  -1

  pokaż komentarz

  I dobrze, że tak się stanie, bo to pokazuje, że w Unii Europejskiej panuje jedność, a w jedności siła. Fundamentem europejskiej gospodarki są prężne gospodarki Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii. Jeśli panuje zgoda, to nikt nie zginie. Warto wiedzieć, że prawicowa propaganda potrafi tylko wytykać Unii błędy, a nie potrafi wskazywać na dobre rozwiązania, chociażby poprawę praw konsumenckich, niższe ceny za telefon, inwestycje w nowoczesne technologie itd.. Oczywiście to zachowanie prawicy to czysta propaganda, ponieważ prawica pragnie Nacjonalizmu, przez który w Europie były tylko wojny, bo każdy paczył grabić do siebie. Unia Europejska to zmieniła. Już nie będzie wojen. Każdy może pracować gdzie chce i podróżować gdzie dusza zapragnie. Unia zrobiła z Europy drugie Stany Zjednoczone. Przyznam po cichu, że w spisie powszechnym zadeklarowałem, oprócz obywatelstwa polskiego, także obywatelstwo Unii Europejskiej. Nie nienawidzę Niemców ani nikogo innego. Myślę, że tylko ludzie złej woli potrafią gardzić Unią.

  •  

   pokaż komentarz

   @teason: Nie wydaje mi się, żeby tylko prawicowcy uważali, że pomoc dla Grecji jest niemoralna. Wielu ludzi, którzy nie czują się szczególnie związani z jakąkolwiek grupą światopoglądową, twierdzi, że pomoc jest zła ponieważ dług Grecji cały czas rośnie i wcześniej czy później Grecja i tak będzie zmuszona ogłosić bankructwo. Grecy są przeciwni reformom i cięciom budżetowym, mają rozdymaną strefę socjalną. Socjaliści, nie potrafią zrozumieć, że 'z pustego i Salomon nie naleje'.