•  

  pokaż komentarz

  a ja się pytam: jak tak można Amerykanom i Izraelczykom pozwalać na panoszenie się w naszym kraju?

  Polska nie jest żadnym stanem ani USA ani Izraela.

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawa rzecz- na tę informację trafiłem na stronie stopsyjonizmowi.wordpress.com jednak nasz kochany (?) ale już na pewno szanujący wolnośc słowa ( ;-] ) Wykop napisał, że podany URL jest zablokowany. Ciekawe, dlaczego? ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @artfil: Słyszałem, że m__b jest tak naprawdę reptilianem. To by pasowało do Twojej teorii...

  •  

   pokaż komentarz

   @artfil: Dopóki nie zablokowali tamtego bloga co chwila pojawial się jakiś zielony który wrzucal WSZYSTKO z tamtej strony dodatkowo okraszając to naprawdę antysemickimi komentarzami.

  •  

   pokaż komentarz

   @artfil: brakuje źródeł w tym artykule

  •  

   pokaż komentarz

   @darck: Tutaj źródełko z telewizji FOX :
   http://www.glennbeck.com/content/blog/glenn/travel-log-glenn-talks-fox-news-departure-gbtv-and-his-trip-to-poland/
   Zaraz poszukam bloga Glenna bo gdzieś to mam w zakładkach to wrzucę do powiązanych.
   Rzeczywiście ta akcja miała miejsce i czytałam o tym parę dni temu, nic tam o Mossadzie nie było, ani o żadnych poważnych kłopotach. On(Glenn) raczej pisze o nieporozumieniu. Czort wie co tam się stało.
   Dobra idę szukać bloga.
   Edit: nie mogę znaleźć i chyba właśnie z FOX TV przeczytałam tą relację a nie z 9/12 gdzie można takie relacje zdobyć bardziej z pierwszej ręki.

  •  

   pokaż komentarz

   @artfil: z calym szacunkiem ale ten artykul to jakis belkot. gdzie ten mosad i upodlanie polskich pracownikow? z tego co ja rozumiem to oni do polski wjezdzali i zostali zatrzymani a nie przy wyjezdzie.......
   jak dla mnie to jakies zamieszanie na odprawie a nie atak na suwerennosc polski....no chyba ze ja czegos nie wiem....

  •  

   pokaż komentarz

   @bio: Nie ruzmiesz... Przecież Mossad i Izrael ze swoimi możliwościami ingerencji w polskie służby, jeśli coś potajmnie wywożą, to nie robią tego prywatnymi samolotami, odprawiając się przy pomocy paszportów dyplomatycznych , bez kontroli i niezauważonym. Oni używają rejsowych samolotów, na Okęciu, korzystając z usług ekipy telewizyjnej. Przecież to takie oczywiste. lol

  •  

   pokaż komentarz

   Jakimi samolotami, za pomoca UFO wszystko wywożą, a do tego powietrze specjalnym gazociągiem wypompowują.

   Mnie tylko zastanawia skąd tyle wykopów, naprawde aż tylu paranoików wymyślajacych własną wersje wszechświata znalazło to samo znalezisko?

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: łel, znaczy, że teraz można wrzucać tylko to, co obwieści nam (na przykład) "wszechwiedząca" Gazeta WYBIÓRCZA? Ale chodzi raczej o to, że niektórych stronach nie znajdziesz tekstów, które "nie pasują" do oficjalnych mass mediów. Robi sie to, co jest na całym już chyba świecie- napiszesz COKOLWIEK nie cacy o Izraelu lub Żydach i od razu jesteś terrorystą/antysemitą/... . P.S. Kiedys też dziwiłem się swojej babci, że jest taka "antysemicka". Teraz już nie dziwie się az tak bardzo...

  •  

   pokaż komentarz

   @darck: no tak, ale jak sie porusza TEN temat, to robi sie niebezpiecznie...
   ;-)
   może abw.gov.pl pomoże? ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @artfil: Nie placz już i miej pretensję do autora tamtej strony albo jakiegoś jego fanboya. Wykop ma prawo się bronić przed spamerami, a jak ktoś spamuje jakimś blogiem to można to latwo uciąć blokując ten jego blog. Nie podoba się to gdzieś na dole strony masz zakladkę kontkt i tam maile do administracji.

  •  

   pokaż komentarz

   @bio: przyznaję, że njuz jest trochę niecodzienny/dziwny/..., ale w temtyce polsko-izraelskich stosunków wiele jest takich rzeczy. Np., czy wiesz, że ochroniarze wycieczek z Izraela mają (jako jedyni) przywilej noszenia broni ze sobą? Jest na to umowa polsko-izraelska. To w POlsce aż taki antysemityzm panuje? Przy okazji pobicia jakiegoś obcokrajowca (Włocha?) w Krakowie przez takich "ochroniarzy", okazało się, że na czas wizyty jakiejś wycieczki z Izraela nie został wpuszczony na tenże obszar nawet... komendant krakowskiej policji! To też coś mówi...
   Poza tym... ,z tego co wiem, to tylko okupanci jeżdżą wszędzie z uzbrojonymi ochroniarzami....

  •  

   pokaż komentarz

   @artfil: "Np., czy wiesz, że ochroniarze wycieczek z Izraela mają (jako jedyni) przywilej noszenia broni ze sobą?"

   Łżesz. Masz jakiekolwiek argumenty na poparcie swoich tez, kłamco?

   "okazało się, że na czas wizyty jakiejś wycieczki z Izraela nie został wpuszczony na tenże obszar nawet... komendant krakowskiej policji! To też coś mówi..."

   Podaj źródła łgarzu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: Ale ja nie płaczę, ani nawet nie szlocham... ;) Po prostu stwierdzam fakt, że nie jestesmy wcale lepsi od jakichs tam (na przykład) Chińczyków, gdzie cenzura szaleje a wolnośc słowa jest kontrolowana. Z mojej strony to zwykłe stwierdzenie faktu.

  •  

   pokaż komentarz

   @artfil: Jeżeli dla Ciebie cenzurą jest ochrona przed bezczelnym spamem i dzięki temu porównujesz nas do Chińczyków to ja nie mam więcej pytań.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: "Drogi" Lori, jak widzę, nauka i w miarę przyzwoite maniery, którą Ci próbowano wtłoczyć do głowy w szkole, poszły w las. Cóz, trudno, i tak bywa. Nazywanie kogoś łgarzem i kłamcą, jak sam przyznasz, upoważnia tego kogosia do wypowiedzenia przypuszczenia z 1go zdania tego komentarza. A teraz do sedna rzeczy (choć sam się zastanawiałem, czy komus takiemu jak Ty warto w ogóle odpisywać?), o których pisałem, a za które zostałem nazwany łgarzem, są tam --> http://www.wykop.pl/link/206980/krakow-zamierza-rozbroic-izraelskich-ochroniarzy/ . Jak widzisz, stosując swoje poglądy i metody działania, powinieneś napisać info jeszcze do, co najmniej, 473 osób (ilość osób wykopujących + osoba, która dodala tę info) przekazując im "radosną nowinę" zakwalifikowania ich do grona Wykop'owych kłamców i łgarzy (ewentualnie do grupy wspierających Wykop'owych kłamców i łgarzy).
   * Polecam także do przeczytania teksty z Powiązanych tego Wykopu oraz komentarze (duzo, ale ciekawe)... o ile nie masz klapek na oczach, of kos. ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: Nie porównuję nas do Chin (tym bardziej, że w zakresie utrudnień do swobodnego dostępu do niezlaeżnych / innych-niż-oficjlane info wcale nie musimy się "wstydzić" wystepując obok Państwa Srodka. Choć, oczywiście, skala zjawiska (siłą rzeczy!) jest "trochę" inna). Poza tym, nie bardzo rozumiem (być może to wina mojej konstrukcji intelektualnej ;-) ), czemu cokolwiek co nie jest proizraelskie/prożydowskie, zasluguje już na (co najmniej) pochylenie sie nad tym tekstem przez cenzora? Tym bardziej, że pełno jest na Wykopie gołych cycków, rewelacji o końcu świata, doniesieniach o tym, że żaba połknęła bociana itp itd etc... No, ale trudno, nalezy to po prostu przyjąć jako taki (nie tylko nasz) folklor. ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @artfil: Tu nie chodzi o pro- czy antyżydowskość. Nie jedna już rzecz krytyczna wobec Izraela nawet na glówną wychodzila. Chodzi o to, że ten serwis spamowal. ROzumiesz to? Wiesz co to znaczy spam? COkolwoiek nie prezentowalby ten serwis, skoro spamowal to zostal zablokowany.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: Wiem, wiem, co to spam (of kos po uprzedniej konsultacji z Wikipedią ;-) --> http://webblog.pl/wp-content/uploads/2011/01/spam1.jpg ). Widac różni ludzie róznie to pojęcie roumieją. Thx godS, są jeszcze inne...
   ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @kpiegrzik: "nic tam o Mossadzie nie było"- to tylko utwierdza w przekonaniu że Mosad tam był.

 •  

  pokaż komentarz

  Jezus marja i matko bosko co to jest!

  Primo, tego się nie da czytać - niechlujnie napisane, o formatowaniu tekstu chyba nikt tam nie słyszał, albo to po prostu nieudolne ctrl+c, ctrl+v.
  Secundo - kompletny brak źródeł. W ten sposób to i ja mogę napisać sensacyjny artykuł. A zresztą, po co ja - Fakt np. robi to doskonale, dopiero co czytałem gdzieś na wykopie o kosmitach atakujących ziemię. Tyle, że tamto jest odrobinę lepiej napisane...

  Dziwi mnie, że aż tyle wykopów to zdołało zebrać - 18. IMO nadaje się jedynie do kosza, jako info nieprawdziwe. I tak też zakopuję.

 •  

  pokaż komentarz

  Co to za tekst? :) Co ma tytul do tresci? :) Co ma podtytul (o rozbrojeniu i upodleniu naszej SG) do tekstu?

  Caly tekst oparty na wpisie w blogu dziennikarza ma taka wymowe: a mielismy leciec z Polski do Izraela, na Okeciu jednego czlonka naszej ekipy zatrzymano, to bylo jakies nieporozumienie i naszczescie udalo sie zalatwic, ze go zwolnili.

  Na podstawie takiego opisu wydarzen dodano tytuly i podtytulu, ktore sugeruja, ze sprawa wygladala tak: noca uzbrojeni agenci Mossadu zaatakowali lotnisko, rozbroili nasza SG, do samolotow przeszmuglowali cenne dziela sztuki i uciekli.

  Jedno pytanie do autora: WTF?!

  •  

   pokaż komentarz

   a juz wiem, poczytalem inne wpisy - autor jest swiecie przekonany, ze rzadzi nami spisek komunistyczno-zydowski... niby nic nowego, ale co ciekawe:
   Aby dopelnic pozoru demokracji nastapil podzial wladzy miedzy grupami. ktore albo tak jak KOR-Solidarnosc mialy znaczne fundusze od swych ziomkow z zagranicy lub tez oparly sie na postkomunistycznych majatkach: SLD i PSL. Powstal tez szereg ugrupowan politycznych udajacych opozycja. takich jak Porozumienie Centrum, Unia Pracy, KPN czy ZCHN

   Polacy sa codziennie "szkoleni" przez Gazete Wyborcza, Gazete Polska, Zycie Warszawy, NIE, czy tez Rzeczpospolita

   W przeciwienstwie do wielu innych zwolennikow teorii o PRLbis sterowanym przez zydokomune, autor bloga do uczestnikow komunistyczno-zydowskiego spisku przeciw Polsce zalicza tez Gazete Polska i PiS :) Mocne! :)

 •  

  pokaż komentarz

  Chciałbym dostać to, co bierze autor tego tekstu. Członka ekipy Glenna Becka zatrzymano z powodu nieporozumienia i wylecieli bez niego, a tu jakieś Mossady, przejęcia lotniska, Solidarni, tajny wywóz z Polski. Tylko Bruce'a Willisa brakuje, i możnaby film kręcić.